Jump to content

סיכום הניצחון על הפועל חיפה בסמי עופר אחריי צפייה בש.ח | 3-1 עם הצגה של כדורגל

Sawyer

Recommended Posts

משחק טוב מאוד, ניכר שאנחנו משתפרים ממשחק למשחק בצורה מרשימה.

הייתי רוצה לראות יותר דקות לחץ בקצב גבוה, אבל אני מאמין שזה ישתפר ככל שהעונה תתקדם. יש דקות שאנחנו מורידים הילוך אחרי לחץ כבד על היריבה. משחק הלחץ הוא גם הסיבה שאנחנו לא מקבלים כמעט גולים, והיריבה כמעט ולא בועטת לנו למסגרת.

אני מבין למה איביץ' לא פותח עם עטר - הוא פשוט לא יכול לעשות לחץ בצורה שאיביץ רוצה, ובגלל זה הוא מכניס אותו בדקות האחרונות אחרי שהיריבה מותשת ומשחק הלחץ פחות קריטי.

אני רואה כמעט את כל המשחקים בליגה, ואנחנו באמת הקבוצה הכי מאומנת ומאתרגת לשחק מולה. צריך לנצל את זה כדי להגדיל את הפער עוד.

אני חושב שהדבר הכי משמעותי בזמן האחרון הוא הכיבוש בתחילת המשחק. בליגה ש90 אחוז מהקבוצות בה באות לסגור את המשחק ולחרב אותו, לתת שער מוקדם משבש את כל התכנית של היריבה ונותן לנו דחיפה אדירה.

רק להמשיך ככה.

לגבי עטר הקטע שהקהל שר לו כל רגע הזכיר לי את בית"ר זה די מביך.

מבחינה מקצועית אני מבין למה איביץ' לא משחק איתו ואני מסכים איתו.

לדעתי צריך לקרות משהו כמו אסון שיהרוג את כל השחקנים כדי שלא נניף את הצלחת בסוף העונה עם מה שקורה בליגה השנה.

למרות שבש עדיין לא פריירים וחייבים שהם ימשיכו לאבד נק.

תשמע, כולם יאבדו נקודות.

נראה לי מוקדם מדי לשמוח, בוא נרד לקרקע, יש לנו עוד הרבה משחקים עד שנוכל להגיד "זה שלנו בחזרה".

אני חושב שהדבר הכי משמעותי בזמן האחרון הוא הכיבוש בתחילת המשחק. בליגה ש90 אחוז מהקבוצות בה באות לסגור את המשחק ולחרב אותו, לתת שער מוקדם משבש את כל התכנית של היריבה ונותן לנו דחיפה אדירה.

רק להמשיך ככה.

חשוב מאוד מאוד.

קבוצות עדין באות לסגור מולנו

אנחנו פשוט טובים ויעילים כי הלחץ שלנו מאוד גבוה מההתחלה ויש משחק צירופים מהיר וטוב וגם בגלל שכטר שהוא פיבוט טוב ויש כמובן גם הרבה בעיטות מחוץ לרחבה וכ'ו

אנחנו שנה שעברה אצל ג'ורדי היינו מאוד אנמים בהרבה משחקים

-לגלזר היו איזה מליון חילוצי כדור ותיקולים מוצלחים. היה נראה כמו יובל זוסמן אתמול שמצליח לגעת בכדור לכל מי שלידו.
-הבעיטה של פרץ לקורה - אם זה היה נכנס...
-יכול להיות שלא ספגנו אפילו צהוב אחד? מתי זה קרה לאחרונה?

-לגלזר היו איזה מליון חילוצי כדור ותיקולים מוצלחים. היה נראה כמו יובל זוסמן אתמול שמצליח לגעת בכדור לכל מי שלידו.

-הבעיטה של פרץ לקורה - אם זה היה נכנס...

-יכול להיות שלא ספגנו אפילו צהוב אחד? מתי זה קרה לאחרונה?

ריקן קיבל צהוב.

תשמע, כולם יאבדו נקודות.

נראה לי מוקדם מדי לשמוח, בוא נרד לקרקע, יש לנו עוד הרבה משחקים עד שנוכל להגיד "זה שלנו בחזרה".

אין לי מה לרדת לקרקע, אני לא על הדשא, שצריך לשמוח על מה שיש אני שמח ויש הרבה על מה. הדרך לצלחת נורא כיפית השנה, מלא שחקני בית, כולם נותנים תחת ומאמן שאפשר לסמוך עליו.

מוקדם זה ברור אבל לדעתי אנחנו ממש חזקים לעומת מה שקורה בליגה, אני מקווה שהעונה תסתיים ללא הפסדים שזה ציון דרך שלא הגענו אליו עדיין במועדון.

בתחשב בזה שבשנתיים האחרונות אנחנו קורסים בפלייאוף אני ממש לא חושב שמשהו פה קרוב ללהיות סגור..

לב"ש יש 6 נקודות משוריינות מחדרה וניסו שחולם על ג'וב בקבוצה בעתיד. אם מימר יתמנה לאיזשהו מועדון זה עוד נקודות בכיס. זה בנוסף לזה שקבוצות פליייאוף עליון מצהירות כבר שנתיים שהן רוצות לתת את האליפות לב"ש ועולות לשחק על זה במגרש מולנו ומולם..

קיצר אני עוד ממש לא מתחיל להרגיש נחת אלא רק עוד יותר דרוך ומתוח. מקווה שגם השחקנים

בתחשב בזה שבשנתיים האחרונות אנחנו קורסים בפלייאוף אני ממש לא חושב שמשהו פה קרוב ללהיות סגור..

לב"ש יש 6 נקודות משוריינות מחדרה וניסו שחולם על ג'וב בקבוצה בעתיד. אם מימר יתמנה לאיזשהו מועדון זה עוד נקודות בכיס. זה בנוסף לזה שקבוצות פליייאוף עליון מצהירות כבר שנתיים שהן רוצות לתת את האליפות לב"ש ועולות לשחק על זה במגרש מולנו ומולם..

קיצר אני עוד ממש לא מתחיל להרגיש נחת אלא רק עוד יותר דרוך ומתוח. מקווה שגם השחקנים

הקריסה נבעה מאובדן תקווה, בגלל הפער הנקודות ופריכות מנטלית... נראה לי שהשנה הצרות האלו יהיו בצד של באר שבע...

אין לי מה לרדת לקרקע, אני לא על הדשא, שצריך לשמוח על מה שיש אני שמח ויש הרבה על מה. הדרך לצלחת נורא כיפית השנה, מלא שחקני בית, כולם נותנים תחת ומאמן שאפשר לסמוך עליו.

מוקדם זה ברור אבל לדעתי אנחנו ממש חזקים לעומת מה שקורה בליגה, אני מקווה שהעונה תסתיים ללא הפסדים שזה ציון דרך שלא הגענו אליו עדיין במועדון.

גם בניגוד לשנים אחרונות יש על מי לסמוך כל האחד בהתקפה יכול לשים שער משום מקום. יש הרבה גיוון בקבוצה ואף פציעה כזאת או אחרת לא יכולה לעצור אותנו וגם יש לנו טווח ביטחון עד ינואר בשביל להביא חיזוק אחד או שניים שבכלל יסגרו את הסיפור.

לגבי עטר הקטע שהקהל שר לו כל רגע הזכיר לי את בית"ר זה די מביך.

מבחינה מקצועית אני מבין למה איביץ' לא משחק איתו ואני מסכים איתו.

לא נראה לי שהיינו באותו המשחק.

שרו לעטר בדיוק דקה כאשר התחמם והגיע ליד הקהל, ואולי עוד פעם בחילוף עצמו.

הדבר הכי בולט שאפשר לציין ממה שראינו עד כה הוא שאין קשר בין הקבוצה הנוכחית למה שראינו בשנתיים האחרונות.

ברמת המשחק כבר ראינו משחקים טובים גם בשנתיים האחרונות, ההבדל שמעניק ביטחון נמצא ברמת ההתנהלות המקצועית שמתחילה במנספורד ממשיכה לאיביץ ומסתיימת בדשא.

אם ניסו רוצה להתקדם, הוא הכי רוצה לנצח את בש. זה בדיוק הפוך. אין כמו לנצח את הקבוצה שאתה אוהד- וזה מניסיון אישי.

והוא אחלה בן אדם בלי קשר.

אם ניסו רוצה להתקדם, הוא הכי רוצה לנצח את בש. זה בדיוק הפוך. אין כמו לנצח את הקבוצה שאתה אוהד- וזה מניסיון אישי.

והוא אחלה בן אדם בלי קשר.

בדיוק לא אוהב את כל תאוריות הקונספירציה האלו כאילו זה פורום שדים פה.

ניסו מאוד מרשים אותי אני חייב לציין, כאדם וכמאמן. פשוט אחרי שראיתי את מימר משחק נגד ב"ש, ואת ההתנהלות של המועדון המגעיל הזה בכללי, אני לא פוסל שום תיאוריות קונספירציה.. הם "מתעניינים" בשחקני יריבות לפני משחקים, שולחים מכתבים לשופטים, בוחשים במערכות של מועדונים שמולם, למה שאניח שהם לא משגעים את הראש של מאמן שגדל שם?