Jump to content

סיכום הניצחון על הפועל חיפה בסמי עופר אחריי צפייה בש.ח | 3-1 עם הצגה של כדורגל

Sawyer

Recommended Posts

הסגל לא עמוס

אתמול היינו עם שחקן הגנה אחד על הספסל

נוצרה היררכיה מסויימת שכרגע פועלת לטובת השחקנים המובילים שלא צריכים כל שבוע לדאוג למקום שלהם בהרכב, בייחוד אצילי גולסה ופרץ.

מספר דברים:

1. היתה טעות קשה לשחרר את צ׳יבוטה במקום קנדיל.

2. מוקדם לדבר על ההפרש. להזכירכם, שנה שעברה גם אנחנו סגרנו 10 הפרש למרות שאחר כך זה התחרבן לנו.

3. יש לנו אמצע מהחזקים שהיו אי פעם בליגה. גם אגרסיביות וגם יצירתיות.

4. חייבים חלוץ רציני בינואר. לא target man אלא חלוץ מהיר וטכני שמתאים לשיטת משחק שלנו.

5. בפרצוף של הפועל.

מספר דברים:

1. היתה טעות קשה לשחרר את צ׳יבוטה במקום קנדיל.

2. מוקדם לדבר על ההפרש. להזכירכם, שנה שעברה גם אנחנו סגרנו 10 הפרש למרות שאחר כך זה התחרבן לנו.

3. יש לנו אמצע מהחזקים שהיו אי פעם בליגה. גם אגרסיביות וגם יצירתיות.

4. חייבים חלוץ רציני בינואר. לא target man אלא חלוץ מהיר וטכני שמתאים לשיטת משחק שלנו.

5. בפרצוף של הפועל.

לגבי סעיף 1. אז צ'יבוטה נתן צמד וקנדיל שיחק לא טוב. יהיו גם שבועות שיהיה הפוך. מעבר לכך דבר איתי כשדסה לא יהיה פה וקנדיל לא ישחק פעם באף פעם.

המפתח של מכבי

אייל גולסה

שהוא בריא, בכושר וחזק האמצע מושלם..עם כל הכבוד לפרץ ובאמת יש כבוד, גולסה הוא האיגיבור שלנו(הלוואי והיה כובש כמוהו) זה שעושה את העבודה ב50\50 והלוואי ויתן מספרים למרות שהוא סוף סוף התחיל לאיים על השער ואתמול בעט לא מעט פעמים וזה שיפור אדיר לעומת תקופות אחרות.

דור פרץ על הגל גם בזכות זה וכמובן דן ליאון שהוא גם יכול לתת לפרץ להתקדם כי שניהם שחקנים שונים, גלזר הגנתית שלם יותר ופרץ מגוון יותר...

ותודה רבה למאמן הכושר שלנו ששוב עושה עבודה ברמה גבוהה..זה ניכר מאוד, הרבה שחקנים שהיו שחוקים מאוד בשנתים האחרונות כמו דסה, מיכה וגולסה פשוט רעננים כל הזמן ...יש תמיד תחרות ותמיד שחקנים שעושים עבודה, לדעת גם ריקן היה טוב במחצית הראשונה הוא עשה הרבה לחץ קדימה והגיע למצבים.

מקווה מאוד שגולסה לא ישחק, הגיע הזמן להריץ את ברסקי כמו שהריצו את קנדיל אתמול כדאי שהוא לא ישחק וכמו שמריצים את פרץ וגלזר במקביל שלא ישחקו וצריך חלוץ כדאי לא לשחוק את שכטר במקום שוינפלד שעם כל הכבוד אליו ברחבה הוא אבוד ..

אחרי צפייה בתקציר ובמשחק המלא אני מרגיש כאילו המשחק אתמול היה משחק פיפא נגד המחשב.

רוב הפסים היו יפים ומדויקים משחקים בנגיעה רק להמשיך.

קהל:

אתחיל בחיוב, כמות קהל סבירה בהתחשב בתנאים (אמצע שבוע בחיפה). המון צבע ביציע תודות לפאנטיקס, עושה את ההבדל - תודה.

בכל הקשור לעידוד אני חושב שהיה לא יותר מבסדר, ציפיתי לקצת יותר טירוף אחריי הניצחון על חדרה ועם הוויבים החיוביים אבל זה בהחלט הספיק למשחק של היום

לא יודע אם קשור או לא אבל לא מבין את ההחלטה לשבת בתחתון (כשיש כמות יפה של קהל), בעליון העידוד כ"כ יותר טוב

פיקנטריה - היה לידנו אוהד שכל המחצית הראשונה קילל את ריקן. אחרי שריקן כבש כולם מסביב הסתכלו עליו בצחוק והתחילו לקלל את ריקן ביחד איתו. ביקשו גם שיקלל עוד כמה שחקנים...

לא יודע אם קשור או לא אבל לא מבין את ההחלטה לשבת בתחתון (כשיש כמות יפה של קהל), בעליון העידוד כ"כ יותר טוב

בדיוק. חוץ המשחק הראשון שלנו בסמי עופר (שהיה נדמה לי הרדיוס נגד בית"ר) הארגון לא ישב למטה כשהיה הרבה קהל, זה מאבד הרבה מהאפקט במיוחד שאתה רחוק יותר מהגג (וגם בעליון עצמו פחות שומעים). מוזר מאוד שהחליטו לשבת אתמול למטה. אני מבין כשיש קצת קהל אז לשבת למטה זה הגיוני יותר אבל אתמול היו חייבים לשבת בעליון.

אני מבסוט מהסגל רק ארצה שיחליפו את שויינפלד בחלוץ קילר וקשר תוקף שיודע לחלק כדורים ואנחנו עם סגל מושלם.

לגבי מכבי של השנה אז היא ההיפך ממכבי של שנה שעברה שרק החזיקה בכדור בלי טיפת תכלס, שבוע שעבר הייתי באימון וראיתי שאיביץ' ממש מקפיד על הכנסת כדורי עומק אבל ממש (עצר את האימון כמה פעמים כשמסרו רוחב) אז כן אני ממש שמח אבל גם לא מזלזל ולא פותח שמפניות יש ליגה ארוכה.

אני מבסוט מהסגל רק ארצה שיחליפו את שויינפלד בחלוץ קילר וקשר תוקף שיודע לחלק כדורים ואנחנו עם סגל מושלם.

לגבי מכבי של השנה אז היא ההיפך ממכבי של שנה שעברה שרק החזיקה בכדור בלי טיפת תכלס, שבוע שעבר הייתי באימון וראיתי שאיביץ' ממש מקפיד על הכנסת כדורי עומק אבל ממש (עצר את האימון כמה פעמים כשמסרו רוחב) אז כן אני ממש שמח אבל גם לא מזלזל ולא פותח שמפניות יש ליגה ארוכה.

יותר מהתוצאות עצמן, יש לנו כדורגל לא רע בכלל

לא מובנת לי הנגטיביות על המשחק של קנדיל, משחק ראשון בליגה במחזור 8 והוא היה סולידי. עדיף משמעותית על שפונגין נגיד.

מיכה אלוהים, גולסה ופרץ חייזרים. קישור חלומי.

פיקנטריה - היה לידנו אוהד שכל המחצית הראשונה קילל את ריקן. אחרי שריקן כבש כולם מסביב הסתכלו עליו בצחוק והתחילו לקלל את ריקן ביחד איתו. ביקשו גם שיקלל עוד כמה שחקנים...

ישבת בעליון?

גם לידנו היה אותו דבר עם איזה הזוי אחד שלא הפסיק לקלל את ריקן וצחקו עליו בגול

ישבת בעליון?

גם לידנו היה אותו דבר עם איזה הזוי אחד שלא הפסיק לקלל את ריקן וצחקו עליו בגול

כן, בעליון בשורות הראשונות קרוב לאמצע.

היה משעשע (כלומר, לא הקללות, אחרי זה שריקן כבש וצחקו עליו)

נכון עוד הכל מוקדם וטרי אבל מרגיש בפתחה של תקופה כיפית, הרבה דברים שייחלנו אליהם מתחילים אט אט להתממש ונותנים תחושה ש ׳עוד עוד׳ יהפוך ליותר מסמי דחקה ביציע.

קצת הסתנוורנו,

זה קשור גם בפתיחה הגרועה של האחרים בעיקר של ב"ש.

לקבוצה הזאת יש מספר לא קטן של מגרעות והיא מתקשה בעיקר מול קבוצות שבאות לסגור ולשחק בונקר.

קצת מהדברים שחסרים לנו:

חלוץ רחבה קלאסי - שכטר זה נחמד אבל זה לא פריצה

ניצול מצבים מבעיטות חופשיות/קרנות - 7000 קרנות עם ניצול די נמוך

בעיטות מרחוק - הכדור מסתובב המון 16-20 מטר מהשער וחוזר אחורה, תבעטו יותר זה גם גורם דברים טובים וגם פותח את ההגנה

שחקן יוצר - מיכה זה נחמד, חייבים קצת יותר מזה

מתפרצות - הנשק הקטלני ביותר בכדורגל, אנחנו יוצאים מעט מידי ולאט מידי

סגל עמוס מידי - נראה כמה זמן יימשך השקט (חוץ מעטר ) בסגל כל כך עמוס

איזה כיף לכתוב את הדברים האלה מהמקום הראשון כשהקבוצה מרגישה 10 :wubyellow3:

קראתי עד שאמרת שצריך יותר ממיכה, בעקרון מסי פצוע ויעלה ים כסף , אז מי היית מביא ?

קנדיל היה לא טוב בכלל , איבד מלא ולא תרם התקפית כלום , כל השאר היו מעולים .

לא מאשים שחקן שלא שיחק שום משחק ליגה רשמי שכל החברה איתו בכושר והוא עדיין בגישושים גם דוידזאדה במשחק הראשון שלו היה חלש להחריד בסדר הוא השתפר במשחק הבא.