Jump to content

לקראת הפועל חיפה בסמי עופר

דקסטר

Recommended Posts

מדבר תחושתית בלבד, ככה שיכול להיות שאתה צודק וגם יכול להיות ההיפך. פיבן לא שיחק מספיק בשביל שאהיה נחרץ לגביו, לגבי אמאדור הוא מאוד לא מדויק במסירה וזוהי נקודת התורפה שלו.

פיבן בסדר גמור, הראה יכולות לא רעות בכלל (אז טעה נגד באר שבע, זה לא מוריד מההופעות הטובות שלו)

הוא היה מזעזע גם נגד נתניה אבל אני לוקח אותו בכל רגע על טיבי.

אם היחס לפיבן הוא כבלם רביעי

אז אולי עדיף לנסות שם שחקן חם כמו גלזר. שיחק בלם במחנה אימון

לא חושב שיש צורך. למה גלזר אמור להיות בלם טוב יותר? היחס לפיבן הוא כאל בלם מחליף(3, 4) שמשחק כאשר נזקקים לו. זה מצב נורמלי כמו בכל סגל.

אם היחס לפיבן הוא כבלם רביעי

אז אולי עדיף לנסות שם שחקן חם כמו גלזר. שיחק בלם במחנה אימון

בשביל מה לעשות ניסויים במשחק כזה?

לדעתי צריך לפתוח עם קישור של גלזר פרץ וגולסה ושמיכה ישחק במקום אצילי כי גלזר יכול יותר לעזור להגנה.

לדעתי צריך לפתוח עם קישור של גלזר פרץ וגולסה ושמיכה ישחק במקום אצילי כי גלזר יכול יותר לעזור להגנה.

אם מיכה לא נשמר חזק אז הוא יורד עם הכדור לחצי, מפנה שטח לדסה וגם גולסה ופרץ יכול להכנס לעומק. הוא ישחרר את הכדור החכם לאחד מהם.

הבעיה שהוא נשמר חזק ואז שהוא עושה את זה 2 שחקנים חוסמים לו אפשרויות מסירה והמשחק נתקע

עד היום שאיביץ פתח עם 3 קשרים הוא שמר את מיכה על הספסל, כי שאתה עם 3 קשרים כאלו אז צריך לדחוף את הכדור קדימה ושלמעלה יהיו שחקנים שמסוגלים לתת גול. אם רק שכטר ואופאדו זה מעט מיד.

את הפעולות הגדולות מיכה עושה רחוק מהרחבה שהוא מחפש שטחים. וזה אפשרי שלהיריבה יש פחות אויר להתיש שחקן שנמצא באיזור קו החצי.

הוא היה מזעזע גם נגד נתניה אבל אני לוקח אותו בכל רגע על טיבי.

בשום שלב פיבן לא היה מזעזע, ובלי קשר המחליף של אמאדור צריך להיות טיבי.

היריבות שלנו צריכות לעשות התאמות אלינו ולא ההיפך

צריך לעלות עם אותו הרכב ששיחק מצויין מול חדרה ואם זאיר פצוע פיבן ישחק ויעשה את העבודה

הכל טוב

היריבות שלנו צריכות לעשות התאמות אלינו ולא ההיפך

צריך לעלות עם אותו הרכב ששיחק מצויין מול חדרה ואם זאיר פצוע פיבן ישחק ויעשה את העבודה

הכל טוב

זאת חשיבת אימון של גיא לוזון שאמר בעבר שהוא אף פעם לא לומד את היריבה לפני. צריך לעשות התאמות לאופי המשחק סוזה היה עושה את זה באומנות. גם איביץ' מראה שיש לו יכולת התאמה טובה.

למה? הוא נח כבר לפני שבועיים כשהיה נבחרת. אין סיבה שלא ישחק.

הם יבואו בטירוף וישחקו חזק מאוד. לא בא לי על פציעה שלו כרגע. גלזר פרץ ומיכה בהחלטה מספיקים באמצע.

גולסה חייב לקבל מנוחה במשחק הזה, הולך להיות כאסח רציני באמצע.

אין להם כלום באמצע, מול ק"ש גיא חדידה פתח בקישור. סיוסטד לא בעניינים כבר המון זמן וגם מקסים.

אנשים מעלים פה אלטרנטיבות שהן לא פחות מהזויות.

מכבי משחקת טוב, בלם נפצע? בשביל זה יש בלם מחליף.

להזיז את פרץ מהבלטה שלו או את גולסה מה-11 יכול רק לפגום בשטף המשחק שלנו.

אין לנו עוד מסגרות על הראש (עד המשחק הראשון בגביע המדינה יש הרבה זמן), אני ממש לא מוצא סיבה לנסות בכוח להמציא את הגלגל ולהסתכן באיבוד נקודות.

אנחנו בפער 7 נק מבש, בואו נעשה הכל כדי שזה ישאר כך, לא צריך לחלק להם מתנות.

אני באמת חושב שמול ההתקפה ה"אימתנית" של הפועל חיפה פיבן לצד ייני כשמעליהם גולסה ופרץ זה סבבה לגמרי.

אני באמת חושב שמול ההתקפה ה"אימתנית" של הפועל חיפה פיבן לצד ייני כשמעליהם גולסה ופרץ זה סבבה לגמרי.

להפועל חיפה יש שני חלוצים מאוד גבוהים - פאפאזוגלו ואז'ובל, צריך להזהר שהם לא יעשו לייני ופיבן צרות.

להפועל חיפה יש שני חלוצים מאוד גבוהים - פאפאזוגלו ואז'ובל, צריך להזהר שהם לא יעשו לייני ופיבן צרות.

אז'ובל תמיד נשמע לי כמו שם של נוזל לכביסה.

חבר שעובד בהפועל חיפה טוען שהשחקנים דווקא היו מאוד חדים באימון ודי שמחו שקלינגר עזב.

המאמן הזמני (בן מרגי), היה נראה חד ואסרטיבי.

נקווה שזה לא ימשך יותר מדי

חבר שעובד בהפועל חיפה טוען שהשחקנים דווקא היו מאוד חדים באימון ודי שמחו שקלינגר עזב.

המאמן הזמני (בן מרגי), היה נראה חד ואסרטיבי.

נקווה שזה לא ימשך יותר מדי

ברור, מבית המדרש של ״הגעתי למועדון הכי גדול בישראל״, ״פסגת הקריירה שלי״, ״חולם להגיע לפה מגיל 0״ וכו וכו וכו