Jump to content

אלימות שוטרים והקהל של בש

Sawyerdroid

Recommended Posts

בסלולרי לא מופיע לי ואני גולש בערך אקסקלוסיבית מהסלולרי אבל במחשב יש כפתור מולטי ציטוט ליד הכפתור הרגיל וגם בסלולרי אם טוענים עמוד כגראסת מחשב (עושה את זה כשמצרף תמונות).

גם אם לוחצים למטה על "גרסא מלאה" זה מופיע.

קשה לי להאמין ששויימר כותב כאלה מגילות מהסלולרי אבל אולי אני טועה.

קרישי (הטעות במקור אני יודע שכותבים עם כ) היקר

קודם כל ברכות, שבוע נפלא עבורך אחריי ה4-0 הפועל חיפה החליטו לקחת מחיר אחיד ובכך נמנע ממך הכאב לב בהפלת עוד אלפי אוהדי מכבי שישלמו בגללך עוד 50 שקל. ברכות.

אני עומד מאחוריי כל מה שכתבתי. גם אופירה ברדיו וגם בספורט 5 בשער השבת מצצו להם בטירוף ואמרו שהם מסכנים ונטפלים אליהם והמשטרה אשמה בלעדית ותהו מה יהיה ואיך יפתרו את זה. זה מספיק לי כדי להגיד את מה שאמרתי, עומד מאחוריי זה.

אם אתה רוצה להפריך את זה תצטרך למצוא עם מה, לא רק לחזור על עצמך כמו אידיוט בלי להגיד בעצם כלום.

קודם כל ברכות, שבוע נפלא עבורך אחריי ה4-0 הפועל חיפה החליטו לקחת מחיר אחיד ובכך נמנע ממך הכאב לב בהפלת עוד אלפי אוהדי מכבי שישלמו בגללך עוד 50 שקל. ברכות.

אני עומד מאחוריי כל מה שכתבתי. גם אופירה ברדיו וגם בספורט 5 בשער השבת מצצו להם בטירוף ואמרו שהם מסכנים ונטפלים אליהם והמשטרה אשמה בלעדית ותהו מה יהיה ואיך יפתרו את זה. זה מספיק לי כדי להגיד את מה שאמרתי, עומד מאחוריי זה.

אם אתה רוצה להפריך את זה תצטרך למצוא עם מה, לא רק לחזור על עצמך כמו אידיוט בלי להגיד בעצם כלום.

אז אם אתה יודע שזה עם כ', למה אתה זבל.. בעצם למה אני שואל בכלל...

אה רגע, הפועל חיפה החליטו לקחת מחיר אחיד של 50 שקל ולא 90-45? אז רגע.. אולי זה אומר שכשהם רוצים הם יכולים? ואולי זה לא קשור לאף אחד מאוהדי מכבי אלא נטו לחמדנות של בעלי הקבוצות? ואולי אתה ממשיך להיות זבל של בן אדם כשאתה מכפיש ככה סתם בלי שום ראיות או עובדות אוהדי מכבי אחרים בפורום ציבורי? תודה שאתה נהנה מזה, מעניין לך ת'זין טובת אוהדי הקבוצה, אתה פשוט מחפש סיבות להשתלח בכל מי שרק אפשר, משעמם לך יותר מדי בחיים.

איך אני אוכיח משהו שלא קיים? חחח גם אם דיברו על זה באיזו תוכנית או שתיים. זה רחוק מאוד מ"כל התקשורת מצצה להם והייתה בעדם". אבל מה אני מצפה מאדם שממציא דברים או סתם מגזים על ימין ועל שמאל בקצב של רובה על אוטומט.

אז אם אתה יודע שזה עם כ', למה אתה זבל.. בעצם למה אני שואל בכלל...

הרגתם אותי... צחקתי בקול...

בסלולרי לא מופיע לי ואני גולש בערך אקסקלוסיבית מהסלולרי אבל במחשב יש כפתור מולטי ציטוט ליד הכפתור הרגיל וגם בסלולרי אם טוענים עמוד כגראסת מחשב (עושה את זה כשמצרף תמונות).

גם אם לוחצים למטה על "גרסא מלאה" זה מופיע.

קשה לי להאמין ששויימר כותב כאלה מגילות מהסלולרי אבל אולי אני טועה.

שויימר, מולטי ציטוט. מולטי ציטוט, שויימר.