Jump to content

Nba 2018\19

אביאל 5

Recommended Posts

זיון וויליאמסון - גימיק או שיצליח במקצוענים?

יהיה כוכב לדעתי. יש לו ראיית משחק מצויינת, הוא אתלטי ואקספלוסיבי, מפלצת פיזית (גם בקנה מידה של נבא), לא אנוכי, אופי טוב. בניגוד להרבה שחקנים שהם מפלצות במכללות הזריקה שלו לא שבורה.

מעניין מי יקח mvp הגריק פריק או הארדן.

אני חושב שיאניס צריך לקחת למרות עונה אישית מטורפת של הארדן.

אפילו שיאניס הביא את הקבוצה שלו שהיא הרבה פחות מוכשרת למאזן הכי טוב בליגה קשה לי לראות איך הארדן לא לוקח

ממוצעים מטורפים קולע 50+ בלי להתאמץ

קראתם את פרטי המקרה? היא חיכתה שנה עם התלונה כי הייתה איתו במשא ומתן על הכסף שתסחוט ממנו. כשהוא חזר בו מהסיכום לשלם לה 68 אלף דולר (זה באמת יקר לסקס, למרות שרונאלדו שילם יותר), היא התלוננה. מסקנה: אין בחורה שאין לה מחיר, וכדאי שתהיה מוכן לשלם אותו.

קראתם את פרטי המקרה? היא חיכתה שנה עם התלונה כי הייתה איתו במשא ומתן על הכסף שתסחוט ממנו. כשהוא חזר בו מהסיכום לשלם לה 68 אלף דולר (זה באמת יקר לסקס, למרות שרונאלדו שילם יותר), היא התלוננה. מסקנה: אין בחורה שאין לה מחיר, וכדאי שתהיה מוכן לשלם אותו.

סקס עאלק

סקס עאלק

אם היא דרשה לקבל כסף, איך היית קוראת לאקט ולבחורה?

אחת שנאנסה באמת לא הייתה מסכימה עבור שום סכום שבעולם. או שאת מאמינה שניתן לכמת אונס?

אם היא דרשה לקבל כסף, איך היית קוראת לאקט ולבחורה?

אחת שנאנסה באמת לא הייתה מסכימה עבור שום סכום שבעולם. או שאת מאמינה שניתן לכמת אונס?

לא, אי אפשר לכמת ושום דבר לא יעזור לה להרגשה אבל אם זה במעט כי למשטרה ולהוציא את זה לאור גובל בהרבה מאוד פגיעה נפשית, אז אם היא חושבת שזה מה שייתן לה שקט נפשי, זה לא אומר שהאונס הוא בעצם לסקס.

לא, אי אפשר לכמת ושום דבר לא יעזור לה להרגשה אבל אם זה במעט כי למשטרה ולהוציא את זה לאור גובל בהרבה מאוד פגיעה נפשית, אז אם היא חושבת שזה מה שייתן לה שקט נפשי, זה לא אומר שהאונס הוא בעצם לסקס.

אני מסכים איתך לחלוטין. להאמין למתלוננות זה המעשה ההגיוני היחיד בחברה פטריארכלית שמעניקה זכויות יתר מובנות לגברים. כאשר מדובר בספורטאי עשיר ומפורסם, פער הכוחות מתעצם שבעתיים. התמיכה שלנו מאזנת במעט את התמונה.

וחוץ מזה, מסכנה. אני בטוח שלא סתם קוראים לו החד קרן.

• 2 weeks later...

פילי ניצחה במשחק השני בסדרה, ברבע השלישי קלעה 51 נקודות. השוו את שיא הנקודות לרבע בפלייאוף, הקבוצה הנוספת שעשתה את זה היתה הלייקרס מ-1962.

קאזינס עם קרע בארבע ראשי של רגל שמאל, גמר את העונה. איזה מנחוס השחקן הזה, גולסה של ה-NBA.

לפחות הוא שיחק בפייאוף ושבר את המנחוס הזה.

הפציעות זה קרה רק בעונה שעברה אם אני לא טועה.

לפחות הוא שיחק בפייאוף ושבר את המנחוס הזה.

הפציעות זה קרה רק בעונה שעברה אם אני לא טועה.

הוא היה מושבת איזה עונה שלמה כמעט, אולסטאר נראה לי שהוא כבר לא.

אגב מאז שהוא חזר מהפציעה, הוא רק הפריע למשחק השוטף של גולדן סטייט, הרבה טכניות ופרצופים כועסים, תקע להם את ההתקפה בהרבה מקרים.