Jump to content

Nba 2018\19

אביאל 5

Recommended Posts

יאלה לייקרס סוף סוף נקווה שיהו רלוונטים.

אם כמה שאני לא מת על לברון (בכל זאת אוהב את בראיינט) הלוואי שהשנה יתן עונה גדולה ויסחוף את הלייקרס כמו שסחב את הקאבס (אני יודע שההבדלים בין המזרח למערב גדולים).

תוצאות מעניינות מהליליה

ניו אורלינס מביסים את יוסטון 131-112 כשדייויס 32 נקודות 16 ריבאונדים 8 אסיסטים ו3 בחטיפות וחסימות מירוטיץ׳ 30 נקודות (ב29 דקות) ו10 ריבאנדים וגם ג׳וליוס רנדל נתן משחק מצויין 25 ו8 ריבאונדים הרדן מהצד השני 18 נקקודות 9 ריבאונדים ו10 אסיסטים.

מילווקי מנצחת את שארלוט 113-112 אנטטקומפו (לא בטוח שרשמתי נכון) 25 נקודות 18 ריבאונדים ו8 אסיסטים אסל גם 8 איבודים ו6 בלוקים שקיבל (קלע את 2 זריקות העונשין האחרונות).

לאונרד 24 ו12 ריב לאורי 27 ו8 אס בניצחון של טורונטו 116-104 על הקאבס.

איטון ניצח את דונצ׳יץ׳ בקרב 2 הרוקי הכי מסקרנים השנה איטון 18 נק 10 ריב ו6 אס בעוד דונצ׳יץ׳ 10 נק 8 ריב 4 אס ו4 איב דיווין בוקר הפציץ 35 נק ו7 ריב (33 דקות.

אינגלס קלע 22 נק בניצחון יוטה 123-117 על סקרמנטו

וכספי לא שיחק

ללא ספק.

יחיד בדורו, ולדעתי נותן מספרים שלא ישברו לעולם.

הוא קולע בקלות בלתי נתפסת. יכול לשחרר את הכדור מכל מקום במגרש ואתה יודע שיש סיכוי טוב שזה ייכנס. לא אוהב אותו יותר מדי (לא אוהב שחקנים כאילו-צנועים שבפועל מתנהגים בשחצנות מסוימת), אבל אי אפשר שלא להעריך את יכולת הקליעה הפסיכית שלו. כשהוא בZONE אתה בחיים לא תנצח את הווריירס ולא משנה מה תעשה.

מישהו יודע כמה דנקים נותן אנטטקומפו בממוצע למשחק? כל תקציר שאני רואה של מילווקי יש שם לפחות 3 דנקים שלו.

תנסה כאן חבר, נראה לי שזה נותן מידע עדכני. ואני חושב שאתה לא טועה בכלל - https://www.basketball-reference.com/play-index/shot_finder.cgi?request=1&match=single&year_id=2019&game_num_min=0&game_num_max=99&shot_type=DUNK&is_playoffs=N&q1=Y&q2=Y&q3=Y&q4=Y&q5=Y&time_remain_minutes=12&time_remain_seconds=0&time_remain_comp=le&order_by=fg