Jump to content

לא יכולים להגיע למשחק בשבת? יש אפשרות להחזר

T.L MTA

Recommended Posts

אתה מדבר כאילו הדתיים דפקו תחילונים, זה הטלוויזיה גבר, טענות תשלח אליהם..

אני אומר במצב הקיים שכבר רוב האוהדים בארץ הולכים למשחקים ביום חול/מוצ"ש זה קטנוני לדפוק ת'דתיים בשביל כלום.

זה לא שהדתיים לוקחים לחילונים את הכדורגל משבת, כבר לקחו לכם את הכדורגל מזמן..

עכשיו נשארו 2 וחצי משחקים עם 500 אוהדים ביחד ועל זה עולים על בריקדות

אז זה לא קטנוני, זה קטנוני לדרוש עוד ועוד אחרי שכבר קיבלת כמעט הכל. זה הקטנוניות.

וזה לא 2 וחצי משחקים וזה לא רק 500 אוהדים וגם אם זה כן, אתה לא זה שתחליט שיאלה ניקח להם גם את זה. אין לא לך ולא לאף אחד אחר את הזכות הזאת.

אז זה לא קטנוני, זה קטנוני לדרוש עוד ועוד אחרי שכבר קיבלת כמעט הכל. זה הקטנוניות.

וזה לא 2 וחצי משחקים וזה לא רק 500 אוהדים וגם אם זה כן, אתה לא זה שתחליט שיאלה ניקח להם גם את זה. אין לא לך ולא לאף אחד אחר את הזכות הזאת.

זה לא אני נגדך, כמו שהלהט"בים לא חושבים שמישהו צריך לתת להם.

הכדורגל במדינה נהנה מתקציבים ממשלתיים והוא שלך כמו שהוא שלי, עכשיו יש דיון איך למצוא פיתרון שהוא טוב לכולם.

לדעתי יש פה התעקשות קטנונית על כלום, אתה אומר שלדעתך הגיוני שדתיים לא יעסקו בכדורגל מקצועני בשביל שאתה תוכל ללכת ל4 משחקים בשבת במשך עונה שלמה.

הפגיעה בזכות שלך ל4 משחקים בשבת לדעתי נופלת מהזכות של כדורגלנים שלא רוצים לשחק בשבת ומהזכות של שומרי שבת לראות כדורגל ויותר חשוב הזכות של ילדים לעסוק בכדורגל מקצועני.

זו המשוואה.

ושוב, אני שומע כעס בהודעה שלך כאילו הדתיים הוציאו את הכדורגל מהשבת ועכשיו הם מוסיפים חטא על פשע, זה פשוט לא נכון.

כתבת שהדתיים דורשדים עוד ועוד, הדתיים לא קיבלו כלום עד היום בנושא הכדורגל , שום דבר שהחילונים שילמו עליו!

הכדורגל זז מהשבת רק בגלל שיקולי רייטינג, סתם שנאה נגד דתיים ושטיפת מוח הביאה אנשים להאשים דתיים במשהו שהם מעולם לא קיבלו.

אני אומר לך שוב, גנבו לך מזמן את 'שבת של כדורגל' והמחיר שאנשים משלמים כדי שמידי פעם יהי'ה לך שבת נוסטלגית הוא מחיר גבוה ולא סביר במדינה שמנפחת את המוח מהבוקר עד הערב בקשר לשיוויון עד שזה נוגע לדתיים.

אם אתה נחוש בדעתך שהנוסטלגיה שלך - 4 פעמים בעונה עולה על אותם זכויות שהזכרתי שנפגעות אז פה אנחנו חלוקים ואין איך להמשיך מכאן.

נסכים לא להסכים.

במילים אחרות: גם ככה רוב המשחקים לא בשבת עצמה כבר (בטח לא כשאנו בשעון חורף).

אז יאללה, בואו נחסל את המעט שנשאר בשביל הדתיים, ואז מה אם יש המון שרוצים שישאר עוד קצת מעט בשבת.

הגיוני.

אם באמת היו כל כך הרבה אוהדי מכבי דתיים אז היו כבר עושים לחץ על מנת להזיז את המשחקים משבת.שורה תחתונה שבת זה הזמן הקלאסי להגיע למשחקים ולהביא ילדים

אם באמת היו כל כך הרבה אוהדי מכבי דתיים אז היו כבר עושים לחץ על מנת להזיז את המשחקים משבת.שורה תחתונה שבת זה הזמן הקלאסי להגיע למשחקים ולהביא ילדים

יותר מזה, גם היינו אמורים לראות ירידה ניכרת בקהל שמגיע למגרש...

זה לא אני נגדך, כמו שהלהט"בים לא חושבים שמישהו צריך לתת להם.

הכדורגל במדינה נהנה מתקציבים ממשלתיים והוא שלך כמו שהוא שלי, עכשיו יש דיון איך למצוא פיתרון שהוא טוב לכולם.

לדעתי יש פה התעקשות קטנונית על כלום, אתה אומר שלדעתך הגיוני שדתיים לא יעסקו בכדורגל מקצועני בשביל שאתה תוכל ללכת ל4 משחקים בשבת במשך עונה שלמה.

הפגיעה בזכות שלך ל4 משחקים בשבת לדעתי נופלת מהזכות של כדורגלנים שלא רוצים לשחק בשבת ומהזכות של שומרי שבת לראות כדורגל ויותר חשוב הזכות של ילדים לעסוק בכדורגל מקצועני.

זו המשוואה.

ושוב, אני שומע כעס בהודעה שלך כאילו הדתיים הוציאו את הכדורגל מהשבת ועכשיו הם מוסיפים חטא על פשע, זה פשוט לא נכון.

כתבת שהדתיים דורשדים עוד ועוד, הדתיים לא קיבלו כלום עד היום בנושא הכדורגל , שום דבר שהחילונים שילמו עליו!

הכדורגל זז מהשבת רק בגלל שיקולי רייטינג, סתם שנאה נגד דתיים ושטיפת מוח הביאה אנשים להאשים דתיים במשהו שהם מעולם לא קיבלו.

אני אומר לך שוב, גנבו לך מזמן את 'שבת של כדורגל' והמחיר שאנשים משלמים כדי שמידי פעם יהי'ה לך שבת נוסטלגית הוא מחיר גבוה ולא סביר במדינה שמנפחת את המוח מהבוקר עד הערב בקשר לשיוויון עד שזה נוגע לדתיים.

אם אתה נחוש בדעתך שהנוסטלגיה שלך - 4 פעמים בעונה עולה על אותם זכויות שהזכרתי שנפגעות אז פה אנחנו חלוקים ואין איך להמשיך מכאן.

נסכים לא להסכים.

מה שחתול צהוב אמר.

בנוסף - הרבה יותר מ4 משחקים

בנוסף - הזכות שלי למשחקים בשבת לא קטנה יותר מהזכות של הדתיים למשחקים לא בשבת. כמו שאמרת, מדינה של כולם. במיוחד שרוב אוהדי הכדורגל בארץ לא שומרי שבת.

עכשיו תמצא פיתרון הולם לשנינו שלא כופה על אף אחד מאיתנו לעשות משהו נגד רצונו. ולא, משחקים בימי חול זה לא הפיתרון. זה לא משנה למה חלק מהמשחקים הם לא בשבת עכשיו (משהו שלחלוטין הייתי משנה אם הייתי יכול), זה משנה שעכשיו שיש משחקים בשבת יש דרישה להעביר אותם על ידי שומרי הדת. וכמו שהייתי מתנגד להעביר אותם בגלל שיקולי רייטינג, אני אתנגד להעביר אותם גם מסיבות דתיות.

אני לא יודע אגב אם הרייטינג גבוה יותר בימי חול, האמת.

יכול מאוד להיות שזה קשור גם להתניות של הספורטוטו שקשור לכמויות משחקים אפקטיביות עבורם + האופציה לגרום לשומרי שבת להמר על משחקים שלא מתקיימים בשבת.

אני לא יודע אגב אם יש מדידת פיפלמיטר לערוצים כמו צ'רלטון ו-5. הדבר היחידי שאני כן יודע הוא שמבחינת כמויות במגרשים המשחקים בימי חול לא הגדילו את הקהל לעומת מה שהיה לפני זה...

במילים אחרות: גם ככה רוב המשחקים לא בשבת עצמה כבר (בטח לא כשאנו בשעון חורף).

אז יאללה, בואו נחסל את המעט שנשאר בשביל הדתיים, ואז מה אם יש המון שרוצים שישאר עוד קצת מעט בשבת.

הגיוני.

אתם שומרים על סחורה שכבר לא קיימת וזה לא קשור לדתיים.

שוב, אם לדעתך ההתעקשות שפעם ב..תוכל להנות ממשחק בשבת שווה את המחיר שכדורגלנים משלמים כי הם משחקים בניגוד לרצונם והמחיר שאוהדים דתיים לא יכולים להגיע או לראות בטלוויזיה ואת המחיר שסקטור שלם לא יעסוק בכדורגל מקצועני אז לדעתי זה לא הגיוני אבל מכבד את דעתך

אף אחד לא טען שלמכבי יש הרבה אוהדים דתיים, אתם גם מוכיחים נתון שהוא תוצאה.

היו הרבה יותר דתיים ביציעים עם הכדורגל היה מנותק מחילול שבת.

להוכיח משהו מהמצב הקיים על המצב הקיים זה מטומטם כמו שזה נשמע

אני לא יודע אגב אם הרייטינג גבוה יותר בימי חול, האמת.

יכול מאוד להיות שזה קשור גם להתניות של הספורטוטו שקשור לכמויות משחקים אפקטיביות עבורם + האופציה לגרום לשומרי שבת להמר על משחקים שלא מתקיימים בשבת.

אני לא יודע אגב אם יש מדידת פיפלמיטר לערוצים כמו צ'רלטון ו-5. הדבר היחידי שאני כן יודע הוא שמבחינת כמויות במגרשים המשחקים בימי חול לא הגדילו את הקהל לעומת מה שהיה לפני זה...

לא יודע איך אתה קובע דבר כזה, בעידן "שבת של כדורגל" היה נהוג לעשות הצגות כפולות והמספרים היו נמוכים מאוד.

זה קשור גם לאצטדיונים והשיווק של המשחק המרכזי אבל אי אפשר לקבוע שהמספרים לא גדלו.

לא יודע איך אתה קובע דבר כזה, בעידן "שבת של כדורגל" היה נהוג לעשות הצגות כפולות והמספרים היו נמוכים מאוד.

זה קשור גם לאצטדיונים והשיווק של המשחק המרכזי אבל אי אפשר לקבוע שהמספרים לא גדלו.

עזוב נו בכל העולם רוב המשחקים משוחקים בימי חופש.יום של משחק אמור להיות יום כיף שאתה יוצא רגוע מהבית ובא איזה שעתיים לפני המשחק שותה בירה בסבבה אוכל משהו ונכנס רגוע למשחק מעודד בכיף,חעומת זאת משחק ביום חול זה יום של עצבים שהרבה אנשים צריכים למצוא תירוצים לצאת מוקדם מעבודה ולהיתקע בפקקים ואתה מגיע סחוט למשחק

אתם שומרים על סחורה שכבר לא קיימת וזה לא קשור לדתיים.

שוב, אם לדעתך ההתעקשות שפעם ב..תוכל להנות ממשחק בשבת שווה את המחיר שכדורגלנים משלמים כי הם משחקים בניגוד לרצונם והמחיר שאוהדים דתיים לא יכולים להגיע או לראות בטלוויזיה ואת המחיר שסקטור שלם לא יעסוק בכדורגל מקצועני אז לדעתי זה לא הגיוני אבל מכבד את דעתך

כן, היא שווה את המחיר בעיניי.

איך? מכמה סיבות:

א- כמויות הקהל לפני 99/00 (העונה הראשונה שבה לראשונה היה משחק קבוע ביום חול בערב) לעומת אחריה , תוך התייחסות לעונות הספציפיות של אז (מה שמנטרל לחלוטין את השינוי שקשור לשינוי תרבות העידוד בארץ + המתקנים המודרניים ששינו המון) . לא הייתה לך קפיצת קהל מובהקת סטטיסטית בין משחקים שנערכו בשבת בין 96 ל-99 לבין משחקים שנערכו בימי חול בין 00 ל-03 למשל.

ב- כמויות הקהל לא תמיד היו נמוכות מאוד. זה היה תלוי משתנים שונים (כאשר צריכים לזכור שאז לא היה ענייני מנויים כמו עכשיו כך שהשונות הייתה גדולה יותר מעונה לעונה כשאתה דוגם קבוצות). בשנות ה70' למשל ביחס לכמות האוכלוסיה היה מגיע המון קהל למגרשים. בשנות ה-90' משחקים מושכי קהל מילאו את בלומפילד לדוגמא בלי בעיה בכלל, ואנחנו מדברים על בלומפילד של 20 אלף צופים, לא הגרסא המצ'וקמצק מהעידן הנוכחי. כנ"ל קרית אליעזר שהיו מכניסים לשם בשיא 18 אלף בערך, וגם משחקים בר"ג עם 20-30 אלף (ואני לא מדבר על ההצגה הכפולה המפלצתית של 1993 עם מכבי, חיפה , ביתר ובני יהודה שהביאה 45 אלף), וכל זה בעידן ללא מנויים בכלל. אני נוקב במספרים האלה לא סתם, ולא כי ראיתי בטלויזיה אלא כי הספקתי להיות במשחקים בתקופה ההיא ולא מעט. בימים ההם של משחקים בשבת בצהריים היה דבר אחד דפוק במיוחד - וזה להיות במשחק בסוף העונה או תחילת העונה שמתחיל בצהריים. רמה גרועה, ולא נעים ביציע מרוב חום. (הייתי פעם בדרבי כזה בשבת צהריים של 40 מעלות בערך. היה מכה...).

יותר מזה, גם היום- אתה לא רואה הבדלים מובהקים בין משחק ביתי של קבוצה מסוימת אם הוא נערך בשבת אחה"צ לעומת יום ראשון או שני, בהנחה שתדגום 2 משחקים בעלי עניין זהה. אני יכול לומר לך שלא מעט אנשים היו נוסעים בכיף לראות את מכבי במשחקי חוץ בצפון אם היו מתקיימים בשבת, אבל לא יחשבו אפילו לנסוע לשם בראשון/שני בגלל שרוב האנשים לא רוצים לחזור ב-23/24 בלילה כשיש יום עבודה למחרת. משחק בשבת אחה"צ בצפון לעומת זאת לא פוגם לך בעניין הזה בעליל.

מה שחתול צהוב אמר.

בנוסף - הרבה יותר מ4 משחקים

בנוסף - הזכות שלי למשחקים בשבת לא קטנה יותר מהזכות של הדתיים למשחקים לא בשבת. כמו שאמרת, מדינה של כולם. במיוחד שרוב אוהדי הכדורגל בארץ לא שומרי שבת.

עכשיו תמצא פיתרון הולם לשנינו שלא כופה על אף אחד מאיתנו לעשות משהו נגד רצונו. ולא, משחקים בימי חול זה לא הפיתרון. זה לא משנה למה חלק מהמשחקים הם לא בשבת עכשיו (משהו שלחלוטין הייתי משנה אם הייתי יכול), זה משנה שעכשיו שיש משחקים בשבת יש דרישה להעביר אותם על ידי שומרי הדת. וכמו שהייתי מתנגד להעביר אותם בגלל שיקולי רייטינג, אני אתנגד להעביר אותם גם מסיבות דתיות.

אחי , מי שקורא אותך בטוח שאנחנו בשנות ה90 ועדיין יש שבת של כדורגל ודני דבורין משדר.

אתה תקוע במציאות שלא קיימת, גם אם תכתוב עוד 200 פעם שיום חול זה לא פיתרון ושאתה מתנגד לתזוזה גם משיקולי רייטינג כל זה כבר אחרנו.

שנים שמשחקים לא בשבת , רוב גדול של האוהדים ברוב המשחקים וזה לא קשור בשיט לדרישות הדתיים.

נשאר לך 4 משחקים בעונה ועל זה אתה נלחם מול אוכלוסיה שאין לה קשר למצב שנוצר.

אנחנו נהנים מזה אבל זה לא בגללנו.

אתה כמו אדם שאיבד את פרנסתו והעסק שלו קרס (הרעיון) יש לך אח שמבקש להיכנס שותף בעסק ויש לו כמה רעיונות חדשים , אתה יכול להגיד שהוא חוצפן ולהאחז בעסק המפורר שלך כי זה נחמד לך מבחינה נוסטלגית או שאתה יכול להבין שמה שהיה כבר לא רלוונטי וכרגע העסק שלך מת ואח שלך יכול להרוויח מבלי שאתה באמת מפסיד משהו משמעותי חוץ מקצת נוסטלגיה.

תגדיר מה זה שבת של כדורגל.

אם אתה מדבר על השבת ההילכתית - יש פחות, במיוחד בשעון חורף.

אם אתה מדבר על יום שבת עצמו- עדיין רוב המשחקים של המחזור הם בשבת.

וכן, אל תופתע שאנשים שנוח להם יותר שמשחקים יערכו ביום שבת , וחלק לא קטן מהמשחקים האלה כבר לא משוחקים בשבת- ממש לא מתחשק להם לוותר על מה שנותר להם בשביל דתיים.

עזוב נו בכל העולם רוב המשחקים משוחקים בימי חופש.יום של משחק אמור להיות יום כיף שאתה יוצא רגוע מהבית ובא איזה שעתיים לפני המשחק שותה בירה בסבבה אוכל משהו ונכנס רגוע למשחק מעודד בכיף,חעומת זאת משחק ביום חול זה יום של עצבים שהרבה אנשים צריכים למצוא תירוצים לצאת מוקדם מעבודה ולהיתקע בפקקים ואתה מגיע סחוט למשחק

פה זה קצת שונה מכל העולם, פה מניחים קוביות על הראש מתפללים לקיר וחותכים חלק מאבר המין כחלק מכרטיס כניסה לעם.

אז כל טיעוני "בכל העולם" לא רלוונטים במדינה שזכות הקיום שלה עומד על הטיעון שהיא המקום היחיד בעולם שמהווה בית יחודי ליהודים.

פה זה קצת שונה מכל העולם, פה מניחים קוביות על הראש מתפללים לקיר וחותכים חלק מאבר המין כחלק מכרטיס כניסה לעם.

אז כל טיעוני "בכל העולם" לא רלוונטים במדינה שזכות הקיום שלה עומד על הטיעון שהיא המקום היחיד בעולם שמהווה בית יחודי ליהודים.

בשביל מי שלא מאמין בעליל בקוביות על הראש ובלא להדליק את האור בבית בשבת טיעוני כל העולם בהחלט מדברים אליו. ....

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.