Jump to content

לא יכולים להגיע למשחק בשבת? יש אפשרות להחזר

T.L MTA

Recommended Posts

.

אני אוהב שאומרים לי להתחשב בשומרי השבת בעוד ששומרי השבת מעולם לא יתחשבו בשום רצון או בקשה שלי. אז תסלחו לי, ממש לא מעניין אותי ששומרי השבת לא יראו את המשחקים

בקיץ אף אחד לא מדבר.

כיום אפשר לשחק ב19:30 ושני הצדדים ירויחו.

לגבי המשפט האחרון שאמרת, יש לי הרבה מה להגיד עלייך אבל לטובת שנינו עדיף שאשתוק.

.

בקיץ אף אחד לא מדבר.

כיום אפשר לשחק ב19:30 ושני הצדדים ירויחו.

לגבי המשפט האחרון שאמרת, יש לי הרבה מה להגיד עלייך אבל לטובת שנינו עדיף שאשתוק.

ירויחו מה? הורה שירצה לקחת את הילד שלו לא יוכל כי זה יהיה מאוחר מדי. במיוחד אם הוא גר רחוק.

במוצ"ש גם התנועה הרבה יותר גדולה לעומת בשבת עצמה.

אם מדובר על יום חול שזה באמצע שבוע עבודה זה בכלל יכול להיות סיפור מבחינת התארגנות, שלא לדבר על הפקקים. ושוב, רק בשעה מאוחרת, מה שיוצר עוד בעיות עם ילדים שרוצים להביא, ללכת לישון בשעה נורמלית כדי לקום לעבודה רענן.

מה זה יש לך מה להגיד עלי? תגיד חופשי. לא הגיוני שיבקשו רק מהציבור החילוני כל הזמן להתפשר ולא יעשו שום צעד אפילו הקטנטן ביותר לכיוון השני. אם לא מכבדים אותי ושמים עלי פס למה שאני אכבד אותם? למה שאני ארצה להגיע לעמק השווה?

ירויחו מה? הורה שירצה לקחת את הילד שלו לא יוכל כי זה יהיה מאוחר מדי. במיוחד אם הוא גר רחוק.

במוצ"ש גם התנועה הרבה יותר גדולה לעומת בשבת עצמה.

אם מדובר על יום חול שזה באמצע שבוע עבודה זה בכלל יכול להיות סיפור מבחינת התארגנות, שלא לדבר על הפקקים. ושוב, רק בשעה מאוחרת, מה שיוצר עוד בעיות עם ילדים שרוצים להביא, ללכת לישון בשעה נורמלית כדי לקום לעבודה רענן.

מה זה יש לך מה להגיד עלי? תגיד חופשי. לא הגיוני שיבקשו רק מהציבור החילוני כל הזמן להתפשר ולא יעשו שום צעד אפילו הקטנטן ביותר לכיוון השני. אם לא מכבדים אותי ושמים עלי פס למה שאני אכבד אותם? למה שאני ארצה להגיע לעמק השווה?

מי דיבר על יום חול? לשחק ב19:30 כיום זה ההתפשרות הכי טובה לשני הצדדים. בשעון חורף בכלל אפשר לשחק אפילו ב18:30. לגבי התניועה אני חזרתי לא מעט פעמים ממשחקים במוצש והכביש זרם אז אני לא יודע על מה אתה מדבר.

אני אוהב שאומרים לי להתחשב בשומרי השבת בעוד ששומרי השבת מעולם לא יתחשבו בשום רצון או בקשה שלי. אז תסלחו לי, ממש לא מעניין אותי ששומרי השבת לא יראו את המשחקים

כולם אצלך על הזין שלך

אתה דפקת את אוהדי מכבי עם מחירי הכרטיסים

גם אתה לא כל כך מעניין את אף אחד

ולא אני ולא אתה קובעים באיזה שעה יהיה המשחק אז ממש לא מזיז אם אתה מתחשב או לא מתחשב

כולם אצלך על הזין שלך

אתה דפקת את אוהדי מכבי עם מחירי הכרטיסים

גם אתה לא כל כך מעניין את אף אחד

ולא אני ולא אתה קובעים באיזה שעה יהיה המשחק אז ממש לא מזיז אם אתה מתחשב או לא מתחשב

אני לא עשיתי שום דבר שהשפיע על מחירי הכרטיסים זה דבר ראשון.

דבר שני אני יודע שאני לא מעניין אף אחד, גם מה שאני אגיד פה לא באמת יזיז משהו למישהו. אבל איזה כיף פורום חופשי וזה....

אתה מודע לזה שיקולי זמני משחקים הם לא שיקולים דתיים אלא בעיקר ענייני רייטינג של בעל זוץכויות השידור (יש גם עניין של דחיה לראשון בגלל משחק באירופה בחמישי), אז אני לא מבין על מה הוויכוח.

יש כאן ביקוש והיצע וכנראה שהרייטינג בימי חול גבוה יותר (כנראה. אחרת לדעתי המצב היה הפוך ורוד המשחקים היו בשבת). יכל להיות שיש כיום יותר שומרי שבת מבעבר או שיכל להיות שיש ספציפית יותר אוהדי כדורגל שומרי שבת, אינני יודע אבל בשורה התחתונה זה ביקוש והיצע וכך זה צריך להיות כי זה משקף את דעת הרוב (לרוב).

זה לא רק רייטינג (אתה מבין שמדובר כאן על הזזת משחקים בליגה שלנו כי רוצים לשדר ליגות באירופה, כן? זה לא עקום?), אלא גם שיקולי הימורים. תופסים אוהדים בביצים על זה, זה לא תקין.

הבעיה במשחקים שאינם בשבת היא שזה לא יום חופש. אנחנו המדינה עם הכי הרבה משחקי כדורגל שמשוחקות בימים שאינם ימי חופש, וזה נוגד לגמרי את כל מה שמשחקי כדורגל הם עבור הציבור בכל העולם.

מי דיבר על יום חול? לשחק ב19:30 כיום זה ההתפשרות הכי טובה לשני הצדדים. בשעון חורף בכלל אפשר לשחק אפילו ב18:30. לגבי התניועה אני חזרתי לא מעט פעמים ממשחקים במוצש והכביש זרם אז אני לא יודע על מה אתה מדבר.

אין לי בעיה עם שבת ב-18:30.

זה לא קורה.

מוזר ששווימר עוד לא הגיע לנושא הזה

שטחים, כיבוש

הנתון שלך של 13 אחוז משחקים בשבת מנותק מהמציאות

זה ממש לא הנתון המדוייק

עם המשחק מול חדרה השנה זה 3/7 משחקים בשבת

חח יצאת פה קצת אוהד חיפה

אין לי בעיה עם שבת ב-18:30.

זה לא קורה.

בשעון חורף זה אופציה שמתאימה לשני הצדדים. אני בדרך כלל לא מתערב בנושאים האלה, אבל על התגובה של קרישי לא יכלתי להתאפק.

זה לא רק רייטינג (אתה מבין שמדובר כאן על הזזת משחקים בליגה שלנו כי רוצים לשדר ליגות באירופה, כן? זה לא עקום?), אלא גם שיקולי הימורים. תופסים אוהדים בביצים על זה, זה לא תקין.

הבעיה במשחקים שאינם בשבת היא שזה לא יום חופש. אנחנו המדינה עם הכי הרבה משחקי כדורגל שמשוחקות בימים שאינם ימי חופש, וזה נוגד לגמרי את כל מה שמשחקי כדורגל הם עבור הציבור בכל העולם.

לא נכנסתי לשאלה אם זה נכון או לא נכון, עקום או לא עקום. רק ציינתי שהשיקולים אינם שיקולים דתיים פרופר. כלומר, זה לא שיושב המחליט אומר, "יש דתיים בוא מתחשב בהם".

מה שכן, יכל להיות שהוא אומר "יש הרבה שומרי שבת ואני רוצה שיהיה לי רייטינג גבוה" וגם שיקולי שידור ליגות באירופה (מודה שלא חשבתי על זה בהתחלה אבל זה בהחלט שיקול שהם כנראה לוקחים). בשורה התחתונה, הם מתייחסים לזה כביזניס ואני לא חושב שזו לא זכותם. הם קנו את זכויות השידור ולכן טבעי שישקלו שיקולים מסחריים.

לגבי זה שישראל היא מדינה עם הכי הרבה משחקים שלא היום השבתון, אני חושב שאין בעולם דוגמא מקבילה לישראל מבחינת מנעד האוכלוסיה שלה ואופי התרבות והדת ולכן זה לא יהיה הכי נכון להשוות (ושוב אני לא נכנס למה נכון או לא נכון, צודק או לא צודק ומי נפגע יותר או פחותכי אלו לא שיקולים שנשקלים בכלל לדעתי).

אני לא עשיתי שום דבר שהשפיע על מחירי הכרטיסים זה דבר ראשון.

דבר שני אני יודע שאני לא מעניין אף אחד, גם מה שאני אגיד פה לא באמת יזיז משהו למישהו. אבל איזה כיף פורום חופשי וזה....

זה אתה אומר שלא השפעת..

כן זה פורום חופשי כל אחד יכול לרשום מתי בר לו שיהיה המשחקים

בפועל אף אחד לא קובע וכל הויכוח הזה סתם מיותר

זה אתה אומר שלא השפעת..

כן זה פורום חופשי כל אחד יכול לרשום מתי בר לו שיהיה המשחקים

בפועל אף אחד לא קובע וכל הויכוח הזה סתם מיותר

בחיי אנשים אומרים שהשפעתי אבל אף אחד לא אמר מה עשיתי בפועל שגרם לזה. רשמתי את התקנון? הגברתי את החמדנות של בעלי הקבוצות? שלחתי מכתב בעזרת משרד עורכי דין ואיימתי בתביעה?

גם אפשר לחשוב אתה אומר שכולם על הזין שלי ואז מכניס לזה את עניין המחירים, כאילו רציתי שיעלו מחירים לאוהדי מכבי (נראה לך באמת? מה אני אידיוט?).

מסכים איתך שהויכוח מיותר.

מישהו כתב שהיה בבוקר בלאן.

מעניין למה מכבי לא הודיעו כלום.

למה הם צריכים להודיע שהכרטיסים שאתה קונה הם כאלה שאנשים החזירו? מה זה משנה למי שקנה?

למה הם צריכים להודיע שהכרטיסים שאתה קונה הם כאלה שאנשים החזירו? מה זה משנה למי שקנה?

לא כולם אוהבים כרטיסים משומשים

דודו לא רוצה להצית את האווירה, אז אם אתה מחפש לדעת על מה מדובר, פשוט תחפש את הנושא מכירת כרטיסים נגד עכו שנה שעברה

מעריך את זה מאוד, באמת דז’ה לא חסר פה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.