Jump to content

לא יכולים להגיע למשחק בשבת? יש אפשרות להחזר

T.L MTA

Recommended Posts

זה מזכיר לי ששנה שעברה היה משחק נגד באר שבע והגעתי מוקדם ואחרי כמה דקות בואו חבר'ה ואחד מהם שראיתי אולי פעם אחת אומר לי איזה חוצפה יש לאנשים לתפוס את המקום שלי ולבוא רק למשחק נגד באר שבע. אחרי זה שמעתי את חבר שלו אומר שאני תמיד יושב שם ומגיע לכל המשחקים אז הוא שתק...

יש לא מעט אנשים אידיוטים בקהל שלנו אין הרבה מה לעשות עם זה.

זה לא בעצם ספסרות?

לא, כי מכבי לא קונה משהו שנמכר לשימוש בלבד במטרה למכור אותו במקום להשתמש בו. היא נותנת לך לבטל ומזכה אותך בחלק מהסכום. כולם מרוויחים ככה. זה לא שמכבי מקטינה את ההיצע של עצמה כדי למכור כרטיסים במחיר גבוה יותר בלי לספק שום שירות או מוצר. זה די הפוך, למעשה.

מאוד מקווה שאנשים שעשו את זה ימותו, כמה מפגר צריך להיות כדי לחשוב שלא יהיה מקום?

תאשים את מכבי שאומרת למנויים של 20 שנה + לך תזדיין אם אתה לא קונה מנוי גם השנה שאתה גר בחו"ל לא יהיה לך קדימות ל-11, אני אישית העדפתי לשלם כסף למנוי כדי להבטיח את המקום שלי למקרה שאני אחזור לארץ (ועוד הם מוסיפים חטא על פשע ולוקחים את המחיר ההזוי שהם לוקחים על שידורים לחו"ל אבל זה לא לנושא הזה...)

לנושא עצמו, יוזמה מבורכת, מקווה שימשיך לכל המשחקים.

תאשים את מכבי שאומרת למנויים של 20 שנה + לך תזדיין אם אתה לא קונה מנוי גם השנה שאתה גר בחו"ל לא יהיה לך קדימות ל-11, אני אישית העדפתי לשלם כסף למנוי כדי להבטיח את המקום שלי למקרה שאני אחזור לארץ (ועוד הם מוסיפים חטא על פשע ולוקחים את המחיר ההזוי שהם לוקחים על שידורים לחו"ל אבל זה לא לנושא הזה...)

לדעתי חוץ ממי שיש לו מושב מסומן וממש חשוב לו המיקום שלו כל השאר שמחדשים כדי לקבל קדימות לבלומפילד זה אחד הדברים המצחיקים ששמעתי. אנחנו עוברים מאיצטדיון של 11 אלף לאיצטדיון של 29 אלף, לכ-ו-ל-ם יהיה מקום גם אם לא היית מנוי מעולם. מקסימום יעלה לך במחיר מלא ולא מחיר של מחדש אבל זה בטוח יותר זול מלעשות מנוי שלם עונה לפני.

לגבי השידורים של מכבי לאוהדים שנמצאים בחו"ל מדובר בעצם בשירות של צ'רלטון שהוא בתשלום. מכבי מוכרים אותו תמורת 17 יורו וניתן לצפות רק במשחקי מכבי. אם תוסיף 6 יורו ותעשה אותו דרך צ'רלטון תוכל לצפות בכל השידורים הישירים מהליגה הישראלית (שאגב ניתן לראות גם בזמן אחר בVOD).

מי שמתחכם זה אתה

כי אם אין לך מנוי ואתה לא שומר שבת אז סתם באת להטריל ולהבעיר עוד נושא

כי מה שאמרתי גם אם בהומור שלא מתאים לך, נכון ב1000 אחוז ואתה יכול לשאול את הרבה שלך, וסיסמאות על לייקים אפשר לדקלם מפה ועד נתניה

היי גם לך חבר.

במדינה היהודית דמוקרטית הזו שיחקו עשרות שנים בשבת. ורק בשבת. נדמה לי שהיא לא הייתה פחות טובה אז. ובמדינה הזו אין חוק שמחייב עוצר בשבת.

אז בשנות ה-2000 יש פחות ופחות משחקים בשבת אבל מידי פעם זה יוצא. וזה מאוד מאוד נוח כשזה יוצא . אז מי ששומר שידע שלעיתים לא יצא לו ושהוא לא יכול לקבל את כל מה שהוא רוצה בגלל המגבלות שיש עליו בגלל האמונה הדתית שלו. חלק מלהיות מאמין זה גם הגבלות שיש עליך. אז כמה פעמים בשנה הוא לא יוכל לראות כדורגל.

צעד מבורך.

הצעד הבא פשוט לא להפלות את אותם האוהדים החילונים שלא יכולים להגיע למשחק ביום חול בגלל עבודה/צבא/אילוצים ואז לאפשר למכור כרטיס מהמנוי גם במשחקים שלא נופלים על שבת

דרום צהוב,

אם להתחשב באחרים זה להיות טרול אז בחיים לא הייתי גאה להטריל כמו עכשיו, כמה קל לא לראות מעבר לזין של עצמך הא?.

חתול צהוב,

זה שמשהו קורה כבר X זמן בדרך מסויימת, לא אומר שזו הדרך הנכונה לכולם, ואולי אפשר למצוא משהו יותר נוח,

היית מדבר אותו הדבר אם היית שומר שבת?.

אוהדנ,

אפשר שמשחק ישוחק גם במוצ"ש שעה אחרי יציאת השבת, אפשר אך לא מחייב שזה יהיה ביום אחר.

-

לסיכום, כולכם מסתכלים נטו על האינטרס שלכם עצמכם ולא רוצים להרים את הראש, שעוד אוהדים בדיוק כמוכם יוכלו לבוא ולהנות ממכבי שאתם ככ אוהבים.

וכמו שכתב פה ראמוס4גרסיה, אני אמנם לא מנוי\שומר שבת, אבל זה ממש לא ימנע ממני לרשום את דעתי,

וזה ממש לא פעם ראשונה שאני רואה\חווה פה את התחושות של מי שאינו מחזיק בדעת הרוב, דעתו פה לא נחשבת בעיניכם, צבועים.

דרום צהוב,

אם להתחשב באחרים זה להיות טרול אז בחיים לא הייתי גאה להטריל כמו עכשיו, כמה קל לא לראות מעבר לזין של עצמך הא?.

חתול צהוב,

זה שמשהו קורה כבר X זמן בדרך מסויימת, לא אומר שזו הדרך הנכונה לכולם, ואולי אפשר למצוא משהו יותר נוח,

אוהדנ,

אפשר שמשחק ישוחק גם במוצ"ש שעה אחרי יציאת השבת, אפשר אך לא מחייב שזה יהיה ביום אחר.

-

לסיכום, כולכם מסתכלים נטו על האינטרס שלכם עצמכם ולא רוצים להרים את הראש, שעוד אוהדים בדיוק כמוכם יוכלו לבוא ולהנות ממכבי שאתם ככ אוהבים.

וכמו שכתב פה ראמוס4גרסיה, אני אמנם לא מנוי\שומר שבת, אבל זה ממש לא ימנע ממני לרשום את דעתי,

וזה ממש לא פעם ראשונה שאני רואה\חווה פה את התחושות של מי שאינו מחזיק בדעת הרוב, דעתו פה לא נחשבת בעיניכם, צבועים.

זה שקר.

נכון, אני שונא משחקים בימי חול אבל מבין שצריך גם משחקים בימי חול כי יש ציבור שלא יכול להגיע בשבת.

לך לא אכפת ממי שהוא לא אתה ומבחינתך הכל צריך להיות בימי חול.

לך לא אכפת ממי שהוא לא אתה ומבחינתך הכל צריך להיות בימי חול.

כנראה פספסת את ההודעה שאני לא שומר שובת ואין לי מנוי.

מבחינתי גם שחקנים שומרי שבת שנפגעת מהם הזכות לעבוד במקצוע שלהם זה חלק מהעניין...

ספר לי עוד על כמה שלא אכפת לי ממי שהוא לא אני...

כנראה פספסת את ההודעה שאני לא שומר שובת ואין לי מנוי.

מבחינתי גם שחקנים שומרי שבת שנפגעת מהם הזכות לעבוד במקצוע שלהם זה חלק מהעניין...

ספר לי עוד על כמה שלא אכפת לי ממי שהוא לא אני...

בוא נעשה את זה פשוט.

יש אנשים שלא יכולים להגיע בשבת ויש כאלה שלא יכולים להגיע לא-בשבת.

בשנים האחרונות הרוב המוחלט של המשחקים היו לא בשבת ונמנעה הגעה של לא מעט אנשים.

לא יקרה כלום אם 5-6 משחקים בשנה יהיו בשבת.

בחמש השנים האחרונות מכבי שיחקה 31 משחקים בשבת.

13% מהמשחקים בשבת.

עכשיו בוא תגיד לי את מי מדירים.

בוא נעשה את זה פשוט.

יש אנשים שלא יכולים להגיע בשבת ויש כאלה שלא יכולים להגיע לא-בשבת.

בשנים האחרונות הרוב המוחלט של המשחקים היו לא בשבת ונמנעה הגעה של לא מעט אנשים.

לא יקרה כלום אם 5-6 משחקים בשנה יהיו בשבת.

בחמש השנים האחרונות מכבי שיחקה 31 משחקים בשבת.

13% מהמשחקים בשבת.

עכשיו בוא תגיד לי את מי מדירים.

תודה!

87% לא בשבת

13% בשבת

שמישהו יכין מם על דתיים-

קוראים לחזיר חיה טמאה

מתנהגים בחזירות בדיוק כמוה

תורגי אני רואה אותך מגיב פה בנחרצות ובתקיפות כנגד משחקים בימי חול

אפשר להבין מה הקטע אתה בכלל לא מגיע למשחקים מזה משנה לך

יש כמה סיבות:

1. משחקים בשבת אני יכול לראות. בימי חול אני רואה שידור חוזר.

2. יש לי חברים בארץ שאוהבים כדורגל ונמאס להם מהמצב הזה.

3. כשאני כן בארץ, יותר נוח שבת. אמנם אני בחופש ופחות משנה לי בקטע של עבודה אבל הכבישים יותר נוחים בשבת.

עכשיו שים לב מה אני אומר. אני לא טוען שצריך לשחק רק בשבת, אני יודע שיש אנשים שלא יוכלו לבוא.

אבל 13% זה לא הגיוני.

לעומתי, יש פה לא מעט שמתלוננים על משחק בשבת פעם בתשעה משחקים. זה מגעיל.

האמת שמדובר במכבי להפסיד אפילו משחק אחד זה לא פשוט (לפחות בשבילי) אז אי אפשר להאשים על חזירות אבל אין הרבה ברירה וצריך להיות 3-4 משחקים בשבת.

לי אישית יותר נוח שזה בשבת אבל לא ממש משנה לי אם זה שבת או מוצאי שבת.

אני מקווה שבעתיד נמצא איזה פתרון טוב לכל הצדדים.

חתול צהוב,

-

איכשהו תמיד כשרוצים "משהו יותר נוח" זה ללכת לקראת צד אחד. אז וואלה, גם בא לי לפעמים שדברים יהיו יותר נוחים גם בשבילי, בטח ובטח כאשר בשנים האחרונות אנחנו כמעט לא משחקים בשבתות יותר.

וזה מעבר לעובדה שמה לעשות- מי שמגדר את עצמו בגדרות הלכתיות - יש לזה מחיר (וכאמור, המצב כיום לאוהד כדורגל שומר שבת הוא נוח לחלוטין ולא דומה למה שהיה).

אתה מדבר על אינטרסים? לכולם זה אינטרסים. גם למי שדתי.

יש כמה סיבות:

1. משחקים בשבת אני יכול לראות. בימי חול אני רואה שידור חוזר.

2. יש לי חברים בארץ שאוהבים כדורגל ונמאס להם מהמצב הזה.

3. כשאני כן בארץ, יותר נוח שבת. אמנם אני בחופש ופחות משנה לי בקטע של עבודה אבל הכבישים יותר נוחים בשבת.

עכשיו שים לב מה אני אומר. אני לא טוען שצריך לשחק רק בשבת, אני יודע שיש אנשים שלא יוכלו לבוא.

אבל 13% זה לא הגיוני.

לעומתי, יש פה לא מעט שמתלוננים על משחק בשבת פעם בתשעה משחקים. זה מגעיל.

אתה מודע לזה שיקולי זמני משחקים הם לא שיקולים דתיים אלא בעיקר ענייני רייטינג של בעל זוץכויות השידור (יש גם עניין של דחיה לראשון בגלל משחק באירופה בחמישי), אז אני לא מבין על מה הוויכוח.

יש כאן ביקוש והיצע וכנראה שהרייטינג בימי חול גבוה יותר (כנראה. אחרת לדעתי המצב היה הפוך ורוד המשחקים היו בשבת). יכל להיות שיש כיום יותר שומרי שבת מבעבר או שיכל להיות שיש ספציפית יותר אוהדי כדורגל שומרי שבת, אינני יודע אבל בשורה התחתונה זה ביקוש והיצע וכך זה צריך להיות כי זה משקף את דעת הרוב (לרוב).

הנתון שלך של 13 אחוז משחקים בשבת מנותק מהמציאות

זה ממש לא הנתון המדוייק

עם המשחק מול חדרה השנה זה 3/7 משחקים בשבת

אני מניח שזה בגלל שהשנה אין אירופה. כשמכבי באירופה, הרבה מהמשחקים נדחים לראשון. בוא נקווה שבשנים הבאות נעלה.

אתה מודע לזה שיקולי זמני משחקים הם לא שיקולים דתיים אלא בעיקר ענייני רייטינג של בעל זוץכויות השידור (יש גם עניין של דחיה לראשון בגלל משחק באירופה בחמישי), אז אני לא מבין על מה הוויכוח.

יש כאן ביקוש והיצע וכנראה שהרייטינג בימי חול גבוה יותר (כנראה. אחרת לדעתי המצב היה הפוך ורוד המשחקים היו בשבת). יכל להיות שיש כיום יותר שומרי שבת מבעבר או שיכל להיות שיש ספציפית יותר אוהדי כדורגל שומרי שבת, אינני יודע אבל בשורה התחתונה זה ביקוש והיצע וכך זה צריך להיות כי זה משקף את דעת הרוב (לרוב).

רייטינג זה לא הכל. האינטרס של הליגה הוא גם איצטדיונים מלאים.

כן יש היום יותר שומרי שבת. גם אם אני מגזים ואני נותן להם 70% (והם בטוח פחות), לא הגיוני שרק 13% מהמשחקים בשבת.

הנתון שלך של 13 אחוז משחקים בשבת מנותק מהמציאות

זה ממש לא הנתון המדוייק

עם המשחק מול חדרה השנה זה 3/7 משחקים בשבת

זה ממש לא מנותק מהמציאות. הלכתי חמש שנים אחורה ובדקתי.

יכול להיות שיש סטייה לפה או לשם כי אני לא יודע במאה אחוז באיזו שעה יצאה שבת אבל מה שהיה גבולי הלכתי לכיוון שבת ככה שאם כבר, הנתון נמוך יותר.

רייטינג זה לא הכל. האינטרס של הליגה הוא גם איצטדיונים מלאים.

כן יש היום יותר שומרי שבת. גם אם אני מגזים ואני נותן להם 70% (והם בטוח פחות), לא הגיוני שרק 13% מהמשחקים בשבת.

א. אל תשכח ששיחקו באירופה בימי חמישי כמה שנים טובות ודי ברצף. זה הזיז חלק לא מבוטל מהמשחקים לראשון-שני.

ב. לטוב ולרי, היום זה בעיקר ביזניס. אם בעלי העניין החליטו לשבץ את רוב משחקי מכבי בימי ראשון לשני כנראה שזה משתלם להם. לא מביע דעה בעד או נגד, רק מציין שאני לא חושב שיש כאן שיקולים דתיים נסתרים.

ב. לטוב ולרי, היום זה בעיקר ביזניס. אם בעלי העניין החליטו לשבץ את רוב משחקי מכבי בימי ראשון לשני כנראה שזה משתלם להם. לא מביע דעה בעד או נגד, רק מציין שאני לא חושב שיש כאן שיקולים דתיים נסתרים.

זו בדיוק הבעיה

זו בדיוק הבעיה

אבל ככה הכל עובד היום תורג'י. הכל שיקולים (בעיקר) כספיים. לטוב ולרע.

מה שאני בא להגיד, זה שהמשחקים אינם בשבת לא בגלל שיושבים בהתאחדות רבנים.

המחירים הם של צ'רלטון, לא של מכבי.

ותגיד תודה שנותנים לך את האפשרות להזמין רק קבוצה אחת, כי לפני שנה זה היה ב23 אירו והיית יכול לקנות רק את החבילה המלאה, ולפני שנתיים רק בלינקים הזויים

אני אוהב שאומרים לי להתחשב בשומרי השבת בעוד ששומרי השבת מעולם לא יתחשבו בשום רצון או בקשה שלי. אז תסלחו לי, ממש לא מעניין אותי ששומרי השבת לא יראו את המשחקים

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.