Jump to content

לא יכולים להגיע למשחק בשבת? יש אפשרות להחזר

T.L MTA

Recommended Posts

אם מכבי היו מביאים החזר ואז מוכרים או לא מוכרים אז אין בעיה מבחינה הלכתית.
עצם זה שהזיכוי מותנה בכך שהכרטיס יימכר זה בעצם מכירה ישירה בין האוהד לקונה אלמוני שהוא לא מכיר בתיווך המועדון.
לכן מבחינה הלכתית זה בדיוק כמו למכור באופן ישיר לחבר וזה בעייתי.

Moryo הבעייתיות במכירה היא לא רק הכסף שמתקבל אלא גם זה שאדם ששומר שבת גורם באופן ישיר למישהו לחלל שבת.
שוב, לא מטיף לאף אחד, רק מסביר את הפן ההלכתי. אף אחד לא התלונן, הכל טוב.

וכמובן, מבחינת המועדון מול האוהדים מדובר במהלך מבורך.

היי חבר, לא יודע אם שמת לב אבל אנחנו חיים במדינה יהודית-דמוקרטית. (לא סתם היא לא נקראת דמוקרטית-יהודית).

אפשר לשחק גם במוצש (גם אם זה ייגרר לקצת יותר מאוחר\ ימי ראשון כמו באנגליה וספרד. אין חוק בכדורגל שמחייב שישוחק בשבת אתה יודע.

היי גם לך חבר.

במדינה היהודית דמוקרטית הזו שיחקו עשרות שנים בשבת. ורק בשבת. נדמה לי שהיא לא הייתה פחות טובה אז. ובמדינה הזו אין חוק שמחייב עוצר בשבת.

אז בשנות ה-2000 יש פחות ופחות משחקים בשבת אבל מידי פעם זה יוצא. וזה מאוד מאוד נוח כשזה יוצא . אז מי ששומר שידע שלעיתים לא יצא לו ושהוא לא יכול לקבל את כל מה שהוא רוצה בגלל המגבלות שיש עליו בגלל האמונה הדתית שלו. חלק מלהיות מאמין זה גם הגבלות שיש עליך. אז כמה פעמים בשנה הוא לא יוכל לראות כדורגל.

רעיון מבורך.

בעיקרון בכל מקרה זה עדיין אסור מבחינה הלכתית (אין הבדל בין זה לבין למכור לחבר כזה או אחר- אם הם היו אומרים שהם קונים בכל מקרה גם אם לא יקנו את זה אז יכול להיות שהיה מה לבדוק)

וכן, אני מנוי, ודתי, ואני לוקח בחשבון שיהיו ניקובים במנוי שילכו לפח במהלך העונה (בשנים האחרונות זה יוצא באיזור 4+-)

זה עדיין לא אומר שזה לא באסה (ואנחנו מדברים על הבדל של שעה- שעתיים..)

תמכור לגוי :)

למה לעזאזל צריך לדחוף את הדת בכל דבר בדיון שכבר נטחן ונאמרה בו המילה האחרונה ממזמן? שחררו מי זה כבר.

יוזמה מבורכת של מכבי והלוואי וזה ימשך ככה.

צעד מבורך.

הצעד הבא פשוט לא להפלות את אותם האוהדים ולא לשחק בשבת (יודע, לא באחריותה של מכבי).

צעד מבורך.

הצעד הבא פשוט לא להפלות את אותם האוהדים החילונים שלא יכולים להגיע למשחק ביום חול בגלל עבודה/צבא/אילוצים ואז לאפשר למכור כרטיס מהמנוי גם במשחקים שלא נופלים על שבת

אפשר לשחק גם במוצש (גם אם זה ייגרר לקצת יותר מאוחר\ ימי ראשון כמו באנגליה וספרד. אין חוק בכדורגל שמחייב שישוחק בשבת אתה יודע.

אתה יודע שיום ראשון בספרד/אנגליה הוא למעשה יום השבתון השבועי שלהם כמו השבת אצלנו? מעניין אגב האם קיימת ליגה שבה לא משוחק אף משחק ביום השבתון השבועי

אתה יודע שיום ראשון בספרד/אנגליה הוא למעשה יום השבתון השבועי שלהם כמו השבת אצלנו? מעניין אגב האם קיימת ליגה שבה לא משוחק אף משחק ביום השבתון השבועי

לא יודע מה נסגר עם זה אבל עונה שעברה בגרמניה אוהדים יצאו במחאות על זה שהתחילו לשחק ביום שני בשעה מאוחרת. אז פה יש בערך 3 משחקים בעונה ביום שבת בשעה מוקדמת ועדיין מתלוננים על זה כל פעם.

התחרטתם?

יש לפנות לכתובת המייל maccabi@leaan.co.il עד יום חמישי 18.10 בשעה 12:00, לכל המאוחר.

במידה שמקום מושבך לא נמכר ועדיין פנוי, נציגינו ישיב את המשחק למנוי שבבעלותך.

אם הצעת את מקום מושבך למכירה והוא נמכר, לא תוכל/י לקבל את המקום בחזרה למשחק זה.

יוזמה יפה

הקטע להתחשב במתחרטים גאוני

"מתחרטים על שהעדפתם את אלוהים על משחק של מכבי ? נציגנו ישמחו לעזור"

זה לא טוב רק בגלל שבת זה בכללי טוב שיהיה דבר כזה.

לגבי השעה הייתי מעדיף שיהיה קצת יותר מאוחר כי יש לי קצת סידורים וחמש זה מוקדם אחושרמוטה אבל אחרי הפגרה הייתי בה גם אם המשחק היה בשתיים בלילה...

יוזמה יפה

הקטע להתחשב במתחרטים גאוני

"מתחרטים על שהעדפתם את אלוהים על משחק של מכבי ? נציגנו ישמחו לעזור"

לא כולם זה מטעמי דת, הגיוני דווקא.

זה לא בעצם ספסרות?

זה האירוע של מכבי הם יכולים לעשות מה שהם רוצים איתו חחחח

לא רק זה. אם ימכרו במחיר העלות (40 ש"ח), זה למעשה ידפוק את המנויים ולא יהיה תמריץ לקנות מנוי במקרה שהשיטה הזו תמשך

אנשים שמשייכים את המהלך הזה ליום שבת עצמו ולא לעובדה שבמקרה המשחק הראשון נפל בשבת, לא ממש הבינו אותו עד הסוף

לא רק זה. אם ימכרו במחיר העלות (40 ש"ח), זה למעשה ידפוק את המנויים ולא יהיה תמריץ לקנות מנוי במקרה שהשיטה הזו תמשך

הם לא מוכרים ב40 הם מוכרים במחיר שהניקוב שווה אבל נותנים לך את הכסף שאתה שילמת - 40 ש"ח.

אנשים שמשייכים את המהלך הזה ליום שבת עצמו ולא לעובדה שבמקרה המשחק הראשון נפל בשבת, לא ממש הבינו אותו עד הסוף

מכבי מציגה בתחילת ההודעה שזה נובע משומרי השבת....אם זה התחלה של משהו קבוע אז שאפו ענק.

מכבי מציגה בתחילת ההודעה שזה נובע משומרי השבת....אם זה התחלה של משהו קבוע אז שאפו ענק.

זה מהלך שהם רוצים וצריכים לעשות כבר שנים ומאוד קשה לי להאמין שהם יעשו את זה חד פעמי בשבת הזאת (ואם כן אקח את דבריי בחזרה ואגיד שהם טיפשים מאוד)

זה לא סותר את זה שעכשיו המהלך הזה "מסתדר" עם שומרי השבת אז קל להגיד את זה

אני איתך, הלוואי שזה לא חד פעמי. בנתניה האצטדיון אף פעם לא מלא בגלל מנויים שעשו אותו רק כדי לשמור על המקום בבלומפילד...זה ישפר את המצב ויכניס קצת דם חדש ליציע, גם אם זמנית.

אני איתך, הלוואי שזה לא חד פעמי. בנתניה האצטדיון אף פעם לא מלא בגלל מנויים שעשו אותו רק כדי לשמור על המקום בבלומפילד...זה ישפר את המצב ויכניס קצת דם חדש ליציע, גם אם זמנית.

מאוד מקווה שאנשים שעשו את זה ימותו, כמה מפגר צריך להיות כדי לחשוב שלא יהיה מקום?

מאוד מקווה שאנשים שעשו את זה ימותו, כמה מפגר צריך להיות כדי לחשוב שלא יהיה מקום?

זה לא כזה משנה, היו עוד הרבה מנויים שמכבי לא הצליחה למכור העונה

זה משנה, כי במשחקים המבוקשים מוכרים את כל הכרטיסים הפנויים ועדיין האצטדיון לא מלא עד אפס מקום - אחת הסיבות היא המנויים שקונים ולא מגיעים או לא מצליחים למכור.

הם לא מוכרים ב40 הם מוכרים במחיר שהניקוב שווה אבל נותנים לך את הכסף שאתה שילמת - 40 ש"ח.

כתבתי אם...

נראה לי שהוא יותר התכוון לזה שאנשים רוצים את הזכות לבחור מקום טוב בבלומפילד ולא אחרי שכל המנויים מחדשים..ולכן חלק חידשו ולא באים

זה בשביל לחסוך עוד מאה שקל בחידוש מנויים ולהבטיח את הסלפי בדרבי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.