Jump to content

לא יכולים להגיע למשחק בשבת? יש אפשרות להחזר

T.L MTA

Recommended Posts

למה הם צריכים להודיע שהכרטיסים שאתה קונה הם כאלה שאנשים החזירו? מה זה משנה למי שקנה?

לא לזה הכוונה.

הכרטיסים כביכול נגמרו כבר לפני כמה ימים (נשארו רק לתא כבוד וE+). אם פתאום משתחררים בלאן כרטיסים נוספים לכל היציעים הייתי מצפה שיודיעו. או לפחות הודעה בסגנון של ״כדאי לעקוב בלאן כי כרטיסים יכולים להשתחרר במהלך בימים הקרובים בכל רגע נתון, הכל תלוי במנויים הקיימים שמוכרים״.

בסופו של דבר הקבוצה שלנו גובה 100 שקל למבוגר ו50 לילד לאוהדים של חדרה. מה אפשר להגיד במצב כזה?

שלא נתפלא שנקבל גם מחיר זהה, מכבי ניצלו את זה וכנראה עזרתי להם בכל הנושא של הפרפליי ..

בכל מקרה, אם יש מחיר גבוה מעל 50 (חוץ מהמשחקים הגדולים) שמכבי לא תמשוך כרטיסים ותתן לקבוצה שגובה מחיר גבוה להתעסק איתנו, היא תבין שלא כדאי כי על אלפי אוהדים שיבואו ביום המשחק הקבוצה תצטרך לשלם למאבטחים ושוטרים והם יבינו שלא שווה להם..

לא לזה הכוונה.

הכרטיסים כביכול נגמרו כבר לפני כמה ימים (נשארו רק לתא כבוד וE+). אם פתאום משתחררים בלאן כרטיסים נוספים לכל היציעים הייתי מצפה שיודיעו. או לפחות הודעה בסגנון של ״כדאי לעקוב בלאן כי כרטיסים יכולים להשתחרר במהלך בימים הקרובים בכל רגע נתון, הכל תלוי במנויים הקיימים שמוכרים״.

היה ידוע שישתחררו כרטיסים, מהיום שהוציאו את ההודעה עד חמישי ב12:00

קבלו מקרה חדש:

"Israfans - היציע ארגון האוהדים

שעה אחת ·

*להלן מחירי הכרטיסים למחזור הקרוב *

הסיפור של השבוע הוא כזה:

בני יהודה קבעה 60 ש״ח מחיר אחיד למשחק נגד הפועל ת״א. אוהד צעיר של הפועל ת״א פנה להתאחדות והתלונן על כך שלפי התקנון כל סכום מעל 50 אחיד מחייב הקצאת כרטיסים מוזלים. תלונתו מוצדקת. כך אכן אומר התקנון. בעקבות התלונה שינתה בני יהודה את המחיר מ 60 אחיד ל 40/80 ובהדפסה ביתית 93 שח.

הכדורגל שלנו מזמן לא של כולם.

#כדורגל_ירוד_לעשירים_בלבד.

וזו רק ההתחלה. אם הסחף לא ייעצר המחירים ימשיכו לעלות."

חייבים לחזור למחאת כרטיסים. היה לי ברור שבמשחק הראשון שידפקו מחירים ואנשים יקנו אז הכל יחזור להיות כמו שהיה. שכולם שילבו כוחות ביחד המחאה הייתה סיפור הצלחה.

קבלו מקרה חדש:

"Israfans - היציע ארגון האוהדים

שעה אחת ·

*להלן מחירי הכרטיסים למחזור הקרוב *

הסיפור של השבוע הוא כזה:

בני יהודה קבעה 60 ש״ח מחיר אחיד למשחק נגד הפועל ת״א. אוהד צעיר של הפועל ת״א פנה להתאחדות והתלונן על כך שלפי התקנון כל סכום מעל 50 אחיד מחייב הקצאת כרטיסים מוזלים. תלונתו מוצדקת. כך אכן אומר התקנון. בעקבות התלונה שינתה בני יהודה את המחיר מ 60 אחיד ל 40/80 ובהדפסה ביתית 93 שח.

הכדורגל שלנו מזמן לא של כולם.

#כדורגל_ירוד_לעשירים_בלבד.

וזו רק ההתחלה. אם הסחף לא ייעצר המחירים ימשיכו לעלות."

זה מה שעשו קרישי וזיפו

זה מה שעשו קרישי וזיפו

ידוע. אפשר לבוא אליהם בטענות, אבל בתכל'ס הטענה שלהם היא צודקת. וצריך להילחם שהמחיר יהיה 50 אחיד ולא להתעסק בשאר השטויות.

בסופו של דבר הקבוצה שלנו גובה 100 שקל למבוגר ו50 לילד לאוהדים של חדרה. מה אפשר להגיד במצב כזה?

שלא נתפלא שנקבל גם מחיר זהה, מכבי ניצלו את זה וכנראה עזרתי להם בכל הנושא של הפרפליי ..

חדרה קיבלו מחיר אחיד:

מכבי ת"א -- הפועל חדרה

במסגרת ליגת ג'פניקה מחזור 7

המכירה למנויי הפועל חדרה בלבד! מוגבל לכרטיס 1 למנוי

למימוש זכאותך לרכישת כרטיס לחץ כאן

**אנו ממליצים לאסוף או להדפיס את הכרטיסים מראש כדי להימנע מהעומס בקופות ביום המשחק**

**אוהד של הקבוצה היריבה שייכנס ליציע אוהדי מכבי ת"א יוצא מהאצטדיון וכספו לא יוחזר!!**

מנויי הפועל חדרה יוכלו לרכוש כרטיסים ליציעים:

מערבי תחתון (101, לא מסומן)

מערבי עליון (201, לא מסומן)

מחירי הכרטיסים:

מחיר כרטיסים בהזמנה טלפונית / אינטרנט: 60 ₪

מחיר כרטיס בדלפק "לאן" רחוב פרישמן 42 ת"א: 55 ₪

בספורט 5 רשום שמעל 200 מנויים הפקידו את הניקוב למשחק והכל נמכר.

הרבה רעש ובסוף רק 200 מנויים מתוך כמעט 10 אלף לא יכולים להגיע מסיבה דתית?

הרבה רעש ובסוף רק 200 מנויים מתוך כמעט 10 אלף לא יכולים להגיע מסיבה דתית?

במקום להגיד סתם, כמה דברים:

יש מנויים שלא מוכנים לגרום למישהו אחר ללכת במקומם בשבת ולמכור להם את הכרטיס, זה אסור הלכתית כפי שצויין פה ע״י מוריו לפני כמה עמודים.

ויש כאלה שהעבירו לאחרים/מכרו למכרים כמו שהם היו עושים עד היום ולא השתמשו במנגנון של מכבי ולאן.

לסיכום, אם אתה חושב שיש 200 אוהדי מכבי שומרי שבת, אתה טועה ומטעה.

שבת שלום ידידי.

יש מנויים שלא מוכנים לגרום למישהו אחר ללכת במקומם בשבת ולמכור להם את הכרטיס, זה אסור הלכתית כפי שצויין פה ע״י מוריו לפני כמה עמודים.

ויש כאלה שהעבירו לאחרים/מכרו למכרים כמו שהם היו עושים עד היום ולא השתמשו במנגנון של מכבי ולאן.

שבת שלום ידידי.

מבחינה הלכתית כדורגל הוא חלק מצריכת התרבות המערבית הנוכרית והיא ההתייוונות של המאה ה21.

שבת שלום חבר

שבת שלום ידידי.

אם אתה מכיר כאלה תגיד להם שני מוכן להיות דרוזי של שבת ויש לי עוד כמה דרוזים כאלה שמחפשים כרטיס (עד שסוף סוף יש משחק בשבת )

חבר שואל שאלת תם:

אם הוא קונה מידי ספסר

יש עניין של כרטיס מזויף? יש מצב שהוא נופל על ברקוד שהועבר כבר ונדפק?

תאכלס מעולם לא קרה לי שקניתי כרטיס מזוייף ויצא לי לקנות לא מעט מספסרים אבל טכנית זו לא בעיה להדפיס כל כרטיס כמה פעמים בהדפסה ביתית, למכור ולהעלם לפני שקלטו אותך.

חבר שואל שאלת תם:

אם הוא קונה מידי ספסר

יש עניין של כרטיס מזויף? יש מצב שהוא נופל על ברקוד שהועבר כבר ונדפק?

חבר שלי קנה לדרבי טוטו מאיזה אחד וכשהגיע רק הכרטיס לא עובר לו ולעוד כמה שקנו ממנו

חבר שלי קנה לדרבי טוטו מאיזה אחד וכשהגיע רק הכרטיס לא עובר לו ולעוד כמה שקנו ממנו

באסה

אבל הבנתי

תאכלס מעולם לא קרה לי שקניתי כרטיס מזוייף ויצא לי לקנות לא מעט מספסרים אבל טכנית זו לא בעיה להדפיס כל כרטיס כמה פעמים בהדפסה ביתית, למכור ולהעלם לפני שקלטו אותך.

תודה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.