Jump to content

לא יכולים להגיע למשחק בשבת? יש אפשרות להחזר

T.L MTA

Recommended Posts

בשעה טובה ,

אפשר למכור למשחק

הלוואי שתמיד יהיה ככה.

מעניין בכמה מכבי ימכרו את הניקוב של אותם מנויים שלא יכולים להגיע

כל הפרטים כאן:

https://www.maccabi-tlv.co.il/2018/10/%D7%9C%D7%90-%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%94%D7%92%D7%99%D7%A2-%D7%91%D7%A9%D7%91%D7%AA-%D7%99%D7%A9-%D7%9C%D7%9B%D7%9D-%D7%90%D7%A4%D7%A9%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A7%D7%91%D7%9C/

בשבת הקרובה (20.10, 17:00) מכבי תל אביב תארח את הפועל חדרה במשחק צמרת מסקרן שילווה בהפנינג מסביב לאצטדיון עוד לפני שריקת הפתיחה.

לאור פניות שקיבל המועדון מאוהדים שומרי שבת ועל רקע הביקוש הרב לכרטיסים, הוחלט לאפשר לבעלי מנויים באצטדיון (מזרחי ומערבי עליון/תחתון) שלא יוכלו להגיע, להציע את המקום המופיע במנוי למכירה דרך המועדון. במידה שהכרטיס יימכר בעל המנוי יקבל זיכוי בסך 40 ש"ח לכרטיס האשראי שלו.

איך זה עובד?

בעל מנוי שלא יוכל להגיע מסיבות שונות, מתבקש לכתוב מייל לכתובת maccabi@leaan.co.il ותוך 2 ימי עסקים נציג יחזור אליו/ה ויבצע וידוא וזיהוי.

לאחר שהזיהוי יתבצע יתבקש בעל המנוי לתת את פרטי כרטיס האשראי אותו הוא רוצה לזכות (כרטיס ישראלי בלבד), במידה שהמקום שלו יימכר למשחק.

כרטיס האשראי יזוכה ב-40 ₪ עד יום שני, ה-22.10, בשעות הערב.

התחרטתם?

יש לפנות לכתובת המייל maccabi@leaan.co.il עד יום חמישי 18.10 בשעה 12:00, לכל המאוחר.

במידה שמקום מושבך לא נמכר ועדיין פנוי, נציגינו ישיב את המשחק למנוי שבבעלותך.

אם הצעת את מקום מושבך למכירה והוא נמכר, לא תוכל/י לקבל את המקום בחזרה למשחק זה.

שימו לב:

• במידה שבעל המנוי מציע את מקומו, כרטיס המנוי שבידו מתבטל למשחק מול הפועל חדרה שיתקיים ב- 20.10.18 ולא יהיה ניתן לעשות בו שימוש.
  • לאחר שהכרטיס נמכר לא יהיה ניתן להשיב את המושב לבעל המנוי.
  • כל פניה מטעם המוכר (בעל המנוי) יכולה להיעשות עד יום חמישי 18.10.18 בשעה 12:00 בצהריים, פניות שייעשו לאחר מועד זה לא יטופלו.
  • לא יינתן החזר כספי במזומן

הצעתי בעבר למועדון לתת למוכר את הסכום שבו נמכר הכרטיס לקניה בחנות של מכבי.

אבל יפה החליטו לזכות באשראי אמנם סכום קטן אבל עדיין מהלך מבורך.

צעד מבורך.

הצעד הבא פשוט לא להפלות את אותם האוהדים ולא לשחק בשבת (יודע, לא באחריותה של מכבי).

או אולי הצעד הבא הוא שמי ששומר שבת ידע שמידי פעם, פעם ב...הוא לא יוכל להגיע למשחקים כי כדורגל הוא גם בשבת, מידי פעם.

צעד מבורך.

הצעד הבא פשוט לא להפלות את אותם האוהדים ולא לשחק בשבת (יודע, לא באחריותה של מכבי).

לא רוצה לבאס אותך אבל למכור ולעשות כסף ממשחק שמשוחק בשבת זה גם פוסל אותך לפי החוקים של הפורמט

ממש מעניין בכמה מכבי תמכור את המנויים האלה.

אם תמכור ביותר זה סוג של ספסרות, לא?

צעד מבורך, אבל האמת שסכום הקניה מעלה תהיות

ממש מעניין בכמה מכבי תמכור את המנויים האלה.

אם תמכור ביותר זה סוג של ספסרות, לא?

צעד מבורך, אבל האמת שסכום הקניה מעלה תהיות

מה אכפת לאוהד שקיבל כסף חזרה שמכבי מרוויחה מהסיפור גם? שמחה כפולה

פששש ממש אנגליה.

מעניין איך זה ילך פה.

ניסיון יפה וצעד מבורך.

זה כבר קיים שנים בחיפה, ואפילו אצל בש

איפה בדיוק?

באתר של לאן יש את האפשרות למכור כרטיס, מקווה שזה ייכנס בכל משחק מבלי לשלוח מייל וכו

לא רוצה לבאס אותך אבל למכור ולעשות כסף ממשחק שמשוחק בשבת זה גם פוסל אותך לפי החוקים של הפורמט

זה אומר שאם אתה הולך למשחק גם אתה פסול, כי הפורמט תקף לכל יהודי, בין ירצה ובין אם לא

זה גם טוב לא רק בגלל שבת גם לפעמים לאנשים יוצא לא להגיע למשחק ואז סתם יש מקום ריק אז במקום זה כל הצדדים מרוויחים.

זה אומר שאם אתה הולך למשחק גם אתה פסול, כי הפורמט תקף לכל יהודי, בין ירצה ובין אם לא

אתה טועה- יש דרוזי של שבת

אתה מעדכן את מכבי ששמירת שבת מונעת ממך לבוא והיא בתמורה מארגנת דרוזי שיקנה ממך ):

ה"בעיה" היא שמבחינתו (ומבחינת רבים אחרים, כולל אני) הפורמט לא קיים.

שאפו, הצלחתם להסית דיון בנושא חשוב.

או אולי הצעד הבא הוא שמי ששומר שבת ידע שמידי פעם, פעם ב...הוא לא יוכל להגיע למשחקים כי כדורגל הוא גם בשבת, מידי פעם.

היי חבר, לא יודע אם שמת לב אבל אנחנו חיים במדינה יהודית-דמוקרטית. (לא סתם היא לא נקראת דמוקרטית-יהודית).

אפשר לשחק גם במוצש (גם אם זה ייגרר לקצת יותר מאוחר\ ימי ראשון כמו באנגליה וספרד. אין חוק בכדורגל שמחייב שישוחק בשבת אתה יודע.

הנה עוד מתחכם שבא לגרוף לייקים על נושא חשוב, אבל בכ"ז אענה לך בענייניות.

אתה ממש לא מבאס אותי כי:

א'. אינני שומר שבת.

ב'. אין לי מנוי השנה.

מי שמתחכם זה אתה

כי אם אין לך מנוי ואתה לא שומר שבת אז סתם באת להטריל ולהבעיר עוד נושא

כי מה שאמרתי גם אם בהומור שלא מתאים לך, נכון ב1000 אחוז ואתה יכול לשאול את הרבה שלך, וסיסמאות על לייקים אפשר לדקלם מפה ועד נתניה

מי שמתחכם זה אתה

כי אם אין לך מנוי ואתה לא שומר שבת אז סתם באת להטריל ולהבעיר עוד נושא

כי מה שאמרתי גם אם בהומור שלא מתאים לך, נכון ב1000 אחוז ואתה יכול לשאול את הרבה שלך, וסיסמאות על לייקים אפשר לדקלם מפה ועד נתניה

יש פה הרבה משתמשים בפורום בלי מנוי, חלקם אפילו גרים בחול

אז זה פוסל אותם מלהביע דעה?

רעיון מבורך.

בעיקרון בכל מקרה זה עדיין אסור מבחינה הלכתית (אין הבדל בין זה לבין למכור לחבר כזה או אחר- אם הם היו אומרים שהם קונים בכל מקרה גם אם לא יקנו את זה אז יכול להיות שהיה מה לבדוק)

וכן, אני מנוי, ודתי, ואני לוקח בחשבון שיהיו ניקובים במנוי שילכו לפח במהלך העונה (בשנים האחרונות זה יוצא באיזור 4+-)

זה עדיין לא אומר שזה לא באסה (ואנחנו מדברים על הבדל של שעה- שעתיים..)

רעיון מבורך.

בעיקרון בכל מקרה זה עדיין אסור מבחינה הלכתית (אין הבדל בין זה לבין למכור לחבר כזה או אחר- אם הם היו אומרים שהם קונים בכל מקרה גם אם לא יקנו את זה אז יכול להיות שהיה מה לבדוק)

וכן, אני מנוי, ודתי, ואני לוקח בחשבון שיהיו ניקובים במנוי שילכו לפח במהלך העונה (בשנים האחרונות זה יוצא באיזור 4+-)

זה עדיין לא אומר שזה לא באסה (ואנחנו מדברים על הבדל של שעה- שעתיים..)

במקרה הזה אני לא בטוח שאתה צודק. אתה מחזיר את המנוי למוכר. אין לך שום שליטה על אם הוא ימכר ולמי וזה לא דומה למכירתו לחבר שאתה יודע בוודאות שעצם המכירה תגרום לחילול שבת. אני במקומך לוקח את הכסף.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.