Jump to content

אלי דסה

Recommended Posts

כושר מדהים בנבחרת. רמה מעל השאר בכל מה שקשור לכושר גופני. עלה וירד על הקו ללא הפסקה, ספרינטים גם בדקות האחרונות.

מילה טובה גם לקהל בבאר שבע ששם בצד יריבות ליגה וקרא שבשמו.

לדעתי חייבים לסגור איתו לפני שיהיה מאוחר מדי.

בקיצור שהוא לא צריך להתעסק בהגנה ויותר בהתקפה

לא רק, היא שחקן הגנה לא רע בכלל.

ההצטרפת שלו להתקפה שיש לו חופש במערך של 3 בלמים זה ברמה אירופאית גבוהה.

הכדור שהוא השאיר לדאבור אתמול מעןלה

לא רק, היא שחקן הגנה לא רע בכלל.

ההצטרפת שלו להתקפה שיש לו חופש במערך של 3 בלמים זה ברמה אירופאית גבוהה.

הכדור שהוא השאיר לדאבור אתמול מעןלה

ועדיין שהוא צריך לחזור להגנה הרבה הוא לא מעט פעמים מאחר לחזור ועושה חורים ומשאיר את האגף פתוח לרווחה, במכבי זה קורה לו לא מעט פעמים וגם אתמול זה קרה.

אחרי המשחק אתמול אני בטוח שהראש של דסה באירופה. המשחקים האלה היו מבחינתו פלטפורמה שיסתכלו עליו. אם הוא יחתום על חוזה במכבי אני אהיה ממש ממש מופתע.

כושר מדהים בנבחרת. רמה מעל השאר בכל מה שקשור לכושר גופני. עלה וירד על הקו ללא הפסקה, ספרינטים גם בדקות האחרונות.

מילה טובה גם לקהל בבאר שבע ששם בצד יריבות ליגה וקרא שבשמו.

לדעתי חייבים לסגור איתו לפני שיהיה מאוחר מדי.

למה אתה חושב שזה הקהל של באר שבע?

ואם כן זה בטח בגלל שהם רוצים אותו בינואר...

שיחק עכשיו 3 משחקים מלאים ב-8 ימים (גם שרן ופרץ אגב), קשוח.

נכון, אבל בין המשחק האחרון בראשון למשחק הבא בשבת יש לו מספיק זמן להתאושש. שאחריו יש עוד 8 ימי הפרש עד למשחק בסמי עופר נגד הפועל חיפה. לתת שבועיים מנוחה רק כי שיחק בחמישי משחק נוסף נראה לי מוגזם.

גם אחרי ההתכנסות הקודמת של הנבחרת חשבנו שאולי קנדיל יכנס לרוטציה אבל בסוף דסה סגר שוב 90 דקות ובישל 2 שערים נגד רעננה.

זה לא רק משחק נוסף בחמישי, זה עייפות מצטברת, הוא שיחק כמעט את כל המשחקים מתחילת העונה בלי הפסקה, אולי משחק שניים של קנדיל וזהו, שיחק גם את משחקי הנבחרת, ונתן פה מאמץ אדיר בשני המשחקים האחרונים, לא קרה כלום אם יהיה על הספסל.... עדיף מאשר שיפצע עכשיו ונבכה על זה בהמשך

נכון, אבל בין המשחק האחרון בראשון למשחק הבא בשבת יש לו מספיק זמן להתאושש. שאחריו יש עוד 8 ימי הפרש עד למשחק בסמי עופר נגד הפועל חיפה. לתת שבועיים מנוחה רק כי שיחק בחמישי משחק נוסף נראה לי מוגזם.

גם אחרי ההתכנסות הקודמת של הנבחרת חשבנו שאולי קנדיל יכנס לרוטציה אבל בסוף דסה סגר שוב 90 דקות ובישל 2 שערים נגד רעננה.

זה לא רק משחק נוסף בחמישי, זה עייפות מצטברת, הוא שיחק כמעט את כל המשחקים מתחילת העונה בלי הפסקה, אולי משחק שניים של קנדיל וזהו, שיחק גם את משחקי הנבחרת, ונתן פה מאמץ אדיר בשני המשחקים האחרונים, לא קרה כלום אם יהיה על הספסל.... עדיף מאשר שיפצע עכשיו ונבכה על זה בהמשך

בדיוק.

ברור לי שפיזית הוא יכול לשחק בשבת אבל הוא שיחק 90 דק' מלאות בכל 6 מחזורי הליגה + בנבחרת וזו שחיקה מצטברת. בכל מקרה, סומך על הצוות המקצועי.

קרלוס טיבי וזהבי שיחקו עונה שלמה כולל אירופה אצל סוזה בלי רוטציה..שחקנים מקצוענים שמתאמנים כמו שצריך יכולים לשחק 2 משחקים בשבוע.

אם כבר לתת לקנדיל לשחק זה בשביל שיראה קצת דקות ולא ירקב לנו ביציע שאם נצטרך אותו שלא יהיה חלוד לגמרי

דסה לא מעוניין להמשיך לשחק בארץ, זה לא עניין של כסף. תג החוזה שהוא מציב משמש כסמן לרצונו להתקדם הלאה.

מבאס אבל זו זכותו, מן הסתם כשחקן שמסיים חוזה יהיו לו יותר אופציות וזה לא יהיה פלאש ניוז אם הוא כבר בתהליך כזה עם מועדון כלשהו.

שיעזוב עם צלחת במזוודה והכל בסדר.

דווקא יש לי בעיה עם זה שהוא רוצה לעזוב בחינם, בתקופות הקשות שלו עם הפציעות מכבי טיפלו בו כמו שצריך,

יש לו עוד הרבה מה לתרום כדי להחזיר למועדון על זה ואם בכל זאת הוא רוצה לעזוב שלפחות המועדון יקבל תמורה כספית ראויה.

דווקא יש לי בעיה עם זה שהוא רוצה לעזוב בחינם, בתקופות הקשות שלו עם הפציעות מכבי טיפלו בו כמו שצריך,

יש לו עוד הרבה מה לתרום כדי להחזיר למועדון על זה ואם בכל זאת הוא רוצה לעזוב שלפחות המועדון יקבל תמורה כספית ראויה.

אמת

מקווה רק שאם שוב תיהיה לו איזה פציעה מכבי לא תמהר להחתים אותו על חוזה עם אותו כסף