Jump to content

הדרבי של אבי כהן

החתול הצהוב

Recommended Posts

כן, הוא כבר היה כאן מזמן מזמן.

ראיתי את התקציר עכשיו שוב בעקבות שיחה עם חבר.

למי שלא ראה או ראה ושכח, שווה צפיה נוספת. לא בגלל הגול.

ראשית, למרות שזה דרבי מאוד זכור זה היה חרא של משחק. תנאי מזג אוויר נוראיים על משטח שב-2018 היו מסכימים לשחק עליו אולי בליגה ב. אולי.

ממשיך בכך ששחקנים מטונפים בבוץ לחלוטין, חלקם החליפו מספרים כי היו חייבים להחליף חולצה במחצית (ומן הסתם לא הייתה חולצה ספייר עם אותו מספר...). בקטע מסוים רואים את טורק מהפועל מנקה את הידיים בשלולית באמצע המגרש.

הקהל כמובן ביציעים ללא כל גג. אבל בלומפילד עם 20 אלף צופים.

הספסלים של הקבוצות לא מקורים גם כן, לפי מה שהצלחתי לראות. כך שכולם עומדים עם מעילים ומעילי גשם וכובעי גשם בספסלים :blink:

הקהל של מכבי מעיף תפוזים של שייע פייגנבוים שמתלונן בצדק לשופט שאין 9 מטרים. השופט אומר לו שיבעט כבר, וארבל אומר ברקע ש"כמו שאני מכיר את שייע התפוזים האלה יחזרו תיכף ליציע".

בגלל שאין ארגוני אוהדים, שומעים הרבה יותר את הקריאות הרנדומליות ביציע וכל מיני צעקות שחלקן על לחנים לא ברורים.

והדבר הכי מצחיק: אבי כהן נפצע לקראת הסיום. מי שרוצה באמת לתפוס את הראש ולא להאמין צריך לראות איך מפנים אותו מהמגרש.

ועם כבר ראיתם את זה מזמן, עימכם הסליחה. אבל זה מצחיק תמיד מחדש.

יש איזה דרבי ששיחקנו עד דקה 100+ כי ירד מבול זלעפות ולשופט נעצר השעון, מי יכול להפנות אותי לתקציר ולתת אמלוק קצר ?

זה היה עם יצחק בן יצחק נדמה לי, לא זוכר שנה.

יש איזה דרבי ששיחקנו עד דקה 100+ כי ירד מבול זלעפות ולשופט נעצר השעון, מי יכול להפנות אותי לתקציר ולתת אמלוק קצר ?

ישבתי בשער 5 בדרבי הזה, להיכן שאלון נתן השווה בדקה ה97 או משהו כזה. גשם מטורף, שלוליות. איזה שמחה. נדמה לי שהסתיים 2-2. ב84.

"הו הא מה קרה הפועל אכלה אותה" זה הדבר היחיד שהצלחתי להבין מהקריאות של הקהל חח

אבל הצורה שבה הוציאו את אבי כהן חחחח פרייסלס. יותר מהיר מכל אלונקה וקלנועית חחח

לפעמים אני מפחד שחתול יפתח נושא "אדם וחווה בגן עדן" יגיד שהיה גשום באותו יום ויציג גזרי עיתונים משם

עריכה: ושהמכבייה יספר שהנחש והתפוח ישבו במעורב(;

אחרי השער הראשון רואים דגל ישראל מתנופף ביציע, יכול להיות שכבר אז הפועל ייצגו את הפועל ולא את ישראל?

זה היה כשהם וסכנין עוד היו מאוחדים