Jump to content

כבר תופעה - שחקני מכבי מקבלים בוז בנבחרת

אייל שוימר

Recommended Posts

לא הייתה שום התארגנות לקלל את עטר. אם היו רוצים הייתה שירת "אלירן שודד זקנות" בחימום או בעליית שחקני הספסל לפנח המשחק. עובדתית נבואת הזעם פשוט לא קרתה.

זה לא משנה את העובדה שבבאר שבע אין תרבות ספורט ושהם חבורת כלומניקים שלא מצליחים להפריד בין הנבחרת לקבוצה שלהם רק כי המשחק בטרנר.

לא הייתה שום התארגנות לקלל את עטר. אם היו רוצים הייתה שירת "אלירן שודד זקנות" בחימום או בעליית שחקני הספסל לפנח המשחק. עובדתית נבואת הזעם פשוט לא קרתה.

זה לא משנה את העובדה שבבאר שבע אין תרבות ספורט ושהם חבורת כלומניקים שלא מצליחים להפריד בין הנבחרת לקבוצה שלהם רק כי המשחק בטרנר.

לא הבנתי את הלוגיקה, אם לא שרו לו בחימום אז זה מוכיח שלא התארגנו לשיר לו בסיטואציה אחרת?

זה כמו לטעון שאם לא ירדו לפוצץ אותו אז זה מוכיח שלא היתה שום התארגנות נגדו..

אתה יודע, יש מדרג

אני מבין שבוער לך להראות שאני סתם מייצר נבואות זעם, לא מבין מה יוצא לך מזה אבל נו שיהי'ה..

אני הסברתי כמה פעמים ואני עומד מאחורי הנושא, בתור אוהד מכבי ראיתי התארגנות מסוימת (לא אמרתי מבצע אנטבה) שאפשר לקרוא לה הלך רוח שאוהדי ב"ש מתכננים קבלת פנים לעטר, ביררתי עם כמה חברים מב"ש שאמרו לי שאכן יש רצון לקלל אותו בגלל מה שכביכול אמר על סבע אם הוא יעלה לשחק.

האירועים של זהבי ובניון (בטעות) כבר היו ברקע וזה הספיק לי לפתוח תנושא , קיוותי שזה יתגלגל ובסוף יטרפד את הניסיון של אוהדי ב"ש.

היו פה חלק שהסכימו וחלק שפחות וזה סבבה.

אתה רוצה עכשיו להוכיח שטעיתי והגזמתי, אם זה עושה לך טוב, לך על זה.

אנשים שהיו במשחק סיפרו פה ששחקני מכבי קיבלו שריקות בוז לפני תחילת המשחק, איזה אינטרס יכול להיות להם חוץ מטובת הנבחרת ושחקני מכבי?

לי זה ברור שאם עטר היה משחק הוא היה חוטף, אתה חושב שלא, זכותך.

שויימר, אני אסביר לך איפה זה מפריע לדעתי

רובנו פה בפורום אוהבים הרי לצחוק על קהל אחר, יש הרי נושא ציטוטים שמוקדש לזה. זה אחד הנושאים האהובים,

אפילו עם אזכור משתמשים ספציפים בקהל של הפועל, חיפה וב"ש.

הציטוטים תמיד מתמקדים בהודעות עם הגזמות, אובססיביות, חוסר קשר למציאות, צביעות, בכיינות וכו'

אז בתור קהל שהשתחצנות היא בדי אן איי שלו, קצת מבאס ומביך לדעת שכל הגיחוך הזה ריק מתוכן כי שקוראים את הנושאים שלך מסתבר שכל השיט הזה קיים פה בפורום.

שויימר, אני אסביר לך איפה זה מפריע לדעתי

רובנו פה בפורום אוהבים הרי לצחוק על קהל אחר, יש הרי נושא ציטוטים שמוקדש לזה. זה אחד הנושאים האהובים,

אפילו עם אזכור משתמשים ספציפים בקהל של הפועל, חיפה וב"ש.

הציטוטים תמיד מתמקדים בהודעות עם הגזמות, אובססיביות, חוסר קשר למציאות, צביעות, בכיינות וכו'

אז בתור קהל שהשתחצנות היא בדי אן איי שלו, קצת מבאס ומביך לדעת שכל הגיחוך הזה ריק מתוכן כי שקוראים את הנושאים שלך מסתבר שכל השיט הזה קיים פה בפורום.

אני מצטער שאני לא מתיישר עם הקו השחצני של הפורום כפי שהגדרת אותו, אני מבין את התסכול שלא כולם חושבים אותו דבר , היה יכול להיות הרבה יותר נחמד בלעדיי.

באמת באסה לכם (למי שאתה מייצג)

עריכה:

סתם שאלה נושא כמו "התקשורת נגד מכבי" שהוא גם מאוד פופלרי עונה לקו שלכם?

"גון אוגו וחץ ההרדמה שמסרב להגיע" גם מפריע לך כי זה קצת כמו כולם, לא?!

דרך אגב אני מסכים איתך שכדאי בלי הגזמות, אובססיביות, חוסר קשר למציאות, צביעות, בכיינות

במיוחד כשמדובר בסה"כ במישהו שאתם לא אוהבים (כמו שכתבת "רובנו") שפתח נושא ה' ירחם.

תגיד, איך אפשר לעבור לצד של "רובנו" זה מולד או שיש מסלול מיוחד?

אתה לוקח דברים באופן אישי, כרגיל.

עובדה - לא קיללו את עטר. פתחת פה נושא עם נבואות זעם על הטרור ששחקן/ים יאכלו בטרנר, וזה לא קרה. הוסבר לך פה כבר שחושבים שזאת יצירת פאניקה ונבואה שמגשימה את עצצה, ואפילו זה לא קרה. תעשה עם זה מה שבא לך.

תגיד, איך אפשר לעבור לצד של "רובנו" זה מולד או שיש מסלול מיוחד?

אני משער שפחות שעות פייסבוק יעזרו לך להיפטר משיח רדוד פאטתי ומביך.

ולדעתי הנושאי בכיינות ואוגו הם אנטי מכבי לגמרי, אבל הם גם מלאים בהומור עצמי.

מה אתה מזיין תמוח ? איזה בוז לשחקני מכבי ?

הם שרו תשיר של דור פרץ ולא הפסיקו לעודד את דסה, לא חייב לחפש איפה שאין !!

דבר יפה.

בקריאת שמות שחקנים לפני המשחק שרקו בוז בכל פעם שהקריאו שם של שחקן מכבי. דסה הגיע מהיציע באמצע לא מאחורי השער איפה שהמושפעים.

באתי לרשום סיכום קהל כזה אבל אני רואה שהקדמת אותי.

אשכרה לא הרגשתי כיף במשחק של נבחרת ולא בגלל הנבחרת.

מנסים לדחוף שירים של ב"ש. לשמוע את ה"דיז איז טרנר" המאוס הזה.

כל שניה שרים שירי שחקנים רק של ב"ש ובעיקר של הרוש (ברוך השם הופיעו מחצית שניה כמה אוהדי מכבי ודחפו קצת שירים של דור פרץ ואלי דסה).

לידי אוהדים מקללים את פרץ וייני ומאחלים להן **** (עד שהערתי להם והם הפסיקו).

כל הערב הזה גרם לי להתגעגע לאיצטדיון ר"ג...

צודק, בגלל זה גם לא הייתה אווירה בפאקינג משחק של הנבחרת. לשם השוואה נגד בוסניה בסמי עופר האצטדיון רעד לא מעט פעמים.

אתה לוקח דברים באופן אישי, כרגיל.

עובדה - לא קיללו את עטר. פתחת פה נושא עם נבואות זעם על הטרור ששחקן/ים יאכלו בטרנר, וזה לא קרה. הוסבר לך פה כבר שחושבים שזאת יצירת פאניקה ונבואה שמגשימה את עצצה, ואפילו זה לא קרה. תעשה עם זה מה שבא לך.

אני חולה על ה"הוסבר" הזה.

שמעתי את ההסבר שלך ואני חולק עלייך וכבר הוסבר לך למה.

דבר יפה.

בקריאת שמות שחקנים לפני המשחק שרקו בוז בכל פעם שהקריאו שם של שחקן מכבי. דסה הגיע מהיציע באמצע לא מאחורי השער איפה שהמושפעים.

צודק, בגלל זה גם לא הייתה אווירה בפאקינג משחק של הנבחרת. לשם השוואה נגד בוסניה בסמי עופר האצטדיון רעד לא מעט פעמים.

אבל הוסבר פה שזה לא קרה, מה אתה בכח בא לפה עם עובדות כאילו היית במשחק.

הוסבר לך וזהו

אני משער שפחות שעות פייסבוק יעזרו לך להיפטר משיח רדוד פאטתי ומביך.

ולדעתי הנושאי בכיינות ואוגו הם אנטי מכבי לגמרי, אבל הם גם מלאים בהומור עצמי.

אני מניח שאני אחייה עם הרדידות והפאטתיות ברשת ומידי פעם אני אכנס לפורום לנשום אויר פסגות , אויר נקי ונאור מלא הומור עצמי כדי שיהי'ה לי כח להמשיך להתלכלך בעולם שבחוץ.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.