Jump to content

כבר תופעה - שחקני מכבי מקבלים בוז בנבחרת

אייל שוימר

Recommended Posts

להגיד שהוא וזהבי לא קיבלו בוז בגלל שהם מזוהים עם מכבי זאת עצימת עיניים ברמה של אוהדי חיפה שמנסים להסביר שהבוז לזהבי היה על רקע מקצועי. זה שהוא ועטר לא שיחקו באותו זמן במכבי לא אומר שהם לא מזוהים עם מכבי.

ברור שכן, אבל כל הסיפור פה זה אוהדי חיפה והתסביכים שלהם עם מכבי. בכל המקרים (הבודדים) זה הם.

לא תופעה רוחבית שמתרחשת בכל מגרש במדינה שהנבחרת מגיעה ושהוא לא בלומפילד שקהל מתנפל על שחקני מכבי.

הלוואי ויהיו עוד שחקני מכבי שיכאיבו לחיפאים ברמה הזו שתגרום להם לקנות כרטיס למשחק נבחרת רק כדי לקלל אותם. אין לי מה להגיד מעבר בדיון על תרחיש עתדני.

עטר שיחק בחיפה וקיבל תשואות מאוהדי מכבי, משהו שהיה חסר תקדים ביחס לזה שמשחק בחיפה. כשכבש מולנו לא חגג, שזה דבר אמיץ מאוד כשמשחק בחיפה. עכשיו כשחזר אלינו הוא חוגג כמו מטורף גולים מולם.

אפילו כששיחק אצלם הוא היה מזוהה עם מכבי ובחיים לא הסתיר את זה.

מ

אפילו מצויין

כמה שפחות שחקני מכבי בנבחרת יותר טוב

רק ששחקני מכבי חולמים לשחק בנבחרת.

ונכון שכשהנבחרת גרועה כולנו מעדיפים ששחקני מכבי לא יהיו שם, אבל כשהנבחרת טובה זה כיף שדווקא דור הבקיע, למשל.

אני מאחל לשחקני מכבי שיהיו בנבחרות שלהם, ישראל או לא. ואני לא אתאבל אם הנבחרת תפסיד, אבל אני אוהד נבחרת ישראל. וכיף לי לראות כמה שיותר שחקנים של מכבי (או שמזוהים עם מכבי, כמו זהבי או דאבור) שם.

ברור שכן, אבל כל הסיפור פה זה אוהדי חיפה והתסביכים שלהם עם מכבי. בכל המקרים (הבודדים) זה הם.

לא תופעה רוחבית שמתרחשת בכל מגרש במדינה שהנבחרת מגיעה ושהוא לא בלומפילד שקהל מתנפל על שחקני מכבי.

הלוואי ויהיו עוד שחקני מכבי שיכאיבו לחיפאים ברמה הזו שתגרום להם לקנות כרטיס למשחק נבחרת רק כדי לקלל אותם. אין לי מה להגיד מעבר בדיון על תרחיש עתדני.

אתה מדבר כאילו שהנבחרת שיחקה המון פעמים בב"ש , זו הפעם הראשונה אחרי הרבה שנים והפעם לב"ש יש אשכרה קבוצה.

אתה נותן קרדיט לקהל המפגר של ב"ש כאילו הוא שונה מחיפה, הם הרבה יותר גרועים באובססיביות למכבי

עטר שיחק בחיפה וקיבל תשואות מאוהדי מכבי, משהו שהיה חסר תקדים ביחס לזה שמשחק בחיפה. כשכבש מולנו לא חגג, שזה דבר אמיץ מאוד כשמשחק בחיפה. עכשיו כשחזר אלינו הוא חוגג כמו מטורף גולים מולם.

אפילו כששיחק אצלם הוא היה מזוהה עם מכבי ובחיים לא הסתיר את זה.

כמו שאמרתי "אם קיללו אותו אז היה מוצדק"..

תגיד אולי זה קשור לאיך הקהל התנהג אליו? אולי?

כי זה די מסתדר גם לפי התיאור שלך

כמו שאמרתי "אם קיללו אותו אז היה מוצדק"..

תגיד אולי זה קשור לאיך הקהל התנהג אליו? אולי?

כי זה די מסתדר גם לפי התיאור שלך

דיברו על קללות של אוהדי חיפה לשחקני מכבי במשחקים בחיפה, ציינתי שעטר מזוהה עם מכבי והרחבתי.

אין לי מושג מה ההודעה שלך אומרת ומה אתה מנסה להגיד, בחיי.

דיברו על קללות של אוהדי חיפה לשחקני מכבי במשחקים בחיפה, ציינתי שעטר מזוהה עם מכבי והרחבתי.

אין לי מושג מה ההודעה שלך אומרת ומה אתה מנסה להגיד, בחיי.

בלי דרמה, אני אסביר..

קצת לפני שכתבת מישהו אחר כתב שהיה מקרה שכבר קיללו את עטר, אני הגבתי בציניות שלפי ההיגיון של הפורום זה לא קרה ואם זה קרה אז זה היה מוצדק.

עכשיו תקרא את ההודעה שלך והכל יתחבר

אתה מדבר כאילו שהנבחרת שיחקה המון פעמים בב"ש , זו הפעם הראשונה אחרי הרבה שנים והפעם לב"ש יש אשכרה קבוצה.

אתה נותן קרדיט לקהל המפגר של ב"ש כאילו הוא שונה מחיפה, הם הרבה יותר גרועים באובססיביות למכבי

לגבי המשפט הראשון שלך, אתה מבין איזה אבסורד זה ? אתה קבעת כבר שיקללו היום את עטר בטרנר ושזה המשך של "תופעה". ושאני מתייחס לזה אתה מטיח בי "אתה מדבר כאילו שהנבחרת שיחקה המון בב"ש" את עצמך שאלת את זה ?

לגבי המשפט השני - סורי שויימר, לא באמת חושב שאפילו אתה מאמין בזה. אין אובססיה פאתטית למכבי כמו זו של חיפה.

בלי דרמה, אני אסביר..

קצת לפני שכתבת מישהו אחר כתב שהיה מקרה שכבר קיללו את עטר, אני הגבתי בציניות שלפי ההיגיון של הפורום זה לא קרה ואם זה קרה אז זה היה מוצדק.

עכשיו תקרא את ההודעה שלך והכל יתחבר

מישהו דיבר על מכבי ועל פריפריה, ואמר שזה לא קיים אלא שאוהדי קבוצות שורקים בוז לשחקנים ששונאים. לא הבנתי מה סותר פה. חיפה שונאים שחקני מכבי לא כי הם פריפריה (הם לא). זה לא איזו שנאה למכבי שיוקדת בכל הארץ, זה פשוט שאנחנו הקבוצה השנואה בחיפה (גם בשאר המדינה, אבל דווקא מניח שבפריפריה יותר נוטים לעודד את הנבחרת גם במחיר של לעודד שחקן שנוא).

לגבי המשפט הראשון שלך, אתה מבין איזה אבסורד זה ? אתה קבעת כבר שיקללו היום את עטר בטרנר ושזה המשך של "תופעה". ושאני מתייחס לזה אתה מטיח בי "אתה מדבר כאילו שהנבחרת שיחקה המון בב"ש" את עצמך שאלת את זה ?

לגבי המשפט השני - סורי שויימר, לא באמת חושב שאפילו אתה מאמין בזה. אין אובססיה פאתטית למכבי כמו זו של חיפה.

אני כבר אמרתי שהתייחסתי בטעות למקרה של בניון כאילו זה היה בגלל מכבי, עכשיו הזכירו פה את עטר שקיבל קללות והיה את זהבי שזה מקרה מובהק.

הספיק לי לראות כל מיני התכתבויות והתארגנויות של אוהדי ב"ש כדי להבין שמה שקרה לבניון (טעות שלי, אבל לא מהותית) ואח"כ לזהבי הולך לקרות לעטר.

איפה הבעיה? המילה 'תופעה' מפריעה לך, תשים במקומה 'מגמה'

אני כבר אמרתי שהתייחסתי בטעות למקרה של בניון כאילו זה היה בגלל מכבי, עכשיו הזכירו פה את עטר שקיבל קללות והיה את זהבי שזה מקרה מובהק.

הספיק לי לראות כל מיני התכתבויות והתארגנויות של אוהדי ב"ש כדי להבין שמה שקרה לבניון (טעות שלי, אבל לא מהותית) ואח"כ לזהבי הולך לקרות לעטר.

איפה הבעיה? המילה 'מגמה' מפריעה לך, תשים במקומה 'מגמה'

אז על העובודת אין ויכוח :

בשני מקרים בודדים, בפער של 4 שנים, שבינהם עשרות משחקים, אוהדי מכבי חיפה ניצלו את הבמה של הנבחרת (שגם שיחקה חרא באותו זמן) כדי לקלל 2 שחקנים שמזוהים עם מכבי.

לך יש מקורות מודיעינים (ילדים בפייסבוק אני משער) ש"התופעה" תתרחב לטרנר והיום הקהל של ב"ש יעשה את זה לעטר, מה שיהפוך את זה כבר למגמה.

אני צריך וויקשאן מהפורום.

אז על העובודת אין ויכוח :

בשני מקרים בודדים, בפער של 4 שנים, שבינהם עשרות משחקים, אוהדי מכבי חיפה ניצלו את הבמה של הנבחרת (שגם שיחקה חרא באותו זמן) כדי לקלל 2 שחקנים שמזוהים עם מכבי.

לך יש מקורות מודיעינים (ילדים בפייסבוק אני משער) ש"התופעה" תתרחב לטרנר והיום הקהל של ב"ש יעשה את זה לעטר, מה שיהפוך את זה כבר למגמה.

אני צריך וויקשאן מהפורום.

או שאפשר לתאר את זה קצת אחרת, מאז שהנבחרת התחילה לשחק בחיפה הקהל של חיפה מנצל הזדמנויות לחסל חשבונות , פעם עם בניון ופעם עם זהבי בגלל שהוא מזוהה עם מכבי.

מהבוקר נחשפתי לקולות גם בפייסבוק (לא הייתי מזלזל בפלטפורמה הזאת שלדעתי היא הכי משפיעה בארץ ולא רק בספורט) וגם מאנשים שאני מכיר שהולכים לעשות לאלירן קבלת פנים.

מבחינתי זה מספיק כדי להביא את הנושא לפורום, אולי טעיתי ואין כלום.

כבר אמרתי שאין לי עניין לבוא ולהגיד אח"כ שצדקתי, מה שמעניין אותי זה טובת שחקני מכבי וכמובן הנבחרת.

לדעתי הצנועה האינטרס שלנו כאוהדי מכבי לטרפד פגיעה בשחקני מכבי כולל אלירן עטר ואין צורך לחכות שזה יקרה ואז להתעורר.

באמת שאני לא מבין מה הבעיה בנושא ולא ראיתי בנושאים אחרים שחלקם באמת סתמיים שפותחי הנושא צריכים לחזור להסביר ולהצדיק את מטרת הנושא.

בוא נגיד שאתה חושב שאני טועה, סבבה יש דיון וזה בדיוק מה שאמור להיות בפורום, לא חייבים להסכים.

הקטע שאנחנו עדיין עסוקים בלגיטמיות של הדיון/הנושא היא בעיה הרבה יותר גדולה.

כל אחד מנסה להגחיך את הנושא יותר מהשני, אתה מבקש וויקאשן מהפורום, השני רוצה שיבדקו איך אני נמצא בצבא, השלישי כותב שאני הזיה, סה"כ הגיוני התגובות לנושא שבכל מקום אחר היה טריוואלי.

דרך אגב, הדיון הזה התחיל בנושא "נבחרת" ואני רק משכתי את זה לפה.

כמובן שיש פה הרבה שמגיבים לעניין ובגלל זה אני עדיין כאן, כל השאר פשוט סתם וגם יקבלו יחס בהתאם

זה לא מגוחך, אני מדבר איתך בלי שום הקנטות ובלי שום כלום, ומנסה להסביר לך שאתה מנפח משהו מעבר למה שהוא.

זה באמת מטריד אם שחקני מכבי יקבלו בוז בנבחרת, אבל זה לא קרה ולא קורה עד לרגע זה. מלבד 2 מקרים ב 25 שנה שאני זוכר את הנבחרת.

אגב, בהרכב הסגל הנוכחי של הנבחרת אז לכלום ברור באיזה איצטדיון היא לא יכולה לשחק, וזה לא קשור לשיוך קבוצתי.

זה לא מגוחך, אני מדבר איתך בלי שום הקנטות ובלי שום כלום, ומנסה להסביר לך שאתה מנפח משהו מעבר למה שהוא.

זה באמת מטריד אם שחקני מכבי יקבלו בוז בנבחרת, אבל זה לא קרה ולא קורה עד לרגע זה. מלבד 2 מקרים ב 25 שנה שאני זוכר את הנבחרת.

אגב, בהרכב הסגל הנוכחי של הנבחרת אז לכלום ברור באיזה איצטדיון היא לא יכולה לשחק, וזה לא קשור לשיוך קבוצתי.

גם אני כותב לך בהתאם וענייני.

אתה יכול לכתוב 25 שנה ובאותה מידה אתה יכול לכתוב 50 שנה ועדיין אתה מתעלם מהבעיה/תופעה/מגמה שהתחילה בסמי עופר לא כל כך מזמן ולא נראה שזה יעלם, ההפך

כמו שכבר נאמר פה כמה פעמים, כשמנצחים הכל טוב.

אני גם שמעתי ממישהו בפורום שבתחילת המשחק שרקו בוז רק לשחקני מכבי כשקראו את ההרכב.

קיצר, המשך יבוא

לפני המשחק התחילו לשיר שירים של בש וקיבלו בוז. בשמות שחקנים שרקו בוז לכל שחקני מכבי. במהלך המשחק ניסו להנחיל את השירי טרנר המאוסים שלהם וזה לא כל כך צלח, אז פשוט עודדו את הרוש כל המשחק. נראה שאי הכניסה של עטר קצת ביאסה אותם. אבל בגדול, הפתיע עד כמה דווקא האיצטדיון הזה לא סוחף במשחקי נבחרת, עדיף סמי עופר. או בלומפילד אם ירצה השם.

לפני המשחק התחילו לשיר שירים של בש וקיבלו בוז. בשמות שחקנים שרקו בוז לכל שחקני מכבי. במהלך המשחק ניסו להנחיל את השירי טרנר המאוסים שלהם וזה לא כל כך צלח, אז פשוט עודדו את הרוש כל המשחק. נראה שאי הכניסה של עטר קצת ביאסה אותם. אבל בגדול, הפתיע עד כמה דווקא האיצטדיון הזה לא סוחף במשחקי נבחרת, עדיף סמי עופר. או בלומפילד אם ירצה השם.

באתי לרשום סיכום קהל כזה אבל אני רואה שהקדמת אותי.

אשכרה לא הרגשתי כיף במשחק של נבחרת ולא בגלל הנבחרת.

מנסים לדחוף שירים של ב"ש. לשמוע את ה"דיז איז טרנר" המאוס הזה.

כל שניה שרים שירי שחקנים רק של ב"ש ובעיקר של הרוש (ברוך השם הופיעו מחצית שניה כמה אוהדי מכבי ודחפו קצת שירים של דור פרץ ואלי דסה).

לידי אוהדים מקללים את פרץ וייני ומאחלים להן **** (עד שהערתי להם והם הפסיקו).

כל הערב הזה גרם לי להתגעגע לאיצטדיון ר"ג...

מה אתה מזיין תמוח ? איזה בוז לשחקני מכבי ?

הם שרו תשיר של דור פרץ ולא הפסיקו לעודד את דסה, לא חייב לחפש איפה שאין !!

מה אתה מזיין תמוח ? איזה בוז לשחקני מכבי ?

הם שרו תשיר של דור פרץ ולא הפסיקו לעודד את דסה, לא חייב לחפש איפה שאין !!

היה בוז רק לשחקני מכבי בהקראת ההרכב. אני עוד רשמתי את זה בנושא של הנבחרת בלייב.

השיר של דור? הגיע אחרי שהיו 3 אוהדי מכבי ליד הגוש שם בדרומי שהתחילו לשיר והארגון של הנבחרת זרם איתם.

כנ"ל לגבי דסה.

אם לא כמה אוהדי מכבי שדאגו לעודד קצת שחקנים אחרים (ולא רק שחקנים של מכבי) היינו שומעים כל המשחק רק "הוווו אריאל הרוש.... " ושירים לצדק וסבע.

היה בוז רק לשחקני מכבי בהקראת ההרכב. אני עוד רשמתי את זה בנושא של הנבחרת בלייב.

השיר של דור? הגיע אחרי שהיו 3 אוהדי מכבי ליד הגוש שם בדרומי שהתחילו לשיר והארגון של הנבחרת זרם איתם.

כנ"ל לגבי דסה.

אם לא כמה אוהדי מכבי שדאגו לעודד קצת שחקנים אחרים (ולא רק שחקנים של מכבי) היינו שומעים כל המשחק רק "הוווו אריאל הרוש.... " ושירים לצדק וסבע.

חחח היה שם אוהד ב"ש שהתלהב ממש מהשיר שחקן של דור ושר איתנו בטירוף. הרג אותי מצחוק.

באופן כללי היה ממש בסדר, הייתי עם חולצה של מכבי מעל ה"גוש" המוזר הזה שהיה שם ולא שמעתי אף קללה לשחקן שלנו (נכנסתי בהמנונים).

עדיין מעדיף את טדי/סמי לנבחרת.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.