Jump to content

כבר תופעה - שחקני מכבי מקבלים בוז בנבחרת

אייל שוימר

Recommended Posts

שמע חמוריקו, במקום לקשקש פה תבוא לאיזה משחק פעם ונפתור תעניין ב4 עיניים.

עזוב אותך מהודעות סרק בפורום.

חמודי אני תמיד שם, לבוא ולהגיד לך שאתה משקיע מאמצים בשטויות לא ממש יועיל לי.

ועוד משהו בנוגע לאוהדי ב"ש:

הדיבור אצלם הוא שהם הולכים להיות ילדים טובים ולעודד את כולם בלי בלאגנים, כדי להראות את "העוצמות של טרנר", גם אצלם בפורום הם כמעט ולא מתעסקים בנושא עטר ואומרים שצריך פשוט לתמוך בנבחרת וכו'.

תהיה בריא, איך הפכת את זה ל"תופעה" כשעד היום הייתה רק תקרית אחת שהייתה משמעותית.

4 ידיים

ממש לא הסגנון שלי, ורואים שאנחנו לא מכירים.

פשוט ב4 עיניים פותרים בעיות כשאף צד לא מחפש פידבק סביבתי.

קראתי שוב ובאמת זה יכל להישמע כמו שהבנת, אז שמח שיש לי הזדמנות להבהיר.

בכל מקרה לא אלמן ישראל .

פשוט נמאס מאנשים שמחכים בפינה , אז עדיף ב4 עיניים.

בחיפה, מקום בו אנחנו הכי שנואים, שיחקו 5 שחקני מכבי מול סקוטלנד.

מי קיבל בוז ?

כמו שאמרו פה, הניצחון הוא התרופה הכי חזקה, גם זהבי קיבל בוז אחרי שספגנו גול שגמר תמשחק במשחק מאוד חלש של הנבחרת.

אם ישחקו טוב וינצחו זה אולי יעבור בשקט (תלוי אם עטר ישחק) אם לא אז הסיכויים שיחסלו חשבונות עם שחקני מכבי מאוד גדולים.

בכל מקרה מה שכתבתי לא רלוונטי רק למשחק הערב, כבר בהתחלה אמרתי שלדעתי הכדור מתגלגל וזה רק יחמיר בכל הזדמנות שתיהי'ה בעתיד.

מה שהתחיל עם בניון והפך לתופעה רחבה נגד זהבי לא יגמר במשחק ההוא שהוא זרק תסרט.

זו דעתי

ממש לא הסגנון שלי, ורואים שאנחנו לא מכירים.

פשוט ב4 עיניים פותרים בעיות כשאף צד לא מחפש פידבק סביבתי.

קראתי שוב ובאמת זה יכל להישמע כמו שהבנת, אז שמח שיש לי הזדמנות להבהיר.

בכל מקרה לא אלמן ישראל .

פשוט נמאס מאנשים שמחכים בפינה , אז עדיף ב4 עיניים.

זה היה בציניות

שווימר איך אפשר לדבר, ויותר מכך להגדיר "תופעה", על משחק שעדיין לא שוחק, ושאת שאר התאוריה שרשמת על זהבי\בניון פירקו פה לגורמים?.

וואלה אין לי בעיה עם זה שאתה לפעמים כותב פה מגילות, אבל זה תמיד בראייה לאחור ומדבר קונקרטי על משהו (צודק או לא) שקרה.

קיצר הזיה הנושא של הבעת דעה נחרצת על נטו ספקולציה.

שווימר איך אפשר לדבר, ויותר מכך להגדיר "תופעה", על משחק שעדיין לא שוחק, ושאת שאר התאוריה שרשמת על זהבי\בניון פירקו פה לגורמים?.

וואלה אין לי בעיה עם זה שאתה לפעמים כותב פה מגילות, אבל זה תמיד בראייה לאחור ומדבר קונקרטי על משהו (צודק או לא) שקרה.

קיצר הזיה הנושא של הבעת דעה נחרצת על נטו ספקולציה.

לא פירקו ולא נעליים.

היו שריקות בוז לבניון ולזהבי, לא דימיינתי את זה.

מקבל את התיקון שבניון לא שיחק במכבי והוא חטף רק בגלל שכעסו עליו בחיפה.

אבל זה לא משנה את עצם הבעיה שהנבחרת משחקת במקומות שמנצלים תהזדמנות לחסל חשבונות.

האובר אוביקטיבות פה גובלת בשיגעון, אני אוהד מכבי שמהבוקר רואה ושומע מאוהדים שאת חלקם אני מכיר שהם מכינים קבלת פנים לעטר וזה יהי'ה לא פחות ממה שחיפה עשו לזהבי וגם שלחתי לינק של אוהד שגאה בזה.

היה נראה לי הגיוני להביא את הנושא לפורום למרות שאני מכיר תנפשות הפועלות, תאמת הופתעתי

אני מודע לזה שמול הקולות הדומיננטים שפה אני מיעוט ביחסי לשיח ברשתות, אבל ממזמן אני לא כותב לפי הקולות הדומיננטים פה.

מה אתה אומר? שצריך לשתוק ולחכות שזה יקרה עוד פעם (על זהבי אנחנו לא מתווכחים) ?

'הנה זה מגיע'

קח ספקולציה כמו שרשמת, למרות שאני חולק על ההגדרה שלך , כי זה כבר קרה ומדברים על זה שמתכננים שזה יקרה..

אבל אני הולך איתך, עכשיו תנסה לענות לי.

הנבחרת משחקת גרוע ונקלעת לפיגור 2-0, דקה 60 ועטר נכנס, מה לדעתך האישית יקרה באצטדיון?

שויימר אני לא מבין מה חדש פה מבחינתך ?

התרבות אהדה בארץ לפני 20 שנה בערך קיבלה תפנית מכיוון טהור ותמים, לאהדה עם הרבה שנאה וציניות

נראה לך שלפני 20 שנה אוהדי מכבי היו רוצים ששחקני מכבי לא ישחקו בנבחרת כדי להיות רעננים לליגה ומקווים ששחקנים של חיפה/הפועל יפצעו ?

לגבי הדאגה שלך מקריאות בוז, הסיפור שהיה עם זהבי ובניון היה ששניהם לא היו שחקני מכבי בכלל.

עם בניון זה כל הסיפור שלו מול אוהדי חיפה

עם זהבי זה שילוב של היותו סמל להצלחה של מכבי ולהיותו הפנים והקפטן של הנבחרת הכי גרועה שהיתה פה ב 30 שנה האחרונות

השיוך שלו למכבי הוא כמו שתשייך את דאבור. ואני שוב שואל , אתה חושב שדאבור, ייני, פרץ, טיבי או דסה יקבלו הערב קריאות בוז ?

אתה חושב שאם עטר יעלה לכבוש שער ניצחון אז הקהל הבאר שבעי הגאה יעזוב את היציע במחאה סטייל בית"ר וקאדייב ?

התרבות אהדה בארץ לפני 20 שנה בערך קיבלה תפנית מכיוון טהור ותמים, לאהדה עם הרבה שנאה וציניות

נראה לך שלפני 20 שנה אוהדי מכבי היו רוצים ששחקני מכבי לא ישחקו בנבחרת כדי להיות רעננים לליגה ומקווים ששחקנים של חיפה/הפועל יפצעו ?

לגבי הדאגה שלך מקריאות בוז, הסיפור שהיה עם זהבי ובניון היה ששניהם לא היו שחקני מכבי בכלל.

עם זהבי זה שילוב של היותו סמל להצלחה של מכבי ולהיותו הפנים והקפטן של הנבחרת הכי גרועה שהיתה פה ב 30 שנה האחרונות

השיוך שלו למכבי הוא כמו שתשייך את דאבור. ואני שוב שואל , אתה חושב שדאבור, ייני, פרץ, טיבי או דסה יקבלו הערב קריאות בוז ?

אתה חושב שאם עטר יעלה לכבוש שער ניצחון אז הקהל הבאר שבעי הגאה יעזוב את היציע במחאה סטייל בית"ר וקאדייב ?

קודם כל רוב אוהדי בית"ר לא עזבו תאצטדיון, היו כמה בודדים שעשו את זה.

דבר שני, אני לא חולק על מה שאמרת ולדעתי אתה מנתח נכון את הסיטואציה מלבד 2 דברים שכבר הזכרתי.

1- הניצחון הוא התרופה להכל עד הרגע שזה פחות יילך וכל הגועל יצא החוצה, אם לא במשחק הזה אז במשחק הבא.

2- הטענה העיקרית שלי שמאז שהנבחרת התחילה לשחק בסמי עופר אוהדי חיפה ניצלו את ההזדמנות לחסל חשבונות עם מי שהם שונאים.

פעם זה בניון אח"כ זה זהבי והיום זה יכול לקרות לעטר.

תמיד יש שחקן שיותר מעורר אמוציות בקרב הקהל היריב, בד"כ זה קשור ליכולת שלו ולפעמים זה בגלל שהוא שיחק באותה קבוצה בעבר.

גם כשנמני שיחק הוא ספג את רוב הקללות ולא ברומר דריקס או אובארוב.

אז הטענה שלך לא רלוונטית, אם לא עטר יתפסו על מישהו אחר במוקדם ובמאוחר.

אני מבטיח לך שהמישהו הזה יהי'ה שחקן של מכבי.

ברור לי שכשהנבחרת תשחק בבלומפילד בעתיד אנחנו נראה תופעות הפוכות.

דרך אגב אני לא דואג מפני השריקות, יותר מעניין אותי שהנושא יעלה כמה שיותר ואולי יותר אנשים יבינו שזהבי היה קורבן של סיטואציה ולא המחולל שלה.

אם לא ידברו על זה זה רק רק ילך ויחמיר

https://youtu.be/jYD4Baio0qA

דקה 29:00 , רוב אוהדי בית"ר חוגגים.

אחרי דקה יש פריים שמראה איך כמה מאוהדי בית"ר הולכים הביתה, קשה לדעת כמה יצאו וכמה נשארו.

בכל מקרה, נראה לי שאנחנו נסכים שהצלחה לא מטפלת בבעיה , היא רק מדחיקה אותה

זה הזוי ששחקני נבחרת יקבלו שריקות בוז בגלל הקבומה שלהם. בעבר ברקו, רביבו, אבוקסיס, נימני, בנין 0, שמעון גרשון וכו שכולם היו שחקנים מובילים, סופרסטארים אהובים ושנואים על ידי כל אחד מהיריבות ואף אחד לא שרק בוז או דברים בסגנון הזה.

זה שילוב של הרבה סיבות, אבל הסיבה העיקרית היא שהנבחרת בקנטים.

ברגע שתהיה המשכיות ליכולת הטובה מול סקוטלנד, כל התופעה הזו תיעלם מעצמה. האם זה יקרה? אני בספק, אבל מקווה שכן.

גם מארק רוסנובסקי יקבל בוז? הוא גם מזוהה עם מכבי.

טרנר לא ישרקו בוז לעטר, זה לא טרנדי. המטרה שלהם תהיה להדגיש את העוצמות וככה לא מדגישים את העוצמות.

גם מארק רוסנובסקי יקבל בוז? הוא גם מזוהה עם מכבי.

טרנר לא ישרקו בוז לעטר, זה לא טרנדי. המטרה שלהם תהיה להדגיש את העוצמות וככה לא מדגישים את העוצמות.

אתה צודק בתנאי שהכל ילך טוב, גם במשחק ההוא עם זהבי והסרט הכל התפוצץ אחרי גול שקיבלנו .

נקווה שננצח, אבל הכל שברירי במיוחד בטרנדר

אני קצת יותר פסימי, לדעתי עטר יקבל שריקות וקללות בכל מקרה, העוצמה תיהי'ה בהתאם לתוצאה ואם הוא יעלה לשחק /להתחמם.

כבר קרה שצעקו לעטר שודד זקנות במשחק נבחרת, לא?

גם אני זוכר; אבל עזוב זה לא באמת קרה וגם אם זה קרה זה בטח היה מוצדק.

היגיון_של_הפורום

גם אני זוכר; אבל עזוב זה לא באמת קרה וגם אם זה קרה זה בטח היה מוצדק.

היגיון_של_הפורום

זכור לי. קרה שעטר שיחק בצרפת והיה משחק ידידות לנבחרת במושבה, לא סמי עופר ולא טרנר. שכטר אז בא לקהל וביקש להפסיק.

אז שוב מדובר על שחקן לא של מכבי, במגרש במרכז הארץ, עדיין רחוק מהתיאור שלך שיש תופעה שבה שחקני מכבי (!) סופגים קללות במגרשי פריפרייה במשחקי נבחרת.

זה סרטון המחלוקת?

זאת אמורה להיות בדיחה או משהו? סתם מחבק שחקנים והפה שלו בקושי זז. איך הגיעו לזה שהוא קרא פה לסבע ערבי מסריח או משהו כזה?

המשחק היום בטרנר, אין ספק שאם אלירן ישחק אז הוא יספוג קללות על רקע התקרית מול סבע במשחק בחמישי.

השאלה היא כמה מתוך 100% מהקהל יקלל.

זכור לי. קרה שעטר שיחק בצרפת והיה משחק ידידות לנבחרת במושבה, לא סמי עופר ולא טרנר. שכטר אז בא לקהל וביקש להפסיק.

אז שוב מדובר על שחקן לא של מכבי, במגרש במרכז הארץ, עדיין רחוק מהתיאור שלך שיש תופעה שבה שחקני מכבי (!) סופגים קללות במגרשי פריפרייה במשחקי נבחרת.

להגיד שהוא וזהבי לא קיבלו בוז בגלל שהם מזוהים עם מכבי זאת עצימת עיניים ברמה של אוהדי חיפה שמנסים להסביר שהבוז לזהבי היה על רקע מקצועי. זה שהוא ועטר לא שיחקו באותו זמן במכבי לא אומר שהם לא מזוהים עם מכבי.

זכור לי. קרה שעטר שיחק בצרפת והיה משחק ידידות לנבחרת במושבה, לא סמי עופר ולא טרנר. שכטר אז בה לקהל וביקש להפסיק.

אני זוכר תמשחק והוא כן היה מזוהה עם מכבי כי זו הקבוצה האחרונה שהוא כיכב בא בארץ (מלך השערים) העניין שאז זה היה משהו נקודתי שעוד לא תפס תאוצה.

המקרה שתיארת רק מחזק את מה שאני טוען.

אם המשחק היה בסמי אז זה היה אירוע הרבה יותר רחב, אתה לא מסכים?

רק לדייק, זה היה בנתניה. במשחק ידידות נגד פינלנד. באו ילדים ושרו לו "אלירן שודד זקנות" ושכטר צעק עליהם שיתביישו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.