Jump to content

כבר תופעה - שחקני מכבי מקבלים בוז בנבחרת

אייל שוימר

Recommended Posts

מה שהתחיל עם שריקות בוז לקפטן הנבחרת - בניון כששיחק במכבי ואח"כ המשיך עם שריקות בוז לזהבי ימשיך היום עם שריקות בוז לעטר .

מעטים זיהו שבמקרה בניון נחצה קו אדום וכבר הבינו שיש בעיה לשחק באצטדיונים שהשנאה שלהם לשחקני מכבי גוברת על אהדה לנבחרת.

לא זכור לי תופעות בקנה מידה כזה בתקופה שהנבחרת שיחקה במרכז, היריבות בליגה כמעט תמיד נשארה מחוץ לנבחרת למעט מקרים מאוד נקודתיים ומזעריים.

בכל מקרה, אנחנו נמצאים בכדור שלג ואני לא רואה שזה הולך להיגמר, ההפך.

אז מה אומרים?

יש דרך לעצור את זה או שכל העיתונפחים יתעוררו כשננקום בבלומפילד שיבנה בימנו אמן.

פתחת נושא עוד לפני שהתחיל המשחק?

קודם נראה מה הולך היום ואז תוכל לדבר על זה, אין טעם להיות נביא זעם רק כדי להגיד אח"כ שאתה צדקת מההתחלה או "שמח לאכול את הכובע".

אני מבין את הפערים שנפתחו בין 'הנבחרת' לאוהדים ובפרט לאוהדי מכבי ,אבל הנבחרת לא שייכת לעסקונה ולא לאוהדי ועיתונאי הפח ששונאים את מכבי יותר מאשר הם אוהדים את הנבחרת.

בכל מקרה, אין שחקן שלא רוצה לשחק בנבחרת וכרגע השחקנים של מכבי מקבלים יחס רע ללא שום תגובה הולמת.

זה אפילו לא נושא שמדברים עליו.

פתחת נושא עוד לפני שהתחיל המשחק?

קודם נראה מה הולך היום ואז תוכל לדבר על זה, אין טעם להיות נביא זעם רק כדי להגיד אח"כ שאתה צדקת מההתחלה או "שמח לאכול את הכובע".

אני מבין שאתה הסלקטור של פתיחת נושאים, מצטער לא ידעתי..

עכשיו תשמע, בניון וזהבי כבר חטפו רק בגלל שהם זוהו עם מכבי, אז זה כבר קרה.

לא צריך לחכות ואפשר לדבר על הנושא כבר עכשיו.

בקשר לעטר, יצא לי לראות התארגנות ברשת נגד עטר וביררתי עם כמה חברים וזה אכן משהו שמדברים עליו לקראת המשחק.

אתה ממשיך בקו של לכתוב עליי ולא אליי, בעיקר אתה מקיא פה שטויות כשברור שרק טובת הנבחרת ושחקני מכבי עומדת לנגד עייני.

אם תמשיך בקו הזה אל תצפה לתגובה עניינית בחזרה

אני מבין את הפערים שנפתחו בין 'הנבחרת' לאוהדים ובפרט לאוהדי מכבי ,אבל הנבחרת לא שייכת לעסקונה ולא לאוהדי ועיתונאי הפח ששונאים את מכבי יותר מאשר הם אוהדים את הנבחרת.

בכל מקרה, אין שחקן שלא רוצה לשחק בנבחרת וכרגע השחקנים של מכבי מקבלים יחס רע ללא שום תגובה הולמת.

זה אפילו לא נושא שמדברים עליו.

אני חושב שאתה קצת מגזים.

למיטב זכרוני, בניון בזמנו קיבל את השריקות עוד בתקופה שלו בחיפה בעקבות סכסוך שלו מול הקהל הירוק שמן הסתם גם הגיע בחלקו למשחקי הנבחרת בסמי עופר. יותר מזה - מבדיקה זריזה זה נראה שהוא בכלל לא שיחק בנבחרת בתקופה שלו אצלנו, להוציא משחק חוץ בקרואטיה.

זהבי אכן קיבל יחס מגעיל בעיקר בגלל שהוא מזוהה איתנו והיה ה'פנים' של הנבחרת שנכשלה בשנים האחרונות. כל תקרית סרט הקפטן דיי הפכה אותו לטרף קל בכל משחק עתידי, עם או בלי קשר להשתייכות שלו אלינו. אולי הדוגמה הכי רצינית שנתת אבל נוטה לייחס את זה להיותו אישיות דיי שנויה במחלוקת אצלנו בכדורגל (הוא שרוף מבחינת כל הליגה בערך והוא בדיוק מסוג השחקנים שאתה שונא כשהם נגדך).

עטר עדיין לא קיבל שריקות בוז, ואם יקבל זה בטח לא בגלל שהוא שחקן שלנו אלא בגלל הסרטון הבעייתי שלו שרץ בטוויטר. יש עוד 7 שחקנים שלנו בנבחרת, חלקם גם מזוהים איתנו אפילו יותר (שרן ומיכה, לדוגמה) שלא חוטפים קללות.

אני חושב שאתה קצת מגזים.

למיטב זכרוני, בניון בזמנו קיבל את השריקות עוד בתקופה שלו בחיפה בעקבות סכסוך שלו מול הקהל הירוק שמן הסתם גם הגיע בחלקו למשחקי הנבחרת בסמי עופר. יותר מזה - מבדיקה זריזה זה נראה שהוא בכלל לא שיחק בנבחרת בתקופה שלו אצלנו, להוציא משחק חוץ בקרואטיה.

זהבי אכן קיבל יחס מגעיל בעיקר בגלל שהוא מזוהה איתנו והיה ה'פנים' של הנבחרת שנכשלה בשנים האחרונות. כל תקרית סרט הקפטן דיי הפכה אותו לטרף קל בכל משחק עתידי, עם או בלי קשר להשתייכות שלו אלינו. אולי הדוגמה הכי רצינית שנתת אבל נוטה לייחס את זה להיותו אישיות דיי שנויה במחלוקת אצלנו בכדורגל (הוא שרוף מבחינת כל הליגה בערך והוא בדיוק מסוג השחקנים שאתה שונא כשהם נגדך).

עטר עדיין לא קיבל שריקות בוז, ואם יקבל זה בטח לא בגלל שהוא שחקן שלנו אלא בגלל הסרטון הבעייתי שלו שרץ בטוויטר. יש עוד 7 שחקנים שלנו בנבחרת, חלקם גם מזוהים איתנו אפילו יותר (שרן ומיכה, לדוגמה) שלא חוטפים קללות.

קיצר זה גשם..

https://sports.walla.co.il/item/3073526

http://www.maveze.co.il/%D7%90%D7%A8%D7%96-%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%A7-%D7%A0%D7%99%D7%A6%D7%97%D7%A0%D7%95-%D7%90%D7%AA-%D7%96%D7%94%D7%91%D7%99

פורום 'השחקן' במיטבו

אני מבין שאתה הסלקטור של פתיחת נושאים, מצטער לא ידעתי..

עכשיו תשמע, בניון וזהבי כבר חטפו רק בגלל שהם זוהו עם מכבי, אז זה כבר קרה.

לא צריך לחכות ואפשר לדבר על הנושא כבר עכשיו.

בקשר לעטר, יצא לי לראות התארגנות ברשת נגד עטר וביררתי עם כמה חברים וזה אכן משהו שמדברים עליו לקראת המשחק.

אתה ממשיך בקו של לכתוב עליי ולא אליי, בעיקר אתה מקיא פה שטויות כשברור שרק טובת הנבחרת ושחקני מכבי עומדת לנגד עייני.

אם תמשיך בקו הזה אל תצפה לתגובה עניינית בחזרה

תגיד אתה מקבל פיצויים מהמדינה או משהו?

בשביל מה להציף את זה אם אין יותר מדי דיבורים על זה?

לא היו בינתיים שום דיבורים על קללות לעטר ופתיחת נושא כמו שלך בינתיים רק מלבה את האש, עדיף כרגע לשתוק ולהחליק את זה כי כרגע לא נראה שזה יהיה זהבי 2 (בניון חטף בוז בגלל ריב שלו עם אוהדי חיפה, וזה קרה עוד בתקופה שלו שם).

ואמנם בהודעה הקודמת לא דיברתי עליך, אלא על התוכן (אבל זה לא מפריע לך להכנס לעמדת מגננה ולטעון שסתם נטפלים אליך), אבל יחסית לבן אדם שרב עם ילדים בני 14 באולטרס ישראל אתה לא יכול להגדיר שום הודעה פה בתור שטויות, אתה בדיחה.

קיצר זה גשם..

לא, אבל אני כן חושב שאתה מקצין את התופעה. להוציא את מקרה זהבי, שהוא חריג מבחינת שני הצדדים, לא רואה כאן איזושהי מגמה ברורה כנגד שחקני מכבי. בניון כמו שרשמתי לא רלוונטי לדיון, ועטר (לדעתי לפחות) היה סופג הערב בוז גם אם הוא היה שחקן של כל קבוצה אחרת בליגה שהיה נתפס (לכאורה) מסנן קללה גזענית כנגד שחקן של ב"ש.

תגיד אתה מקבל פיצויים מהמדינה או משהו?

בשביל מה להציף את זה אם אין יותר מדי דיבורים על זה?

לא היו בינתיים שום דיבורים על קללות לעטר ופתיחת נושא כמו שלך בינתיים רק מלבה את האש, עדיף כרגע לשתוק ולהחליק את זה כי כרגע לא נראה שזה יהיה זהבי 2 (בניון חטף בוז בגלל ריב שלו עם אוהדי חיפה, וזה קרה עוד בתקופה שלו שם).

ואמנם בהודעה הקודמת לא דיברתי עליך, אלא על התוכן (אבל זה לא מפריע לך להכנס לעמדת מגננה ולטעון שסתם נטפלים אליך), אבל יחסית לבן אדם שרב עם ילדים בני 14 באולטרס ישראל אתה לא יכול להגדיר שום הודעה פה בתור שטויות, אתה בדיחה.

אין לי יותר מידי כח להחזיר לך עכשיו, יאללה תקדם , עוד דביל , סליחה דביל חוד

לא, אבל אני כן חושב שאתה מקצין את התופעה. להוציא את מקרה זהבי, שהוא חריג מבחינת שני הצדדים, לא רואה כאן איזושהי מגמה ברורה כנגד שחקני מכבי. בניון כמו שרשמתי לא רלוונטי לדיון, ועטר (לדעתי לפחות) היה סופג הערב בוז גם אם הוא היה שחקן של כל קבוצה אחרת בליגה שהיה נתפס (לכאורה) מסנן קללה גזענית כנגד שחקן של ב"ש.

לא אמרתי שזו תופעה רק נגד שחקני מכבי, כתבתי שלדעתי זה יילך ויתרחב.

קשה להתעלם מהעובדה שמאז שהנבחרת התחילה לשחק מחוץ לר"ג התחילה תופעה של קהל שמנצל הזדמנות לחסל חשבונות שלא קשורים לנבחרת.

העניין הוא לא השחקנים, יותר המיקום של המשחק במקומות שלא ידעו לכבד את הנבחרת.

עכשיו זו כבר תופעה וזה רק ילך ויחמיר.

אסור לשכוח מאיפה התחיל

מה?

על מה מדובר?

יש בטוויטר סרטון שלו ששם הוא כביכול אומר בסיום המשחק: "ערבי מסריח" (לא ממש ברור מה הוא אומר, וגם הרוש, חברו של סבע לב"ש, עומד בדיוק לידו ומחבק אותו), אוהדי כל הקבוצות בטוויטר ישר קפצו וצעקו גזען.

שמישהו בצה"ל יברר על מה משלמים למוגבל הזה, לא הגיוני שאלה הדברים שעוברים לך בראש כל היום.

שמע חמוריקו, במקום לקשקש פה תבוא לאיזה משחק פעם ונפתור תעניין ב4 עיניים.

עזוב אותך מהודעות סרק בפורום.

יש בטוויטר סרטון שלו ששם הוא כביכול אומר בסיום המשחק: "ערבי מסריח" (לא ממש ברור מה הוא אומר, וגם הרוש, חברו של סבע לב"ש, עומד בדיוק לידו ומחבק אותו), אוהדי כל הקבוצות בטוויטר ישר קפצו וצעקו גזען.

כן מצאתי, נראה שהוא אומר בכלל ערבי בן זונה, אבל אי אפשר לדעת באמת

אין מה לעשות נגד זה כל עוד המשחקים משוחקים בטרנר או בסמי עופר, כי בסופו של יום כמות גדולה של אוהדים שמגיעים לאותם משחקים של הנבחרת הם אוהדים מזדיינים של ב"ש או חיפה.

לא אמרתי שזו תופעה רק נגד שחקני מכבי, כתבתי שלדעתי זה יילך ויתרחב.

קשה להתעלם מהעובדה שמאז שהנבחרת התחילה לשחק מחוץ לר"ג התחילה תופעה של קהל שמנצל הזדמנות לחסל חשבונות שלא קשורים לנבחרת.

העניין הוא לא השחקנים, יותר המיקום של המשחק במקומות שלא ידעו לכבד את הנבחרת.

עכשיו זו כבר תופעה וזה רק ילך ויחמיר.

אסור לשכוח מאיפה התחיל

יש לזה קשר ישיר לעובדה שהנבחרת כבר לא תחרותית ולא מעניינת בשום צורה. ראית בעצמך בטור שצירפת למעלה שאוהד חיפה רושם שאוהדים שלהם באים נטו לחיסול חשבונות עם שחקני יריב. מבטיח לך שאם היינו משחקים הערב במשחק פלייאוף לעלייה ליורו/מונדיאל אז 99% מיושבי האיצטדיון היו מעודדים כמו ילדים טובים ותומכים בנבחרת. כשאין עניין תחרותי בנבחרת והתסכול גובר, אז אוהדים מנצלים את הבמה כדי לשחרר קיטור ולהוציא עצבים על שחקנים מסוימים שלא באים להם בטוב. זה מגעיל אבל זה המצב וזאת תרבות הספורט אצלנו בארץ.

יש לזה קשר ישיר לעובדה שהנבחרת כבר לא תחרותית ולא מעניינת בשום צורה. ראית בעצמך בטור שצירפת למעלה שאוהד חיפה רושם שאוהדים שלהם באים נטו לחיסול חשבונות עם שחקני יריב. מבטיח לך שאם היינו משחקים הערב במשחק פלייאוף לעלייה ליורו/מונדיאל אז 99% מיושבי האיצטדיון היו מעודדים כמו ילדים טובים ותומכים בנבחרת. כשאין עניין תחרותי בנבחרת והתסכול גובר, אז אוהדים מנצלים את הבמה כדי לשחרר קיטור ולהוציא עצבים על שחקנים מסוימים שלא באים להם בטוב. זה מגעיל אבל זה המצב וזאת תרבות הספורט אצלנו בארץ.

אתה צודק אבל מצד שני היו המון קמפיינים לא תחרותיים שהנבחרת היתה פח ולא זכור לי שהיה חיסול חשבונות באצטדיון ר"ג .

היו אירועים אבל לא בקנה מידה זהבי או בניון.

זה שילוב של מה שאתה אומר על העדר תחרותיות אבל גם העובדה שמשחקים בסמי או בטרנר משחקת תפקיד.

לדעתי זה תפקיד מאוד מרכזי וזה יילך ויתרחב לעוד אצטדיונים ועוד חיסולי חשבונות.

השאלה מתי מישהו יתעורר ויבין שאנחנו בתוך כדור שלג ויתחילו לחנך תאוהדים כמו שיודעים לעשות בנושאים אחרים.

הימור שלי, רק שהתופעה תגיע לבלומפילד החדש שאז אוהדי מכבי יחסלו חשבונות הנושא יקבל במה ויתחילו לחפש איך הגענו למצב הזה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.