Jump to content

מכבי ביורוליג | עונת 2018/19

דקסטר

Recommended Posts

3 הגנתי במקום ריי. מסכים.

אבל קשה לי להאמין שיקרה.

הלוואי אבל לא סביר שיוציאו עכשיו עוד מיליון ומשהו דולר על שחקן ברמה. גם שבשלב זה אין עשרות שחקנים איכותיים בשוק אלא נשארה בעיקר הבררה.

אם אני מאמן יריבה של מכבי אני משאיר לקיין 2 מטר רק שיזרוק (לא כשהו חודר הוא משהו כן) ואומר לשחקן שרול שומר עליו תחדור עליו בלי סוף יצאו רק דברים טובים מ2 המהלכים האלה.

ויובל זוסמן קנה דקות במשחק הזה

הייתה אווירה נהדרת, תחושה של פספוס אבל צסקא באמת מדהימים.

מבסוט מאוד ממכבי, יש קבוצה טובה. היו מהלכים יפים שהרבה זמן לא ראיתי בהיכל, עם זאת צריך שאובראיינט יהיה טוב ובנתיים למרות שהוא מלא בכישרון, מביא בעיקר אנוכיות.

רול ענק, לפרקים גדולים חור בהגנה, אבל כשהוא רוצה הוא יודע לשמור ועדיין הוא השחקן החכם במכבי. כשהכדור אצלו קורים דברים טובים.

בלאק חוויה, נקווה להמשך טוב. אני אופטימי.

הלוואי אבל לא סביר שיוציאו עכשיו עוד מיליון ומשהו דולר על שחקן ברמה. גם שבשלב זה אין עשרות שחקנים איכותיים בשוק אלא נשארה בעיקר הבררה.

חולון הביאה בשלבים יותר מאוחרים של העונה שעברה את רייס ואת המילטון, ושניהם שחקנים נהדרים (רייס חולה בראש אבל מבחינת יכולת כדורסל הוא נהדר)

זה לא מדויק שהכל בררה כי יש הרבה ניפויים מהסגלים הסופיים של הNBA.

מה שכן מדאיג אותי, שטיוס מתקשה למצוא את מקומו כמחליפו של בלאק.

לא הייתי פוסל לנסות לשחק עם שניהם יחד. אם טיוס ידע לשתף פעולה היטב עם סופו, אין סיבה שלא יקרה עם טאריק.

מה שכן מדאיג אותי, שטיוס מתקשה למצוא את מקומו כמחליפו של בלאק.

לא הייתי פוסל לנסות לשחק עם שניהם יחד. אם טיוס ידע לשתף פעולה היטב עם סופו, אין סיבה שלא יקרה עם טאריק.

בדיוק מה שאמרתי אתמול במשחק.. 3-4 דק׳ אחרונות חייבים את טיוס ובלאק ביחד, כל אחד יודע את מקומו לפי התיאום באימונים (הצוות חייבים לעבוד על זה) וכל התקפה ללכת על התקפות-דאנקים/ חסימות לחדירות לסל.

בדיוק מה שאמרתי אתמול במשחק.. 3-4 דק׳ אחרונות חייבים את טיוס ובלאק ביחד, כל אחד יודע את מקומו לפי התיאום באימונים (הצוות חייבים לעבוד על זה) וכל התקפה ללכת על התקפות-דאנקים/ חסימות לחדירות לסל.

השטח שיש לבלאק באמצע לאחר פיקאנרול מתבסס על 4 שחקנים שמרווחים על קו ה-3.

עם טיוס משחק יהיה די קל לסגור את האופציה של החסימה.

לדעתי מכבי צריכה להביא שחקן בעמדה 2-3 ולא בעמדה 3 בלבד.

רואים שכאשר פרגו פצוע אין שחקן שיודע להוביל כדור ולרכז באיכות גבוהה (ולא, ווילבקין סקורר ולא רכז).