Jump to content

מכבי ביורוליג | עונת 2018/19

דקסטר

Recommended Posts

ללכת?

תשמע, מכבי מעל הכל. מבחינתי אתה יכול להישאר רק בבטילל ובבוטקה ואל תדבר על ספורט.

אני באמת הייתי בעדך אבל כשההפרש ירד לשתים עשרה זה נגמר.

אגב, כדי לחלום בכלל על הצלבה נצטרך להמשיך לשמור על הבית ולנצח בחוץ את באסקוניה, מילאנו ובאיירן מינכן (או לפחות שתיים מהן).

דרסנו את צסק"א במוסקבה, ברסה רשמה ריצה אדירה מולנו ועדיין הובסה, יש לנו את אחד המאמנים הטובים באירופה, את המגרש הביתי באירופה, ואת יובל פאקינג זוסמן.

יהיה קשה? ברור שיהיה קשה, זאת אליפות אירופה, לא הליגה הלאומית. אז מה? Bring it on. אולי נצליח, אולי ניכשל, אבל מה שבטוח - ניתן פייט.

אנחנו מכבי.

חלאס עם הימים של לצחוק על עצמנו ועל כמה שאנחנו פאתטיים.

הגיע הזמן להילחם, כיאה לאחד מארבעת המועדונים הגדולים באירופה.

תשמע, מכבי מעל הכל. מבחינתי אתה יכול להישאר רק בבטילל ובבוטקה ואל תדבר על ספורט.

אני באמת הייתי בעדך אבל כשההפרש ירד לשתים עשרה זה נגמר.

אין מה להיות בעד טרול מרושע ונבל. הרוויח את זבליותו בכבוד.

ו4 שנים רצופות בלי לעבור את שלב הבתים.

ואחרי זה אנחנו צוחקים על מועדונים אחרים.

היינו ביתרון עצום, היריבה שלנו נתנה ריצה אדירה ועדיין ניצחנו ב-16 הפרש - ומקטינים פה מגודל ההישג.

יאניס ספרופולוס לא חתם באיזה מועדון קטן שיעשה בו ריצה וכולנו נהיה מרוצים בדרך לתחנה הבאה בקריירה שלו. הוא חתם במועדון עצום, ובשני המחזורים האחרונים גרם לו להיראות כמו מכבי של פעם.

אנחנו מכבי ת"א, בחיאת. אנחנו אחד המועדונים הגדולים באירופה. מה שנשאר לנו השנה זה להילחם על מקום בפלייאוף, ואת זה אנחנו צריכים לעשות.

אני בסדר עם זה שלא נעלה כל עוד כולם יכוונו למקום בשמונה הגדולות, ויסתכלו לכל יריבה בלבן של העין. אני לא בסדר עם זה שגם אחרי השיפור הנוכחי, אם נפסיד אנשים יגידו "נו, זה מה יש".

אנחנו כל הזמן מדברים על אתוס של מועדון. זה האתוס שלנו. להיות אוהד מכבי ת"א אומר להסתכל על הניצחון האפשרי, לא להטביע את עצמך ברחמים עצמיים. מילא מקודם, אבל עכשיו הקבוצה מנצחת.

אגב, צריך להגיד את זה: כשיד אליהו גועש, האווירה בו זה משהו כיף לא נורמאלי. אדיר.

שבוע שעבר נגד בודוצ׳נוסט היית אווירת נכים אתמול (מאמיד שבזכות הניצחון על צ׳סקא) היית אווירה מדהימה.

פאו ניצחה 3 מ-10 האחרונים. צריך לנער אותם בשבוע הבא ולחלוף מעליהם בטבלה. היכולת של השבועיים האחרונים תספיק לניצחון משכנע.

פאו ניצחה 3 מ-10 האחרונים. צריך לנער אותם בשבוע הבא ולחלוף מעליהם בטבלה. היכולת של השבועיים האחרונים תספיק לניצחון משכנע.

אם ספרתי נכון, כל הניצחונות האלה היו ב-OAKA, ורק את בודוצ׳נוסט בתחילת העונה הם ניצחו בחוץ.

איזו פריצה של זוסמן ב2 המשחקים האחרונים מול 2 ענקיות יורוליג.

ההגנה שלו באחד על אחד זה משהו שלא רואים הרבה אצלנו. מוטת הידיים שלו עוזרת לו לחטוף כדורים בקלות.

רק שימשיך ככה.

איזו פריצה של זוסמן ב2 המשחקים האחרונים מול 2 ענקיות יורוליג.

ההגנה שלו באחד על אחד זה משהו שלא רואים הרבה אצלנו. מוטת הידיים שלו עוזרת לו לחטוף כדורים בקלות.

רק שימשיך ככה.

אני מבסוט שהוא נפצע. זה יאפשר לזוסמן לקבל יותר דקות ואולי אף לתפוס את המקום שלו בחמישייה. כתוצאה מכך אולי גם אבדיה יקבל יותר דקות.