Jump to content

מכבי ביורוליג | עונת 2018/19

דקסטר

Recommended Posts

במחשבה שנייה אני טיפה קשה מדי עם ווילבקין, אבל זה כי מכבי רכים איתו מדי.

בסופו של דבר הוא קלעי שלשות טוב עם יכולת הובלת כדור והגנה גרועה. מתאים כשחקן משלים לקבוצה טובה או כסקורר מוביל לקבוצת יורוקאפ. לצורך העניין מייקל רול משופר.

העניין הוא שמכבי החתימו אותו על חוזה ענק במונחים שלה עם ציפייה שיעשה קסמים כמוביל כדור ומסיים מהקו האחורי, וזה פשוט לא יקרה.

אמשיך לטעון שג'וני הכי כשרוני אצלנו. שחקן לא חכם אבל זה משהו שאפשר לחדד עם ניסיון, מאמן טוב ורצון להשתפר.

באזור הצבע הוא הרבה יותר יעיל, למרות היום הטוב מה-3, הוא צריך להגביל את עצמו ל2-3 זריקות גג.

הוא צריך לשחק בתפקיד האמיתי שלו כסנטר. הוא 4 בגוף של סנטר.

הוא יהיה הרבה יותר טוב לדעתי עם הפנים לסל מאשר עם הגב. בתור סנטר לא יהיה כמעט שימוש בקליעה והכדרור הלא רעים שלו. כשרון לא חסר לו, ועדיין, לא אבכה כשיעזוב בקיץ.

פארגו לא ישחק יוותר כדורסל מקצועני

ועוד עלי אומרים שאני מדבר בנחרצות

נוריס קול קלע 27 נקודות מסר 6 אסיסטים ואיבד 2 ב26 דקות

וביטדזה קלע 17 עם 7 ריבאונדים ו4 בלוקים ב23 בבכורה ביורוליג (הפסידו 93-88 אחרי מחצית שניה של 55-39)

ואנחנו משוועים לרכז כבר המון זמן ובחלום נקבל

נוריס קול קלע 27 נקודות מסר 6 אסיסטים ואיבד 2 ב26 דקות

וביטדזה קלע 17 עם 7 ריבאונדים ו4 בלוקים ב23 בבכורה ביורוליג (הפסידו 93-88 אחרי מחצית שניה של 55-39)

ואנחנו משוועים לרכז כבר המון זמן ובחלום נקבל

אל תדאג פארגו חוזר אחרי חצי שנה בלי כדורסל וכל היורוליג לרגלנו

אל תדאג פארגו חוזר אחרי חצי שנה בלי כדורסל וכל היורוליג לרגלנו

במכבי אמרו שהוא חוזר באמצע חודש דצמבר אנחנו תכף בינואר ולא קורה כלום בגזרה שלו (לא שציפיתי למשהו ממכבי הנוכחית)

בלאק אכזבת העונה. פתאום ברור איך הוא הגיע לפה.

יש מצב שהפתעת העונה זה קנדריק ריי. הוא מזכיר לי את קמבה ווקר שהוא השחקן האהוב עליי בליגה כרגע.

בלאק לא אכזבה ולא נעליים, כשמשחקים עליו אז הוא תורם הרבה, הבעיה היא שלא מספיק מערבים אותו במשחק ההתקפה.

הקבוצה ממשיכה ותמשיך לסבול מזה שאין רכז איכותי שינהל את העסק למינימום 30 דקות בערב. הפציעה של פארגו והיעדר מחליף נורמלי עבורו פשוט רצחה לנו את העונה האירופית, גם כשיחזור (במהרה בימינו) ייקח לו לפחות כמה שבועות לחזור לעניינים, עד אז כבר מאמין שנהיה רשמית מחוץ לתמונת ההצלבה.

בלאק אכזבה מהסיבה הפשוטה שהאיש לא מסוגל להעביר 3 דקות מקסימום בלי פאול.

כל עוד הוא לא ילמד לשמור כמו שצריך בלי עבירות מפגרות, אי אפשר לבנות עליו.

בלאק אכזבה מהסיבה הפשוטה שהאיש לא מסוגל להעביר 3 דקות מקסימום בלי פאול.

כל עוד הוא לא ילמד לשמור כמו שצריך בלי עבירות מפגרות, אי אפשר לבנות עליו.

ברוב המקרים שחקן שמגיע מארה"ב לראשונה לאירופה יחלה באיזשהו קושי עד שיבין את הכדורסל פה. זה קרה לפארקר, זה קרה לנוריס קול ולאחרים. לכן המערכת שלנו חייבת להבין שכל החתמה כזאת היא החתמה לשנתיים ורק בעונה השניה סיכוי גבוה שהשחקן יראה מה הוא יודע באמת.

מכיוון שלא פדרמן ג'וניור ולא וויצ'יץ' עדיין הבינו איך מנהלים קבוצת כדורסל אירופית, אז אני לא בונה על כך שזה יקרה וגם בלאק וגם אובריינט יעזבו בקיץ ובמקומם יגיעו "מציאות" נ.ב.א אחרות שיתגלחו לנו על הזקן והמעגל ימשך.

ברוב המקרים שחקן שמגיע מארה"ב לראשונה לאירופה יחלה באיזשהו קושי עד שיבין את הכדורסל פה. זה קרה לפארקר, זה קרה לנוריס קול ולאחרים. לכן המערכת שלנו חייבת להבין שכל החתמה כזאת היא החתמה לשנתיים ורק בעונה השניה סיכוי גבוה שהשחקן יראה מה הוא יודע באמת.

מכיוון שלא פדרמן ג'וניור ולא וויצ'יץ' עדיין הבינו איך מנהלים קבוצת כדורסל אירופית, אז אני לא בונה על כך שזה יקרה וגם בלאק וגם אובריינט יעזבו בקיץ ובמקומם יגיעו "מציאות" נ.ב.א אחרות שיתגלחו לנו על הזקן והמעגל ימשך.

להשוות בין התרומה של פארקר בעונתו ה-1 באירופה לזו של בלאק זה עלבון לראשון. לא אותו איזור חיוג בכלל.

ובוא, שחקנים שהיו טובים באירופה ברובם הגדול היו טובים כבר בעונה הראשונה ומקסימום השתפרו עוד יותר בהמשך.

בלאק? יכולות יש. אבל כל עוד האיש צובר עבירה ל-3 דק' הוא פשוט לא אפקטיבי בעליל.

להשוות בין התרומה של פארקר בעונתו ה-1 באירופה לזו של בלאק זה עלבון לראשון. לא אותו איזור חיוג בכלל.

ובוא, שחקנים שהיו טובים באירופה ברובם הגדול היו טובים כבר בעונה הראשונה ומקסימום השתפרו עוד יותר בהמשך.

בלאק? יכולות יש. אבל כל עוד האיש צובר עבירה ל-3 דק' הוא פשוט לא אפקטיבי בעליל.

מי השווה בין היכולות של פארקר ובלאק?

אני טוען שאצל פארקר היתה עליה משמעותית ביכולת בין העונה הראשונה וההמשך, מה שנכון, כמו עם הרבה שחקנים שעברו לראשונה לאירופה, כגון אפילו ווילבקין, קלייברן, פנגוס ואנתוני רנדולף, אלו דוגמאות שאני יכול לחשוב עליהן לשחקנים שקפצו ביכולת אחרי שנה או שנתיים באירופה. אלו השחקנים שצריך ללכת עליהם כמו עם מקדונלד בזמנו אבל אם כבר מביאים שחקן שנה ראשונה באירופה צריך לתת לו יותר משנה אחת.