Jump to content

מכבי ביורוליג | עונת 2018/19

דקסטר

Recommended Posts

אויש

ולא, אני בעד שיתרכז רק במכבי רגל.

למה?

אין לו שום בעיה של מזומנים, זה לא קריטי לאדם ברמה הזאת 10m$ לפה או לשם וזה לא שהוא צריך לקבל את ההחלטות ברמה היום יומית, הוא ממנה שדרה ניהולית מקצועית והם מקבלים את ההחלטות בשבילו.

מיץ במכבי ואנחנו יכולים להתחיל לספר את הדקות עד הפיינלפור.

למה?

אין לו שום בעיה של מזומנים, זה לא קריטי לאדם ברמה הזאת 10m$ לפה או לשם וזה לא שהוא צריך לקבל את ההחלטות ברמה היום יומית, הוא ממנה שדרה ניהולית מקצועית והם מקבלים את ההחלטות בשבילו.

מיץ במכבי ואנחנו יכולים להתחיל לספר את הדקות עד הפיינלפור.

לא יודע, לא מתיימר לדעת מה מצב המזומנים של מיטש, וגם אם הוא לא ינהל את המועדון סטייל אלי טביב, הוא עדיין יהיה מעורב בקבלת החלטות וזה תמיד יבוא על חשבון משהו אחר.

מה גם שמכבי סל זה מותג בעל שם בינלאומי, ארון תארים עמוס, קהל אוהדים גדול ופוטנציאל עוד יותר גדול, יש מספיק יהודים עם מזומנים בעולם, לא הכל צריך ליפול על מיטש.

מה עם פארגו? עברו יותר מ3 שבועות מאז שעידכנו על מצבו..

מקווה שיחזור מהר היחיד שיכול לעשות סדר ולהנהיג את הקבוצה הזאת

החיזוק של ינואר

קנדריק ריי זה רכז ? אין מי שישחרר את וילבקין

אפילו קול היה עדיף בהגנה

איזה הגנה גרועה, הכל שם רע

לא הבנתי מה הסיפור עם הסאנסיונס הזה

נשלח לי בוואטסאפ, עפ"י הלחן של "בלדה לסוכן כפול" של משינה , על ניקולה

הוא הגיע למכבי בדרכים עקלקלות,
הוא פעל אז בעורמה, לא רצה להתגלות;
הוא נהג להתעסק עם שחקנים מפוקפקים,
הם קיבלו ימבה כסף והרסו ת׳משחקים;
הוא נלחם במאמנים, לא קלע אף פעם בול,
הוא דרדר את הקבוצה, עוד דקה עומדים בפני קיפול;
לאלופת אירופה הצהובה בקומבינה הוא חזר,
החתים רק תמהונים זה נראה מאד מוזר;
הוא הביא את היינס ומאריץ׳, ואת רייס מייד זרק,
הוא הביא את ויקטור ראד, שחכם כמו חרק;
תוך שלוש שנים וחצי את האימפריה הוא הרס,
מפעל חייו של שמעון כמגדל קלפים קרס;
הוא החתים זרים בטונות, הם שיחקו כמו עגלות,
הקהל היה באטרף, לא הפסיק עם הקללות;
הוא לקח את אונואקו מאיזו ערימת חציר,
הוא הביא אותו העירה במסווה של שחקן ציר;
הוא החתים את דראגן בנדר, ואת פבראני שדידה,
לא ברור מה ההנהלה מצאה בו, איך לא פוטר זו ה-חידה;
הוא הביא גם את זיזיץ׳, מילסאפ וצירבס, הזיה,
הוא החתים את אופואבו, ואת סימונס שבלי ברך אז היה;
הקהל ביקש אז ״ניקו, תשנה את הגישה״
אז הוא פיטר עוד מאמן, והמשיך בלי בושה...

זה אולי לא יהיה פופולרי, אבל אני פשוט לא מבין איך מכבי לא מביאה את בראד גרינברג.

קודם כל אתה לא תשלם לו מה שאתה משלם לכל המאמני ״שורה ראשונה״ של אירופה וזה כבר שפוי יותר, דבר שני הוא מכיר כבר את הסחורה.

בנוסף לאלה הבן אדם גאון כדורסל ואמריקאי ובקבוצה שיש בה 11 אמריקאים, זה מאוד מאוד משמעותי שיהיה מאמן שיבין את השפה והאופי שלהם.

האיש עתיר בנסיון והכי הכי חשוב- תמיד מוציא מהקבוצות שלו יותר ממה שהן שוות.

בין אם זה אליפות עם חיפה או פיינל פור ורבע יורוקאפ עם ירושלים או העונות שלו באשדוד בהן הוא מרים קבוצת ליגה לגיטימית בתקציב של בית שימוש.

במקום לחפש בקצה העולם ובהנחה שדיוויד לא יבוא לפה בקרוב, איך לעזאזל לא רואים את מה שיש פה מתחת לאף?

ויסלח לי הייווני שאין לי טענה אחת כנגדו,טרם.

זה אולי לא יהיה פופולרי, אבל אני פשוט לא מבין איך מכבי לא מביאה את בראד גרינברג.

קודם כל אתה לא תשלם לו מה שאתה משלם לכל המאמני ״שורה ראשונה״ של אירופה וזה כבר שפוי יותר, דבר שני הוא מכיר כבר את הסחורה.

בנוסף לאלה הבן אדם גאון כדורסל ואמריקאי ובקבוצה שיש בה 11 אמריקאים, זה מאוד מאוד משמעותי שיהיה מאמן שיבין את השפה והאופי שלהם.

האיש עתיר בנסיון והכי הכי חשוב- תמיד מוציא מהקבוצות שלו יותר ממה שהן שוות.

בין אם זה אליפות עם חיפה או פיינל פור ורבע יורוקאפ עם ירושלים או העונות שלו באשדוד בהן הוא מרים קבוצת ליגה לגיטימית בתקציב של בית שימוש.

במקום לחפש בקצה העולם ובהנחה שדיוויד לא יבוא לפה בקרוב, איך לעזאזל לא רואים את מה שיש פה מתחת לאף?

ויסלח לי הייווני שאין לי טענה אחת כנגדו,טרם.

בנוסף כל שנה יש בליגה שחקנים מצויינים שלוקחים אותם הקבוצות הגדולות באירפה במקום שאנחנו ניקח אותם גם בפחות כסף מכל מיני כוכבים (לא כל הסגל אבל לפחות 2 שחקנים בשנה)

לא יודע, לא מתיימר לדעת מה מצב המזומנים של מיטש, וגם אם הוא לא ינהל את המועדון סטייל אלי טביב, הוא עדיין יהיה מעורב בקבלת החלטות וזה תמיד יבוא על חשבון משהו אחר.

מה גם שמכבי סל זה מותג בעל שם בינלאומי, ארון תארים עמוס, קהל אוהדים גדול ופוטנציאל עוד יותר גדול, יש מספיק יהודים עם מזומנים בעולם, לא הכל צריך ליפול על מיטש.

אשמח אם יבוא יהודי עשיר אחר.

https://www.forbes.com/profile/mitchell-goldhar/#7a31d9a810f7

2.3 מיליארד דולר שווי, לאנשים בסדר גודל הזה 10m$ לשנה לא נראה לי כמו משהו קריטי.

אשמח אם יבוא יהודי עשיר אחר.

https://www.forbes.com/profile/mitchell-goldhar/#7a31d9a810f7

2.3 מיליארד דולר שווי, לאנשים בסדר גודל הזה 10m$ לשנה לא נראה לי כמו משהו קריטי.

אם אני לא טועה העונה התקציב הוא באיזור ה20 מיליון דולר שמשהו כמו 13 מיליון דולר מזה מגיע ממנויים/כרטיסים וספונסרים. וזה כשמחירי המנוי בהיכל הם היקרים באירופה בפער לדעתי (שזו כבר סוגיה אחרת והזויה ביחס ל"מוצר")

כדי להתחרות בצסקא מדריד ופנר נצטרך יותר מ10 מיליון מהבית

בוא נתחיל בלהתחרות על מקום בהצלבה

זה ברור. עם התקציב שלנו אגב זה בדיוק מה שאמורים לעשות, הקטע הוא שמוכרים מנויים כאילו יש פה קבוצת פיינלפור כל שנה

מה ששאראס עושה מז'לגיריס מדהים. מקבוצה בינונית להפליא במקרה טוב, הפכה לקבוצה פשוט נהדרת. מאמן נטו.

הלוואי נראה אותו שוב במכבי הפעם על הקווים.

אגב, אם כבר סשנס עזב אותנו ומחפשים רכז, הייתי הולך על ג'נינגס יכול להיות הימור מעניין..יותר גרוע ממה שיש עכשיו לא יכול להיות

העיפו אותו מהקבוצה אחרי שבכה בתקשורת שהוא לא ישחק יותר לעולם בקבוצה שאבא מאמן את הבן שלו

אגב, למרות כל המרה השחורה, חייב לציין שלוח המשחקים עד כה היה די קטלני. שישה משחקי חוץ בשמונת המחזורים הראשונים, כששני משחקי הבית היו מול צסק"א וריאל מדריד (וגם משחק הבית הקרוב הוא מול פנרבחצ'ה). חייבים לנצל את הלו"ז הסביר יותר אם רוצים בכלל לדבר על למכור את כל המנויים בעונה הבאה.

אם אני לא טועה העונה התקציב הוא באיזור ה20 מיליון דולר שמשהו כמו 13 מיליון דולר מזה מגיע ממנויים/כרטיסים וספונסרים. וזה כשמחירי המנוי בהיכל הם היקרים באירופה בפער לדעתי (שזו כבר סוגיה אחרת והזויה ביחס ל"מוצר")

כדי להתחרות בצסקא מדריד ופנר נצטרך יותר מ10 מיליון מהבית

סתם קטנוני, אני לא יודע אם צריך 10m$, 15$m או 20m$ לא חושב שזה קריטי לאדם ששווה מעל ל2300m$