Jump to content

מכבי ביורוליג | עונת 2018/19

דקסטר

Recommended Posts

1. מדברים על אוקארו וויט, שיכול להתאים בצורה מאוד יפה לסגל שלנו. מסכים שהסגל לא אידיאלי (בלשון המעטה) מצד שני קיין ורול היו שחקנים לגיטימיים בשנה שעברה (שבה לא היינו רחוקים מעלייה)

2-3. מסכים. מכבי נכנסה לבור לא קטן. ופתיחת העונה הזו היתה יכולה להפוך לטובה אם היינו מצליחים לנצל את אחד ממשחקי החוץ. מצד שני יש עוד הזדמנות מחר, ויש עוד כמה הזדמניויות (ז'לגיריס, מילאנו, חימקי חוץ)

זה הכי חשוב. שיתחילו לשמור להילחם ולהראות קצת כדורסל.

אחרי זה גם התוצאות יגיעו.

אחרי צסק"א יצאתי מעודד כי היתה תחושה שהם רצו, נגד ריאל היה פשוט ביזיון כי היתה תחושה שההפסד מבחינתם מובן מאליו.

וויט נראה אחלה שחקן ובדיוק מה שחסר מקצועית.

עשו מהלך כספי לא קטן, שימתחו עוד קצת כדי שיהיה סיכוי למאמן.

אוקרו וויט הוא לא מה שחסר מקצועית. מה שחסר מקצועית הוא השחקן שבזכותו קיין ורול ירדו ל 12-15 דקות בממוצע.

הוא יפנה את קלויארו ל3 וזה יפגע בדקות של שני הליצנים האלה.

Wtffff

‏בעקבות סיבות אישיות, רמון סשנס ביקש להשתחרר מחוזהו ולשוב באופן מיידי הביתה לארה"ב. המועדון נעתר לבקשתו ושיחרר אותו מחוזהו בקבוצה.

רמון סשנס ביקש למסור: "אני מודה למכבי ת"א על ההזדמנות שניתנה לי. בהצלחה למכבי, אעקוב מרחוק".

Wtffff

‏בעקבות סיבות אישיות, רמון סשנס ביקש להשתחרר מחוזהו ולשוב באופן מיידי הביתה לארה"ב. המועדון נעתר לבקשתו ושיחרר אותו מחוזהו בקבוצה.

רמון סשנס ביקש למסור: "אני מודה למכבי ת"א על ההזדמנות שניתנה לי. בהצלחה למכבי, אעקוב מרחוק".

סיבות אישיות - בא לעשות סיבוב בשביל כמה פעולות שהסוכנים שלו יכניסו קטעים ליוטיוב כאילו הוא בכושר, בדרך לחתום בניו-אורלינס.