Jump to content

פרטנר / סלקום / סטינג Tv

g0lan

Recommended Posts

אהלן,

אשמח לשמוע המלצות לכאן או לכאן לגבי שירותי הטלוויזיה הנ"ל.

אני כרגע לקוח של YES, משלם מן הסתם המון כסף גם עליהם וגם על האינטרנט שלי (בזק) וקווי הטלפון שלי (גולן טלקום). מחפש כמובן לחסוך עלויות, כך שממש יעזור לשמוע ממקור ראשון בנוגע לאחד מהפתרונות שציינתי בכותרת.

יש כמה נקודות שחשוב לי לדעת לפני שאני מתחייב לספק חדש:

(1) ערוצי ספורט - האם חסרים ערוצי ספורט לעומת הערוצים בYES? אני רואה בעיקר ספורט, כך שהערוצים של צ'רלטון זה מאסט, כשגם אופציה לערוצי ה'יעני פירמיום' של ספורט5 יתקבלו בברכה.

(2) הקלטות - אני מקליט לא מעט דברים ורואה באיחור (משחקים שאני מאחר אליהם, סדרות וכו') - האם יש אופציה כזאת? פחות קריטי לי שישמר לאורך זמן אבל כן שתהיה אופציה להקלטה בקלות.

(3) ספריית VOD - מה ההיצע שם בהשוואה ל-VOD של יס, לדוגמה? אני ואשתי אוהבים לשים סרטים וסדרות מה-VOD של יס, קצת חבל לנו לוותר על זה אם האלטרנטיבה מעאפנה.

(4) יציבות - מכיוון שהכל מבוסס אינטרנט, עד כמה הצפייה 'חלקה' והאם יש הרבה תקלות? האם הורדות על האינטרנט במקביל יתקעו לי לגמרי את הצפייה בטלוויזיה?

(5) טלפון - האם שווה לעשות כבר bundle ולהתנתק מגולן טלקום? כי כרגע אני ממש מבסוט מהמחיר אצלם ולא חווה בעיות מיוחדות כך שלא יודע אם זה שווה את הכאב ראש.

תודה לעוזרים! :-)

1. בסטינג ובסלקום יש הכל. עד לא מזמן לא היה לסטינג את הערוצים של ספורט 5, בסוף סגרו איתם חוזה ונוספו. לפרטנר אין צ'רלטון.

2. בכל החברות יש לך הקלטה אוטומטית של הכל לפרק זמן מסוים, וגם סטארט-אובר. בסלקום ובסטינג זה שבוע אחורה, בפרטנר שבועיים אם אני לא טועה. מהערוצים המסחריים גם עולה ל-VOD שידורים בלי פרסומות יום אחרי.

3. סטינג זה מבית יס, ה-VOD זהה והכי טוב מבין השלושה. לסלקום יש ספרייה נחמדה עם לא מעט תכנים מקבילים (הרבה תכנים של HBO, נראה לי שגם של שואוטיים) ולפרטנר יש איזה דיל עם נטפליקס שזה פלוס.

4. אני ממליץ על 100 מגה אם אתה רוצה להשתמש באינטרנט גם להורדת וכד'. ב-40 אפשרי, אבל יכולות להיות בעיות לפעמים. מבחינת איכות האינטרנט סלקום נחותה מהאחרות כי זה נטוויז'ן, אבל הם די השתפרו וזה לא דרמטי כמו בעבר, ואם אני לא טועה הם מעבירים סטרימינג חי אפילו מהר יותר מהאחרות לפעמים. יש גם אופציה של סיב אופטי, אבל זה יקר יותר ותלוי בפריסה.

מבחינת איכות בתנאי אינטרנט טובים - פרטנר וסטינג משדרים תמונה חדה יותר מסלקום ממה שאני יודע. בסלקום הממיר שלהם (שאפשר, וצריך כי הוא זבל, להמיר בשיאומי מיבוקס, ששווה לקנות גם עצמאית אם מתחברים) מתבסס על עידן פלוס, ככה שאתה הערוצים של עידן פלוס קולטים רק ב-SD דרכו, בניגוד לבאפליקציה.

5. לא יודע לגמרי מה התנאים שלך, זה כבר משהו שעדיף לך לבדוק מולם. עם קצת מיקוח תוכל אולי להשיג משהו טוב.

יכול להיות שיש אפשרות בסלקום לקבל חצי שנה בחינם של הערוצים של ספורט 5/צ'ארלטון, כשאני הצטרפתי זה היה הערוצים של 5 ואנשים שהצטרפו אחריי קיבלו את של צ'ארלטון.
לגבי הVOD, ספריית הסרטים של סלקום לטעמי הכי טובה בארץ (כולל יס והוט) וגם הכל בחינם, אבל קצת חסרה בסדרות.

אני כבר כמעט שנתיים עם סלקום ודי מרוצה, למעט בעיות לפעמים בשידורי הלייב (שכנראה נגרמות בגלל בעיות באינטרנט הביתי)

כל מנוי של סלקום (אולי גם פרטנר לא יודע) מקבל 5 משתמשים ככה שתיאורטית אתה יכול לעשות מנוי משותף עם עוד חבר או שניים ושכל אחד ישלם את החלק שלו, וכמו שכבר אמרו פשוט להשתמש באפליקציה על שיאומי מי בוקס. וכמובן שאם עושים השלמות עם קודי\נטפליקס זה בכלל סוגר את הפינה.

בנוגע לפרטנר ונטפליקס: אני חושב שהפסיקו עם זה.

זה די מצחיק כי הם שילמו לנטע ברזילי מלא כסף על קמפיין שמתבסס כולו על נטפליקס ואז אחרי פחות מחודש הקמפיין ירד כי הם כבר לא מספקים את הדיל שכולל נטפליקס.

אבל מומלץ לבדוק אינטרנט של פרטנר על סיבים אופטיים, הם מספקים 1gb ב-100 שקל.

אני עם פרטנר TV וחוץ מהדיליי אין בזה שום חיסרון. זה גרושים.

לגביי צ'רלטון יש מספיק פתרונות של IP TV וכו' שנותנים מענה לזה.

בנוגע לפרטנר ונטפליקס: אני חושב שהפסיקו עם זה.

הפסיקו.

מה החבילה הכי טובה שיש לאינטרנט ביתי + טלוויזיה? בלי טלפון סלולרי. כולל כמובן גם סטרימרים או דברים אחרים אם לדעתכם הם יוצאים יותר זול

למי שחשוב לו צ'ארלטון מומלץ לבדוק את סטינג, אפשר להוסיף את החבילה שלהם רק ביום המשחק ולבטל בסוף היום ואז משלמים מחיר יחסי (בסביבות 2-2.5 שקלים ליום).

מה החבילת תשתית + ספק הכי טובה שיש כיום? בשקלול לא רק של המחיר אלא גם של איכות. צאו מנקודת הנחה שאין לי פריסה של סיבים אופטימיים של פרטנר בשכונה כרגע.

למי שחשוב לו צ'ארלטון מומלץ לבדוק את סטינג, אפשר להוסיף את החבילה שלהם רק ביום המשחק ולבטל בסוף היום ואז משלמים מחיר יחסי (בסביבות 2-2.5 שקלים ליום).

בטוח שזה מה שזה עולה ליום? בסלקום זה 13 שקל, הבדל משמעותי.