Jump to content

סיכום הניצחון על בית"ר בטדי אחריי צפייה בש.ח | שלוש נקודות קשות ויקרות לפני הפגרה

Sawyer

Recommended Posts

איך אין התייחסות למהלך בגול הראשון? סבוריט עשה מהלך יפה ושיחרר את ההתקפה, גם המצב שגולסה מסר לאצילי דקה אחרי הגול הראשון היה אחרי מהלך טוב

ראוי לפיקנטריה: לא היו פקחים ודו"חות על עישון.

היו היו. איך שנכנסתי ליציע ראיתי פקח עם שוטר מג"ב עומדים בצד ומחפשים עשן. לא עברה דקה תפסו מישהו ונתנו לו דו"ח

מעניין מה הסטטיסטיקת משחקים שלנו נגד גיא לוזון.

מעניין מה הסטטיסטיקה שלו באופן כללי בליגת העל מאז שחזר לאמן בארץ.

אני מהמר שאין לו יותר מ-30% הצלחה.

ראיקו - שקט ומתחיל לצבור בטחון. אמן שתהיה לו כבר עונה גדולה!

דסה - משחק לא טוב אתמול, כמעט לא תרם להתקפה ועשה לא מעט טעויות בהגנה. הייתי רוצה לראות לפעמים את קנדיל קצת אבל מניח שהוא לא מרשים את איביץ באימונים אחרת אין הסבר לאפס דקות שהוא מקבל

סבוריט - מגן סביר אבל לי לפחות כבר ברור שלא מדובר באיזה בינגו ואני מניח שהוא לא יהיה המגן הפותח כשדוידזאדה יחזור

ייני - אני רגוע כשהוא שם, מאוד מרוצה ממנו

אמאדור - גבוה, חזק, אתלטי אבל מייצר לפעמים חורים. בסה"כ שקט איתו

גלזר - משחק פחות טוב של דן אבל זה לגיטימי ומובן כשאתה מריץ שחקן צעיר

פרץ - נמצא בתקופה פחות טובה, חושב שהוא יכול לשחק רק בתפקיד ה-6 אחרת הוא מאבד לא מעט כדורים

גולסה - השחקן הכי טוב שלנו כבר כמה משחקים, מת על המלחמה שלו והוציא 2-3 התקפות יפות.

אצילי - זה אצילי, רגל שמאל איכותית מאוד שמביאה שערים בקלות אבל אופי קצת רך וצריך לא מעט סבלנות כדי שיקבל ביטחון שלא מתערער כמה פעמים תוך כדי המשחק. שמח בשבילו ומקווה שזה יכניס אותו לעונה.

צ'יקו - נתן חצי שעה מעולה ואחרי זה התחיל להיות מפוזר והיה נראה גמור כבר בדקה 60. חייב לעבוד קשה ולהיכנס לכושר

שכטר - אוהב אותו למרות שלא נתן משחק גדול. מחלץ מלא עבירות, מטריד ומורגש. קשה לו בלי מיכה על המגרש

איביץ' - איכזב אותי אתמול בהרכב ובניהול המשחק. מצד שני נתן לאצילי קרדיט 90 דקות שאני לא הייתי נותן ואולי הרווחנו אותו בזכות זה.

אם רוצים לעלות עם שלישייה חזקה באמצע אז מיכה צריך להיות באגף אבל לא בספסל כי באמת שאנחנו תלויים בו כרגע. אם העניין עם עטר לא חינוכי אז הוא תמוה ולא מובן עבורי

מעניין מה הסטטיסטיקת משחקים שלנו נגד גיא לוזון.

לקחתי על עצמי את המשימה (משעמם בעבודה)

מאז שהתחיל לאמן במכבי פ"ת ב-2001 המאזן שלו נגדנו בכל המפעלים:

הפסד אחד עם בית"ר

תיקו ו-2 הפסדים עם חיפה

2 הפסדים עם הפועל וניצחון אחד בקדנציה הקודמת שלו שם

2 תיקו, 3 הפסדים ו-2 נצחונות עם בני יהודה

4 תיקו, 10 הפסדים ו-5 נצחונות.

סה"כ 18 הפסדים, 7 תיקו ו-8 נצחונות.

דקה 70 ומשהו, ערן לוי מרים כדור לאינברום שבועט מהאוויר החוצה..

אפק מתבלבל וחושב שהוא רואה הרמה של מסי לסוארז ואומר "שני שחקנים עם טכניקה עילאית"....

עכשיו אני לא אומר שאינברום לא שחקן טוב אבל....לנמני/בניון/ברקוביץ הייתה טכניקה עילאית, מי זה אור אינברום שמגיע לו שיזילו עליו ריר ככה?

החילוף של גולסה לא ברור

הוא וגלזר מחזיקים לבד את האמצע, דור פרץ היה מיותר ונתקע להם בין הרגליים, גלזר ופרץ ביחד לא מסתדר, גלזר לא פעם היה צריך לכסות על החורים של פרץ ועשה המון טעיות בסוף...פרץ לא צריך לשחק חוץ מ6, המשחק שלו עם אובר עודף בטחון, שחצני ושאנני..יש לו בעיה דן גלזר טוב ממנו כרגע ואין מה לעשות..אגב התי מת לראות את ברסקי ליד גוסלה וגלזר, לא ברור לאן נעלם ולמה פרץ מועדיף על פניו כ50-50 .

אני פשוט לא מצליח להבין את התירוץ שפרץ לא משחק בעמדה 6 אז הוא מאבד מלא כדורים, מההההה?

אתה שחקן כדורגל לעזאזל, מה זה שייך? אם אתה לא מסוגל לתת פס לשחקן שלך, אל תשחק. עובדתית הוא מתחילת העונה פשוט חזר לתקופה של לפני גמר הטוטו של שנה שעברה וחבל,

לא חילוצי כדור, לא פיסיות, מלא איבודים ומלא צהובים מיותרים.

להוציא את גולאסה ולא אותו, כשהוא סוחב צהוב, היה עלול לעלות לנו במשחק, למזלינו הכל בסדר.

גלזר הגנתית עושה עבודת קודש, כשהוא עם הכדור הוא חייב להיות יותר מרוכז ולשחרר את הכדור בזמן, נוטה לסבך את עצמו יותר ממה שצריך, שחק פשוט אחי ויהיה טוב.

כישרון גדול זה בטוח.

איך אנשים אוהבים ליפול על דור פרץ (מודה שגם אני עשיתי את זה בעונה שעברה), כשהוא שיחק בעמדה של הקשר האחורי הוא היה מצוין בחצי השני של העונה שעברה, ולמרות שהוא לא מדהים מתחילת העונה זה אפילו לא קרוב לרמה שהוא הציג בתחילת העונה שעברה.

איך אנשים אוהבים ליפול על דור פרץ (מודה שגם אני עשיתי את זה בעונה שעברה), כשהוא שיחק בעמדה של הקשר האחורי הוא היה מצוין בחצי השני של העונה שעברה, ולמרות שהוא לא מדהים מתחילת העונה זה אפילו לא קרוב לרמה שהוא הציג בתחילת העונה שעברה.

לא ליפול, הלוואי שיחזור ליכולת הטובה במשחק הבא, אבל הוא חושך מתחילת העונה ואין לזה שום קשר להצבה בתפקיד כזה או אחר.

קהל:

שום תירוץ לא התקבל על הדעת. אנשים פשוט סותמים את הפה.

הקהל לא שבע,והקהל לא עייף,פשוט זה הקהל שלנו וזה עצוב!

חחח עלק שום תירוץ לא התקבל על הדעת. זה יציע אנטי עידוד. מי שיושב טיפה מעל הפאנטיקס לא יכול לשמוע מה הם שרים. וגם כשכולם שרים ביחד (צהוב עכשיו, שנים רבות) האוקוסטיקה כל כך באסה שזה מוציא כל חשק. אז כן יש תירוץ. כי בטרנר העונה נתנו עידוד הצגה.

אגב סתם נתון הזוי:

ההפרש בין המקום השני לשלישי הוא 5 נקודות, שזה גם ההפרש בין המקום השלישי לאחרון.

כן, מוזר אפילו לשלב מוקדם של הליגה.

התבאסתי אתמול כמה בש התקדמה בטבלה בניצחון בודד.

כן, מוזר אפילו לשלב מוקדם של הליגה.

התבאסתי אתמול כמה בש התקדמה בטבלה בניצחון בודד.

אחרי הניצחון על רעננה הם כבר יהיו "חזק" בצמרת. גם בשלבים יותר מתקדמים של העונה מספקים פה 2-3 ניצחונות רצוף בשביל לקפוץ למעלה.

אחרי הניצחון על רעננה הם כבר יהיו "חזק" בצמרת. גם בשלבים יותר מתקדמים של העונה מספקים פה 2-3 ניצחונות רצוף בשביל לקפוץ למעלה.

יש להם עכשיו 4 משחקים ברצף רמה"ש בבית אם אני לא טועה, הם יאספו רוב מוחלט של הנקודות במסע הזה. ככה גם אנחנו צריכים לעשות.

כל עוד נשמור אותם על פער 7 זה יהיה מעולה.

מאמין שבית"ר יתייצבו עד מחזור 10 (בלי לוזון) אז הם מארחים את ב"ש

יכול להיות אחלה פרק לבוזגלוס

שוב יפצע נגד ב"ש?

*גולסה מצויין.

*מאז משחק הבלהות מול הנורבגים ראייקו ביכולת טובה.

*האיבודי כדור בסיום גרמו לי לאבד את זה, כדורים פשוטים הלכו לבית"ר ונתנו להם צ'אנס לגנוב לנו את הנקודות בלי שהם יצרו שום דבר לבד. אצל גלזר זה כבר נהיה הרגל, בצד ההגנתי הוא לא פחות ממדהים אבל בכל מה שקשור להנעת הכדור יש לו עוד הרבה עבודה. סומך עליו שיגיע לרמה הנדרשת גם בפרמטר הזה יותר מהר ממה שאנחנו חושבים.

*צ'יקו מסתמן כשחקן מאוד מתסכל, אבל יש לו תכונות שאנחנו לא יכולים לוותר עליהם. הוא יצור המון מצבים, יבזבז המון מהם אבל מדי פעם גם יתן את המהלך שיביא לנו נקודות. אני מאמין בו.

*הלוואי שניזכר במשחק הזה כנקודת המפנה של עומר אצילי במכבי.

ניצחון סופר חשוב במגרש קשה, יאללה לחדרה