Jump to content

סיכום הניצחון על בית"ר בטדי אחריי צפייה בש.ח | שלוש נקודות קשות ויקרות לפני הפגרה

Sawyer

Recommended Posts

*גולסה מצויין.

*מאז משחק הבלהות מול הנורבגים ראייקו ביכולת טובה.

*האיבודי כדור בסיום גרמו לי לאבד את זה, כדורים פשוטים הלכו לבית"ר ונתנו להם צ'אנס לגנוב לנו את הנקודות בלי שהם יצרו שום דבר לבד. אצל גלזר זה כבר נהיה הרגל, בצד ההגנתי הוא לא פחות ממדהים אבל בכל מה שקשור להנעת הכדור יש לו עוד הרבה עבודה. סומך עליו שיגיע לרמה הנדרשת גם בפרמטר הזה יותר מהר ממה שאנחנו חושבים.

*צ'יקו מסתמן כשחקן מאוד מתסכל, אבל יש לו תכונות שאנחנו לא יכולים לוותר עליהם. הוא יצור המון מצבים, יבזבז המון מהם אבל מדי פעם גם יתן את המהלך שיביא לנו נקודות. אני מאמין בו.

*הלוואי שניזכר במשחק הזה כנקודת המפנה של עומר אצילי במכבי.

ניצחון סופר חשוב במגרש קשה, יאללה לחדרה

סיכמת מעולה. מחשבותי בדיוק.

הרבה מאד שנים שרן התעקש שהוא קשר...

מכל התפקידים ששיחק במכבי, קשר הוא שיחק הכי פחות טוב.

אולי הגיע הזמן שדור פרץ ילך בעקבותיו, יפסיק להתעקש להלחם עם גלזר וברסקי, ויכנס לרוטציית בלמים.

אולי הגיע הזמן שדור פרץ ילך בעקבותיו, יפסיק להתעקש להלחם עם גלזר וברסקי, ויכנס לרוטציית בלמים.

מה?

הוא לא בלם, הוא קשר אחורי, פשוט לאחרונה הוא משחק יחד עם גלזר (כשהוא הקדמי מבין השניים) ופה הוא לא משהו, שים אותו קשר אחורי בודד והוא אדיר.

מעניין מה הסטטיסטיקה שלו באופן כללי בליגת העל מאז שחזר לאמן בארץ.

אני מהמר שאין לו יותר מ-30% הצלחה.

את המשימה הזאת לקחתי עליי

בהפועל: מתוך 14 משחקים, 4 ניצחונות, 5 הפסדים, 5 תיקו, ממוצע של 1.21 נקודות למשחק

בחיפה: מתוך 27 משחקים, 9 ניצחונות, 5 תיקו ו13 הפסדים, ממוצע של 1.19 נקודות למשחק

בביתר: מתוך 7 משחקים, ניצחון אחד, 2 תיקו ו4 הפסדים, ממוצע של 0.71 נקודות למשחק

בסך הכל 45 אחוז הפסדים

גרוע מאוד בסך הכל

לא מסכים.

מה?

הוא לא בלם, הוא קשר אחורי, פשוט לאחרונה הוא משחק יחד עם גלזר (כשהוא הקדמי מבין השניים) ופה הוא לא משהו, שים אותו קשר אחורי בודד והוא אדיר.

בעיני הוא גם קשר אחורי בלבד. אך לא רק זאת: גלזר (שהוא נהדר בעיני), הוא קשר אחורי קלאסי, גרסה צעירה ואולי טובה יותר של אלברמן בשיאו, אבל לפרץ יש פוטנציאל להיות משהו יוצא דופן באמת. כבר ראינו אותו מתחיל לממש את זה, אבל בעיני זה צריך להיות קצה הקרחון. זה אכן קרה כשהוא שיחק קשר אחורי בודד.

אגב, אתמול פרץ היה הטוב מבין שני האחוריים, וטוב באופן כללי (כן, אני מודע לאיבודים שלו).

בעיני הוא גם קשר אחורי בלבד. אך לא רק זאת: גלזר (שהוא נהדר בעיני), הוא קשר אחורי קלאסי, גרסה צעירה ואולי טובה יותר של אלברמן בשיאו, אבל לפרץ יש פוטנציאל להיות משהו יוצא דופן באמת. כבר ראינו אותו מתחיל לממש את זה, אבל בעיני זה צריך להיות קצה הקרחון. זה אכן קרה כשהוא שיחק קשר אחורי בודד.

אגב, אתמול פרץ היה הטוב מבין שני האחוריים, וטוב באופן כללי (כן, אני מודע לאיבודים שלו).

מסכים עם כל מילה. יש לפרץ תקרה גבוהה.

פיקנטרייה מפתיעה : אביגיל שרעבי אומרת למיץ' שהיא לא יודעת אנגלית

חחחחחחחח זה היה מצחיק, נראה לי מיץ' מבין עברית, הוא פשוט מעדיף לא לדבר.

עוד קטע מצחיק בתולדות המזרחי:

שעה וחצי לפני המשחק עולים מספר שחקנים בלבן ״להרגיש את הדשא״ והולכים לכיוון עיגול האמצע, ביניהם שחקן שחום עור... כמה מאות במזרחי מתחילים ישר בשירת אלי דסה בן זונה, השחקן מתחיל ללכת לכיוון המזרחי ואז נופל האסימון שמדובר באינברום...

לא קשור לנושא, אבל מכבי העלו חידון נחמד עם וידאוים. כבר שכחתי כמה ההחמצות בסוף מול ק״ש של ראדוניץ' ואיגיבור הזויות.

אולי גול שם היה מביא אליפות

לא קשור לנושא, אבל מכבי העלו חידון נחמד עם וידאוים. כבר שכחתי כמה ההחמצות בסוף מול ק״ש של ראדוניץ' ואיגיבור הזויות.

אולי גול שם היה מביא אליפות

ספר לי על זה. אני יושב בירח דבש שלי עם אישתי באיזה מסעדה רומנטית בכפר קטן ושכוח אל בצפון איטליה וכל מה שאני עסוק בו זה זה למרוט את מעט השיערות שעוד נשארו לי ולדפוק על השולחן תוך כדי צפיה במשחק בפלאפון....

ספר לי על זה. אני יושב בירח דבש שלי עם אישתי באיזה מסעדה רומנטית בכפר קטן ושכוח אל בצפון איטליה וכל מה שאני עסוק בו זה זה למרוט את מעט השיערות שעוד נשארו לי ולדפוק על השולחן תוך כדי צפיה במשחק בפלאפון....

מעניין מה אשתך הגיבה על זה

ראיתי עכשיו את המשחק המלא, לא מבין איך לא נכנס לפיקנטריה:

1. אשתו של בוזגלו עושה ״שמע ישראל״ כשנכנס.

2. אחרי הגול השני חבר של ״עוזי גופיה״ מרים מטפחת לבנה.