Jump to content

הראיון של איביץ?

אקיטה

Recommended Posts

חחחח איך הוא סתם לו ת'פה! ההוא מפרפר מנסה מפה מנסה משם לא הולך לו כלום התהפך העולם

אני רואה אותו חוזר לבוס שלו שבוז כזה עם הראש למטה והוא נותן לו מכה עם עיתון על האף

עטר קיבל מה שמגיע לו ובצדק....חייב מאמן שישלוט בהתפרצויות שלו וילמד אותו לקח

לא כמו כל הרכיכות שהיו כאן כמו כל הוידיגלים למיניהם הגיע הזמן

חחחח איך הוא סתם לו ת'פה! ההוא מפרפר מנסה מפה מנסה משם לא הולך לו כלום התהפך העולם

אני רואה אותו חוזר לבוס שלו שבוז כזה עם הראש למטה והוא נותן לו מכה עם עיתון על האף

עטר קיבל מה שמגיע לו ובצדק....חייב מאמן שישלוט בהתפרצויות שלו וילמד אותו לקח

לא כמו כל הרכיכות שהיו כאן כמו כל הוידיגלים למיניהם הגיע הזמן

אם לא היינו מנצחים פה אני מניח שהיה ביקורת על זה שעטר לא שיחק.

אבל בגלל הניצחון, זה נראה כמו מהלך נכון, מת על עטר, אבל אל תעבור את הגבולות, זאת לא התנהגות.

בשניה שפשכה התחיל איתו את הרעיון ב “זה המשחק הגרוע ביותר שלכם״

קלטתי איך הפנים איביץ מתעוותות והדם הסרבי עולה לו בבום לראש.

יש מצב אם אין מצלמות הוא נותן לו איזה אחת

חחחחחחח איך הוא גמגם שם

בשניה שפשכה התחיל איתו את הרעיון ב “זה המשחק הגרוע ביותר שלכם״

קלטתי איך הפנים איביץ מתעוותות והדם הסרבי עולה לו בבום לראש.

יש מצב אם אין מצלמות הוא נותן לו איזה אחת

חחחחחחח איך הוא גמגם שם

חח כן, עלאק המשחק הכי גרוע שלכם ועוד ניצחנו 2-0 בטדי. מה הוא היה אומר לו אחרי הפסד? איביץ' לא פראייר.

מחלת המין החל את זריעת הרעל עוד תוך כדי המשחק כשפתאום העלו אותו לשידור כדי לדווח שעטר לא מרוצה על הספסל אחרי שהתחמם ולא ייכנס למשחק

כל השאלות שלו זה נטו צהוב ונטו רעל, שונא אותו כל כך. אני לא מבין איך הוא עדיין נחשב לעיתונאי (ולא שללו לו את ה"תואר" הזה) אחרי ההקלטה שלו יחד עם פרימו בזמנו כששיקרו למרואיין (מי זה היה? טביב?)

0__05bba788c20c2e.jpg

למי שלא ראה את הראיון - זה הפרצוף שאיביץ' עשה כשפשכצקי הציב לו עובדה והכריז שזה היה המשחק הכי גרוע של מכבי העונה.

לדעתי זה חימם אותו והוא הבין מי עומד מולו ולכן היה במוד תוקפני כזה.

אגב פשכצקי, מה הקטע שלו?

בראיון בהפסקה הוא פונה לגיא לוזון ומכריז בדיוק ההפך, לא זוכר מילים מדוייקות אבל ממש אפשר היה להתרשם שהם היו טובים מאיתנו.

פשוט עיתונאי סוג ז' שמלקק לאנשי המועדון שהוא מסקר. זה גועל נפש. בגלל זה מגן על חיפה, בית"ר וב"ש.

למי שלא ראה את הראיון - זה הפרצוף שאיביץ' עשה כשפשכצקי הציב לו עובדה והכריז שזה היה המשחק הכי גרוע של מכבי העונה.

לדעתי זה חימם אותו והוא הבין מי עומד מולו ולכן היה במוד תוקפני כזה.

אגב פשכצקי, מה הקטע שלו?

בראיון בהפסקה הוא פונה לגיא לוזון ומכריז בדיוק ההפך, לא זוכר מילים מדוייקות אבל ממש אפשר היה להתרשם שהם היו טובים מאיתנו.

פשוט עיתונאי סוג ז' שמלקק לאנשי המועדון שהוא מסקר. זה גועל נפש. בגלל זה מגן על חיפה, בית"ר וב"ש.

פשכצקי ניסה לעקוץ גם את לוזון, הוא אמר לו "אתה תמיד מדבר על מבחן התוצאה, אבל מבחן התוצאה רע מאוד" (משהו כזה)

אתם מתרגשים ממה?

פחשצקי הוא נחש וזה ידוע, האנגלית של פחשצקי היא ברמת האנגלית של משה שיינמן - איביץ ציק צק קלט שיש לו עסק עם איש רע אך טיפש וצלב אותו וברגע. צעד מבורך אך לגיטימי.

אחרי השאלה הראשונה, פחשצקי קלט שזה לא גיא לוזון ואיביץ קלט שעומד לידו בוגר מכללת ביצים שלי שלא יודע לסיים משפט באנגלית וצלב אותו.

אחלה איביץ ועל הזין פחשצקי. איזו אנגלית עילגת. חוסר הכנה של פחשצקי, אחרי זה שלא יתלוננו שאין כדורגל במשחק המרכזי כאשר הגוף המשדר שולח שדר קווים 1 לשתי הקבוצות, שדר קווים שלא מכין אפילו שאלות אלא יורה כאילו זה שוק.

אתם מתרגשים ממה?

פחשצקי הוא נחש וזה ידוע, האנגלית של פחשצקי היא ברמת האנגלית של משה שיינמן - איביץ ציק צק קלט שיש לו עסק עם איש רע אך טיפש וצלב אותו וברגע. צעד מבורך אך לגיטימי.

אחרי השאלה הראשונה, פחשצקי קלט שזה לא גיא לוזון ואיביץ קלט שעומד לידו בוגר מכללת ביצים שלי שלא יודע לסיים משפט באנגלית וצלב אותו.

אחלה איביץ ועל הזין פחשצקי. איזו אנגלית עילגת. חוסר הכנה של פחשצקי, אחרי זה שלא יתלוננו שאין כדורגל במשחק המרכזי כאשר הגוף המשדר שולח שדר קווים 1 לשתי הקבוצות, שדר קווים שלא מכין אפילו שאלות אלא יורה כאילו זה שוק.

הם חוסכים בעלויות כי הם פותחים עוד ערוץ שיהיה אפשר לראות עוד ערוץ ברברת בלי ספורט.

עוד לא ראיתי מרואיין מפחיד כמו יוקאנוביץ. הוא תמיד נראה כמו רוצח שכיר סטייל ריי דונובן

יוקאנוביץ' אולי נראה כמו רוצח שכיר, איביץ' נראה כמו מי שעלול להקרא פתאום למשפט על פשעים נגד האנושות בהאג.

הם חוסכים בעלויות כי הם פותחים עוד ערוץ שיהיה אפשר לראות עוד ערוץ ברברת בלי ספורט.

משיחה שערכתי עם שדר הספורט המוטורי בערוץ הספורט, הוא אמר לי שהערוץ החדש הוא בעצם מיתוג מחדש של ערוץ חמש לייב, עם רצון להוסיף שם עוד שידורים חיים, כלומר זה לא עוד ערוץ אלא קצת שינוי מיתוג ואולי הוספת תוכן לערוץ כמובן בתשלום