Jump to content

מכבי בליגה הישראלית | עונת 2018/19

אלמדון

Recommended Posts

אי אפשר לראות את הקהל המגעיל שלהם, הפסדתי את התקרית עם קיין בגלל החגיגות.

די אי אפשר לראות אותם, ראו את האוהד שהתגרה בסופו מקלל את אובראיינט. הוא לא למד השפן הזה?

איכשהו זה תמיד קורה עם האוהדים שלהם. Always the victim, it's never your fault.

אי אפשר לראות את הקהל המגעיל שלהם, הפסדתי את התקרית עם קיין בגלל החגיגות.

די אי אפשר לראות אותם, ראו את האוהד שהתגרה בסופו מקלל את אובראיינט. הוא לא למד השפן הזה?

חבל שסופו לא הוריד לו אחת אז אולי הוא היה מבין.

ביום שהמועדון הזה יושמד ויימחק אני אחגוג כאילו שכבתי עם לואיסנה בשיא שלה (שנת 2005 כזה).

הם יקימו חדש ויעברו אליו רגע לפני, וזה יוגדר כסיפור מרגש בתקשורת.

הם יקימו חדש ויעברו אליו רגע לפני, וזה יוגדר כסיפור מרגש בתקשורת.

מעניין אם הם ישרדו אטום, כמו המיתוס על המקקים.

אז האוהד שקילל את סופו היכה את הפיזיותרפיסט של מכבי out of the blue. תנו לי לנחש, הפועל שאמרה שסופו צריך להיחקר במשטרה על זה שרדף אחריו לא תטרח להרחיק את אותו אדם אלים מהאולם שלה.

אם אוהדי בית"ר היו מעורבים בדברים כמו פצצת התאורה שכמעט הרגה את אדהם שביטה, רימון ההלם שגרם לאבוקסיס להתפתל על הדשא וכוון לשמעון גרשון, הבלאגן שהאוהדים שלהם עשו בבלגיה (פה אפילו יש מקרה להשוואה - אצל בית"ר זאת היתה כותרת ראשית, אצל הפועל לא), השוטרת שדיממה בעונה שעברה, או זה שפואד פרץ למגרש במהלך משחק בניסיון להכות את זהבי - וואי וואי... אבל הפועל רק שרים שירים מגעילים - זה אף פעם לא נגמר באלימות פיזית!

וואלה:

"האדומים טוענים כי אנשי היריבה משקרים וכי פיסמן לא נדחף ולא חטף סטירה כפי שנטען בתחילה."

איזה קטע, הוידאו אומר אחרת. כמו שג׳ייק כהן אמר: לאוהדי הפועל מותר לתקוף פיזית, לירוק, לזרוק חפצים - אבל אם שחקני מכבי מגיבים הם מורחקים. מועדון דוחה. כבר שכחתי כמה אני שונא אותם.

שהפועל תמשיך לגבות את האוהדים האלימים שלה ולהתלונן ש"מכבי מסיתה נגדנו".

הפועל הגישה הגישה תלונה נגד סופו על תקיפה, יהיה צדק פואטי אם עכשיו אותו אוהד ייחקר על תקיפה שבניגוד לזאת של סופו *באמת* קרתה.

מה הסיכוי שהפיזיותרפיסט של מכבי יוכל לבקש צו הרחקה בטענה שהבן אדם הטריד אותו ואיים עליו, שאחרי שתקף אותו עדיין סירב להירגע, ושיש לו היסטוריה של היטפלות לשחקני מכבי ולכן סביר להניח שימשיך?

מחכה כבר לתגובה של הנהלת הפועל על אירועי הדרבי

יש כבר (וזה לא עמותת אוסישקין מגיבה לדברים)

לאחר צפייה בסרטון בו אוהד הקבוצה שישב מאחורי ספסל היריבה חורג מכללי ההתנהגות הראויים והמקובלים מבחינתנו במגרשי הכדורסל, הודענו לו על הרחקתו מאולמנו הביתי.

אנו מגנים את המעשה, ונמשיך לפעול ליצירת אווירה חמה אך ספורטיבית ולבטח כזו שאינה חוצה קווים אדומים. אחרי עונת משחקים שברובה התנהג קהל אוהדי הקבוצה למופת, אנו שוב עדים לתופעות של פגיעה פיזית והשלכת חפצים לשדה המשחק שאינן ולא יהיו מקובלות בשום צורה ואופן

לאורך השנה הפועל ממש לא מעניינת אותי, אפילו הכמות שירים בקהל שלנו עליהם נראית לי מוגזמת, אבל כל משחק כזה מזכיר לי למה אני כל כך שונא את המועדון הזה.

תתי אדם היו ונשארו.

אבל לא אוהב מה שמכבי עושים כשהם נותנים להם כזה יחס על גבי העמודים הרשמיים.

זה נותן לאותם יצורים סיפוק וממלא את החיים הריקיים שלהם עד הסבב הבא. זה אותו טייפקאסט עלוב ופתטי של פואד. אין להם משהו אחר בחיים. לקבל יחס מדיאנדרה קיין ורגב פנאן זה ההישג הכי גדול בקורות חיים שלהם.

יש כבר (וזה לא עמותת אוסישקין מגיבה לדברים)

לאחר צפייה בסרטון בו אוהד הקבוצה שישב מאחורי ספסל היריבה חורג מכללי ההתנהגות הראויים והמקובלים מבחינתנו במגרשי הכדורסל, הודענו לו על הרחקתו מאולמנו הביתי.

אנו מגנים את המעשה, ונמשיך לפעול ליצירת אווירה חמה אך ספורטיבית ולבטח כזו שאינה חוצה קווים אדומים. אחרי עונת משחקים שברובה התנהג קהל אוהדי הקבוצה למופת, אנו שוב עדים לתופעות של פגיעה פיזית והשלכת חפצים לשדה המשחק שאינן ולא יהיו מקובלות בשום צורה ואופן

תגובה מאכזבת. ציפיתי למשהו הרבה יותר קומי.

פורסמו דוחות השיפוט והמשקיף:

http://rotter.net/forum/scoops1/551335.shtml?fbclid=IwAR1Ct_r2jD_XIJXgH_sqVIQTMT6hq-Eop5iqoFxAq-JicrqDONocut1b1p0

השופטים מציינים שם כמעט הכל, חוץ מהאוהד המכה ומקל פיברגלס שנזרק מהיציע ופגע בווילבקין. הפועל יחטפו חזק בבית הדין.