Jump to content

מכבי תל אביב - ביתר י-ם | המשחק הכי חשוב העונה.

Sawyerdroid

Recommended Posts

ניצחון מעולה. ללא ציניות.

הגנה לא ברורה. פיזיות בקישור והתקםה מאד לא ברורה ומאובחנת.כמה אלופה מבקיעה בממוצע? 50, 60? מאיפה זה יבוא?

פלאשבקים ל12/13

חייבים לנצל את המשחקים הקודמים בשביל ליצור חיבור, הרכב רץ ולהתחיל לייצר דורסנות לקראת ינואר

אצילי ילך ויהיה טוב יותר. מיכה חייב לפתוח כי העונה הזאת עליו. יאללה זה שלנו ניצחנו את ביתר בטדי ולא משנה בכלל מאזן הכוחות

הגנה לא ברורה. פיזיות בקישור והתקםה מאד לא ברורה ומאובחנת.כמה אלופה מבקיעה בממוצע? 50, 60? מאיפה זה יבוא?

אצילי,שכטר,עטר, ציקו מאמין שארבעתם שווים 40 שערים לערך, חלק יתנו פחות חלק יותר אבל לאורך זמן המספרים יהיו דומים, עכשיו תוסיף כמה 8-13 שערים מהקישור וההגנה שזה מוקצן כלפי מטה טננה הגעת, ולא לשכוח שבינואר יש אופציה לחיזוק, קשה להאמין שלא יגיע חלוץ.

הכי חשוב לשמור על פער סביר מבש עד ינואר.

אני בעצמי אומר שהרמה נמוכה. ונכון, עברנו סדרה קשה. אני רק אומר שמכבי הזאת לא יכולה לייצר באמת זיקוקי דינור. וזה אפילו לא קשור לאיביץ שבניגוד לקודמו, אני מאמין שיצליח לשמר את הרמה הזאת ואת הרעב בסגל. מבחינתי, אםשר לסיים את הליגה עכשיו, מה זה מוטל בספק?

ההרכב החזק שלנו יכול לאמור לייצר זיקוקים.. הוא גם מפוצץ כשרון וגם מאוד מאוזן

דורסנות מתחילה מהגנה ואנחנו "משלמים" על חוסר תיאום של בלם-בלם-קשר אחורי

ברגע שזה ירוץ עוד קצת עם ייני ואמאדור ויתחיל לרוץ קשר אחורי קבוע (גלזר/פרץ) בעיני זה אמור להתפוצץ

נצחנו בנס

מחצית ראשונה הם לא עברו תחצי, מחצית שנייה המשחק היה מאוזן וגם לנו היו כמה פספוסים בהתקפה.

ההתקפות שלהם במחצית השנייה הלחיצו רק כי קוראים להם בית"ר ולא רעננה נגיד, כי בתכלס היו להם רק 2 מצבים בכל המשחק.

ניצחון קל בטדי ואנשים בוכים על היכולת, תהיו בריאים.

אני לא חושב שנראינו טוב היום, עמדה מולנו קבוצה בלי כלום ושום דבר וחוץ מ 2 פעולות אישיות טובות של אצילי לא הראנו הרבה כדורגל (או בכלל), הקבוצה נראתה עייפה, שכטר שפך לאגר דקה 60 ועליו אתה אמור לבנות לפחות עד ינואר, ההגנה הרבתה לטעות, גלזר במשחק חלש מאוד עם הרבה מאוד איבודי כדור קרוב מאוד לשער שלנו, סבוריט ודסה הפכפכים מאוד

עם זאת, ניצחנו בטדי (לא שחשבתי אחרת מול האין קבוצה שעמדה מולנו, באמת לוזון הזה בדיחה רצינית), אני מקווה שהבטחון שהשחקנים הרוויחו היום ובמיוחד אצילי ייתן תנופה להמשך הדרך

אנחנו נראים פשוט רע.

מנצחים רק בזכות הליגה העלובה שיש פה.

איביץ' צריך למצוא פתרונות, לבנות על להכניס את מיכה בדקה 60 זה לא רציני.

כרגע דברים הולכים לכיוון שלנו אז זה בסדר, אבל יהיו גם תקופות שלא.

ניצחון חשוב ומתוק, אבל יש מקום לדאגה. האמצע היה רע, במיוחד ללא גולסה. דסה עם חצי שני לא טוב, אבל תמיד הוא ככה ליד המזרחי.

אמאדור גם פספס סגירה אחת גדולה וסאבוריט איבד את וארן, אבל בסה״כ ההגנה התייצבה.

שכטר נראה תשוש ואבוד (ואין לו מחליף), צ'יקו מאוד מבולגן, וגם ראינו בשני משחקים האחרונים כמה עטר ״קבוצתי״ (כשהוא לא על הדשא).

קבוצה יעילה וחזקה, השאלה לכמה זה יספיק.

אנחנו בעיקר קבוצה חזקה, פיזית וממושמעת, קשה לנצח אותנו.

מה שבולט הוא שחסר לנו שחקן יצרתי באמצע שמסוגל לתת פסים לגול כמו מיכה, וחלוץ מחליף לשכטר. מקווה שבינואר נקבל את החיזוק המיוחל.

כל השאר בסדר גמור.

מחצית ראשונה עוד הייתה סבירה, בית"ר לא הגיעו לשום מצב. גם אנחנו לא ליותר מדי אבל תודה לאצילי וגורש.

מחצית שניה זוועתית וזה בלשון המעטה. כאילו השחקנים הלכו לישון. מלא איבודים, מפסידים כדור בכל מאבק, הרכות והאדישות והחוסר ריכוז של השחקנים הרגו אותי.

יש כאלה שיגידו שזה נס שלא חטפנו את השוויון מהמצבים של וארן ואינברום, אני רוב המשחק בעיקר אמרתי שלא משנה מה יקרה, תסמוך על בית"ר שהם יחרבנו את זה. קבוצה כל כך חלשה עם מאמן כזה גרוע, ממש הגיעו אלינו כמו על מגש של כסף.

בסופו של דבר הבאנו את הניצחון וזה מה שחשוב, וזה לא רק מה שחשוב זה אפילו מאוד חשוב. זה אפילו קריטי מאוד הייתי אומר. לצאת לפגרה עם 7 הפרש יכול לתת לנו בוסט משמעותי מאוד והרבה הרבה ביטחון. מעכשיו יש לנו משחקים נגד קבוצות קטנות יותר, לא אומר שיהיה קל אבל על הנייר צריכים להביא את הנקודות ולשמור על ההפרש (אם לא להגדיל אותו) לפחות עד שב"ש יגיעו למשחק בית נגדנו. כל כך שמח על הניצחון היום, אני ממש מרגיש שזה המשחק שיעשה לנו את העונה.

מחצית ראשונה עוד הייתה סבירה, בית"ר לא הגיעו לשום מצב. גם אנחנו לא ליותר מדי אבל תודה לאצילי וגורש.

מחצית שניה זוועתית וזה בלשון המעטה. כאילו השחקנים הלכו לישון. מלא איבודים, מפסידים כדור בכל מאבק, הרכות והאדישות והחוסר ריכוז של השחקנים הרגו אותי.

יש כאלה שיגידו שזה נס שלא חטפו את השוויון מהמצבים של וארן ואינברום, אני רוב המשחק בעיקר אמרתי שלא משנה מה יקרה, תסמוך על בית"ר שהם יחרבנו את זה. קבוצה כל כך חלשה עם מאמן כזה גרוע, ממש הגיעו אלינו כמו על מגש של כסף.

בסופו של דבר הבאנו את הניצחון זה מה שחשוב, וזה לא רק מה שחשוב זה אפילו מאוד חשוב. זה אפילו קריטי מאוד הייתי אומר. לצאת לפגרה עם 7 הפרש יכול לתת לנו בוסט משמעותי מאוד והרבה הרבה ביטחון. מעכשיו יש לנו משחקים נגד קבוצות קטנות יותר, לא אומר שיהיה קל אבל על הנייר צריכים להביא את הנקודות ולשמור על ההפרש (אם לא להגיד אותו) לפחות עד שב"ש יגידו למשחק בית נגדנו. כל כך שמח על הניצחון היום, אני ממש מרגיש שזה המשחק שיעשה לנו את העונה.

לדעתי זו פחות אדישות ויותר בהלה ולחץ

דעת יחיד,

גלזר מאוד שיגע אותי עם איבודי כדור סתמיים. איבודים שלו מאוד מסוכנים.

מסכים איתך לחלוטין. לא רק שהוא הסתבך עם מסירות פשוטות, האיבודים האלה במזל לא עלו לנו.

גם פרץ נתן איזה שלוש מסירות, שיצרו מתפרצות מסוכנות מנגד.

בגלל זה אני בספק אם שניהם יכולים לשחק יחד. בכל אופן, גולסה חייב להיות הבאנקר הראשון בקישור.

אני קורא פה את התגובות וזה נראה שהפסדנו.

מכבי העונה לא תתן רביעיות וחמישיות אבל משחקים כאלה צריכים לדעת לנצח ועשינו את זה אתמול.

אני מרוצה מאוד מהעמידה ההגנתית שלנו בחצי הראשון כי שיתקנו אותם לגמרי (זה לא היה כזה קשה).

אני קורא פה את התגובות וזה נראה שהפסדנו.

מכבי העונה לא תתן רביעיות וחמישיות אבל משחקים כאלה צריכים לדעת לנצח ועשינו את זה אתמול.

אני מרוצה מאוד מהעמידה ההגנתית שלנו בחצי הראשון כי שיתקנו אותם לגמרי (זה לא היה כזה קשה).

אף אחד לא אומר שהפסדנו, אבל אם לא היינו מנצחים, זה היה עלינו, ההפקרות בחצי השני גבלה בפשע, והרגשתי שאם היה לידי מצנתר, הוא לא היה נשאר חסר עבודה..

משחק זוועתי שלנו

לא זכור לי משחק שיותר מ90% מהשחקנים היו מתחת לרמתם ואנחנו מנצחים

היציע הדרומי זה סיוט לא נורמלי

על משחק כזה נאמר העיקר הניצחון!!

הבקענו 11 שערים בשישה משחקים. בדרך הזאת נגיע ל66 שערים בעונה .

אבל מה שיותר חשוב שכרגע אנחנו גם קבוצת ההגנה הטובה בליגה וגם קבוצת ההתקפה בליגה. ככה לוקחים אליפות.

וואי וואי איך מתאים לי שסוף סוף יצליחו לשחזר את חלון ינואר 2013 האגדי.

לגמרי ככה אחי, חלום.

אנשים פה שכחו שטדי חוץ משחק קשוח, בתקופות הגדולות שלנו לא נצחנו שם.

נצחון נהדר מבחינתי

אי אפשר כל משחק להגיד "גם משחקים כאלה צריך לדעת לנצח".

לשילוב של גלזר ופרץ יש הרבה יתרונות , אבל גם חסרון ברור של החוסר יכולת שלהם להוביל כדור. לדעתי גם כשרוצים אמצע חזק הוא צריך להיות מורכב מ גלזר/פרץ, ברסקי וגולסה ואם להתעקש על שניהם אז מיכה חייב לשחק ואז להיות במין מערך יהלום או 442.

אי אפשר כל משחק להגיד "גם משחקים כאלה צריך לדעת לנצח".

נכון, אבל כשיש לך פתיחת עונה שכוללת רק משחק אחד "נוח" מול רעננה והשאר כולל את חיפה ודרבי בבית, יחד עם ב"ש, נתניה ובית"ר בחוץ, אז כן אפשר לשאוף לנצח משחקים כאלב בתוצאה מינימלית ולא להרשים.