Jump to content

מכבי תל אביב - ביתר י-ם | המשחק הכי חשוב העונה.

Sawyerdroid

Recommended Posts

אימן את הפועל את חיפה ביתר וראבאק באנגליה, איך???

זה בן אדם של יח״צ בלבד ומערבל רציני. יש הרבה אנשים שהגיעו גבוה בזכות הדברים האלה. הוא נשאר בכאלה קבוצות נטו בגלל האופי שלו.

איזה ניצחון מתוק, חצי שני רע אבל הרבה אופי בסיכום.

חייב לצנן את ההתלהבות על גלזר, ממש ממש מוגבל התקפית. קישור שלו ופרץ מול לחץ מתקשה מאוד

איזה ניצחון מתוק, חצי שני רע אבל הרבה אופי בסיכום.

חייב לצנן את ההתלהבות על גלזר, ממש ממש מוגבל התקפית. קישור שלו ופרץ מול לחץ מתקשה מאוד

על מה אתה מדבר? כל הקבוצה הייתה מזעזעת. לצנן את ההתלהבות? השחקן הכי טוב שלך מתחילת העונה. לא חוכמה לקחת משחק מעפן של כלל הקבוצה מול בית״ר וליפול עליו.

באופן כללי אתה נורא ביקורתי כלפי הצעירים (את פיבן בכלל שלחת הביתה) תרגיע קצת, הם משלנו.

על מה אתה מדבר? כל הקבוצה הייתה מזעזעת. לצנן את ההתלהבות? השחקן הכי טוב שלך מתחילת העונה. לא חוכמה לקחת משחק מעפן של כלל הקבוצה מול בית״ר וליפול עליו.

באופן כללי אתה נורא ביקורתי כלפי הצעירים (את פיבן בכלל שלחת הביתה) תרגיע קצת, הם משלנו.

ממש לא. הוא טוב מאוד הגנתית אבל עשו ממנו כוכב, הוא עוד צריך להשתפר המון המון התקפית. לא משחק ראשון שאני אומר את זה

איזה כיף לצאת מטדי עם חיוך

מכבי אפורה ומאוד יעילה, בשלב הזה של העונה אני מת על זה.

חייבים להיגמל מהדקות האלה של איבודים מטומטמים ופאניקה.

מכבי עוד רחוקה מהפיק גם בסגל הנוכחי, אבל בינואר צריך להגיע חיזוק, עוד חלןץ ועוד קשר יצירתי, זה מה שצריך לתת לנו בוסט.

מזכיר קצת את הפתיחה של עונת 12/13

מדהים איך גיא לוזון נלחץ מהקהל בית"ר ועשה בדיוק את החילופים שביקשו מה שהרס לו את פתיחת המחצית השניה שבנס לא ספגנו.

מכבי הבינונית הכי טובה בליגה(עם חדרה) נכון לעכשיו. זיקוקי דינור היא לא תייצר. אם הכלי ההתקפי היחידי שלה זה מיכה מהספסל, זה לא ישרוד באמת. זאת הרמה וזה מה שיש. גם השאר כאלה. אין כישרון, אין משהו מיוחד, זאת הרמה. ככה משחקים של מכבי יראו וזה עוד הצד הטוב שלהם.

מכבי הבינונית הכי טובה בליגה(עם חדרה) נכון לעכשיו. זיקוקי דינור היא לא תייצר. אם הכלי ההתקפי היחידי שלה זה מיכה מהספסל, זה לא ישרוד באמת. זאת הרמה וזה מה שיש. גם השאר כאלה. אין כישרון, אין משהו מיוחד, זאת הרמה. ככה משחקים של מכבי יראו וזה עוד הצד הטוב שלהם.

תפגע בקשר יצירתי ועוד חלוץ בינואר.

זה וקבוצה שעוד תמשיך להתגבש, אתה תראה פה קבוצה שגם תדרוס.

ניצחון קל בטדי ואנשים בוכים על היכולת, תהיו בריאים.

ניצחון מעולה. ללא ציניות.

הגנה לא ברורה. פיזיות בקישור והתקםה מאד לא ברורה ומאובחנת.כמה אלופה מבקיעה בממוצע? 50, 60? מאיפה זה יבוא?

ניצחון מעולה. ללא ציניות.

הגנה לא ברורה. פיזיות בקישור והתקםה מאד לא ברורה ומאובחנת.כמה אלופה מבקיעה בממוצע? 50, 60? מאיפה זה יבוא?

שיחקת 6 משחקים מול כל היריבות "הרציניות" של הליגה, ראית משחק אחד שמישהי מהם התעלתה עלינו?

הצגנו עליונות 6 מ6 משחקים עד כה.

הליגה פה פח, לא צריך הרבה כדי לקחת אליפות.

חייב לשרוד עד ינואר ולהביא חיזוק לעמדת החלוץ ולסיים את הסיפור

שיחקת 6 משחקים מול כל היריבות "הרציניות" של הליגה, ראית משחק אחד שמישהי מהם התעלתה עלינו?

וואי וואי איך מתאים לי שסוף סוף יצליחו לשחזר את חלון ינואר 2013 האגדי.

אני בעצמי אומר שהרמה נמוכה. ונכון, עברנו סדרה קשה. אני רק אומר שמכבי הזאת לא יכולה לייצר באמת זיקוקי דינור. וזה אפילו לא קשור לאיביץ שבניגוד לקודמו, אני מאמין שיצליח לשמר את הרמה הזאת ואת הרעב בסגל. מבחינתי, אםשר לסיים את הליגה עכשיו, מה זה מוטל בספק?