Jump to content

מכבי תל אביב - ביתר י-ם | המשחק הכי חשוב העונה.

Sawyerdroid

Recommended Posts

איזה זין.

אתחיל בוידוי, אני שונא לבוא לטדי. ממש. נכון יפה שם אבל זה סיוט ההלוך חזור והתוצאות של בזמן האחרון? רע מאוד.

אחריי שאתמול פת (בכוח) החזירו את העוצמות לטרנר והמאמי הלאומית חזרה שוב לזהור (או מה שהם מספרים לעצמם שם) אנחנו מוצאים את עצמנו במרחק 4 נקודות בלבד מהם. פער קטן ולא משמעותי על עונה שלמה בטח - איפה זה ואיפה החלומות על פער גדול מהפתיחה שילחיץ אותם ויגמור את הסיפור מוקדם.

כדי להחזיר את המצב לקדמותו חייבים לנצח היום. 3 נקודות על כל הקופה.

3 נקודות שיבדילו אותנו בהסתכלות של הקהל והתקשורת בין מכבי ובש פתחו את העונה בגמגום האם יש סיכוי לשאר הליגה לבין מכבי תא נראת מעולה ופתחה טוב ובש בפתיחה הרעה ביותר לאלופה איי פעם בערך. כן. וזה קריטי לפגרה הקרובה.

קיצר חפרתי בהגזמה ממש.

אם יש מישהו שבמקרה בטעות חשב לא להגיע, שיקנה כרטיס מיד ויבוא. כי המשחק היום יכול בקלות להכריע את העונה כולה.

מי שמגיע, תגיעו מוקדם, תתאגדו בגוש ותתנו כל מה שיש לכם. כי זה המאני טיים.

המשחק הכי חשוב העונה. יאללה מכבי.

משחק חשוב ביותר!!!

לדעתי ניצחון בטדי היום ואף אחד לא עוצר אותנו העונה,ואנחנו ניתן אמירה לליגה שאף אחד בשום מקום לא יכול נגדנו.

בגלל שהדרומי יציע מחליא

הייתי מציע שהאירגון היום ישב ממש באמצע יותר למעלה (לא למטה מאחורי השער אלא טיפה יעלו למעלה)של הקהל שלנו ולא באמצע מאחורי השער(זה יותר ימינה ואף אחד מצד שמאל שלהם לא שומע אותם)

בגלל שהדרומי יציע מחליא

הייתי מציע שהאירגון היום ישב ממש באמצע יותר למעלה

מסכים, חייבים לעלות קצת למעלה. גם מי שיושב קצת מעליהם/בצדדים לא שומע כלום אז שאר ה-2500 אנשים מכל הצדדים בכלל לא בעניינים

ריינשרייבר תמות יאללה מכבי

יאללה שיהיה לנו בהצלחה, ניצחון באמת יכול להוכיח שהשנה זה יהיה שונה.

הפעם שכטר בצד שלנו לנצל הגנה רעועה מנגד. הוא ודור פרץ המפתחות היום. קדימה מכבי שלי

זה משחק שהוא הרבה יותר מ3 נקודות,קודם כל להחזיר להם על התבוסה מהעונה שעברה

ולהוכיח אופי של קילרים במשחק חוץ קשה משהו שעד עכשיו לא קרה יותר מדי

הם יבואו בגישה של לחסום את מיכה מכל כיוון ולא אתפלא אם גם כמה שחקנים יעשו עליו שמירה כפולה

ובגלל זה צריך כמה שיותר כלים כדי להמם אותם כבר מההתחלה ולא לתת להיכנס למומנטום ואז לתת ת'גול

מעלה את מיכה ובארסקי ביחד שכל אחד בצד שלו...שניהם אלופים עם מסירות העומק שלהם וההגבהות

דור פרץ,גלזר,גולאסה,מיכה,אצילי,עטר,שכטר חובה....אופואדו מחליף / שוינפלד כרגיל לא ינצלו ת'איכויות שלו עד שיעזוב

המשחק השנוא עלי כבר כמה שנים.ביתר קבוצת נאחס שתעשה הכל שב"ש תזכה באליפות וזה עוד לפני שחוגג קנה אותם.

לגבי המשחק, הם יעלו כרגיל בהתלהבות שלהם בטדי. בדר"כ מאמנים מולם אוהבים לתת להם להוציא אנרגיות והתלהבות ב 10 דקות הראשונות ורק אז מתחילים לתקוף, אני חושב שהפעם דווקא עדיף לזרוק כדורים קדימה דווקא בתחילת המשחק ולעקוץ גול דווקא בדקות הראשונות מהשיוציא להם את כל האוויר. גול מהיר שלנו יכול לעשות את המשחק הכלכך קשה הזה למשחק קל.

משהו יודע על בר/מסעדה או סתם מקום לשבת ולראות תמשחק של סיטי לברפול בקרבת האצטדיון?

הווווו מה זה ........ אין שם פאבים זה.......

רק במרכז העיר

ניצחון היום וסיימנו עם הקבוצות הגדולות עד לסוף הסיבוב

חיפה, ב"ש, דרבי ובית"ר מאחורינו לאחר 6 מחזורים ואם ננצח היום יש משמעות גדולה מאוד לפער שנפתח...

משחק מאוד חשוב היום

מאוד!

השחקנים חייבים לעלות בטירוף

3 נקודות בכל מחיר

לפי ההרכב המסתמן של ביתר,הם הולכים לפתוח עם הגנה מאוד מאוד חלשה

חובה לפתוח עליהם חזק ולהפעיל עליהם לחץ אטומי

אישית יש לי הרגשה מעולה היום

ניצחון היום וסיימנו עם הקבוצות הגדולות עד לסוף הסיבוב

חיפה, ב"ש, דרבי ובית"ר מאחורינו לאחר 6 מחזורים ואם ננצח היום יש משמעות גדולה מאוד לפער שנפתח...

ומצד שני לא שיחקנו מול קבוצות מהחלק העליון של הטבלה... יש לנו הסיבוב הזה עוד קרית שמונה, פ"ת ובני יהודה - הכל חוץ + לא מזלזל בחדרה שהיא אחלה קבוצה

באמת שאין מה להסתכל קדימה. צריך כמאמר הקלישאה להרוג משחק אחרי משחק, לדעת לתקוף את הליקויים שלנו ולהרים את הרמה של שחקנים ספציפיים שחייבים לתת יותר (מיכה חייב לשמור על רמה גבוהה ולהבין שזהו, הוא כוכב וזה עליו. אצילי חייב להרים את הרמה ולהראות את מה שהוא יודע)

דווקא להגנה אני פחות דואג. אבל צריך לכבוש ואז לכבוש שוב ואז עוד פעם.

שנה שעברה אני מזכיר שכשהגענו למקום הראשון היו לנו 2 משחקים קלים על הנייר ולב"ש שני משחקים קשים. כולם זוכרים איך זה נגמר.

היום אני מגיע פאסימי כי זו בית"ר בטדי וזה מבאס. לא משהו שאמדי לא יפתור.

הם באמת באמת קבוצה לא טובה.

אוסף של שחקנים לא רעים(חלקם אפילו טובים) שפשוט משחקים גרוע כקבוצה. יש להם סגל מעל הממוצע בליגה ולא סתם הם נראים ככה פח זבל.

צריך ללחוץ גבוה וחזק מההתחלה ולדחוף כדורים ברחבה, מאמין שהטעויות שלהם יגיעו.