Jump to content

נבחרת

turgi

Recommended Posts

נכנס לone ורואה ביקורת מכל הקבוצות על הזימונים.

זעם בבית"ר: הזוי, תמוה, ניצן השוער הטוב בארץ

"מדהים שאלחמיד וטאהא בסגל ושחר פיבן לא"

למרות ש-6 משחקניה זכו לזימונים, במכבי תל אביב תהו כיצד הבלם הצעיר נותר מחוץ לסגל הנבחרת. ביקורת גם על אי זימונם של עטר ואצילי: "זה לא מובן"

"לפי הזימונים, הרצוג מתאים לצעירה מקסימום"

זעם בהפועל ת"א על אי זימון לבקוביץ', דגני וגוטליב לנבחרת. שרון ניסנוב: "בושה, הוא מקשיב לאלה שלידו שמונעים מאינטרסים אישיים, הכל פוליטיקה"

"תמוה שמזמנים שוער שלא משחק במקום חיימוב"

איזה מתקפה ב-ONE על הזימונים, מעניין איזה "אינטרס" יש להם..

בכל מקרה,

6 שחקנים של מכבי זה יותר מדי, מה יש להתלונן, חבל שזימנו שחקני מכבי

אני מאוד אוהב את יוני, אבל קצת מוזר לי שהוא זומן ולא אצילי/אלירן (שבעיקר משחקים באופן יותר תדיר ממנו - מדד קצת בעייתי בסגל הנוכחי).

מוזר שרק דסה זומן בעמדת המגן הימני (הייתי מגבה בקנדיל או בבן ביטון המכוער)

השוערים הזייה, אבל בכל אופן כל השוערים הישראלים בינוניים אז זאת עמדה לפח בכל מצב.

והסיפור עם חמד לא ברור.... הבנאדם לא בכושר טוב, לא עדיף להתחיל להריץ את שועה שיצבור פז"ם בנבחרת לקראת קמפיינים הבאים?

העיקר טאהה המוכר זומן... הבלם הכי אוברטייד שאני מכיר

אני מאוד אוהב את יוני, אבל קצת מוזר לי שהוא זומן ולא אצילי/אלירן (שבעיקר משחקים באופן יותר תדיר ממנו - מדד קצת בעייתי בסגל הנוכחי).

מוזר שרק דסה זומן בעמדת המגן הימני (הייתי מגבה בקנדיל או בבן ביטון המכוער)

השוערים הזייה, אבל בכל אופן כל השוערים הישראלים בינוניים אז זאת עמדה לפח בכל מצב.

והסיפור עם חמד לא ברור.... הבנאדם לא בכושר טוב, לא עדיף להתחיל להריץ את שועה שיצבור פז"ם בנבחרת לקראת קמפיינים הבאים?

העיקר טאהה המוכר זומן... הבלם הכי אוברטייד שאני מכיר

שועה עד כמה שאני יודע לא יכול לקבל זימון - לא שירת בצבא

מסביר הרבה. מעניין איך השתמט..

אז חלוץ צעיר אחר, חמד מיותר. מואנס וערן גם ככה בטון בהרכב. אגב אני מתחיל לחשוב שאולי הוא פוחד מהתגובות של אלירן אם לא ישחק, בטח כל הנשמות הטובות בארץ ובעיקר בהתאחדות דאגו לספר לו איזה שחקן פרובלמטי הוא.

"לפי הזימונים, הרצוג מתאים לצעירה מקסימום"

זעם בהפועל ת"א על אי זימון פירסמן לנבחרת. ארז ט. מסר: "בושה, הוא מקשיב לאלה שלידו שמונעים מאינטרסים אישיים, הכל פוליטיקה"

תיקנתי לך.

עטר מעולה בקבוצה התקפית רצה עם עבודת אימון טובה. במכבי הוא פורח לאחרונה הרבה כי יש הרבה תנועה ונפתחות המון אופציות. בנבחרת אין דבר כזה. ספציפית לגביו זה קצת פחות תמוה.

יוני כהן זומן לדעתי כי הוא יודע לשחק טוב באגף במערך של שלושה בלמים. האמת שזימון משמח.

אין לי מושג למה קנדיל לא מקבל קרדיט על זה שהוא אש.

מה טהא ואלחמיד? טוב שהוא לא הזמין את מרואן קבהא.
עזוב שהזמנת את ייני שיכול לשחק אצלך עם פיבן, לא מצאת שני בלמים ישראלים טובים יותר?

תאכלס הוא יכול, אני לא חושב שזה נושא שמעוגן בתקנון. סתם הלך רוח מפלה של ההתאחדות שצריך היה להסתיים מזמן.

תשמעו, סתלבט ושלא יהיו בנבחרת ושלא יפצעו ועל הזין הנבחרת ומה שלא תרצו, עם כל זה אני עדיין יושב מול הזימונים ותופס את הראש כשאני רואה שטאהא ואל חמיד (!!!!) זומנו ושחקן כמו פיבן לא.

הפארסה זהה, פשוט עם מאמנים שונים.

אני חושב שהרצוג מנסה לרוץ עם אותו סגל בכמה שינויים של שחקן פה ושחקן שם. גם בגרמניה לב השתמש בשיטה זו והיה קבוע מזמן את פודולסקי למרות שלא היה טוב בקבוצות בהן שיחק. תכל'ס אני מעדיף שכמה פחות שחקנים ממכבי יהיו בנבחרת אבל אני מאוכזב בשביל פיבן שהגיע לו הרבה לפני יותר מכל הנגרים שיש שמה מלבד ייני ועטר ואצילי ששווים מקום בסגל לפחות.

לגרפי באמת מגיע זימון. ביטון רק חזר מפציעה, מה כבר עשה שמגיע לו זימון?

ובן הרוש לא יורד ליגה בבלגיה?

ניר ביטון זה הזימון הכי הזוי שם, אח"כ הבלמים והשוער של ב"ש וכו'.