Jump to content

נבחרת

turgi

Recommended Posts

שאלה - אנגליה ניצחו את קרואטיה ועלו לחצי הגמר, אם אנחנו עושים תיקו או מנצחים אנחנו נגדם בחצי גמר?

לא.

הם בדרג 2..

אנחנו מול קבוצות בדרג שלנו.. (מונטגרו וכו'..)

לא.

הם בדרג 2..

אנחנו מול קבוצות בדרג שלנו.. (מונטגרו וכו'..)

צודק בהסבר

אבל כרגע מונטנגרו ספציפית לא

כנראה אחת מבין פינלנד, סרביה ובולגריה

ואם אני לא טועה אז אחת מהן תנצח את הבית של המוקדמות יורו הרגילים (כלומר תעפיל בעצם אוטומטית)

ואז המקום שלה בחצי גמר של גביע האומות יועבר לבאה בתור (ומונטנגרו שלישית אחרי רומניה ככה שהיא צריכה שגם רומניה תעלה)

כולן נבחרות דרג 3 וכנראה לא יעפילו אוטומטית ולכן כנראה היריבות הן פינלנד בולגריה וסרביה (אחת מהן נגדנו בחצי אם נעפיל)

הזוי להגיד את זה, אבל אני מתרגש לפני משחק של הנבחרת.

לא חשבתי שזה יקרה בעשר שנים הקרובות.

אצלי לא מתרגש, אבל סקרן. ביחס לאדישות המוחלטת שאני בדרך כלל נמצא ביחס לנבחרת, זה סוג של שיא

אצלי לא מתרגש, אבל סקרן. ביחס לאדישות המוחלטת שאני בדרך כלל נמצא ביחס לנבחרת, זה סוג של שיא

תיאור מדויק.

צודק בהסבר

אבל כרגע מונטנגרו ספציפית לא

כנראה אחת מבין פינלנד, סרביה ובולגריה

ואם אני לא טועה אז אחת מהן תנצח את הבית של המוקדמות יורו הרגילים (כלומר תעפיל בעצם אוטומטית)

ואז המקום שלה בחצי גמר של גביע האומות יועבר לבאה בתור (ומונטנגרו שלישית אחרי רומניה ככה שהיא צריכה שגם רומניה תעלה)

כולן נבחרות דרג 3 וכנראה לא יעפילו אוטומטית ולכן כנראה היריבות הן פינלנד בולגריה וסרביה (אחת מהן נגדנו בחצי אם נעפיל)

עם הנבחרת שיש לסרביה הם מסוגלים לעלות ממוקדמות היורו.

אבל קודם צריך להוציא תיקו מחר.

זה הכי שקוף בעולם שאנחנו מקבלים שם שלוש חתיכות.

דווקא נראה כמו כיוון לשער לוזרי בדקות האחרונות.

דווקא אם סקוטלנד לא היו מנצחים באלבניה והיו באים לשחק נגד ישראל שכבר אין להם סיכוי להעפיל זה היה יותר מסוכן כי אז הם היו משחקים פתוח ולא היה להם מה להפסיד.

שאלה - אנגליה ניצחו את קרואטיה ועלו לחצי הגמר, אם אנחנו עושים תיקו או מנצחים אנחנו נגדם בחצי גמר?

לא.

העולות לחצי הגמר של הטורניר הן 4 המנצחות בכל אחד מהבתים בדרג א׳ שממנו תגיע הזוכה בטורניר. ( אנחנו משחקים בדרג ג’)

המנצחות בכל אחד מהבתים בשאר הדרגים (ב,ג,ד) עולות לפיינל פור מול שאר מנצחות הבתים בדרג שלהן בקרב על כרטיס ליורו.

הבנת?

לא.

העולות לחצי הגמר של הטורניר הן 4 המנצחות בכל אחד מהבתים בדרג א׳ שממנו תגיע הזוכה בטורניר. ( אנחנו משחקים בדרג ג’)

המנצחות בכל אחד מהבתים בשאר הדרגים (ב,ג,ד) עולות לפיינל פור מול שאר מנצחות הבתים בדרג שלהן בקרב על כרטיס ליורו.

הבנת?

גם המנצחות בכל אחד מארבעת הבתים בדרג א' ישחקו שוב בפיינל פור ביחד עם שאר הדרגים בקרב על כרטיס ליורו (אחרי המוקדמות הרגילות). הקטע שאפשר להגיד די בביטחון שרוב מי שתעלה לפיינל פור של ליגת האומות מדרג א', תעלה כבר לפני זה דרך המוקדמות הרגילות. אז במקומן ישחקו קבוצות שסיימו במוקמות השניים והשלישיים הכי טובים באותו דרג (אולי גם הרביעיים).

מקווה לתוצאה טובה, ואם לא, לפחות שזה יהיה עם איזו טעות עסיסית של אריאל הרוש בתוספת החמצה של סבע

מקווה לתוצאה טובה, ואם לא, לפחות שזה יהיה עם איזו טעות עסיסית של אריאל הרוש בתוספת החמצה של סבע

ועדיין יאשימו את זהבי בהפסד.

נגיד ועלינו מחר לפלייאוף..

קודם ישוחקו הבתים של המוקדמות ורק אחרי זה הפלייאוף של ליגת האומות?

זאת אומרת מי שיעלה מהבתים בעצם סתם שיחק בליגת האומות?

גם המנצחות בכל אחד מארבעת הבתים בדרג א' ישחקו שוב בפיינל פור ביחד עם שאר הדרגים בקרב על כרטיס ליורו (אחרי המוקדמות הרגילות). הקטע שאפשר להגיד די בביטחון שרוב מי שתעלה לפיינל פור של ליגת האומות מדרג א', תעלה כבר לפני זה דרך המוקדמות הרגילות. אז במקומן ישחקו קבוצות שסיימו במוקמות השניים והשלישיים הכי טובים באותו דרג (אולי גם הרביעיים).

לא, אין ערבוב בין הדרגים, ארבעת המקומות הראשונים מכל דרג עולות לפיינל פור והמנצחת מקבלת כרטיס ליורו

מה זה ׳סתם שיחק׳? זה. מקום משחקי הידידות שהיו פעם, שגם אותם אופא חייבו לשחק.

לפחות הבטחנו דרג 3 בהרגלה לבתים(?) רק שלא נקבל איזה אלבניה עוד פעם

נראה לי הפסד כואב כזה בסקוטלנד

השחקנים טיפה אובר

ולא זוכר מתי הוצאנו עם הנבחרת תוצאת חוץ ראויה במגרש בריטי.

האמת שכל המפעל החדש המבולבל הזה פשוט נראה לי לא קשור לכלום, ולכן גם פחות מעניין אותי בצורה ניכרת ממוקדמות מונדיאל/יורו.

הפלייאוף של ליגת האומות ישוחק אחרי סיום מוקדמות היורו.

אין דבר כזה "סתם שיחק", ליגת האומות באה להחליף את משחקי הידידות, זאת הכנה מצויינת לנבחרות באינטנסיביות של תחרות.