Jump to content

נבחרת

turgi

Recommended Posts

כמה הם טיפשים להעלות תמונה עם כותרת כזאת ועוד אחרי שבוע של מתיחות.

אם הם היו טיפשים הם לא היו מעלים את התמונה עם כיתוב בערבית, הם עשו את זה דווקא

הלוואי יפסידו יום שלישי.

לעלות תמונה כזו, עם כותרת מתסיסה כזאת במיוחד אחרי שבוע קשה זה ביזיון.

הייתי מעיף את כולם מהנבחרת אתמול, במיוחד את מי שהעלה ראשון את התמונה.

בדקתי אם כתבו על זה משהו בתקשורת לא ראיתי (וואלה, ספורט 5, וספורט 2,) רק בוואן כתבו על זה משהו.

כמו שכתבו פה בושה שהם עושים את זה בשבוע קשה שעבר עלינו ובכלל בנבחרת אסור להדבדל מאחרים כולם צרים להיות עם כולם.

בעניין כיאל הכלב הזה כבר העלה בזמנו תמונה שלו כשאוהדי סלטיקס מאחורב עם עשרות דגלי פלסטין (???) ככה שאני משער שהוא אחראי לזה

בדקתי אם כתבו על זה משהו בתקשורת לא ראיתי (וואלה, ספורט 5, וספורט 2,) רק בוואן כתבו על זה משהו.

כמו שכתבו פה בושה שהם עושים את זה בשבוע קשה שעבר עלינו ובכלל בנבחרת אסור להדבדל מאחרים כולם צרים להיות עם כולם.

בעניין כיאל הכלב הזה כבר העלה בזמנו תמונה שלו כשאוהדי סלטיקס מאחורב עם עשרות דגלי פלסטין () ככה שאני משער שהוא אחראי לזה

זה היה בזמן צוק איתן, העלה את התמונה עם אימוג'י של יד שעושה שריר, כמובן שמאז הוא מחק את הפוסט.

זה היה בזמן צוק איתן, העלה את התמונה עם אימוג'י של יד שעושה שריר, כמובן שמאז הוא מחק את הפוסט.

גם לו פרצו לפייסבוק.

בעניין כיאל הכלב הזה כבר העלה בזמנו תמונה שלו כשאוהדי סלטיקס מאחורב עם עשרות דגלי פלסטין (???) ככה שאני משער שהוא אחראי לזה

די נו מה יש לך

הפשע היחיד שלהם זה שהם ערבים מה הם כבר עשו שפוגע ברגשות שלך

אם היה כזה מעניין אותם פוליטיקה ולפגוע ברגשות שלך הם לא היו עולים לשחק בקבוצות שמשחקות עם חולצה עם מגן דוד

אגב עצם זה שרק האתר הכי צהוב וצמא רייטינג שיש פרסם את זה מוכיח שאין פה כלום

אם יאיר יעלה תמונה שלו עם שאר הזרים שלנו ויכתוב באנגלית הבוסים זה גם בעייתי?

די נו מה יש לך

הפשע היחיד שלהם זה שהם ערבים מה הם כבר עשו שפוגע ברגשות שלך

אם היה כזה מעניין אותם פוליטיקה ולפגוע ברגשות שלך הם לא היו עולים לשחק בקבוצות שמשחקות עם חולצה עם מגן דוד

אגב עצם זה שרק האתר הכי צהוב וצמא רייטינג שיש פרסם את זה מוכיח שאין פה כלום

אם יאיר יעלה תמונה שלו עם שאר הזרים שלנו ויכתוב באנגלית הבוסים זה גם בעייתי?

אין לי שום בעיה עם ערבים (קצת צורם לי שלא שרים את ההמנון אבל זה לא אומר שלא צריך לזמן אותם).

בגלל שכיאל הראשון שהעלה את זה אני כן מאמין שיש לו סיבה (עצם זה שהוא העלה תמחנה שלו עם עשרות של דגלים של פלסטין שוב???).

וכמו שכתבתי בנבחרת צריכים להיות כולם ביחד ואם אחד הזרים (ואפילו הישראלים) יכתוב מה שאמרת אני אוהב את זה.

כיאל נראה לי העוכר ישראל היחיד בסגל. גם בטוואטחה יש מן מרמור חבוי כזה שיכול להיות שקשור לעניין הזה ויכול להיות שסתם קשור לתקופה שלו עם הקהל של חיפה.

דאבור, סבע, חבשי ובטח ובטח שנאתכו לא נראים כאלה שמבדילים את עצמם בינם לבין היהודים.

בקשר לפוסט 'הבוסים', גם אני כמו סלבה לא הייתי מייחס לזה הקשר פוליטי.

נראה לי יותר קטע כזה של חבר'ה.