Jump to content

נבחרת

turgi

Recommended Posts

לא שאני מתלונן שלא זומן, אבל זה לא אמור להפתיע אף אחד. מיכה מאז ומתמיד היה לא מוערך מספיק ברמת הנבחרת (כנ"ל עטר, אגב). אין סביבו מספיק הייפ וכותרות אז קל לוותר עליו. גובל בפשע בעיניי לפתוח עם זהבי בחוד ולוותר על מיכה, שהוא בערך הישראלי היחיד היום שמסוגל לנצל את התנועה שלו (ושל שחקנים אחרים כמובן) כמו שצריך.

בכל מקרה, לאור התוצאות החיוביות עד כה - הרצוג הרוויח את הקרדיט בעיניי גם אם אני לא מסכים עם חלק מהזימונים שלו.

מצויין שמיכה לא הוזמן

אני גם תמיד חשבתי ככה שעדיף שכמה שפחות שחקנים שלנו ישחקו בנבחרת וכו', אבל תראה מקרים כמו דור פרץ:

הוא היה בפורמה לא טובה והיה נראה שגלזר הולך לקחת לו את המקום בהרכב, נתן שני משחקים טובים בנבחרת ומאז הוא חזר ליכולת הטובה ואפילו השתפר.

מעבר לרצון של השחקן עצמו, אני חושב שמשחקים בנבחרת יכולים גם להועיל לשחקנים שלנו.

אני גם תמיד חשבתי ככה שעדיף שכמה שפחות שחקנים שלנו ישחקו בנבחרת וכו', אבל תראה מקרים כמו דור פרץ:

הוא היה בפורמה לא טובה והיה נראה שגלזר הולך לקחת לו את המקום בהרכב, נתן שני משחקים טובים בנבחרת ומאז הוא חזר ליכולת הטובה ואפילו השתפר.

מעבר לרצון של השחקן עצמו, אני חושב שמשחקים בנבחרת יכולים גם להועיל לשחקנים שלנו.

כשיש מאמן שיודע להפיק מהשחקנים יכולת טובה וההתנהלות בנבחרת מקצועית ולא שכונה אז זה חיובי שיזומנו.

אבל מיכה ואצילי בכל מקרה במומנט טוב אצלנו כך שעדיף שינוחו כמעט חודש. דור מיכה כמעט ולא זוכה למנוחה.

ההרכב צריך להיות:

הרוש, דסה, ייני, טיבי, טוואטחה, כיאל, פרץ, זהבי, עטר, מיכה ודאבור נקודה

עטר לא בנוי להרכב קבוע במכבי, אז בנבחרת אתה מדלל את הקישור בשבילו?

הרצוג הולך על סגל קבוע שרק פציעות גורמות לזימונים חדשים. בגלל זה צדק זומן וגם זהבי ואצילי ושכטר לא. אני בעד בסה"כ שיש נבחרת שרצה ביחד כמה שיותר זמן רצוף ולא כל שחקן שנתן פס וחצי יזומן.

לא ברור איך דסה מוזמן.

הוא לא מתאמן בכלל.

סקוטלנד בעוד שבועיים בערך. אם יש סיכוי שיהיה כשיר, הגיוני לפחות לכלול אותו בסגל

לא מובן לי העניין עם דסה. למה לעזאזל שישחק ויפצע שוב בנבחרת אם אצלנו הוא לא פותח?

אין לנו אפשרות להשאיר אותו אצלנו במצב כזה?

ואני יודע שזה אגואיסטי אבל מבחינתי שלא יזמנו בכלל מאצלנו. רק נזק ופציעות הנבחרת.

לא מובן לי העניין עם דסה. למה לעזאזל שישחק ויפצע שוב בנבחרת אם אצלנו הוא לא פותח?

אין לנו אפשרות להשאיר אותו אצלנו במצב כזה?

ואני יודע שזה אגואיסטי אבל מבחינתי שלא יזמנו בכלל מאצלנו. רק נזק ופציעות הנבחרת.

לא, אתה חשוף פה לעונשים מצד ההתאחדות

שחקנים כמו מיכה ואצילי פשוט לא מתאימים לסגנון המשחק שהמאמן רוצה בנבחרת. יש 3 בלמים, 2 מגנים תוקפים, 3 קשרים חזקים ופיזיים באמצע ו 2 חלוצים. אין להם מקום שם.

הרוש, דסה, ייני, 2 בלמים, טאווטחה, פרץ, כיאל, נאתכו, זהבי, דאבור.

שחקנים כמו מיכה ואצילי פשוט לא מתאימים לסגנון המשחק שהמאמן רוצה בנבחרת. יש 3 בלמים, 2 מגנים תוקפים, 3 קשרים חזקים ופיזיים באמצע ו 2 חלוצים. אין להם מקום שם.

הרוש, דסה, ייני, 2 בלמים, טאווטחה, פרץ, כיאל, נאתכו, זהבי, דאבור.

לא מבין את הקיבעון הזה של הרצוג. מה קורה אם נהיה בפיגור 2-0 נניח ונראה גרוע, הוא יחליף חלוץ בחלוץ? או שמנור סולומון יקרא להציל את המולדת (הבנאדם היה פצוע חודש וחצי בערך)? מתוך כל הסגל שזומן רק סולומון הוא שחקן אגף. היה אפשר לוותר על אחד הקשרים (הוא זימן 6 קשרי אמצע) לטובת אצילי שנמצא בכושר מצויין רק כדי לשמור על האופציות פתוחות.

לא מבין את הקיבעון הזה של הרצוג. מה קורה אם נהיה בפיגור 2-0 נניח ונראה גרוע, הוא יחליף חלוץ בחלוץ? או שמנור סולומון יקרא להציל את המולדת (הבנאדם היה פצוע חודש וחצי בערך)? מתוך כל הסגל שזומן רק סולומון הוא שחקן אגף. היה אפשר לוותר על אחד הקשרים (הוא זימן 6 קשרי אמצע) לטובת אצילי שנמצא בכושר מצויין רק כדי לשמור על האופציות פתוחות.

יכול לאלתר עם סבע זהבי ודאבור, לא חסרות אופציות.