Jump to content

נבחרת

turgi

Recommended Posts

כאילו יש עוד שחקן אחד בנבחרת שיכול לתת את הגול שזהבי נתן.

הוא כזה טוב.

ועדיין רק מתלוננים עליו...

במשלחת ציפו שערן זהבי, שקיבל הזדמנות לפתוח, ינהיג אבל השחקן היה מתחת לרמתו למרות השער המאוחר שכבש. בסיום המשחק הוא סירב להתראיין, בעוד האחרים כמו מונאס דאבור שהציג יכולת פושרת למדי, לא חשש לעמוד מול המיקרופונים ולקחת אחריות. "גם ערן זהבי מצפה מעצמו ליותר", שחקנים ביקרו.

כמה שנאה יש להם זה מדהים.

במשלחת ציפו שערן זהבי, שקיבל הזדמנות לפתוח, ינהיג אבל השחקן היה מתחת לרמתו למרות השער המאוחר שכבש. בסיום המשחק הוא סירב להתראיין, בעוד האחרים כמו מונאס דאבור שהציג יכולת פושרת למדי, לא חשש לעמוד מול המיקרופונים ולקחת אחריות. "גם ערן זהבי מצפה מעצמו ליותר", שחקנים ביקרו.

קנאה לא שנאה

אין, זה פשוט קרב אבוד מראש. לא משנה מה הוא יעשה הוא יקבל הרים של ביקורות. סיים אתמול את המשחק עם שער ובישול ועוד יש להייטרים האלה חוצפה להגיד עליו משהו, אבל העיקר דאבור ב'יכולת פושרת למדי' (בעט בכלל לשער אתמול?) לעומת זהבי שהיה 'מתחת לרמתו'. גועל נפש.

כבר שנים שאני עוקב אחריי נאתכו בנבחרת, זה פשוט לא ייאמן מה שקורה עם השחקן הזה, אני לא זוכר משחק טוב שלו בנבחרת ישראל.

כמה הופעות יש לו כבר 70-80 ?

כבר שנים שאני עוקב אחריי נאתכו בנבחרת, זה פשוט לא ייאמן מה שקורה עם השחקן הזה, אני לא זוכר משחק טוב שלו בנבחרת ישראל.

כמה הופעות יש לו כבר 70-80 ?

מילא לא משחק טוב הוא גם לא משחק סביר.

לא יגיע שוב מילה

הפח הכי גדול

בשעה שזהבי, ייני ואחרים שם הוא עם סרט הקפטן

שרן הכי ראוי לקבל את סרט הקפטן בנבחרת.

סיכום הערב שלי אתמול בקצרה:

אתחיל מהסוף, זהבי שחקן ענק, יש לו סיומת ברמה הכי גבוהה לדעתי. אולי אני קצת מכור אבל אני חושב שהיה לו משחק טוב - דאבור לעומת זאת לא הגיע, יש כאלה שהיו אומרים לפתוח לידו עם סבע/שהר אבל אולי סבע/שהר ביחד עם ערן בתחילת המשחק היה יותר טוב

יש לנו מרכז הגנה פשוט איום ונורא, ייני היה בסדר אתמול רוב המשחק אבל אין לנו בלם אחד שאפשר לבנות עליו לעתיד וזו נקודת תורפה גדולה מאוד, במיוחד ששני המגנים שלנו משחקים בכנפיים והם נמצאים הרבה מאוד זמן בחלק המגרש של היריבה

הרוש שוער טוב, או שהוא בכושר הכי טוב בקריירה שלו, אבל הוא נותן לי הרגשה של ביטחון בשער

נאתכו שחקן חלש, אולי לא בקבוצות שהוא משחק בהן אבל בנבחרת ישראל לא ראיתי אותו עושה שום דבר אף פעם, בתור שחקן שאמור לנווט את הנבחרת ולשלוט על הקצב שלה, הוא פשוט בגדר נעלם. חבל שהרצוג לא הכניס את מיכה במקומו בדקות הסיום ונותן לו לשחק מתחת לזהבי ודאבור, יכל להיות מעניין.

פרץ טעה בשער הראשון של סקוטלנד אבל בסך הכל אפשר להגיד שאם הוא ימשיך בקצב הזה הוא לא נמצא כאן בעונה הבאה, הוא שווה בכיף לפחות קבוצת צ'מפיונשיפ. כיאל רמה אחת מעל וסוף סוף אנחנו גם יכולים לראות את זה, שער גדול שלו

הרצוג ורוטשטיינר גרמו לפחות לי לחזור לאהוב את הנבחרת, יש שיטה יש דרך וגם יש יכולת. אני מקווה שבזכות החשיפה שהשחקנים האלה מקבלים נקבל עוד כמה לגיונרים ברמה טובה ואולי נצליח לשחזר יכולת כמו תור הזהב של סוף שנות ה90 תחילת 00.

נקודה אחרונה על השער השני של סקוטלנד, אי אפשר לקבל גול במתפרצת כאשר אתה מוביל ונמצא בתוצאה שמעלה אותך לשלב הבא, זה חוסר אחריות ענקי של השחקנים והמאמן. לא יודע אם היינו צריכים לסגור מדקה 9 את המשחק אבל כן היינו צריכים לפחות לדעתי לפתות אותם לקחת יותר סיכונים ולנסות לתפוס אותם במתפרצת מה שלא עשינו.

חלק מהציונים של פרימו..

ביברס נאתכו 7. מואנס דאבור 5. ערן זהבי 5. תומר חמד 6. דיא סבע 6

כאילו ראה משחק אחר, חמד דקה וחצי על הדשא 6 וערן עם גול ובישול 5..וואו

אני רק שאלה,במידה וסקוטלנד עולים מהמוקדמות הרגילות,אז אנחנו הולכים לפלייאוף הזה של האומות?

לא, בולגריה לפנינו בדירוג. צריך ששתי נבחרות מבין סקוטלנד, סרביה, נורווגיה, פינלנד ובולגריה יעפילו.

אבל יש עוד דרך שעדיין לא הבנתי עד הסוף לקבל מקום בפלייאוף של דרג 2..

הרצוג מנהל משחק חלש מאוד, יכול להיות שהוא קיבל את ההוראות מהמנהל הטכני אבל בכל אופן חילופים מאוחרים מאוד ולא נכונים.

ההגנה שלנו פריכה מאוד. לעלות עם בן הרוש החסר אחריות במשחק כזה גורלי זאת התאבדות. מי שעוקב אחרי הכדורגל הישראלי אמור לדעת את זה אבל צוות זר שנמצא פה כמה חודשים לא. בכלל הצוות אימון הגיע מאוחר מדי, היה צריך להגיע לפני ולהכיר את השחקנים טוב יותר. היינו יותר מדי זמן בלי מאמן נבחרת וזה גם עלה לנו בהפסד במשחק הראשון באלבניה.

ועוד נקודה, ההבדלים בין דרג 3 ל4 לא גדולים. לקבל את יוון, רומניה או הונגריה לא יהיה טיול. קשה מדי להישאר בדרג השלישי ולא ליפול לרביעי ולכן אני לא רואה מאיפה נביא את קפיצת המדרגה לעבר הדרג השני. אנחנו צפויים לדשדש ברמתנו גם בזמן הקרוב.

פרץ טעה בשער הראשון של סקוטלנד אבל בסך הכל אפשר להגיד שאם הוא ימשיך בקצב הזה הוא לא נמצא כאן בעונה הבאה, הוא שווה בכיף לפחות קבוצת צ'מפיונשיפ.

ע"פ המשחק הזה, לפרץ יש עוד הרבה לאן להתקדם לפני שיגיע "בכיף" לקבוצת צ'מפיונשיפ.

הרצוג מנהל משחק חלש מאוד, יכול להיות שהוא קיבל את ההוראות מהמנהל הטכני אבל בכל אופן חילופים מאוחרים מאוד ולא נכונים.

ההגנה שלנו פריכה מאוד. לעלות עם בן הרוש החסר אחריות במשחק כזה גורלי זאת התאבדות. מי שעוקב אחרי הכדורגל הישראלי אמור לדעת את זה אבל צוות זר שנמצא פה כמה חודשים לא. בכלל הצוות אימון הגיע מאוחר מדי, היה צריך להגיע לפני ולהכיר את השחקנים טוב יותר. היינו יותר מדי זמן בלי מאמן נבחרת וזה גם עלה לנו בהפסד במשחק הראשון באלבניה.

ועוד נקודה, ההבדלים בין דרג 3 ל4 לא גדולים. לקבל את יוון, רומניה או הונגריה לא יהיה טיול. קשה מדי להישאר בדרג השלישי ולא ליפול לרביעי ולכן אני לא רואה מאיפה נביא את קפיצת המדרגה לעבר הדרג השני. אנחנו צפויים לדשדש ברמתנו גם בזמן הקרוב.

ולא לספור את מיכה שמכיר את זהבי בצורה הכי טובה. לפחות מיכה נח שזה הכי חשוב.