Jump to content

נבחרת

turgi

Recommended Posts

לא הבנתי דבר אחד

גם מקדוניה הולכת לפליאוף?

היה להם בית קליל מאוד..איך זה עובד? הדרג הכי גבוה מקבל אותם? איך זה עובד בפליאוף?

לכל דרג יש פלייאוף פיינל פור משלו, אין ערבוב. המנצחת של כל פלייאוף עולה ליורו.

המשחקים הם עוד הרבה מאוד זמן, אחרי שלב הבתים של המוקדמות הרגילות, יהיו חילופי נבחרות במידה ונבחרת שעלתה לפלייאוף תגיע ליורו דרך המוקדמות.

לא, אין ערבוב בין הדרגים, ארבעת המקומות הראשונים מכל דרג עולות לפיינל פור והמנצחת מקבלת כרטיס ליורו

לא התכוונתי שיש ערבוב של הדרגים. התכוונתי שדרג א' ישחק בפלייאוף משל עצמו שוב פעם ביחד עם הפלייאופים של שאר הדרגים. יהיה פעמיים פלייאוף רק של דרג א', אחד לקבוע מי מנצחת של ליגת האומות לפני מוקדמות היורו, והשני אחרי המוקדמות על כרטיס נוסף ליורו.

לא התכוונתי שיש ערבוב של הדרגים. התכוונתי שדרג א' ישחק בפלייאוף משל עצמו שוב פעם ביחד עם הפלייאופים של שאר הדרגים. יהיה פעמיים פלייאוף רק של דרג א', אחד לקבוע מי מנצחת של ליגת האומות לפני מוקדמות היורו, והשני אחרי המוקדמות על כרטיס נוסף ליורו.

באמת?

אני לא חושב

אולי התכוונת לכך שהמנצחת של הפלייאוף של דרג א' היא בפועל זוכת הטורניר כולו (כי היא דרג א')

אני חושב שזה נועד כדי ליצור יוקרה בטורניר לנסוך בו אופי לא ידידותי אלא תחרותי ובעיקר כדי להעסיק את הנבחרות בשלב הזה כדי שיהיה להם תמריץ נוסף להעפלה

(כי בין כה וכה הם יזכו להעפיל דרך המוקדמות)

שיטה מפגרת שמקלה על נבחרות דרג 4 ומקשות על דרג 3 אם זה כך

כי נבחרות במקום האחרון מדרג 3 יורדות שלב אחורה וברור שהם יותר טובות מכל הנבחרות בדרג 4 (אלבניה, אירלנד וצפון אירלנד וכ'ו)

הרי נבחרות כמו ארמניה ומקדוניה משחקות עם גיברלטר וליכנשטיין זה כבר 6 נקודות בקופה.

לפחות היו עושים 2 בתים גדולים עם כל הנבחרות דרג 3 ו4 שיהיה הגיוני זה

באמת?

אני לא חושב

אולי התכוונת לכך שהמנצחת של הפלייאוף של דרג א' היא בפועל זוכת הטורניר כולו (כי היא דרג א')

אני חושב שזה נועד כדי ליצור יוקרה בטורניר לנסוך בו אופי לא ידידותי אלא תחרותי ובעיקר כדי להעסיק את הנבחרות בשלב הזה כדי שיהיה להם תמריץ נוסף להעפלה

(כי בין כה וכה הם יזכו להעפיל דרך המוקדמות)

זה הסדר פחות או יותר של כל הבלגן הזה

- כרגע מתקיים שלב הבתים של ליגת האומות שיסתיים מחר.

- במרץ 2019 יתחילו המוקדמות הרגילות ויסתיימו בנובמבר 19 מתוכן יעלו 20 נבחרות ליורו (10 בתים, 2 עולות מכל בית)

- תוך כדי שיש את המוקדמות הרגילות ייערך גם גמר ליגת האומות בתחילת יוני 19 שיכלול רק את זוכות הבתים בדרג א' (חצי גמר וגמר. וגם משחק על המקום השלישי). זהו תואר סמלי בלבד שמלבד נקודות דירוג ופרס כספי לא נותן כלום ולא משפיע על העליה ליורו.

- במרץ 20 ייערכו משחקי הפלייאוף של זוכות הבתים בליגת האומות כדי להכריע מי יהיו 4 הנבחרות הנוספות שיצטרפו ליורו. כל ארבעת הדרגים ישחקו בפלייאוף של חצי גמר וגמר, כמובן כל דרג ופלייאוף משלו בנפרד (כלומר, זוכות הבתים בדרג א' ששיחקו בגמר ביוני 19 ישחקו שוב בפלייאוף העליה ליורו במרץ 20). כמובן שאם יהיו נבחרות שכבר עלו ליורו דרך המוקדמות הרגילות אז במקומן יעלו לפלייאוף הקבוצות הבאות בתור מבחינת המיקום בשלב הבתים של ליגת האומות.

שיטה מפגרת שמקלה על נבחרות דרג 4 ומקשות על דרג 3 אם זה כך

כי נבחרות במקום האחרון מדרג 3 יורדות שלב אחורה וברור שהם יותר טובות מכל הנבחרות בדרג 4 (אלבניה, אירלנד וצפון אירלנד וכ'ו)

הרי נבחרות כמו ארמניה ומקדוניה משחקות עם גיברלטר וליכנשטיין זה כבר 6 נקודות בקופה.

לפחות היו עושים 2 בתים גדולים עם כל הנבחרות דרג 3 ו4 שיהיה הגיוני זה

כן זאת לא השיטה הכי חכמה לדעתי הייתי אומר. אולי היה עדיף אפילו לישראל ליפול לדרג 4 ומשם לעלות ליורו בקלות אפילו על חשבון ירידה בדירוג המדיני.

האמת שכל המפעל החדש המבולבל הזה פשוט נראה לי לא קשור לכלום, ולכן גם פחות מעניין אותי בצורה ניכרת ממוקדמות מונדיאל/יורו.

אצלי זה בדיוק ההפך.

במוקדמות המונדיאל/יורו אין לישראל שום סיכוי לעלות אז קל לאבד עניין.

פה יש תחושה שאפשר באמת לסיים במקום הראשון במשהו, משהו כמו "גביע האיגוד" אם תרצה

יש סיכוי

אבל אתה עלול למצוא את עצמך לא ביורו ולראות את מקדוניה או בלרוס ביורו בשעה שהן מדלגות על מלטה, איי פארו וכ'ו ואתה נלחם מול נבחרות כמו סקוטלנד, אלבניה ויש נבחרות אפילו קשות יותר כמו דנמרק ואירלנד....שספק אם היית מוציא מהם נקודות...פייר? לא הגיוני

לפחות בשלב הפליאוף המדורגת ראשונה בבית 4 תפגוש את המדורגת הראשונה בבית 3 כדאי שיהיה איכשהו מדד הגיון שישלח מדינות שבאמת עמלו קשה להגיע ולא נבחרות שדילגו על דייגים.

יש סיכוי

אבל אתה עלול למצוא את עצמך לא ביורו ולראות את מקדוניה או בלרוס ביורו בשעה שהן מדלגות על מלטה, איי פארו וכ'ו ואתה נלחם מול נבחרות כמו סקוטלנד, אלבניה ויש נבחרות אפילו קשות יותר כמו דנמרק ואירלנד....שספק אם היית מוציא מהם נקודות...פייר? לא הגיוני

לפחות בשלב הפליאוף המדורגת ראשונה בבית 4 תפגוש את המדורגת הראשונה בבית 3 כדאי שיהיה איכשהו מדד הגיון שישלח מדינות שבאמת עמלו קשה להגיע ולא נבחרות שדילגו על דייגים.

כן, אבל אלה שדילגו על דייגים בעצמם דייגים, ככה שיחסית לרמה שלהם הם גם עבדו קשה.

כן, אבל אלה שדילגו על דייגים בעצמם דייגים, ככה שיחסית לרמה שלהם הם גם עבדו קשה.

מצד שני אם תסיים מקום ראשון (בלי קשר למה שיקרה בפלייאוף) אתה עולה לדרג 2, שם כבר לא יהיה לך סיכוי

מצד שני אם תסיים מקום ראשון (בלי קשר למה שיקרה בפלייאוף) אתה עולה לדרג 2, שם כבר לא יהיה לך סיכוי

תלוי בהגרלה.

בית עם צפון אירלנד ואוסטריה זה לא בשמיים.

קיימת סיטואציה שאנחנו וגרמניה נהיה באותו דרג? גרמניה ירדו לדרג ב', השאלה אם לנו יש סיכוי להעפיל לדרג ב' ואיך?

תסיים מקום ראשון בבית, עלית לדרג ב'

- במרץ 2019 יתחילו המוקדמות הרגילות ויסתיימו בנובמבר 19 מתוכן יעלו 20 נבחרות ליורו (10 בתים, 2 עולות מכל בית)

- תוך כדי שיש את המוקדמות הרגילות ייערך גם גמר ליגת האומות בתחילת יוני 19 שיכלול רק את זוכות הבתים בדרג א' (חצי גמר וגמר. וגם משחק על המקום השלישי). זהו תואר סמלי בלבד שמלבד נקודות דירוג ופרס כספי לא נותן כלום ולא משפיע על העליה ליורו.

- במרץ 20 ייערכו משחקי הפלייאוף של זוכות הבתים בליגת האומות כדי להכריע מי יהיו 4 הנבחרות הנוספות שיצטרפו ליורו. כל ארבעת הדרגים ישחקו בפלייאוף של חצי גמר וגמר, כמובן כל דרג ופלייאוף משלו בנפרד (כלומר, זוכות הבתים בדרג א' ששיחקו בגמר ביוני 19 ישחקו שוב בפלייאוף העליה ליורו במרץ 20). כמובן שאם יהיו נבחרות שכבר עלו ליורו דרך המוקדמות הרגילות אז במקומן יעלו לפלייאוף הקבוצות הבאות בתור מבחינת המיקום בשלב הבתים של ליגת האומות.

כן זאת לא השיטה הכי חכמה לדעתי הייתי אומר. אולי היה עדיף אפילו לישראל ליפול לדרג 4 ומשם לעלות ליורו בקלות אפילו על חשבון ירידה בדירוג המדיני.

את זה לא ידעתי

אני רק 700 בפסיכוטרי

וצריך 800 בשביל להבין את כל הסדר

דווקא את הפאנץ' של העולה מדרג 4 אני אוהב

זה מגניב שתהיה סינדרלה אחת וזה ממש לא יהרוס את היורו (שכבר גם ככה הרוס)

ואני לא אוהב את הטענה שעדיף לרדת לדרג 4

תיאורטית זה נשמע הגיוני

אבל בפועל החיים הם לא משחק מחשב

נבחרת שתרד בכוונה לדרג 4 עלולה להסתבך שם, יבואו להתאבד נגדה והיא תוך הפסד אחד יוצרת לעצמה כדור שלג שפוגע בקהל- לחץ תקשורתי- משבר מנטלי ובסוף גם מחלחל לתודעה שדרג 4 הוא הדרג שהולם אותה

בקיצור שחררו

המטרה היא רק לטפס

גם אם לא העפלת- צברת ניסיון, התחשלת, יצרת מסורת, חיזקת את מעגלי התמיכה ועוד..

שאלה לי אליך,

הבנתי שאם נגיד אנחנו מסיימים מקום ראשון ואז העפלנו ליורו דרך המוקדמות, אז הכרטיס לפלייאוף ליגת האומות הולך לסקוטלנד, כי אנחנו כבר תפסנו את המקום ביורו.

עכשיו משהו קצת מסובך אבל הגיוני, אם כל 12 הנבחרות בדרג א' יעפילו ליורו דרך המוקדמות(ריאלי לגמרי ואפילו מה שאמור לקרות) ועוד 5 מדרג ב' יעפילו גם הן דרך המוקדמות(גם ריאלי). יוצא מצב שהנבחרות הבכירות בליגת האומות שעוד לא העפילו ליורו הן 7 נבחרות מדרג ב.

איך שאני מבין את זה, 4 נבחרות יוקפצו לפליאוף דרג א', 3 שנשארו יהיו בפליאוף דרג ב'(אפילו אם סיימו מקום אחרון) ועוד נבחרת אחת תוקפץ מפליאוף דרג ג לפלייאוף דרג ב.

בקיצור, יש מצב שאם נסיים מקום ראשון אנחנו נוקפץ בטעות לפלייאוף של דרג ב? או שסתם חפרתי ואני טועה בכל מה שאמרתי כאן(אם כן אשמח שתתקן אותי, או מישהו אחר שיודע)

מסתמן שזה הולך להיות יורו כן - יורו לא - יורו כן....בדרג 4. בליגת האומות הבאה אלבניה או אחת מאלו שנשרו תיקח בהליכה ותחזור לדרג 3, בזמן שהחלשות שעלו מ-4 ל-3 ינשרו כנראה בחזרה לדרג 4. בקיצור, גם לישראל הולכת להיות הזדמנות אחת ל-8 שנים אשכרה להעפיל, אלא אם ננשור לדרג 4 ומשם חייבים להעפיל.

אני עדין לא מצליח להבין איך אתם לא מבינים כמה הדירוג הזה דופק נבחרות מדרג 3

הרי כל הנבחרות מדרג 1 ו2 תמיד יהיו בעלות סיכוי גבוה לעלות ליורו ..

נבחרות כמו ישראל, אלבניה וכ'ו זה תאכלס הזדמנות בשבילם כי הם תמיד מסיימות 3 וכ'ו ולא עולות להצלבה בשלבי הבתים...הם צריכים להתמודד אשכרה עם נבחרות מהדרג שלהם כדאי להעפיל בשעה שמקדוניה וארמניה צריכות לשחק מול בשר התותחים של היורו(למרות שארמניה אשכרה גירדה מול ליכטנשטיין תיקו) ברור שהם פחות טובות מאיתנו אבל זה מה שמרגיז שהם פחות טובות מאיתנו והם אשכרה מתמודדות אחת מול השניה בשעה שאחרות טובות מהם צריכות להתמודד מול טובות יותר ובסוף ישארו בבית כי יהיה להם קשה לעלות גם ככה מהבתים הרגילים...

שאלה לי אליך,

הבנתי שאם נגיד אנחנו מסיימים מקום ראשון ואז העפלנו ליורו דרך המוקדמות, אז הכרטיס לפלייאוף ליגת האומות הולך לסקוטלנד, כי אנחנו כבר תפסנו את המקום ביורו.

עכשיו משהו קצת מסובך אבל הגיוני, אם כל 12 הנבחרות בדרג א' יעפילו ליורו דרך המוקדמות(ריאלי לגמרי ואפילו מה שאמור לקרות) ועוד 5 מדרג ב' יעפילו גם הן דרך המוקדמות(גם ריאלי). יוצא מצב שהנבחרות הבכירות בליגת האומות שעוד לא העפילו ליורו הן 7 נבחרות מדרג ב.

איך שאני מבין את זה, 4 נבחרות יוקפצו לפליאוף דרג א', 3 שנשארו יהיו בפליאוף דרג ב'(אפילו אם סיימו מקום אחרון) ועוד נבחרת אחת תוקפץ מפליאוף דרג ג לפלייאוף דרג ב.

בקיצור, יש מצב שאם נסיים מקום ראשון אנחנו נוקפץ בטעות לפלייאוף של דרג ב? או שסתם חפרתי ואני טועה בכל מה שאמרתי כאן(אם כן אשמח שתתקן אותי, או מישהו אחר שיודע)

דבר ראשון אם אתה עולה דרך מוקדמות היורו כל מה שיקרה בפלייאוף ליגת האומות אחר כך לא מעניין אותך. אתה כבר ביורו.

לגבי המצב שתיארת פה, אם כל הקבוצות מאותו דרג כבר עלו, הולכים לפי המיקום הכללי בליגת האומות ובוחרים את ה-4 נבחרות הבאות שלא עלו לפלייאוף. כלל האצבע הוא רק, שקבוצה שסיימה מקום ראשון בבית שלה בדרג כלשהו, לא יכולה לפגוש קבוצה מדרג גבוה יותר, רק אותו דרג או נמוך יותר.