Jump to content

רדיו חיפה אחרי גמר גביע הטוטו

Recommended Posts

לא ייאמן כמה תוכניות יש להם. עכשיו בלייב https://www.facebook.com/pg/1075fm/videos/?ref=page_internal

מה עם עמי מהנרגילות עלה בסוף?

מצחיק שהתוכניות האלו כל הזמן מחפשים להבין מה הבעיה וכל פעם הם מגיעים לאותם מסקנות שהסגל לא טוב, מאמן גרוע וכו', במקום להבין שכל התוכניות האלו הם אלה שהורסים את חיפה. הלחץ שהם גורמים למועדון שלהם הוא ברמה שהייתה במכבי לפני שג'ורדי הגיע, לחץ לא פרופוציונלי בכלל שאין סיכוי לחיפה להתמודד איתו. תכל'ס הם משחקים הכי טוב שלהם בשבע השנים האחרונות ומתחיל להראות שמה קבוצה סבירה למקום שלישי והם בכוח מנסים להרוס את זה. ההרס עצמי שלהם מדהים אותי ושלא ייגמר לעולם.

מצחיק שהתוכניות האלו כל הזמן מחפשים להבין מה הבעיה וכל פעם הם מגיעים לאותם מסקנות שהסגל לא טוב, מאמן גרוע וכו', במקום להבין שכל התוכניות האלו הם אלה שהורסים את חיפה. הלחץ שהם גורמים למועדון שלהם הוא ברמה שהייתה במכבי לפני שג'ורדי הגיע, לחץ לא פרופוציונלי בכלל שאין סיכוי לחיפה להתמודד איתו. תכל'ס הם משחקים הכי טוב שלהם בשבע השנים האחרונות ומתחיל להראות שמה קבוצה סבירה למקום שלישי והם בכוח מנסים להרוס את זה. ההרס עצמי שלהם מדהים אותי ושלא ייגמר לעולם.

תשמע גם בימים השחורים שאוהדים שלנו היו מטיילים ומשוחחים עם שחקנים בקריית שלום לא היו לנו כמויות זמן שידור כאלו בכל מדיה אפשרית. נכון שאז הרשתות החברתיות לא היו מפותחות כמו היום אבל עדיין כמות השידור שיש לאוהדי חיפה זה משהו שנראה לי לא קיים בשום מקום בעולם גם לא אצל מועדונים עם ערוצי טלוויזיה משלהם.

תשמע גם בימים השחורים שאוהדים שלנו היו מטיילים ומשוחחים עם שחקנים בקריית שלום לא היו לנו כמויות זמן שידור כאלו בכל מדיה אפשרית. נכון שאז הרשתות החברתיות לא היו מפותחות כמו היום אבל עדיין כמות השידור שיש לאוהדי חיפה זה משהו שנראה לי לא קיים בשום מקום בעולם גם לא אצל מועדונים עם ערוצי טלוויזיה משלהם.

אצלנו אני זוכר איך כל אימון התקשורת הייתה נכנסת לחדר הלבשה ומגיעה לכל אימון ולפעמים גם למחנה האימונים, פשוט היו נמצאים לנו בתוך הוריד ולא נותנים שקט למועדון לרגע. הם גרמו ללחץ עצום שלא איפשר להתנהל בצורה תקינה וגם ההנהלה שהייתה לנו לא עזרה להתמודד עם זה. ההנהלה של חיפה לא מסוגלת לנתק את המדיה הרקובה הזאת מהם וכנראה שזה לא יקרה עד ששחר יעזוב. ברור לי שהמדיה בחיפה לא תפסיק גם אם היא תבין או לא שהם אלה שהורסים את המועדון שהם אוהבים כי הם לא מסוגלים. מה שמצחיק אותי שהם מסרבים להאמין או אומרים "התקשורת הורגת את הקבוצה" שהם בעצם התקשורת. הם פשוט נכנסו ללופ אינסופי שכל עוד שחר שמה הוא לא יגמר.

מאזין אחד התקשר ואמר להם שהם עושים נזק ושהעונה הוא רואה שיפור בצורת המשחק. בתגובה איציק אהרונוביץ' התחיל לצרוח שהוא לוזר ושמכבי חיפה צריכה כל שנה לזכות באליפות, להביא את השחקנים הכי טובים, ושהמנון הצ'מפיונס יתנגן בסמי עופר.

מאזין אחד התקשר ואמר להם שהם עושים נזק ושהעונה הוא רואה שיפור בצורת המשחק. בתגובה איציק אהרונוביץ' התחיל לצרוח שהוא לוזר ושמכבי חיפה צריכה כל שנה לזכות באליפות, להביא את השחקנים הכי טובים, ושהמנון הצ'מפיונס יתנגן בסמי עופר.

אבל המנון הצ׳מפיונס כבר התנגן בסמי עופר

סתלבט בצד, יש להם מיליון תוכניות שאשכרה עוסקות במכבי חיפה...

הלוואי עלינו, היה עוזר הרבה במצב הנוכחי של הקהל

במה זה היה עוזר?

הם אף פעם לא מדברים שם על דברים כאלה אלא רק אותם לכלוכים וזיוני מוח של אוהדים וכתבלבים מהכרמל.

כמעט כל התוכן שלהם זהה.

סתלבט בצד, יש להם מיליון תוכניות שאשכרה עוסקות במכבי חיפה...

הלוואי עלינו, היה עוזר הרבה במצב הנוכחי של הקהל

לחץ תקשורתי ואובר ביקורת 24/7 שמרעילה את האוהדים ושמה לשחקנים משקולות על הרגליים , זה הדבר האחרון שאנחנו צריכים , מכבי חיפה לא רואה את הנזק שזה גורם למועדון ושולחת אנשי צוות ושחקנים לראיונות , שלא ייגמר לעולם.

לחץ תקשורתי ואובר ביקורת 24/7 שמרעילה את האוהדים ושמה לשחקנים משקולות על הרגליים , זה הדבר האחרון שאנחנו צריכים , מכבי חיפה לא רואה את הנזק שזה גורם למועדון ושולחת אנשי צוות ושחקנים לראיונות , שלא ייגמר לעולם.

ותמיד כל שנה יש את הכתבה שמישהו מדליף שהשנה תפסו את המדליפים ולא יהיו יותר טלפונים במתחם האימונים.

בקבוצה רעילה זה ירעיל, אבל מקום שנותן במה לאוהדים לדבר, ולהשמיע בפני אוהדים אחרים את הבעיות היה עוזר מאוד בימי מחאה אלו.

בקבוצה רעילה זה ירעיל, אבל מקום שנותן במה לאוהדים לדבר, ולהשמיע בפני אוהדים אחרים את הבעיות היה עוזר מאוד בימי מחאה אלו.

שום תקשורת לא עוזרת תמיד הסוף לדברים כאלו זה שהגולם קם על יוצרו.

אפשר לעלות תמונה מהנייד? קהת הכוסית מעלה פוסט התמרמרות לאינסטגרם שמקומו על המגרש והעמוד הרשמי (!) של מכבי חיפה מפרסם צילום מסך של זה עם ברכות על מחויבות ואהדה למועדון..

מועדון מקצועני בכאילו, השכונה הכי גדולה בליגה, לא מפסיקים להביך..

אני חושב שמכבי יכולה לעשות תוכנית יומית באתר האינטרנט או בפייסבוק שבו אוהדים יעלו וידברו וגם שחקנים יבואו להתראיין. עם השאלות הנכונות והמעטפת הנכונה זה יכול להוסיף עוד לקרב את האוהדים למועדון ואת השחקנים לקצת יותר אנשים שהקהל יוכל יותר להתחבר.

אני חושב שמכבי יכולה לעשות תוכנית יומית באתר האינטרנט או בפייסבוק שבו אוהדים יעלו וידברו וגם שחקנים יבואו להתראיין. עם השאלות הנכונות והמעטפת הנכונה זה יכול להוסיף עוד לקרב את האוהדים למועדון ואת השחקנים לקצת יותר אנשים שהקהל יוכל יותר להתחבר.

אוהדים של מכבי שעולים לשידור ברדיו זה בטח יהיה משהו כזה:

"צריך להעיף את סבוריט, זה לא שחקן למכבי"

"עוד פעם איביץ' שם את עטר ומיכה בספסל, ניצחנו למרות המאמן לא בזכותו"

"שכטר המניאק"

זה קצת ביצה ותרנגולת, אבל לדעתי אחת הסיבות שמכבי לא קבוצה רעילה היא בגלל שהרחיקו מהקבוצה את התקשורת

לצערי עם האוהדים הדפ"רים שלנו (כמו בכל קבוצה אחרת) והתקשורת שמחפשת בעיקר צהוב רפש וקטילות לא רואה שום דבר טוב שיכול לצאת מזה. עדיף להימנע מראש.