Jump to content

רדיו חיפה אחרי גמר גביע הטוטו

Recommended Posts

איפה אפשר לשמוע את השידור של המשחק אתמול?

קטן במהלך המשחק שלהם נגד ק"ש שהם עוד הובילו: "תראה מה זה, אתה מנצח פה היום ושבוע הבא את מכבי ת"א ואתה רק תשע נקודות מהפסגה. ליגה משגועת". יאניב צריך לתקן את המשפט: "תראה מה זה, אתה מקבל גול דקה תשעים נגד ק"ש וכרגיל חוטף בראש בבית מול מכבי ואתה רק שלוש נקודות מירידה. ליגה משוגעת"

על היציע הנוסף שפתחו לנו: "אתה יודע שסיכוי סביר שהם יבואו לפה ויתנו לך בראש ואתה מביא אותם בואו תחגגו לנו על הראש"

"לראות את הקהל של מכבי תל אביב בסמי עופר חוגג זה דבר שאי אפשר לראות"

?

"לראות את הקהל של מכבי תל אביב בסמי עופר חוגג זה דבר שאי אפשר לראות"

לא מספיק להם 6 שנים רצופות מאז עברו לסמי עופר וראו אותנו חוגגים על הראש שלהם בכל הפעמים האלו כדי להרגל לראות את זה?

מישהו יודע מה אחוזי ההצלחה שלנו בסמי עופר בכל המסגרות ובליגה בפרט?

אני יודע שיש את ליגת האלופות שהרסה לנו את אחוזי ההצלחה, אבל בליגה מלבד ההפסד להפועל חיפה אני לא זוכר שהפסדנו.

ככשומעים את השידורים שלהם, אני חושב שמבינים את הבעיה שלהם. הם כל הזמן מדברים על הזחיחות של שחר, אבל מי שזחוח זה האוהדים. מותג על, המועדון הגדול בארץ, הקהל הגדול בארץ, הרצון שלהם להיקרא מכבי ועוד כל מיני סופרלטיבים שהם אוהבים להרעיף על עצמם כדי להתנחם. כמו שהאוהדים לא מפנימים שהאצטדיון לא הופך אותם למועדון הכי גדול, ככה שחר לא מפנים מה צריך לעשות (וממנה את בלבול)

ככשומעים את השידורים שלהם, אני חושב שמבינים את הבעיה שלהם. הם כל הזמן מדברים על הזחיחות של שחר, אבל מי שזחוח זה האוהדים. מותג על, המועדון הגדול בארץ, הקהל הגדול בארץ, הרצון שלהם להיקרא מכבי ועוד כל מיני סופרלטיבים שהם אוהבים להרעיף על עצמם כדי להתנחם. כמו שהאוהדים לא מפנימים שהאצטדיון לא הופך אותם למועדון הכי גדול, ככה שחר לא מפנים מה צריך לעשות (וממנה את בלבול)

הם מדברים על זה שאין לקהל עם מי לדבר במועדון ושההנהלה זחוחה ויהירה כלפי הקהל וכו.. הם באמת לא מבינים מה לא בסדר בזה? מה זה מועדון תמיכה או מועדון כדורגל מקצועני?