Jump to content

רדיו חיפה אחרי גמר גביע הטוטו

Recommended Posts

ב- 2009-2010 השחקן ה- 12 החרים את משחקי הקבוצה והיתה צפיה בפרנדס בבן יהודה עד הניצחון 4-3 על בית"ר (שהיה מחזור 14 לדעתי) וקנו כרטיסים לשער 13, ובפועל ישבו ממש צמוד לגדר של 12.

ב- 2009-2010 השחקן ה- 12 החרים את משחקי הקבוצה והיתה צפיה בפרנדס בבן יהודה עד הניצחון 4-3 על בית"ר (שהיה מחזור 14 לדעתי) וקנו כרטיסים לשער 13, ובפועל ישבו ממש צמוד לגדר של 12.

אם אני לא טועה זה היה קשור למלחמות עם האולטראס והאלימות שהם חוו ולא היה לזה שום קשר למצב המקצועי של הקבוצה, אם זה אכן מה שהיה אז זה סיפור אחר לגמרי מהסיטואציה הנוכחית של חיפה.

תקן אותי אם אני טועה, 'השחקן' לא קרא לקהל לא להגיע, זה היה הדרך שלהם פשוט להתרחק מהאולטראס באותה תקופה.

*מצאתי עוד מחאה ב2016 שהפנאטיקס החרימו משחק חוץ בסכנין, שוב זה לא היה קשור למצב הקבוצה, היה שם כמה חברי ארגון שנעצרו ומכבי הרחיקו אותם מהיציע, קיצר לא דומה.

לא קשור לקבוצה. מלחמה עם האולטראס שהיה בזמנו.

היום הארגונים התאחדו.

יש כאלה שמחשיבים את ציון 3 בתור פודקאסט שלנו, למרות שזה טמטום.

כמות הפודקאסטים ותוכניות האוהדים שלהם פשוט מטורפת, כמה אפשר לזיין את המוח ולהגיד כל הזמו את אותם הדברים רק בתוכנית אחרת?

יש כאלה שמחשיבים את ציון 3 בתור פודקאסט שלנו, למרות שזה טמטום.

כמות הפודקאסטים ותוכניות האוהדים שלהם פשוט מטורפת, כמה אפשר לזיין את המוח ולהגיד כל הזמו את אותם הדברים רק בתוכנית אחרת?

ציון 3 ממש לא פודקאסט שלנו, הם מדברים על כל הקבוצות בליגה, יש התמקדות בגדולות,

גם הפאנל מורכב מאוהד מכבי, ב"ש והפועל פ"ת.

ברור שציון 3 מתעסק בעיקר בנו כמו שאר התקשורת כי אנחנו המועדון הכי גדול בארץ ונכון לעכשיו גם הקבוצה הכי טובה בארץ. אני זוכר שגם בתקופות השחורות שלנו, שחקני מכבי חיפה טענו, נדמה לי רוסו אם אני זוכר נכון, שתמיד מדברים עלינו ומתעסקים בנו וזה גם בעיקר כי קרית שלום הייתה המקום העבודה של הרבה מאוד שרצים כמו פרימוץ

ברור שציון 3 מתעסק בעיקר בנו כמו שאר התקשורת כי אנחנו המועדון הכי גדול בארץ ונכון לעכשיו גם הקבוצה הכי טובה בארץ. אני זוכר שגם בתקופות השחורות שלנו, שחקני מכבי חיפה טענו, נדמה לי רוסו אם אני זוכר נכון, שתמיד מדברים עלינו ומתעסקים בנו וזה גם בעיקר כי קרית שלום הייתה המקום העבודה של הרבה מאוד שרצים כמו פרימוץ

הוא היה אומר שלא משנה מה הם היו עושים, במחצית או אחרי שנגמר המשחק הם היו בודקים ישר מה התוצאה של מכבי.

יש תמונות בוואן מהפגנה שלהם מול משרדים של יענקל’ה

תלו באנר גדול ״די לבנוניות !״

אני משער שהם ניסו לכתוב די לבינוניות

או שיש להם משהו נגד לבנוניות (לפי האינסטגרם יש שם כוסיות)

לא קשור בכלל למצב הקבוצה אלה לאלימות ביציעים

האוהדים החרימו גם משחק נוסף בטדי במשחק החזרה של אבי וזה בגלל שהנבלות רצו לקחת מאיתנו 140 שקל לכרטיס

יש תמונות בוואן מהפגנה שלהם מול משרדים של יענקל’ה

תלו באנר גדול ״די לבנוניות !״

אני משער שהם ניסו לכתוב די לבינוניות

או שיש להם משהו נגד לבנוניות (לפי האינסטגרם יש שם כוסיות)

מנסיון של 3 שנים, הלבנוניות נראות כמו דב גריזלי שעיר במיוחד רק עם שיניים צהובות מכוערות אם המחאה שלהן היא נגד לבנוניות אני מוכן להצטרף בשמחה.

מנסיון של 3 שנים, הלבנוניות נראות כמו דב גריזלי שעיר במיוחד רק עם שיניים צהובות מכוערות אם המחאה שלהן היא נגד לבנוניות אני מוכן להצטרף בשמחה.

אתה נראה לי עוד שרתת שם בביירות והרי השוף