Jump to content

אלירן זיין אתכםם

Gabay10

Recommended Posts

אפשר להגיד שיש לו את הבעיטה הכי טובה בליגה נכון להיום?

נהייתה לו בעיטה מטורפת, גם בנייחים, ממש השתדרג.

אתה יכול לפרט?

בפרטי

פשוט שחקן אדיר שכל מה שהיה צריך זה יציבות וסבלנות (שלו ובעיקר שלנו) בשביל לחזור לעצמו.

הרווחנו אותו בחזרה וזה נכס אדיר.

עכשיו צריך את אותו הדבר עם עומר אצילי.

פשוט שחקן אדיר שכל מה שהיה צריך זה יציבות וסבלנות (שלו ובעיקר שלנו) בשביל לחזור לעצמו.

הרווחנו אותו בחזרה וזה נכס אדיר.

עכשיו צריך את אותו הדבר עם עומר אצילי.

וואוו אם אצילי חוזר לשיאו בכלל יהיה טירוף.. דווקא עד הפציעה הוא היה השחקן הכי משמעותי והיו לו כמה משחקים שנתן שערים יפים ומכריעים ואז הוא נפצע.. מה שיפה שכולם יודעים שהשחקן הזה יפרוץ וכשהוא יפרוץ זה יהיה קטלני.. זה עטר של צד שמאל, יש לו בעיטה שמאלית אדירה

וואוו אם אצילי חוזר לשיאו בכלל יהיה טירוף.. דווקא עד הפציעה הוא היה השחקן הכי משמעותי והיו לו כמה משחקים שנתן שערים יפים ומכריעים ואז הוא נפצע.. מה שיפה שכולם יודעים שהשחקן הזה יפרוץ וכשהוא יפרוץ זה יהיה קטלני.. זה עטר של צד שמאל, יש לו בעיטה שמאלית אדירה

עטר משמאל, אצילי מימין, שכטר חלוץ ומיכה מתחתיהם.

חלום.

אני לא רק מסתכל על הגולים שהוא נותן (ואיזה גולים!), אני מסתכל על המשחק שלו באופן שוטף. אם פעם הוא רק היה נדבק לאגף שמאל וחותך לאמצע ובועט, היום הוא משחק פסים קצרים, משחק עם הגב לשער, כדורים ארוכים ובעיקר הרבה יותר קבוצתי ופחות לוקח בעיטות בכוח לשער. רואים שהוא התבגר בטירוף תחת איביץ'. כיף לראות אותו!

לא הייתי באיצטדיון אז יכול להיות שאני לגמרי טועה, אבל זה נראה שהוא רץ לאוהדים שלנו ואומר 'אני לא שומע אותכם' בקטע של להלהיב את הקהל, לא כדי להתגרות בקהל של חיפה כמו שחלקכם רשמתם.

לא הייתי באיצטדיון אז יכול להיות שאני לגמרי טועה, אבל זה נראה שהוא רץ לאוהדים שלנו ואומר 'אני לא שומע אותכם' בקטע של להלהיב את הקהל, לא כדי להתגרות בקהל של חיפה כמו שחלקכם רשמתם.

אמר "אני לא שומע אותם" על אוהדי חיפה שחמש דק' קודם שרו לו את השיר הידוע.

הוא מצביע על אוהדי חיפה

בכלל התנועה שלו בגול הייתה גדולה, הוא לא מגיע מהצד. הוא היה בתוך הרחבה ויוצא ממנה בחצי סיבוב כדי להגיע בול למצב הזה.

בטח הוא צרח לדסה 'עזוב לי!!'.

יש ים טעויות בשירי אוהדים, אבל אין מה לעשות, צריך שישמע טוב.

אה ברור, סתם צוחק.

מי אומר ה"א הידיעה עם סגול לפני חי"ת בקמץ תגיד לי.

רק טעות אחת שמפריעה לי, זה בכל שבוע בא, לא משנה לי תוצאה

למה זה משנֶה ולא משנַה? הרי תוצאה זה נקבה, לא?

יש ים טעויות בשירי אוהדים, אבל אין מה לעשות, צריך שישמע טוב.

למה אם זה לא תקני זה נשמע טוב יותר?

זה לא העניין, אלו שכותבים את השירים צעירים יחסית, ועדיין עם טעויות שפה ׳רחוביות׳ (לא בהכרח במובן השלילי).