Jump to content

ההנהלה, הארגון, עידוד ומחאה

Avogadro

Recommended Posts

צהריים טובים לכולם.

אני יודע שכולם חמים ועצבניים על כל מה שקורה עם המעצרים והארגון והפעולות שההנהלה עושה.

אבל זאת הזדמנות לעשות מחאה שונה ממה שעושים בדרךכלל במדינה.

לדעתי אין טעם לא לעודד או לא להגיע למשחקים כי זה פוגע בשחקנים וגם בהנאה שלנו.

פעולות מחאה צריכות להיות מופנות למקומות הרלונטיים. משרדי מכבי, קרית שלום, פייסבוק רשמי וכו'.

כמו שאין טעם כאשר הנכים\אתיופים\מי לא חוסם את איילון באמצע היום ורק מעצבן את כולם, אין טעם לעשות מחאות ביציע לדעתי.

מקווה שגם אם הארגון יבחר לא לעודד היום (ואני מבין אותו לחלוטין) אז אנשים יתעלו על עצמם ויעודדו.

אני מגיע היום +4 וניתן את הגרון. אחכ גם נגיע לכל מחאה שתהיה כדי להגיע להבנות בין הארגון וההנהלה - מקווה שעוד אנשים יעשו את ההפרדה הזאת כי העונה הזאת במיוחד יש לנו הזדמנות באולי לא תחזור לדרוס את הליגה ולהחזיר את מה ששייך לנו.

אני חושב שספציפית היום, כל החלטה שהאירגון יקבל היא מעכשיו לעכשיו ובלי יותר מידי יכולת לחשוב קדימה - ולכן כולנו צריכים לעמוד מאחרי ההחלטה שלהם. אם ההחלטה היא לא לעודד אז לא מעודדים.

קדימה - אני לגבי מסכים עם מה שאתה אומר ברמה הרעיונית.

בשביל מה לפתו על זה נושא חדש אם כבר קיים אחד?

כי הנושא ההוא הפך להיות נושא מרמור על העונה שנאבדה לנו ואל מי בהנהלה אשם.

אני מנסה ומקווה לעורר באנשים את הרציונל של להפריד בין שני הדברים.

עידוד (גם אם פרטני) ביציע, ומחאה מחוץ ליציע.

בתור בחור עם ניסיון בעידוד ללא ארגון, מול מכבי חיפה במגרש ניטרלי חצי חצי בגמר.. זה יהיה מביך ומצחיק.

עדיף לנו הקהל ולשחקנים שנשתוק..

שידעו שיש סיבה שלא מעודדים ולא קשורה אליהם ולא ישמעו הבל פתטי שלא מזכיר עידוד לצד 90 דק של טירוף מהצד השני שרוצה להראות מי הבוס מול קהל מפוזר ללא ארגון..

לדעתי עדיף לעשות את המחאה בדרך אחרת כי להפסיק את העידוד זה לא יועיל.

אבל אם בפנאטיקס מחליטים להגיע בשחור ולא לעודד זה מה שאני יעשה כי הפעם הם פשוט צודקים.

מסכים עם כל טענה כלפי ההנהלה אבל לא מבין את שיטת המחאה שנבחרה.

לא לעודד זאת מחאה נגד השחקנים ונגד עצמנו.

אני לא מצפה מהשחקנים לצאת נגד ההנהלה בנושא הזה ולכן לא רואה סיבה למחות נגדם ולא לעודד אותם כשהם נותנים את התחת עבור המועדון והשנה יש לנו סגל ביתי שבאמת בא ונותן הכל.

המחאה צריכה להיות נטו בהפגנות מול המשרדים, הפגנות בקריית שלום או כל רעיון יצירתי אחר שהוא לא נגד השחקנים באופן ישיר.

אני לא מצפה מהשחקנים לצאת נגד ההנהלה בנושא הזה ולכן לא רואה סיבה למחות נגדם ולא לעודד אותם כשהם נותנים את התחת עבור המועדון והשנה יש לנו סגל ביתי שבאמת בא ונותן הכל.

המחאה צריכה להיות נטו בהפגנות מול המשרדים, הפגנות בקריית שלום או כל רעיון יצירתי אחר שהוא לא נגד השחקנים באופן ישיר.

מתחבר מאוד. מעניש אותנו ואת השחקנים.

לא נעים להיות בעונש ולהרגיש חרא ולתת לקבוצה ואוהדים כל כך שנואים לחגוג עלינו.

גם אם אתם מסכימים וגם אם לא - הארגון החליט על דרך פעולה מסוימת, אנחנו חייבים לתת לו גב.

תפסיקו להסתכל לטווח קצר, גם אם בזמן הקרוב יהיה פחות כיף ביציע, כשהקהל מאוחד זה לטובת כולנו לטווח הארוך.

גם אם אתם מסכימים וגם אם לא - הארגון החליט על דרך פעולה מסוימת, אנחנו חייבים לתת לו גב.

תפסיקו להסתכל לטווח קצר, גם אם בזמן הקרוב יהיה פחות כיף ביציע, כשהקהל מאוחד זה לטובת כולנו לטווח הארוך.

בכל צעד של ארגון שיהיה מחוץ ליציע אני אתמוך.

כל מה שיקרה בתוך היציע פוגע בקבוצה, בטווח קצר ובטווח ארוך

אני מעדיף שיהיה היום עידוד רגיל והמחאה תהיה בדרך אחרת.

אבל אם הפנאטיקס מחליטים לא לעודד צריך היום יציע שקט כדי להראות שהם לא לבד במלחמה.

נכון שזה משחק מאוד חשוב אבל אם אתם רוצים עידוד רציני להמשך העונה אז אולי צריך לוותר על משחק או שתיים בשביל זה.

אני מבין את עניין הגב לארגון והכל וזה נכון, אבל...

לעניות דעתי יש שתי אופציות:

1. לא לעודד במשחקים+פעולות נוספות ביציע מה שעלול להוביל להפסדים. ואולי מתישהו ההנהלה תבין.

2. לעשות הפגנות ומחאות וכו מחוץ ליציע,במשרדים וכו' ואולי מתישהו ההנהלה תבין.

לא חבל על התארים והנקודות בבחירה באופציה 1?

אני מבין את עניין הגב לארגון והכל וזה נכון, אבל...

לעניות דעתי יש שתי אופציות:

1. לא לעודד במשחקים+פעולות נוספות ביציע מה שעלול להוביל להפסדים. ואולי מתישהו ההנהלה תבין.

2. לעשות הפגנות ומחאות וכו מחוץ ליציע,במשרדים וכו' ואולי מתישהו ההנהלה תבין.

לא חבל על התארים והנקודות בבחירה באופציה 1?

חבל אבל אם הפנאטיקס בוחרים לא לעודד ואנשים יעודדו זה יהיה הכי גרוע כי גם יהיה עידוד פח וגם ההנהלה לא תעשה כלום.

חבל אבל אם הפנאטיקס בוחרים לא לעודד ואנשים יעודדו זה יהיה הכי גרוע כי גם יהיה עידוד פח וגם ההנהלה לא תעשה כלום.

מה זה אומר עידוד פח?

אם העידוד פח, למה שההנהלה לא תעשה משהו?

הארגון כארגון יכול לא לעודד וזה בסדר. אבל לא כפעולה אקטיבית למשוך את שאר הקהל.

הפעולות צריכות להיות מחוץ ליציע. מה הטעם שגם נתענה ביציעים וגם נפסיד לכל מיני קבוצות פח אשפה ונפספס תארים.

מה זה אומר עידוד פח?

אם העידוד פח, למה שההנהלה לא תעשה משהו?

כי ההנהלה לא ממש מבינה בעידוד אז בגלל שישירו אחרי גולים הם יגידו שזה מספיק.

כי ההנהלה לא ממש מבינה בעידוד אז בגלל שישירו אחרי גולים הם יגידו שזה מספיק.

מה זה אומר להבין בעידוד?