Jump to content

שני שחקני ליגת העל נעצרו בחשד לתאונת פגע וברח

Darwin

Recommended Posts

אני בכלל לא מרבה להגיב בפורום (תגובה פעם בשנה בערך).

אבל הנושא הזה חייב אותי להגיב.

נתחיל בזה שלא משנה מה הנסיבות, מוות של ילד בן 16 שכל החיים לפניו הוא טרגדיה.

לא משנה אם הוא "אשם" או לא.

יצחק אספה עבר על החוק והזניח פצוע בשטח והיה תחת השפעת אלכוהול (נכון שזה לא היה מציל את הילד והוא לא באמת היה שיכור, אבל זה החוק), ולכן הוא צריך למצות את הדין ולהכנס לכלא אם השופט/ים יראה לנכון.

רוכבי אופניים חשמליים זו תופעה ובעיה ידועה, הממשלה צריכה לטפל בה בשיא הרצינות.

לדעתי לא הגיוני להאשים פה את הרוכב במה שקרה, הממשלה מפקירה את נושא האופניים החשמליים מהרגע שהוא צץ.

אין מספיק שבילי אופניים, אין אכיפה, אין באמת רגולציה, ובגדול אין דין ואין דיין.

חבל שהמדינה מזניחה את הנושא וצריכים למות פה רוכבים והולכי רגל בכדי שמשהו יזוז שם למעלה.

בכל מקרה לבוא ולהאשים פה את הרוכב/ההורים שלו במה שקרה זה מעשה אבילי.

נכון שאספה לא יכל למנוע את התאונה, אבל אין זה אשמת הרוכב או הוריו (משתתף בצערם והלוואי וזה יהיה הקורבן האחרון). היחידים שאפשר לבוא אליהם בטענות זה הממשלה בכלל ושר התחבורה ישראל כץ בפרט.

אם היה שם שביל אופניים והוא בחר לרדת לכביש זה כבר סיפור אחר (אתה בטוח?). בכל מקרה, הטענות שההורים שקונים לילדים את הכלי אשמים מפגרות כי שוב, אפשר לומר את זה על כל כלי רכב. ילד בן 17 יכול לעשות רישיון על רכב וב18 יכול להתגייס לצבא, לכן כל הטענות לגבי הגיל לא קשורות בעליל. הבעיה שמחפסים תמיד את מי להאשים חוץ מהאשם עצמו. במקרה הספציפי, פגע וברח,יש אשם אחד מרכזי ברור, אבל באופן גורף לכלל המקרים, המדינה אשמה מאוד.

בגלל הנסיעה בכביש, לדעתי רוכבי אופניים יהיו מחוייבים ללמוד נהיגה, ילד בן 16 לא מבין מה זה כביש ואיך הוא פועל

לטעמי רק לימוד וחינוך יכול למנוע עוד ועוד נפגעים

אני גם לא מרבה לרשום אבל כמו החבר מעלי גם אחרוג ממנהגי.

אספה על ההפקרה והאלכוהול ייכנס לכלא ובצדק, אפשר לעבור לנושא הבא

כרוכב אופניים חשמליים וקורקינטים זה פשוט מחדל מה שהולך.

ניסיתים פעם להרכיב מישהו? הסטיות ימינה שמאלה זה משוגע ולא צפוי ואחד הדברים המסוכנים שניתן לעשות.

כשהורידו את האופניים לכבישים הכוונה היתה לרחובות מגורים יותר.אף אחד לא מצפה ממישהו ליסוע בכביש בנמיר/רוקח וכו'.

לצרוח מה עם שבילי אופניים ותשתיות? אני מגדיר בקרב חבריי את רוקח כ"אוטוסטרדה לאופנים", השביל הכי טוב בעיר, רציף וללא הפסקות סטייל אבן גבירול.

אז לסיכום, אותי יותר מרתיח שמתעלמים ממש מהרכבה של אדם נוסף, נסיעה על כביש ראשי כשיש שביל אופניים מצוין והיעדר פנסים אחורים(לא בטוח שבאמת לא היה)

אז לפני הפתרון של רישוי וביטוח צריך להתחיל עם אכיפה יעילה (במקום נסיעה על מעברי חציה להתחיל עם דוחות של נסיעה נגד הכיוון, התעלמות מרמזורים אדומים ועצור, קלות ראש (לחתוך אנשים וכו')

אם האכיפה תהיה יעילה ואגרסיבית זה ישתפר פלאים

אני גם לא מרבה לרשום אבל כמו החבר מעלי גם אחרוג ממנהגי.

אספה על ההפקרה והאלכוהול ייכנס לכלא ובצדק, אפשר לעבור לנושא הבא

כרוכב אופניים חשמליים וקורקינטים זה פשוט מחדל מה שהולך.

ניסיתים פעם להרכיב מישהו? הסטיות ימינה שמאלה זה משוגע ולא צפוי ואחד הדברים המסוכנים שניתן לעשות.

כשהורידו את האופניים לכבישים הכוונה היתה לרחובות מגורים יותר.אף אחד לא מצפה ממישהו ליסוע בכביש בנמיר/רוקח וכו'.

לצרוח מה עם שבילי אופניים ותשתיות? אני מגדיר בקרב חבריי את רוקח כ"אוטוסטרדה לאופנים", השביל הכי טוב בעיר, רציף וללא הפסקות סטייל אבן גבירול.

אז לסיכום, אותי יותר מרתיח שמתעלמים ממש מהרכבה של אדם נוסף, נסיעה על כביש ראשי כשיש שביל אופניים מצוין והיעדר פנסים אחורים(לא בטוח שבאמת לא היה)

אז לפני הפתרון של רישוי וביטוח צריך להתחיל עם אכיפה יעילה (במקום נסיעה על מעברי חציה להתחיל עם דוחות של נסיעה נגד הכיוון, התעלמות מרמזורים אדומים ועצור, קלות ראש (לחתוך אנשים וכו')

אם האכיפה תהיה יעילה ואגרסיבית זה ישתפר פלאים

ילד בן 16 לא באמת יתלהב מדוחות, מקסימום יתן לאבא שלו לשלם

צריך להגביל את גיל הרכיבה על אופניים חשמליות

ילד בן 16 לא באמת יתלהב מדוחות, מקסימום יתן לאבא שלו לשלם

צריך להגביל את גיל הרכיבה על אופניים חשמליות

מגיל 16 כפוף לרישיון (רכב או דו גלגלי).

הילד לא משלם? לא יראה רישיון לעולם

לא יתלהב מדוחחת? כמו שהוא לא עולה על אופנוע הוא גם לא יעלה על אופניים

מתחת לגיל 16? החרמת אופניים (כמו בנהיגה בשכרחת עם אוטו) וקנס 3000₪ להורים יפתור את הבעיה צ'יק צ'ק

אם היה שם שביל אופניים והוא בחר לרדת לכביש זה כבר סיפור אחר (אתה בטוח?). בכל מקרה, הטענות שההורים שקונים לילדים את הכלי אשמים מפגרות כי שוב, אפשר לומר את זה על כל כלי רכב. ילד בן 17 יכול לעשות רישיון על רכב וב18 יכול להתגייס לצבא, לכן כל הטענות לגבי הגיל לא קשורות בעליל. הבעיה שמחפסים תמיד את מי להאשים חוץ מהאשם עצמו. במקרה הספציפי, פגע וברח,יש אשם אחד מרכזי ברור, אבל באופן גורף לכלל המקרים, המדינה אשמה מאוד.

כן, אם הבנתי נכון את מיקום התאונה יש שביל אופניים בצד השני (בצד של פארק הירקון)

עכשיו רוצים לחקור את הנהג ולהאשים אותו בהריגה ברשלנות...

הוא אשם באותה מידה כמו הבן של ארי נשר שעלה על האופניים

אף אחד לא מדבר על זה שאולי גם הם היו שיכורים

עכשיו רוצים לחקור את הנהג ולהאשים אותו בהריגה ברשלנות...

הוא אשם באותה מידה כמו הבן של ארי נשר שעלה על האופניים

גועל נפש מה שעושים לילד הזה, המשטרה אשכרה הוציאה הודעה: "אם הוא לא היה מרכיב את ארי, ארי היה בחיים", כאילו מישהו הכריח אותו.

ובכלל, אכלו את הראש עם הסיפור הזה, אם זה היה ילד משכונת התקווה הוא בקושי היה מקבל כותרת.

אשכרה צריך לדעת גם את מי לדרוס.

גועל נפש מה שעושים לילד הזה, המשטרה אשכרה הוציאה הודעה: "אם הוא לא היה מרכיב את ארי, ארי היה בחיים", כאילו מישהו הכריח אותו.

ובכלל, אכלו את הראש עם הסיפור הזה, אם זה היה ילד משכונת התקווה הוא בקושי היה מקבל כותרת.

כמו כל דבר בחיים

באותו היום נדמה לי שעוד מישהו נדרס, מישהו מדבר על זה?

באותו היום נדמה לי שעוד מישהו נדרס, מישהו מדבר על זה?

זה לא מדוייק, האיש שנדרס שם נדרס במעבר חציה אחרי שנהג רכב עבר באדום, לאף אחד אין ספק שהנהג יהיה אשם ואין כל כך מה לעשות עם מקרה כזה, המקרה של האופניים הוא משמעותית שונה בגלל הרבה סיבות אז ברור שיש סביבו יותר עניין.

ככה המשטרה והתקשורת שלנו עובדות בכל נושא.

זה פשוט לא ייאמן, פיגוע עם הרוגים בשומרון נעלם תקשורתית אחריי גג 24 שעות.

המקרה הזה הוא מקרה ככ שכיח, איך זה תופס את הכותרות הראשיות במאקו/ווינט/וואלה שבועיים (?) אחריי ?

זה פשוט לא ייאמן, פיגוע עם הרוגים בשומרון נעלם תקשורתית אחריי גג 24 שעות.

המקרה הזה הוא מקרה ככ שכיח, איך זה תופס את הכותרות הראשיות במאקו/ווינט/וואלה שבועיים (?) אחריי ?

ההרוגים הם בנים של מפורסם? לא? אז מה אתה רוצה?