Jump to content

שני שחקני ליגת העל נעצרו בחשד לתאונת פגע וברח

Darwin

Recommended Posts

על פי הפרסומים כמות האלכוהול שמצאו אצלו היא חוקית במידה והוא לא היה נהג צעיר (יש החמרה בנושא הכמות לנהגים צעירים)
כך ששיכור הוא לא היה.

החטא שלו וזה חטא חמור מאוד זה שהוא לא נשאר שם.

"ברח ונתן לו למות במקום" אתה חושב שהוא היה יכול להציל את הילד אם היה נשאר? הזמינו שם אמבולנס ברגע התאונה

זה עדיין לא מצדיק את זה שהוא ברח.

לפי התיעוד של התאונה, הוא לא היה יכול להימנע ממנה, ולכן אני לא מגדיר את זה בתור "הרג בנאדם"

ובטח שלא רצח אותו.

לדעתי בסופו של דבר הוא יואשם רק בבריחה.

באשר לכל רוכבי האופניים החשמליים למיניהם, תתחילו להבין שזה נתיב משותף גם לכלי רכב גדולים וחזקים מכם, ובמקרה של תאונה אתם תיפגעו יותר

אם נצא מנקודת הנחה שהנהג לא היה שותה בכלל, וגם נשאר להגיש עזרה, ועדיין הייתה קורית התאונה, אז מי שהרס שתי משפחות זה ללא ספק הילד על האופניים שגרם לתאונה

אם נצא מנקודת הנחה שהנהג לא היה שותה בכלל, וגם נשאר להגיש עזרה, ועדיין הייתה קורית התאונה, אז מי שהרס שתי משפחות זה ללא ספק הילד על האופניים שגרם לתאונה

אם נצא מנקודת הנחה שהוא לא היה שותה בכלל, כנראה שהיה שם לב שיש מלפניו פאקינג אופניים עם בן אדם עליהם והוא לא היה לוחץ על הדוושה כמו מטומטם ונוסע בזהירות יתרה

אז אולי הוא היה פוגע בו אבל פגיעה בזמן בלימה מנסיעה איטית היא שונה מאשר פגיעה ישירה במהירות שיא

שתה ועלה על ההגה ועוד ברח מהתאונה, הרג ילד בן 17, כן חבר זה נקרא הריגה

על פי הפרסומים כמות האלכוהול שמצאו אצלו היא חוקית במידה והוא לא היה נהג צעיר (יש החמרה בנושא הכמות לנהגים צעירים)

כך ששיכור הוא לא היה.

"ברח ונתן לו למות במקום" אתה חושב שהוא היה יכול להציל את הילד אם היה נשאר? הזמינו שם אמבולנס ברגע התאונה

לפי התיעוד של התאונה, הוא לא היה יכול להימנע ממנה, ולכן אני לא מגדיר את זה בתור "הרג בנאדם"

ובטח שלא רצח אותו.

באשר לכל רוכבי האופניים החשמליים למיניהם, תתחילו להבין שזה נתיב משותף גם לכלי רכב גדולים וחזקים מכם, ובמקרה של תאונה אתם תיפגעו יותר

קודם כל ניתן לבוחני התנועה להחליט מה היה ניתן למנוע וכמה, איך שזה נראה מהפרטים היבשים,

הוא חזר אחרי שעה ונמדד לו 250 מ"ג אלכוהול, בזמן התאונה כנראה שהיה יותר, מאמין שלא יוכלו לבדוק את זה.

היה פה שילוב של אלכוהול (אסור לו לשתות בכלל, יש סיבה מאחורי החוק הזה), מהירות גבוהה מהמותר (נראה ככה לפחות לפי הסרטון), בלילה = הנהג אשם , גם אם הוא נכנס לו לנתיב.

אתה שוב מתבלבל בין מה שגרם לתאונה לבין מי אשם, זה 2 דברים שונים.

ואני לא דיברתי על רצח.

כותבים 100 פעם שהילד גרם לתאונה ואתה כותב שמתעלמים מזה

וואלה, הודעה של בן אדם אחד בדף הקודם זה 100 פעם?

סליחה שהפרעתי לסדר החיים שלך גבר, אני אדאג לבדוק בקפידות בפעם הבאה..

באמת גם אם הוא שיכור וכו'

עדיין צריך למגר את החרא הזה של אופניים על הכביש

ילדי חרא מסתובבים וגורמים לאנשים להיכנס לכלא על כלום

רק לפני יומיים ראיתי ממש מול העיניים מישהי עם אופניים חשמליות שנסעה ברמזור אדום של הולכי רגל ורכב נכנס בה, במזל הבנאדם הצליח להאט אז רק הפיל אותה, אבל אז אמרתי לעצמי, אם הוא היה בטעות הורג אותה, כי זה לא פשוט להאט תוך שנייה, והולך על זה לכלא,והמשפחה שלה היו מקללים לו את החיים, במקום לקלל את עצמם על זה שיש להם ילדה סתומה שלא יודעת לנסוע כמו שצריך

הבעיה הגדולה שרוב הסיכויים היא לא תלמד מזה כלום, ורוב הסיכויים שהיא הולכת לתבוע את התחת של הבנאדם שדרס אותה, וזה משפט רציני על טעות שהוא בכלל לא עשה אלא היא

באמת שאני חושב שצריך לשלול את החרא הזה, לכולם זה מזיק

אולי אפשר לעשות חוק שרק בני 30 ומעלה יעלו על החרא הזה, אולי להם יש מספיק שכל לא להיכנס לנתיב של רכב או לנסוע באדום

הכי יפה שילדי החרא האלה עם האופניים הם נראים הקורבן, ואם לא עזרת להם אוי ואבוי, אבל למה שאני אעזור לבנאדם שגומר לי את החיים עם שטויות שלו?

תכף יגידו לי שאם אני רואה מחבל צריך לסמן לו איפה נמצא הלב שלי, שלא יפספס בטעות

כך ששיכור הוא לא היה.

ובטח שלא רצח אותו.

(א) שתה אלכוהול ועלה על ההגה

(ב) נהג במהירות גבוהה מהמותר.

(ג) ברח מזירת התאונה במקום להגיש עזרה מיד

גם אם הילד מוגדר כ'גורם התאונה', אם היה נמנע מכ"א מהסעיפים הנ"ל יכול מאוד להיות שהיה נמנע כאן האסון בכל מקרה (יש הבדל מהותי בין פגיעה במהירות המותרות לבין 20-30 קמ"ש יותר, כמו גם ההבדל המהותי בין תגובות נהג שיכור לכזה שלא שתה).

אני משתדל להתרחק מלנסוע בת"א, בעיקר בגלל רוכבי האופניים החשמליות, וכשאני רואה מישהו כזה רוכב לצד הכביש אני מאט את הנסיעה שלי בטירוף בדיוק כדי להימנע ממקרים כאלה.

ממה שאני מבין הכמות שנמצאה אצלו בדם היא בערך של כוס בירה. אני מניח שהוא לא היה שיכור. בעיקר טיפש כיוון שברח מהזירה

הוא חזר למקום התאונה כשעה לאחר האירוע

סביר להניח שהוא שתה יותר מכוס בירה אם זה היה כמות האלכוהול בדם

לפי החוק היבש הוא נחשב שיכור. בפועל? כנראה שלא היה שיכור. אבל מה שקובע בסופו של דבר זה החוק.

שוב, כל הסיפור הזה היה משתנה ב-180 מעלות אם לא היה בורח. נכון הילדי אופניים האלה הם מכת מדינה, וגם פה האשם העיקרי הוא הרוכב אופניים. אבל אספה דפק את עצמו לגמרי ברגע שברח. ועוד ניסה להעלים ראיות אחר כך ולשבש תהליכי חקירה. יכול להיות שנלחץ, פחד אנאערף... כך או כך הוא כנראה ישלם על זה עכשיו.

חבל לי עליו, באמת, גם על הילד ומשפחתו כמובן. אספה יצטרך לחיות עם הדבר הזה כל החיים. והכל בגלל חוסר היכולת של המדינה להתמודד עם כל הכלים החשמליים האלה והנוער שמתפרע איתם.

באמת גם אם הוא שיכור וכו'

עדיין צריך למגר את החרא הזה של אופניים על הכביש

ילדי חרא מסתובבים וגורמים לאנשים להיכנס לכלא על כלום

רק לפני יומיים ראיתי ממש מול העיניים מישהי עם אופניים חשמליות שנסעה ברמזור אדום של הולכי רגל ורכב נכנס בה, במזל הבנאדם הצליח להאט אז רק הפיל אותה, אבל אז אמרתי לעצמי, אם הוא היה בטעות הורג אותה, כי זה לא פשוט להאט תוך שנייה, והולך על זה לכלא,והמשפחה שלה היו מקללים לו את החיים, במקום לקלל את עצמם על זה שיש להם ילדה סתומה שלא יודעת לנסוע כמו שצריך

הבעיה הגדולה שרוב הסיכויים היא לא תלמד מזה כלום, ורוב הסיכויים שהיא הולכת לתבוע את התחת של הבנאדם שדרס אותה, וזה משפט רציני על טעות שהוא בכלל לא עשה אלא היא

באמת שאני חושב שצריך לשלול את החרא הזה, לכולם זה מזיק

אולי אפשר לעשות חוק שרק בני 30 ומעלה יעלו על החרא הזה, אולי להם יש מספיק שכל לא להיכנס לנתיב של רכב או לנסוע באדום

הכי יפה שילדי החרא האלה עם האופניים הם נראים הקורבן, ואם לא עזרת להם אוי ואבוי, אבל למה שאני אעזור לבנאדם שגומר לי את החיים עם שטויות שלו?

תכף יגידו לי שאם אני רואה מחבל צריך לסמן לו איפה נמצא הלב שלי, שלא יפספס בטעות

בדיוק לזה התכוונתי

על כל ילד עם 3 שיערות בביצים שיקפוץ לי מול האוטו אני יכול לגמור במעצר גם אם נסעתי לפי חוק

הכי מרגיז זה שהם מופיעים לך פתאום אחרי עיקול באמצע הנתיב השמאלי, גם אם יש נתיב מיוחד לאופניים.

חייבים לחייב את כל רוכבי הכלים הממונעים ברשיון נהיגה ותיאוריה.

שיוציאו סוג רשיון מיוחד לכלים חשמליים כמו שיש רשיון לטרקטור החל מגיל מסויים (16?)

למיטב ידיעתי גם לפי החוק הוא נופל במבחן השכרות גם אם לא לוקחים בחשבון שהממצאים בדם שלו נלקחו רק זמן-מה לאחר התאונה. כמובן שיש הבדל ברמת התפקוד בין לשתות איזה 2 כוסות בירה לבין להרים שוטים כל הערב (מן הסתם שבית המשפט יתחשב בכך), אבל עדיין - ככל הנראה עלה על ההגה עם אלכוהול מעל המותר בדם, וכשזה מצטרף לשאר הפעולות שלו (נסיעה מהירה ובריחה מהזירה) זה נראה רע מאוד עבורו.

לפי החוק היבש הוא נחשב שיכור. בפועל? כנראה שלא היה שיכור. אבל מה שקובע בסופו של דבר זה החוק.

שוב, כל הסיפור הזה היה משתנה ב-180 מעלות אם לא היה בורח. נכון הילדי אופניים האלה הם מכת מדינה, וגם פה האשם העיקרי הוא הרוכב אופניים. אבל אספה דפק את עצמו לגמרי ברגע שברח. ועוד ניסה להעלים ראיות אחר כך ולשבש תהליכי חקירה. יכול להיות שנלחץ, פחד אנאערף... כך או כך הוא כנראה ישלם על זה עכשיו.

חבל לי עליו, באמת, גם על הילד ומשפחתו כמובן. אספה יצטרך לחיות עם הדבר הזה כל החיים. והכל בגלל חוסר היכולת של המדינה להתמודד עם כל הכלים החשמליים האלה והנוער שמתפרע איתם.

שאלה רצינית. איך הילד עם האופניים אשם? לפי הסרטון זה נראה שהוא נוסע על הנתיב הימני, מכונית אחת עוקפת אותו בלי בעיה. נראה כי בדיוק ברמזור מתחלף וכנראה הנהג אופניים רצה לעצור ויצחק רצה לתפוס את הכתום.

וואי וואי אחותו שירתה איתי.. מסכנה :\

נראה לי שהוא באמת הולך לאכול אותה, עזבו מפורסם, הוא הרג בן אדם.

היא גם הייתה עם אח שלי בצבא

איפה שירתת?

אתה מתכוון לאחותו של הנער?

רק נזכיר פה את החוק שחייב אופניים חשמליים לרדת לכביש. מאז שהחוק הזה נכנס לתוקפו הגופות לא מפסיקות להערם, וממש לא כולם של ילדים טאמבלים שלא יודעים להתנהג בכביש.

אני לא מבין אתכם.. שתה, נהג, פגע/דרס, הילד קפץ/לא קפץ. העבירה האמתית שלו הייתה להפקיר אותו שם, מבלי לקחת אחריות על המעשה שלו, ולהגיד שגיתי כי 1.2.3 . וזאת העבירה החמורה ביותר שאדם יכול לעשות, שיכור או לא, נהג חדש או ישן. איך אתה יכול פשוט להמשיך לסוע? זה מראה שהוא זבל של בנאדם, שלא לוקח אחריות על המעשים (הקשים) שלו. אנשים כמוהו צריך להוקיע בחברה הישראלית, ולשלוח לכלא. גדל פה דור לא מחונך שמעניין אותו רק הוא והפלאפון שלו.

רק נזכיר פה את החוק שחייב אופניים חשמליים לרדת לכביש. מאז שהחוק הזה נכנס לתוקפו הגופות לא מפסיקות להערם, וממש לא כולם של ילדים טאמבלים שלא יודעים להתנהג בכביש.

החוק גם מחייב את רוכבי האופניים לציית לחוקי התנועה והרמזורים

אהה כן, ולהשתמש בנתיב האופניים במידה ויש כזה.

בפועל כ 90% מרוכבי האופניים שאני נתקל בהם במהלך הנסיעות שלי שמים זין על כל החוקים ששנינו ציינו.

הם עושים מה שבא להם על הכביש, אם זה חוסך להם רמזור אז הם יעלו על המדרכה או מעברי חציה ויסכנו גם את הולכי הרגל

חותכים נתיבים, נוסעים בנתיב השמאלי או באמצע הנתיב הימני, נוסעים נגד כיוון התנועה, פונים שמאלה באמצע כיכר (כדי לחסוך סיבוב מסביבו)

ועוד מקללים אותך ועושים תנועות אם אתה מעז לצפור או להעיר להם.

ולהכנס בעגלות ובמבוגרים במדרכה זה יותר טוב?

וואלה, הודעה של בן אדם אחד בדף הקודם זה 100 פעם?

סליחה שהפרעתי לסדר החיים שלך גבר, אני אדאג לבדוק בקפידות בפעם הבאה..

4-5 הודעות שונות לפניך כתוב בצורות שונות שהילד קפץ לו לכביש.

וסלחתי מתוק, רק אל תעלב לנו.

בדיוק לזה התכוונתי

על כל ילד עם 3 שיערות בביצים שיקפוץ לי מול האוטו אני יכול לגמור במעצר גם אם נסעתי לפי חוק

הכי מרגיז זה שהם מופיעים לך פתאום אחרי עיקול באמצע הנתיב השמאלי, גם אם יש נתיב מיוחד לאופניים.

חייבים לחייב את כל רוכבי הכלים הממונעים ברשיון נהיגה ותיאוריה.

שיוציאו סוג רשיון מיוחד לכלים חשמליים כמו שיש רשיון לטרקטור החל מגיל מסויים (16?)

שמע אח, אם תהיה מעורב בכל תאונה שהיא וכתוצאה ממנה בן אדם ימות או יפצע קשה יקחו אותך לחקירה, באסה .. אבל זה מה יש.

תוכיח שהיית כמו שצריך ולא יקרה לך כלום, מכיר מקרים שנהגים הרגו אנשים ולא עשו להם כלום, כי הוכח שלא היה אפשר למנוע את התאונה.

החוק גם מחייב את רוכבי האופניים לציית לחוקי התנועה והרמזורים

אהה כן, ולהשתמש בנתיב האופניים במידה ויש כזה.

בפועל כ 90% מרוכבי האופניים שאני נתקל בהם במהלך הנסיעות שלי שמים זין על כל החוקים ששנינו ציינו.

הם עושים מה שבא להם על הכביש, אם זה חוסך להם רמזור אז הם יעלו על המדרכה או מעברי חציה ויסכנו גם את הולכי הרגל

חותכים נתיבים, נוסעים בנתיב השמאלי או באמצע הנתיב הימני, נוסעים נגד כיוון התנועה, פונים שמאלה באמצע כיכר (כדי לחסוך סיבוב מסביבו)

ועוד מקללים אותך ועושים תנועות אם אתה מעז לצפור או להעיר להם.

אז כן לנסוע על המדרכה או לא , לא הבנתי?

ורק להבהיר משהו, אני אנטי גדול של האופניים החשמליים והקורקינטים למינהם , אין לי משהו כזה ואני גר ונוהג בתל אביב וחי את החרא הזה , הלוואי שלא היו קיימים בכלל.

אבל ואוו, איך אפשר להיות בצד של מישהו שנהג שיכור ודרס למוות ילד, ועוד ברח .

תדעו להפריד בין דיון אם המצב שיש היום עם האופניים הוא מצב תקין (הוא ממש לא לדעתי) לבין דיון אם הנהג יצא פה בסדר או לא.

זה שהילד נהרג רק גורע את המקרה מן הסתם. זה לא באמת משנה אם הוא קפץ לו לכביש או לא . הילד נהרג נקודה.

הדבר היחיד שעוד איכשהו יכול לעוזר לאספה השיכור זה העובדה שהוא חזר, אומנם באיחור של לא יודע כמה זמן אבל עדיין הוא חזר , ואז כמובן שם תפסו אותו לביקורת נראה לי והוא הודה שזה הוא .

בדיוק אתמול נהג מונית פגע בידידה שלי במעבר חצייה צעק לה מהחלון "את בסדר" הוא ראה שכן ודפק רייס וברח מהמקום , היא לא הלכה לבית חולים ישירות ,ולא הגישה תלונה(בינתיים),יצאה נעל.

התאונות אצלנו בארץ זה קטסטרופה . אנחנו המדינה עם הנהגים הכי חסרי סבלנות בעולם . שלא לדבר על טיפשות של אנשים שמחנים את הרכב שלהם בצורות הזיות ונוהגים בצורה כל כך מסוכנת לציבור ,

שאני בתור נהג מהצד ,רק מתחנן שפתאום יתפוס אותם שוטר וישלול להם את הרישיון לנצח.

כל זה היה נמנע אם בישראל הייתה פועלת תחבורה ציבורית בשבת ובלילה. אם ביום שישי בלילה, פעם בחצי שעה, היה יוצא אוטובוס ממרכזי הבילוי של ת"א (הנמל, יד חרוצים, אזור סלמה/הרצל) ומפזר את הבליינים בשכונות העיר. הנהג היה יכול לצאת מהנמל ולרדת ברכבת מרכז ולחזור לאשדוד בלי דאגות. הנערים היו חוזרים לבית שלהם בשלום.

אבל אנחנו בישראל, המדינה היחידה בלי תחבורה ציבורית בלילות ובסופי שבוע. אז זה לא ייקרה.

זה שהילד נהרג רק גורע את המקרה מן הסתם. זה לא באמת משנה אם הוא קפץ לו לכביש או לא . הילד נהרג נקודה.

הדבר היחיד שעוד איכשהו יכול לעוזר לאספה השיכור זה העובדה שהוא חזר, אומנם באיחור של לא יודע כמה זמן אבל עדיין הוא חזר , ואז כמובן שם תפסו אותו לביקורת נראה לי והוא הודה שזה הוא .

בדיוק אתמול נהג מונית פגע בידידה שלי במעבר חצייה צעק לה מהחלון "את בסדר" הוא ראה שכן ודפק רייס וברח מהמקום , היא לא הלכה לבית חולים ישירות ,ולא הגישה תלונה(בינתיים),יצאה נעל.

התאונות אצלנו בארץ זה קטסטרופה . אנחנו המדינה עם הנהגים הכי חסרי סבלנות בעולם . שלא לדבר על טיפשות של אנשים שמחנים את הרכב שלהם בצורות הזיות ונוהגים בצורה כל כך מסוכנת לציבור ,

שאני בתור נהג מהצד ,רק מתחנן שפתאום יתפוס אותם שוטר וישלול להם את הרישיון לנצח.

אוי נו באמת, עכשיו הנהגים אשמים?

אני לא רוצה לספר לך על כמות השטויות והדברים הדפוקים שכל אלה עם האופניים חשמליות עושים, ואחר כך הם משחקים אותה הקורבן אם פוגעים בהם

לדעתי אבא שקונה לילד שלו את החרא הזה, שלא יבכה אם פוגעים בו, כי הוא גרם לזה