Jump to content

סיכום הניצחון על מכבי נתניה (חוץ) אחריי צפייה בש.ח | 3 נקודות חשובות מאוד במאבק האליפות

Sawyer

Recommended Posts

משחק ליגה ראשון שלדעתי איביץ טעה עם הניהול משחק שלו

ברגע שעברנו ל3 בלמים שיחקנו גרוע מאוד, לא הגענו למצבים ונתניה השתלטו על המשחק

ציפיתי שינסה לתקן או שיכניס את סבוריט ויוציא את פיבן ואז לעבור ל4 בהגנה במערך הרגיל

או שפשוט יעביר את ייני להיות מגן שמאלי אם הוא לא רוצה לבזבז עוד חילוף בדקה יחסית מוקדמת

הדבר היחיד שאפשר לקחת מהמשחק הזה הוא שהגיע הזמן שננצח גם משחקים כאלו עם קצת מזל מאמין שהלקחים יופקו להמשך.

זה הרגיש לי כמו המשחק נגד מכבי פ״ת בבלומפילד שהובלנו 2-0 בעונה של סוזה ואז סוזה הוציא את ערן ועשה כמה שינויים על המגרש וסיימנו 2-2. אבל הפעם ניצחנו, עדיף שהטעויות שלומדים מהם אחרי ניצחון.

הלוואי שהגול של אליהו היה קצת מזל של אלופים.

זה הרגיש לי כמו המשחק נגד מכבי פ״ת בבלומפילד שהובלנו 2-0 בעונה של סוזה ואז סוזה הוציא את ערן ועשה כמה שינויים על המגרש וסיימנו 2-2. אבל הפעם ניצחנו, עדיף שהטעויות שלומדים מהם אחרי ניצחון.

רק שנגד פ"ת רקדנו ובסוף חילקנו להם מתנות שיחזרו

ואתמול נתניה היו שווים לפחות תיקו ועקצנו 2 גולים מכלום

השאלה מה עדיף. עמיחי קלישאות או ארבל שהקול שלו נפלא (עזוב שניה את החוסר חדות) מבלי התלהמות וכאלה.

זה גם תלוי מה אתה מצפה משדר. אני מצפה ממנו שקודם כל הקול שלו לא ירגיז אותי ושהוא לא יציק.

לי יש ציפיות קצת יותר גבוהות כנראה :) כיום אני מעדיף את יונתן כהן.

זה לא מעניין, צריך לדעת לנצח גם במשחקים גרועים.

מעולה. יש לנו עוד משחקים העונה סטייל אשדוד וק"ש חוץ במגרשים שעושים לנו את המוות, בית"ר בטדי ומכבי פ"ת (שזה פחות קשור כי הם באמת אחלה קבוצה) - ניצחונות כמו אתמול נותנים לשחקנים הרגשה וביטחון שגם אם לא הולך טוב וגם אם נשארו פחות מ10 דק' לסיום אפשר לנצח אפילו בטעות.

ראינו את החלק הרע של מאמן שעושה שינויים משעמותיים תוך כדי משחק, לפעמים זה פחות הולך. אתמול, זה אפילו היה שינוי רע מאוד. זה חלק מהמשחק, מי שלא עושה לא טועה. נקווה שבהמשך העונה זה יקרה כמה שפחות ושנדע לקחת את הנקודות למרות הניהול משחק הלא טוב.

כולם פה היו מכניסים בחילוף כפול במחצית את סבוריט גם? ונשארים עם חילוף אחד במחצית

או משאירים את רוסטם/פיבן לקבל אדום ולהרוס את המשחק.

עדיין לא הבנתי מה הפיתרון קסם האולטימטיבי.

בעיית הכשירות של שני הזרים שמה את איביץ' במצב לא נעים, לאלתור שלו תוך כדי תנועה היה יתרון משמעותי (נמנענו מאדום ומחורי רוסטם) לצד חסרון גדול (שדובר עליו מספיק) - כן, זאת לא הייתה ההחלטה הכי טובה של איביץ', אבל זאת הייתה סיטואציה לא פשוטה וכל פתרון היה גם בעייתי.

אני חושב שאיביץ' היה בסדר גמור אתמול.

נתניה שיחקו ממש טוב ביחס לקבוצות שנפגשנו מולם עד כה.

הם עשו לחץ מעולה על השחקנים שלנו, שחקני האמצע שלהם היו במשחק טוב מאוד עם הרבה אנרגיה ורצון.

לא חושב שיש הרבה שינויים שאיביץ יכל לעשות והיו משנים דרמטית את מהלך המשחק.

כולם פה היו מכניסים בחילוף כפול במחצית את סבוריט גם? ונשארים עם חילוף אחד במחצית

או משאירים את רוסטם/פיבן לקבל אדום ולהרוס את המשחק.

עדיין לא הבנתי מה הפיתרון קסם האולטימטיבי.

בעיית הכשירות של שני הזרים שמה את איביץ' במצב לא נעים, לאלתור שלו תוך כדי תנועה היה יתרון משמעותי (נמנענו מאדום ומחורי רוסטם) לצד חסרון גדול (שדובר עליו מספיק) - כן, זאת לא הייתה ההחלטה הכי טובה של איביץ', אבל זאת הייתה סיטואציה לא פשוטה וכל פתרון היה גם בעייתי.

בגדול מסכים בהחלט.

רק שנראה לי שהחילוף לא היה כדי שרוסטם לא יקבל אדום אלא כי נפצע

אלעזר*

פיקנטריה:אחרי שלא נמצא שעיר לעזאזל ראיקו סופית קיבל תתואר החדש

כפיים לכל חסרי המושג שגם במשחקים האחרונים שהוא מתחיל לחזור לעצמו ממשיכים ללרלר

פיקנטריה שפוספסה: שכטר אחרי הגול מסמן לקהל של מכבי "לא שומע".

אגב, חייב לומר משהו על השידור: זה נכון, ארבל לא חד כמו שהיה והכל. אבל אני נהניתי. קודם כל הקול שלו מעולה, על זה אין ויכוח. אבל כיף לשמוע שדר לא מתלהם, לא נוזף, לא קלישאתי וכו'.

הוא הכי טוב בהיסטוריה בפער, אין אחד שמחזיק שידור יותר טוב, אז למרות שהוא דעך באופן משמעותי זה עדיין טוב. יש לו דברים שאי אפשר ללמד.

לא יודע, לא מסוגל לשמוע את יורם ארבל.

הוא השדר היחידי שממש יש לי אנטי נגדו, מאחרים לא באמת אכפת לי, ולרוב הם רעש לבן עבורי.

אבל יורם ארבל ממש מרגיז אותי

hqdefault.jpg

אהלן, ערב טוב.

היה צעקני ומתלהם. באקסטזה היה טוב מאוד, בכלליות יורם ארבל תמיד היה יותר נעים לדעתי. מסכים שאיינשטיין היה יותר טוב לאורך יותר זמן, בדגש על העשור האחרון, אבל בשיאם ארבל יותר טוב בלי תחרות.

היה צעקני ומתלהם. באקסטזה היה טוב מאוד, בכלליות יורם ארבל תמיד היה יותר נעים לדעתי. מסכים שאיינשטיין היה יותר טוב לאורך יותר זמן, בדגש על העשור האחרון, אבל בשיאם ארבל יותר טוב בלי תחרות.

אני מדבר על מאיר השדרן, לא הפאנליסט.

ארבל מציק עם כל ההתחכמויות שלו סטייל "הלכה חמורו"