Jump to content

מכבי ת''א - מכבי נתניה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

אני חושב שהדבר הכי מטומטם שקראתי כאן זה - מעדיף שפיבן יעלה לנו בגולים מאשר טיבי.

א. זו מחשבה מעוותת מבסיסה

ב. יש את אמאדור

ג. לא חושב שב-30 משחקים האחרונים של טיבי היו יותר מחמישה שערים שהם אשם בהם ישירות (אבל זה פחות העניין כאן)

ד. בלי קשר לטיבי, פיבן לא מתאים למכבי - לא מספיק חזק פיזית, חסר טיימינג, מאוד רך כשבאים מולו עם הפנים

לא מבין את שינוי המערך במחצית, סבבה רצית להוציא את דויזאדה תכניס את סבוריט במקומו, בשביל מה 3 בלמים?

המערך הזה גמר את מיכה ותקע את כל המשחק, נתניה ישבו עלנו חצי שעה (ונתנו תשיוויון) עד שאיביץ עשה את השינוי.

ביציע משום מה זה לא נראה לי כזה גול מזליקי, בהילוך החוזר - הכי גול בטעות שיש.

אחלה דסה, שימשיך להבקיע בטעות

נראה הכי במזל שיש. כולם היו בהלם

בעקבות היום הרכב לגמר שוקו:

ראיקו

סאבוריט זאיר טיבי קנדיל

פרץ גלזר

יוני ריקן אצילי

שכטר

מחצית שניה של מיכה ועטר.

מה שכטר שלא יראה דקה ביום רביעי.

מה שכטר שלא יראה דקה ביום רביעי.

אחרי רביעי יש משחק רק בשני.

עדיף את שוינפלד? להגיע לדקה 70 עם 0-0 ורק אז להכנס ללחץ ולהכניס אותו? שום דבר זה גמר, זה כסף, זה הקופים המזדיינים שלקחו לנו גביע על הראש לפני שנתיים. מספיק סיבות!

עדיף את שוינפלד? להגיע לדקה 70 עם 0-0 ורק אז להכנס ללחץ ולהכניס אותו? שום דבר זה גמר, זה כסף, זה הקופים המזדיינים שלקחו לנו גביע על הראש לפני שנתיים. מספיק סיבות!

מעדיף את שרן חלוץ ולא לפתוח עם שכטר ברביעי שאין לו תחליף הליגה הרבה יותר חשובה. שינסו את יונתן כהן או צ'יקו בחוד.

על הזין הכל. מרגע שעפנו מאירופה רק אליפות צריכה לעניין אותנו. שכטר חד משמעית צריך להיות ביציע.

כשאני חושב על אופציות כחלוץ, עולה לי ששנים על גבי שנים לא גדל בנוער חלוץ 9 איכותי. מוזר...

אני לא יודע מה אתה מגדיר כשנים על גבי שנים, אבל דאבור היה האחרון ואם לא השטויות של החוזה יכול להיות שהינו נהנים ממנו עוד שנה-שנתיים.

אני לא יודע מה אתה מגדיר כשנים על גבי שנים, אבל דאבור היה האחרון ואם לא השטויות של החוזה יכול להיות שהינו נהנים ממנו עוד שנה-שנתיים.

אה נכון דאבור.

מה אתם רוצים מדסה?

כאילו אתם אף פעם לא התבלבלתם בין הכפתור של הבעיטה והכפתור של ההגבה?

האמת שבפורום הזה הרבה אנשים לוחצים בטעות על כפתור ההגבה

צחוק צחוק, גנבנו כאן 3 נקודות חשובות מאוד שיעזרו לנו בהמשך. כן כן, אלה המשחקים שמביאים את האליפות, לא המשחקים מול ב"ש במקרה של הליגה שלנו.

אין לי מושג איך הכדור של דסה נכנס, הזוי אבל העיקר 3 נקודות.

שמעו אני יודע שאנחנו עדיין באווירה של יום כיפור והכל אבל אני רואה את המשחק שוב הפעם מהטלוויזיה ,

ובאמת שמה שיש לי לאחל לשופט הזה זה רק סבל . עד שהתחלנו להחלים קצת מהבושה של השיפוט בארץ ( עזבו את מה שהיה באירופה , שם כולם נאצים)

מגיע לנו הזבל התורן.לחשוב שאמור להיות לנו גם משחק עם ריינשרייבר בקרוב , אלוהים ישמור