Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

מבחינת היריקות , הארגון צריך להוקיע את זה (ומאמין שעושה את זה) אבל הארגון לא יכול להיות אחראי להכל, בשביל זה יש סדרנים, בנאדם זורק או יורק ליציע מתחתיו יבואו הסדרנים (בעיה נפרדת אם זה לא קורה) ויעיפו אותו לכל הרוחות.

לגבי הגו פרו וכו', צעד מיותר שאני שמח שהארגון לא נגרר אליו, היית מעדיף שלא היה חרם מיני רבים אלא שינקטו בצעד של מעבר יציע (שאגב לטעמי היה מוצלח מאוד) וזה יסנן את כל נושא הגו פרו וחסימות היציע.

בכל מקרה מקווה שהמחלוקות יפתרו והכל יחזור לשוב למקומו בשלום בטח ובטח שנכון לעכשיו הדברים נראים טוב על הדשא, אסור לנו ליצור הפרעות שאולי ישפיעו על הדשא.

חג שמח לכולם.

מבחינת היריקות , הארגון צריך להוקיע את זה (ומאמין שעושה את זה) אבל הארגון לא יכול להיות אחראי להכל, בשביל זה יש סדרנים, בנאדם זורק או יורק ליציע מתחתיו יבואו הסדרנים (בעיה נפרדת אם זה לא קורה) ויעיפו אותו לכל הרוחות.

מקבל את מה שאתה אומר, עכשיו בוא נצייר (שחס וחלילה) אותו יורק/זורק/מטיל/מעיף חבר בארגון, בא סדרן זרק אותו החוצה, באו מכבי והרחיקו אותו (רק) לשני משחקים, מה אתה חושב שיקרה?

אתן לך רמז: תחזור לתחילת הנושא..

מקבל את מה שאתה אומר, עכשיו בוא נצייר (שחס וחלילה) אותו יורק/זורק/מטיל/מעיף חבר בארגון, בא סדרן זרק אותו החוצה, באו מכבי והרחיקו אותו (רק) לשני משחקים, מה אתה חושב שיקרה?

אתן לך רמז: תחזור לתחילת הנושא..

בדיוק בגלל זה כתבתי שהארגון צריך להוקיע את זה. כי אם הארגון יתחיל שוב בלהגן על האנשים שלו ללא הצדקה אז שוב הקהל יאבד את האמון.

בגדול אנחנו מסכימים, אולי הדרך שונה.

אתם באמת חושבים שהארגון צריך להיות גננת ולהתחיל לבדוק מי יורק ומי זורק דברים למטה?

זה אנשים זבל שאולי מתקשרים לארגון אבל אי אפשר להיות האמא והאבא שלהם ביציע.

אתם באמת חושבים שהארגון צריך להיות גננת ולהתחיל לבדוק מי יורק ומי זורק דברים למטה?

בהודעה הקודמת שלי רשמתי בפירוש שהארגון לא יכול להיות אחראי להכל, ואם מישהו מתפרע מהארגון או לא בשביל זה יש סדרנים.

אני לא יודע אם זה אנשים מהארגון או לא. בגלל המיקום ובגלל שזה לא מעשה של אוהד בודד אני מניח שלפחות חלקם כן.

ללא שום קשר למחאה, ארגון ובלגן עם ההנהלה, אם יש אנשים שיורקים למטה וזורקים קליפות פיצוחים וכו', הגיוני לגמרי שיהיה יוטה שיחסום את שתי השורות הראשונות...

לאף אחד לא מגיע לחוות דברים כאלה כשהוא בא לראות משחק כדורגל...

תגידו אתם באים להסתלבט? אנחנו כבר שנתיים וקצת בנתניה ולא היה יוטה בחיים לא מבין איך אתם מקשרים בין הדברים האלה בכלל

מה נדפק איתכם?

ללא שום קשר למחאה, ארגון ובלגן עם ההנהלה, אם יש אנשים שיורקים למטה וזורקים קליפות פיצוחים וכו', הגיוני לגמרי שיהיה יוטה שיחסום את שתי השורות הראשונות...

לאף אחד לא מגיע לחוות דברים כאלה כשהוא בא לראות משחק כדורגל...

אתה שומע את עצמך? באיזה עולם הגיוני לעשות הפרדה ביציע של אוהדי מכבי כאילו מדובר באוהדי הפועל שיושבים למעלה. שכל מי שמביא יריקה למטה יבטלו לו את המנוי ושיורחק מהמגרשים.

מפתיע שיש אנשים שמזלזלים בחשיבות של ארגון אוהדים וקהל מאוחד ותומך וההשפעה של זה על התוצאות של הקבוצה.

דחיפה של קהל זה הרבה פעמים ההבדל בין תיקו לניצחון דקה 90 וניצחון דקה 90 זה הרבה פעמים ההבדל בין אליפות למקום שני.

ההנהלה צריכה לצאת מכליה כדי לייצר מצב של קהל שמחובר למועדון וזה מבחינתי יכולת ניהול בסיסית נדרשת מאנשי ניהול בכדורגל - עבודה מול קהל אוהדים.

לא מרגיש שכרגע הארגון שם זין על ההנהלה ברמה כזאת שאין טעם לדבר איתו אלא בדיוק ההיפך, הארגון היום בשל למשהו מסודר מול ההנהלה.

גם אם זה לא התפקיד שלו, מצפה מיצחקי שיעזור ויתווך ויסביר את החשיבות של זה למנספורד.

אתה שומע את עצמך? באיזה עולם הגיוני לעשות הפרדה ביציע של אוהדי מכבי כאילו מדובר באוהדי הפועל שיושבים למעלה. שכל מי שמביא יריקה למטה יבטלו לו את המנוי ושיורחק מהמגרשים.

אתה שומע את עצמך? באיזה עולם הגיוני ירקו יאפרו ויזרקו על אוהדי מכבי כאילו מדובר באוהדי הפועל שיושבים למטה.

אני בטוח שאם אותו אוהד שהורחק לאלתר ואני מדגיש לאלתר, יתעקש ולמכבי לא יהיה הוכחות מוצקות כנגדו בית משפט ישלול מכל וכל את היכולת של מכבי להרחיק את אותו אוהד על סמך השערות בלבד לעונה שלמה, אתה יודע מכבי זה ארגון גדול בסופו של דבר בשביל האוהד הקטן שאין לו כח, כסף, זמן לתבוע את מכבי, אז הוא מקבל את זה כ"גזירה משמיים", אני לא בטוח בכלל שבבית הדין ההרחקות האלה יחזיקו מים

:doh:

הטענה שאנשים קיבלו הודעות הרחקה בלי שנשפטו או היו מול שופט היא טענה שלא מחזיקה מים.

סמכויות סדרן לאירועי ספורט

11. (א) סדרן לאירועי ספורט רשאי לקרוא לסדר כל אדם המפריע [לשון הווה] לסדר הציבורי, לשלום הציבור או לביטחונו, באירוע הספורט, ולאחר התראה רשאי הוא לדרוש ממנו לעזוב את המקום [אליו כבר נכנס המפריע לפני אירוע ההפרעה המתמשכת] אם לא ציית המפריע להתראה; לא עזב המפריע את המקום, רשאי סדרן לאירועי ספורט להוציאו מהמקום [ראה הערה קודמת] לאחר שקיבל לכך את אישור מנהל הביטחון, ובאין מנהל ביטחון – מנהל אירוע ספורט, ובאין מנהל אירוע ספורט, האחראי לאירוע הספורט, או מי אחד מהם, לפי העניין, הסמיך לכך.

כולי תקווה שאינך משפטן, שכן סעיף החוק שציטטת אינו ממין העניין.

נקווה לטוב.

אתה שומע את עצמך? באיזה עולם הגיוני ירקו יאפרו ויזרקו על אוהדי מכבי כאילו מדובר באוהדי הפועל שיושבים למטה.

אתה בכלל קראת את מה שכתבתי או נכנסת באין כניסה? רשמתי מי שיורק שיורחק בטח שהפתרון הוא לא בד יוטה ביציעים של אוהדי מכבי בגלל שיש "אוהדים" בבונים.

אתה בכלל קראת את מה שכתבתי או נכנסת באין כניסה? רשמתי מי שיורק שיורחק בטח שהפתרון הוא לא בד יוטה ביציעים של אוהדי מכבי בגלל שיש "אוהדים" בבונים.

מתנצל, אפשר לקרוא את זה בהמשך של ׳מה פתאום שירחיקו עלזה׳ לא הבנתי אותך נכון, תודה על ההבהרה.

:doh:

כולי תקווה שאינך משפטן, שכן סעיף החוק שציטטת אינו ממין העניין.

נקווה לטוב.

טיפש אחד אל תנסה לתפוס אותי על קוצו של יוד, מה שאני כותב ברפרוף ובמהירות, הבינו את הכוונה שלי טוב מאוד אל תנסה לבוא אלינו באיזה היקש של שקל ורבע.

טוב אז אני מניח שאין עידוד של הארגון מחר.

תקופה טובה, משחק על תואר(בכל זאת..) מול יריבה שנואה באיצטדיון סבבה, מבאס מאוד כל המצב.

אחרי שחגגנו 2 דפים של תמיכה בארגון הגיעו אנשים שפשוט קשה להם.

תמיכה טריוויאלית שאמורה להיות ע"י כל אוהד נורמלי שמבין שהפעם ההנהלה עשתה טעות.

כמה דמגוגיה כמה?!

היוטה בגלל הגרעינים שלפי המתלוננים מדובר בתופעה ולא משהו נקודתי.

אז למה זה הגיע רק עכשיו? במקרה?

וכל המצלמות זה כדי לזהות מי זורק את הקליפות, ואי אפשר להשתמש במאבטחים שמחפשים מדליקי אבוקות מתחת לכסאות כדי לזהות אנשים שיורקים וזורקים גריעינים בצורה גלויה..?

אני לא הופתע אם מישהו פה ירשום שהם יורקים בנוהל הדלקת אבוקה וזה מה שמקשה על האבטחה.

ואיכשהו יש פה דיון על כמה אליפויות כדורסל וקרית שמונה ומה הקשר בכלל בין זה לטענות הצודקות של הארגון ?

בסוף כבר ראינו וחווינו הכל וכולם מבינים שמאבק בין ההנהלה לאוהדים זה דבר גרוע שעדיף שלא יקרה.

קיצר , מחרטטים פה כל מיני טיעונים הזויים ולא קשורים והעיקר לא להגיד את מה שמתבקש, הפעם כולם מבינים שהארגון משתדל ומחפש לא לטפס על עצים בעוד ההנהלה עושה הכל הפוך.

ככל שיותר אוהדים יבינו ויעבירו את המסר להנהלה ככה הסיכוי שהבעיות יפתרו לפני שנתחיל בכדור שלג טייק 3964949.

הארגון צודק והכל אבל יש עכשיו 2 משחקים סופר חשובים שעידוד בהם יכול לעשות את ההבדל.

אני מקווה שבשנייה האחרונה תהיה הפתעה ויהיה עידוד כבר מחר.

אחרי שחגגנו 2 דפים של תמיכה בארגון הגיעו אנשים שפשוט קשה להם.

תמיכה טריוויאלית שאמורה להיות ע"י כל אוהד נורמלי שמבין שהפעם ההנהלה עשתה טעות.

כמה דמגוגיה כמה?!

היוטה בגלל הגרעינים שלפי המתלוננים מדובר בתופעה ולא משהו נקודתי.

אז למה זה הגיע רק עכשיו? במקרה?

וכל המצלמות זה כדי לזהות מי זורק את הקליפות, ואי אפשר להשתמש במאבטחים שמחפשים מדליקי אבוקות מתחת לכסאות כדי לזהות אנשים שיורקים וזורקים גריעינים בצורה גלויה..?

אני לא הופתע אם מישהו פה ירשום שהם יורקים בנוהל הדלקת אבוקה וזה מה שמקשה על האבטחה.

ואיכשהו יש פה דיון על כמה אליפויות כדורסל וקרית שמונה ומה הקשר בכלל בין זה לטענות הצודקות של הארגון ?

בסוף כבר ראינו וחווינו הכל וכולם מבינים שמאבק בין ההנהלה לאוהדים זה דבר גרוע שעדיף שלא יקרה.

קיצר , מחרטטים פה כל מיני טיעונים הזויים ולא קשורים והעיקר לא להגיד את מה שמתבקש, הפעם כולם מבינים שהארגון משתדל ומחפש לא לטפס על עצים בעוד ההנהלה עושה הכל הפוך.

ככל שיותר אוהדים יבינו ויעבירו את המסר להנהלה ככה הסיכוי שהבעיות יפתרו לפני שנתחיל בכדור שלג טייק 3964949.

מי פה שדמגוג זה אתה, אף אחד לא אמר שזה בגלל היריקות והזריקות, רק כדרך אגב העלו טענות כלליות (גם) נגד הארגון