Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

זה שמחה מסוג אחר.

ההבדל בין לקחת אליפות כקהל של מכבי או כקהל של קרית שמונה לדוגמא הוא אלף אלפי הבדלות והעידוד והצבע מוסיף לי לפחות כאוהד הרבה יותר שמחה.

מה יש לך הכי כיף לשמוע על אליפות שאתה בין השטרודל לקפה של הבוקר.

זה שמחה מסוג אחר.

ההבדל בין לקחת אליפות כקהל של מכבי או כקהל של קרית שמונה לדוגמא הוא אלף אלפי הבדלות והעידוד והצבע מוסיף לי לפחות כאוהד הרבה יותר שמחה.

מי אתה שתקבע עבור אחד ממעט האוהדים של קריית שמונה איך זה מרגיש לקחת אליפות כקהל של קריית שמונה? איך אתה מחליט שזה יותר שמח כי הקהל יותר גדול ומאורגן?

הטענה שעידוד זה אמצעי ולא מטרה היא נכונה לחלוטין, ובכלל לא קשורה לדיון. מכבי הייתה הרבה לפני שמישהו בכלל חשב על לכתוב שירים.

מי אתה שתקבע עבור אחד ממעט האוהדים של קריית שמונה איך זה מרגיש לקחת אליפות כקהל של קריית שמונה? איך אתה מחליט שזה יותר שמח כי הקהל יותר גדול ומאורגן?

הטענה שעידוד זה אמצעי ולא מטרה היא נכונה לחלוטין, ובכלל לא קשורה לדיון. מכבי הייתה הרבה לפני שמישהו בכלל חשב על לכתוב שירים.

אוקיי, תנשום.

כתבתי בשבילי לפחות.

מה זה בשבילך לפחות? אתה לא יודע איך זה להיות אוהד של קריית שמונה, אתה לא יודע מה זה אחרת.

אחי, מה קורה איתך?

בשבילי לפחות וכמו לרבים אחרים עידוד ותפאורה הם דברים שמוסיפים צבע למשחק וההנאה בשבילי לפחות גדולה יותר.

אני לא רוצה לזוז מהנושא, הנקודה היא שהארגון כן חשוב לקבוצה ויש פה קשר ישיר בין הצלחת הארגון להצלחת הקבוצה.

קורא הודעות תמיכה במחאה ושאלות כמו "מי מנהל את המומ עבור מכבי"

ראשית, הייתי שואל מי מנהל את המומ עבור הארגון, כי אם זה נראה כמו הניסוח של ההודעות, זה בטח לא מספיק רציני.

שנית, הטענה שאנשים קיבלו הודעות הרחקה בלי שנשפטו או היו מול שופט היא טענה שלא מחזיקה מים. אם תעשן או תרעיש בקולנוע ניתן להרחיק אותך מבלי להמתין למיצוי הדין הפלילי שיכול לקחת שנים. ויתכן אף מבלי הליך פלילי בכלל. לשון החוק:

סמכויות סדרן לאירועי ספורט

11. (א) סדרן לאירועי ספורט רשאי לקרוא לסדר כל אדם המפריע לסדר הציבורי, לשלום הציבור או לביטחונו, באירוע הספורט, ולאחר התראה רשאי הוא לדרוש ממנו לעזוב את המקום אם לא ציית המפריע להתראה; לא עזב המפריע את המקום, רשאי סדרן לאירועי ספורט להוציאו מהמקום לאחר שקיבל לכך את אישור מנהל הביטחון, ובאין מנהל ביטחון – מנהל אירוע ספורט, ובאין מנהל אירוע ספורט, האחראי לאירוע הספורט, או מי אחד מהם, לפי העניין, הסמיך לכך.

בנוסף, אי אפשר להתמסכן כאשר שבוע לפני כן נפתח חזיז ביציע בבאר שבע. ההיגיון אומר שההנהלה חייבת לפעול אחרת היא תחטוף. והקבוצה תחטוף.

שורה תחתונה-הארגון טוב וחזק בעידוד, ועושה עבודה טובה שכולנו נהנים ממנה.

בכל הקשור לתקשורת עם ההנהלה ועם הקהל הרחב, פחות. הרבה פחות.

נראה חי שיש קשר ברור הין פעולות שהוסכם שלא יתרחשו לבין תגובת ההנהלה. בין אם היא מוצדקת ובין אם היא חסרת פרופורציה.

מקווה שיסתדרו כי התחיל להיות ממש סבבה ביציע בזמ האחרון

וואו, אתה מפסיק מתישהו?

עבודת גמר של אמיר חצרוני בתואר לדמגוגיה נראית קטנה עליך.

צודק

בוא נשווה דביל שמקלל יהודים רק בגלל המוצא של סבתא אלי למישהו שבמקרה יש לו דעה אחרת ממך, והיא שהמטרה בספורט זה לנצח ולא לשיר.

מין הסתם שהשירה הזו עוזרת לנצח ולכן עושים אותה ולכן הלוואי שהמצב המסובך הזה בין הקהל המעודד להנהלה יפתר.

הדבר היחידי שאמרתי, זה שנמאס לי לראות אוהדי מכבי מקללים את מכבי סל.

קהל מעודד הוא רק עוד אמצעי להצלחה, כמו שוער טוב, חלוץ טוב, מאמן טוב, תקציב גבוה, יריבה מוחלשת וכו'

כמובן שהמצב האידיאלי הוא שכל שחקן בסגל, הצוות המקצועי והעידוד יהיו הטובים ביותר שיש.

אבל כמו שאליפות אפשר לקחת גם בלי שוער טוב (חפ"ק למשל) זה לא כזה הזוי שאפשר לקחת אליפות גם בלי קהל (מכבי סל לדעתך, למשל).

אני בצד שלך והכי רוצה שהכל יפתר על הצד הטוב ביותר, באמת.

הדבר היחידי שאני אומר זה, שכל קבוצת ספורט בעולם, ובמיוחד אנחנו כאוהדי מכבי, צריכים להיות גאים במחלקת הכדורסל שלנו ואנחנו צריכים לראות בה שאיפה ומטרה.

מכבי כדורסל זה תמצית המכביזם, גם אם העידוד שם לדעתך פחות טוב מבלומפילד.

כמה זיוני מוח, בוא תשווה את ההפרשים התקציביים בכדורסל באירופה לאלה שבכדורגל גם? לא בא להוריד מההישיגים של קבוצת הכדורסל אבל אתה ממש לא בכיוון שזה נוגע לסיבה העיקרית להצלחות.

בכדורגל יש קבוצות שנתמכות על ידי ההתאחדויות שלהן ועל ידי תאגידי נפט וגז שמגלגלים לקבוצה מליארדי דולרים בשנה.

יפה אנחנו מסכימים, זה בדיוק מה שאמרתי.

שהקהל זה רק עוד אמצעי לניצחונות, אבל לא היחיד.

תקציב גבוה זה עוד כלי כזה, למשל.

מאחר שזה נושא על קהל, הגיוני שנדבר כאן על הקהל, ובנושא על התקציב נדבר על התקציב ובנושא על מאמן הכושר נדבר על כושר גופני.

הדבר היחידי שהפריע לי בעין זה אוהדי מכבי ששמים את מכבי סל כדוגמא למשהו שלילי.

חוץ מזה הכול אחלה.

מה יש לך הכי כיף לשמוע על אליפות שאתה בין השטרודל לקפה של הבוקר.

אם מסיבה אישית כלשהי אתה תגור בחו"ל יום אחד, אתה כבר לא תהיה אוהד מכבי? מה הקשר איפה אני גר לבין השמחה שלי אם וכאשר נזכה באליפות?

בשבילי לפחות וכמו לרבים אחרים עידוד ותפאורה הם דברים שמוסיפים צבע למשחק וההנאה בשבילי לפחות גדולה יותר.

אני אישית אהנה יותר דרבי עם "בית קברות" ביציע ושהצד של הפועל יעודד 90 דקות בטירוף ויפרוש תפאורה מדהימה שלא נראתה כמוה בארץ, ושאנחנו ננצח את הדרבי.

אבל זו הדעה האישית שלי.

הדעה שלך היא שעידוד טוב ותפאורה הם עוד חלק חשוב בהנאה (מאמין שבשיבלך זה לא במקום ניצחון, אלא *ביחד* עם ניצחון).

ואתה גבר מספיק בשביל לכתוב את זה מפורש, שאתה נהנה מהעידוד לא פחות ממה שקורה בדשא.

ואם זו הדעה שלך, אני מבין למה לא היית רוצה להיות מכבי סל.

בדיוק כמו שאני אבין מי ששחקן ישראלי חשוב לו לא ירצה להיות מכבי סל, וכמו שאני מצפה שתבין מישהו ששום דבר מלבד התואר לא חשוב לו למה הוא כן ירצה להיות מכבי סל.

חשבתי שאוהדי מכבי הם כאלו שרק נצחונות ותארים חשובים להם, לכן אמרתי הלוואי שנהיה מכבי סל.

אם זה לא המצב, והתארים חשובים לכם אבל גם עידוד ואווירה טובה חשובה לכם כמטרה ולא כאמצעי, אני בהחלט מקבל את זה, והנה אתה גבר מספיק בשביל להגיד את זה גם מבלי לקלל אותי כמו אחרים פה

לא רוצה להמשיך את הדיון המיותר הזה על אם אלה שמלמעלה שזורקים דברים הם מהארגון או לא, אבל אני חייב לשים דברים במקומם.

אני יושב שנה שלישית ברצף במזרחי תחתון, ממש מתחת לשלט של הארגון. כל משחק, אבל כלללל משחק בית בשלוש שנים האלה שיש אנשים מסביבי שמתלוננים על סיגריות, עפר, יריקות, כוסות מים, ארטיקים, ובעצם כל מה שבא ליד שנזרקים עלינו מלמעלה. העפר גם נזרק מרחוק למעלה? לא, זה נזרק מאלה שיושבים על הגדר עם רגל אחת בחוץ ומקללים את כל מה שמתחת אם בטעות יושבים לשניה או לא מעודדים בקצב שמתאים לאלה שמלמעלה.

זה מגעיל ודוחה, בלי קשר לזה שכולנו באים לעודד את אותה הקבוצה. יש אנשים יחסית מבוגרים באיזור הזה, ויש גם נשים, אם נראה לכם הגיוני לזרוק עליהם דברים, אז שיהיה לכם גם הגיוני שהאנשים האלה יתלוננו אחר כך ופתאום יגיע מצב שההנהלה שמה סדרנים על הגדר בגוש.

ואני עדיין תומך בארגון כי אני באמת לא רואה סיבה להגיע למגרש המאוס הזה אם אין עידוד. אבל יש אנשים שם שפשוט הורסים לכם את השם הטוב ואת כל העבודה הקשה שאתם עושים וחבל שאתם לא מטפלים בזה מבפנים.

מסתבר שהם ממש מבינים בקהל

יכול להיות שאני מטומטם שלא מבין כלום בקהל של מכבי, אולי, לא פוסל.

אמרתי שאני בעדכם אבל אני חושש שרוב הקהל הרחב יקח את הצד של ההנהלה.

אז קיללתם אותי משום מה, כשמלא יוזרים אחרים פה כתבו הודעות דומות.

בין אם זה "המערבי בני זונות, מלגלגים על הגוש המעודד" (ומי שכתב את זה היה אותו אחד שקילל אותי כשאמרתי בדיוק אותו דבר) ובין אם זה השיח על "יש הרבה אוהדים שלא איתנו בגלל היריקות", או אפילו סתם דיבור על המערבי ששר את רכבת לילה אחרי הגולים ועונה למגלומן עם המיקרופן.

אז אולי אני אישית אידיוט, ובשנתיים האחרונות הקהל השתנה וכל המערבי והקהל הרחב עומד כאיש אחד מאחורי הארגון, אבל לפי מה שאתם כותבים לצערנו זה לא המצב. (והלוואי שישתנה, כן?)

לסיכום, מה אני כתבתי: אני בעדכם והייתי עושה אותו דבר אם הייתי ביציע, אבל חושש שהקהל הכללי לא יהיה עם הארגון.

מה אתם משום מה קראתם שכתבתי: לכו להזדיין, אוהדי מכבי האמתיים נגדכם, חהחהחהחהחה הארגון מזדיין, יאללה שי סידי!!

סליחה על הבוטות אבל אני שונא שאנשים מבלבלים את המוח על דברים שאין להם מושג.

מאיפה יש לך חוצפה לכתוב את השטיות האלה וסתם להטעות את החברים שלך ? ( עזוב שאתה מבזבז את הזמן שלי בחו"ל שאני צריך לענות על השטויות האלה )

זה ששופט קבע שהם לא מסכנים את שלום הציבור ולא צריכים להמשיך להיות במצער זה טריוויאלי (זה החוק ), אפילו פושעים אמיתיים משוחררים לרוב בלי אישור מעצר לצורך חקירה.

למרות שהם לא עצורים (ובטח לא פושעים) מדובר על אנשים שהמשטרה טוענת שהם אשמים בסיכון חיי אדם/שימוש פחזני באש וכל עוד זאת עמדת המשטרה למנהל האירוע של מכבי זכות מלאה למנוע כניסתם. ( דרך אגב לידיתך גם על סמך מידע מודיעיני בלבד הורחקו בעבר אנשים והיו לי מריבות קשות בנושא ).

* למאותגרים פה ( ויש לצערי הרבה ) זאת לא הדעה, אלה העובדות/תקנות/קביעת הוועדות הרלוונטיות.

אישית אני ורוב מי שמעורב ( לפחות בעבר) חושבים שאבוקות זה חרטה, אבל מאחר ואף אחד לא מוכן לקחת על זה אחריות לא מבטלים את האיסור.

** אבוקות במכבי ( שוב לצערי ) זה נושא בעייתי במיוחד מאחר ומיץ גולדהר נפגע מהן אישית, הוא מרגיש שזה זלזול של הקהל בכל מה שהוא עושה ומשקיע. לכן אני לא מבין מה הטמטום לבאס את האיש שעושה לכולנו כל כך טוב ורק על זה הייתי מסרס כל מי שמעורב בזריקת אבוקות ( שוב למאותגרים אני לא אומר אם הוא צודק או לא אני מדגיש את ההרגשה שלו ).

"הצבר"

הלו הלו תרגע מה זה מבזבז תזמן שלך בחול מצטער אדוני לברון גיימס על הזמן היקר שלך, מישהו אמר לך להגיב בכלל? אתה ענית לי אני עניתי לך אתה יכול גם לא להגיב וזה לא יזיז לאף אחד, זה שתכתוב את הדברים "בטון" גבוה לא עושה אותך צודק.

אף אחד לא דיבר על מדליקי אבוקות שתפסו אותם על חם והשופט שיחרר אותם, באים כאן אנשים מהארגון ומסבירים לך שמכבי בחרו אנשים בצורה רנדומלית ללא שום קשר ל"פשע" כזה או אחר.

אז אל תגיד לי שאלו היו מדליקי אבוקות(שאני אגב אין לי בעיה שאותו אוהד שנתפס יורחק, אבל אני מדבר על אחד שנתפס!!!!!!!)

אני פרו הארגון מאז ומעולם. תומך ואתמוך בכל צעד כי בסוף היום כולנו למען מכבי.

יחד עם כל זה ולמרות שאני יושב בעליון..לא קשה לנחש שהחבר'ה שכותבים כאן שזורקים עליהם דברים: סיגריות, יריקות ושאר ירקות - צודקים.

מהסתכלות קטנה מהצד, אפשר "לנחש" שהם לא טועים. אז וואלה לא צריך להיכנס למלחמות ביציע ולארגון אין אחריות ישירה על הדברים האלה, אבל אלו אנשים שיושבים ליד הגוש ואם הארגון לא יתן את הטון בהכל ביציע כולל בזה אז אבדנו וקדימה לקהל של קונצטרים וNFL. לא צריך להיכנס למלחמות, אפשר גם לקבל את זה שלא שר כל המשחק או את ההוא שמוציא טלפון כי אין לו מושג על תרבות האולטראס והחוליגנים של נאפולי. הכל מתחיל ונגמר באוהדים ובגישה שלהם, החוסר אחדות הזאת בקהל זה משהו שמלווה אותנו מאז ומתמיד....אפשר לשנות.

איבדתם את הנושא.

לא רואה איך קשורה השוואה בין מכבי תל אביב בכדורסל לבין הכדורגל לנושא על חוסר עידוד מסתמן ביציע .

גם לא רואה איך קשור העובדה שאנשים זורקים דברים מהמזרחי עליון לתחתון (שלא תבינו אותי לא נכון זה נושא חשוב מאוד שצריך לטפל בו ואולי יש גם אנשים מהפנאטיקס שעושים את זה אבל אף אחד לא עושה את זה כארגון אלא כאדם פרטי.)

הנושא הוא על הפירוק המסתמן של הארגון אז בואו נתעסק בזה בינתיים ובתקווה שכבר ביום רביעי נחגוג גביע עם עידוד איכותי.

איבדתם את הנושא.

לא רואה איך קשורה השוואה בין מכבי תל אביב בכדורסל לבין הכדורגל לנושא על חוסר עידוד מסתמן ביציע .

גם לא רואה איך קשור העובדה שאנשים זורקים דברים מהמזרחי עליון לתחתון (שלא תבינו אותי לא נכון זה נושא חשוב מאוד שצריך לטפל בו ואולי יש גם אנשים מהפנאטיקס שעושים את זה אבל אף אחד לא עושה את זה כארגון אלא כאדם פרטי.)

הנושא הוא על הפירוק המסתמן של הארגון אז בואו נתעסק בזה בינתיים ובתקווה שכבר ביום רביעי נחגוג גביע עם עידוד איכותי.

בהחלט סטו כאן מהנושא.

אני חושב שהדיון על היריקות והדברים שנזרקים ליציע התחתון התחיל בגלל השערה של מישהו לגבי היוטה שחסמה כמה שורות ראשונות באיזור הגוש

לא חשבתי שאגיע למצב שאגיב פה שוב אבל זה נושא שמגיע עליו הסבר מאחר ואני לרוב יושב מתחת לגוש ממש על הגדר ואני רואה את מגוון הארטיקים נופלים ללא מעט מכם על הראש.

מה שקורה שהארטיקים האלה מגיעים מהחלק הרחוק והגבוהה של היציע העליון מאוהדים שמשוכנעים שהם יצליחו להגיע עד הדשא בלי לאמוד נכון את המרחק והגובה שהארטיק עושה מהרגע שהוא יוצא להם מהיד ממרומי היציע ועד שיגיע לדשא.

מדובר באחים שלנו ליציע, אוהדי כדורגל מטומטמים כמוני וכמוכם לא בהכרח אנשי ארגון, שבדחף הרגע זורקים מה שיש ביד.

הארטיקים חולפים מעל הראש שלנו בשורות התחתונות ופוגשות את הקרחות שלכם, ואז אתם מסתכלים למעלה ורואים אותנו ונוצר מצב מביך... לך תסביר את זה עכשיו....

אז היוטה לא תעזור, והמבט המאשים שלכם למעלה לא יעזור כי הוא לא מופנה לאנשים הנכונים, בגדול זה חלק מהמציאות שנצטרך לחיות איתה עד בלומפילד.

חשוב שתדעו שזה לא בכוונה אתם קורבנות של אנשים שחושבים שהם אלופי העולם בזריקת ארטיק למרחקים.

תסתכלו על הצד החיובי עדיף שזה יפול עליכם מאשר במגרש ואז אולי גם נקבל רדיוסים וקנסות והרחקות ומחאות וכוכוכו

לא נראה לי שאפר של סיגריות וקליפות של פיצוחים מגיעים ממרומי היציע

אתה אומר בוודאות שהם רוצים שנהפוך למכבי סל/רולקסים, אבל אם אין לך הוכחה חותכת זה כנראה בליל של שטויות.

גם לך אין הוכחה חותכת שהם לא.

זה די ברור שהם רוצים להפוך אותנו לקהל שיצטלם כל המשחק ושהשיר היחיד שנשיר זה רכבת לילה לקהיר בגולים או שנצעק את השם של הכובש עם סידי.

מבחינתם זה הרבה פחות כאב ראש פחות קנסות, פחות סדרנים, פחות ריבים ופחות בלגן.

איבדתם את הנושא.

מה זה אף אחד לא עושה את זה כארגון אלא כאדם פרטי? אם מישהו מהארגון זורק דברים מלמעלה או יורק אז אני מצפה מהארגון לטפל בו, זה כל הקטע של ארגון, אמורה להיות להם שליטה בחברי הארגון.

ובתכלס? אם אלה שיורקים הם לא חברי ארגון אבל מקורבים, אז אנשי הארגון יכולים לבקש מהם להפסיק עם זה, בסופו של דבר זה גורם להם להיראות רע ופוגע בתדמית שלהם, אז כן כדאי להם לפחות לנסות לטפל בזה ולא להיתמם ולהגיד "אלה לא חברי ארגון, אין לנו מה לעשות".

מה זה אף אחד לא עושה את זה כארגון אלא כאדם פרטי? אם מישהו מהארגון זורק דברים מלמעלה או יורק אז אני מצפה מהארגון לטפל בו, זה כל הקטע של ארגון, אמורה להיות להם שליטה בחברי הארגון.

ובתכלס? אם אלה שיורקים הם לא חברי ארגון אבל מקורבים, אז אנשי הארגון יכולים לבקש מהם להפסיק עם זה, בסופו של דבר זה גורם להם להיראות רע ופוגע בתדמית שלהם, אז כן כדאי להם לפחות לנסות לטפל בזה ולא להיתמם ולהגיד "אלה לא חברי ארגון, אין לנו מה לעשות".

תחשוב רגע על "בן אדם" שאין לו בעיה לירוק, לאפר, לזרוק מים/קולה/בדלי סיגריות על אנשים אחרים שהם חלק מאותו קהל אוהדים שאותו טמבל משתייך אליו, אם הוא מספיק מטומטם לעשות את זה נראה לך באמת שאפשר לדבר עם אחד כזה?

אמרתי כבר בנושא אחר - יש חארות בכל מקום, מאמין שגם בארגון יש, ואני לא מאמין שאלה אנשים שאפשר לדבר איתם בלי שיווצר ריב, אני לא מבין מה אתם מצפים מהארגון שיעשה? יוציא אותם מהארגון? יהיה בלאגן עוד יותר גדול...

כמו שבקואליציה אתה צריך לקבל אנשים בעלי דעות שונות משלך כדי שיהיה לך רוב/כוח אני מאמין שהמצב די דומה בארגונים מסוימים, רק שחברי כנסת (חארות ככל שיהיו) נבחרו באופן דמוקרטי ובארגונים לפעמים יגיע בן אדם שאתה פשוט לא יכול להגיד לו לא, ומי שחושב אחרת פשוט מיתמם.

אחי אתה בתכלס צודק אבל יש אנשים בארגון וגם מחוץ לארגון שהם לא היו מתקרבים לגוש אם הפנאטיקס היו יכולים אבל הם אנשים מטומטמים שעל כל דבר קטן יריבו ויכלו מכות ולאף אחד אין כוח לזה.

במקום לעצור סתם אנשים ההנהלה יכולה לשים סדרנים שיראו מי יורק/זורק ולהעיף אותם.

גם לך אין הוכחה חותכת שהם לא.

זה די ברור שהם רוצים להפוך אותנו לקהל שיצטלם כל המשחק ושהשיר היחיד שנשיר זה רכבת לילה לקהיר בגולים או שנצעק את השם של הכובש עם סידי.

מבחינתם זה הרבה פחות כאב ראש פחות קנסות, פחות סדרנים, פחות ריבים ופחות בלגן.

לא טענתי שהם לא רק שאם אתה מביע דיעה כזאת נחרצת זה חייב להיות מוכח, אחרת זה קשקוש

לא טענתי שהם לא רק שאם אתה מביע דיעה כזאת נחרצת זה חייב להיות מוכח, אחרת זה קשקוש

טוב אחי אם זה כל כך חשוב לך אני יתקן.

יש לי מום חזק על זה שההנהלה רוצה להפוך אותנו לקהל קונצרטים.

תחשוב רגע על "בן אדם" שאין לו בעיה לירוק, לאפר, לזרוק מים/קולה/בדלי סיגריות על אנשים אחרים שהם חלק מאותו קהל אוהדים שאותו טמבל משתייך אליו, אם הוא מספיק מטומטם לעשות את זה נראה לך באמת שאפשר לדבר עם אחד כזה?

אמרתי כבר בנושא אחר - יש חארות בכל מקום, מאמין שגם בארגון יש, ואני לא מאמין שאלה אנשים שאפשר לדבר איתם בלי שיווצר ריב, אני לא מבין מה אתם מצפים מהארגון שיעשה? יוציא אותם מהארגון? יהיה בלאגן עוד יותר גדול...

כמו שבקואליציה אתה צריך לקבל אנשים בעלי דעות שונות משלך כדי שיהיה לך רוב/כוח אני מאמין שהמצב די דומה בארגונים מסוימים, רק שחברי כנסת (חארות ככל שיהיו) נבחרו באופן דמוקרטי ובארגונים לפעמים יגיע בן אדם שאתה פשוט לא יכול להגיד לו לא, ומי שחושב אחרת פשוט מיתמם.

כן, הארגון חייב להיות מסודר, וכל חברי הארגון חייבים ללכת לפי הקו שיכתיבו להם, מי שלא מתאים לו שלא יהיה חלק מהארגון.

ואם אותו אחד יחליט שבא לו לבוא באדום, גם אז תגיד שאי אפשר להתעסק איתו כי הוא חמום מוח?

מה אתם מקשקשים? האירגון מחובר משני פלגים,וגם אידיאולוגית יש ביניהם חילוקים.

איחדו את הפלגים ויצרו משהו אחד,אתם באמת חושבים שיש למישהו את הכח מלעצור בעד מישהו אחר לעשות משהו בצורה כזאת טוטאלית?

מקיסמום הידברות עדינה.

האירגון יכול לנסות להיות אחראי לסובבים אותו ובדגש לנסות סה-טו.