Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

לא חשבתי שאגיע למצב שאגיב פה שוב אבל זה נושא שמגיע עליו הסבר מאחר ואני לרוב יושב מתחת לגוש ממש על הגדר ואני רואה את מגוון הארטיקים נופלים ללא מעט מכם על הראש.

מה שקורה שהארטיקים האלה מגיעים מהחלק הרחוק והגבוהה של היציע העליון מאוהדים שמשוכנעים שהם יצליחו להגיע עד הדשא בלי לאמוד נכון את המרחק והגובה שהארטיק עושה מהרגע שהוא יוצא להם מהיד ממרומי היציע ועד שיגיע לדשא.

מדובר באחים שלנו ליציע, אוהדי כדורגל מטומטמים כמוני וכמוכם לא בהכרח אנשי ארגון, שבדחף הרגע זורקים מה שיש ביד.

הארטיקים חולפים מעל הראש שלנו בשורות התחתונות ופוגשות את הקרחות שלכם, ואז אתם מסתכלים למעלה ורואים אותנו ונוצר מצב מביך... לך תסביר את זה עכשיו....

אז היוטה לא תעזור, והמבט המאשים שלכם למעלה לא יעזור כי הוא לא מופנה לאנשים הנכונים, בגדול זה חלק מהמציאות שנצטרך לחיות איתה עד בלומפילד.

חשוב שתדעו שזה לא בכוונה אתם קורבנות של אנשים שחושבים שהם אלופי העולם בזריקת ארטיק למרחקים.

תסתכלו על הצד החיובי עדיף שזה יפול עליכם מאשר במגרש ואז אולי גם נקבל רדיוסים וקנסות והרחקות ומחאות וכוכוכו

הדבר הכי פשוט שאתה בתור אוהד ש"אחים" שלך ליציע זורקים דברים ואתה רואה את ההשלכות על אוהדים אחרים זה לגלות אחריות ולומר לאותם אנשים להפסיק, או לחלופין לקחת קורס בקינמטיקה שיוכלו "לאמוד את המרחק".

ככה או ככה זה lose-lose, או שזה פוגע בדשא והקבוצה תצטרך לשלם קנס, או שזה יפגע באוהדים אחרים ויווצר מצב לא נעים בכלל.

אני נמצא שנים במגרשים ובחיים לא זרקתי משהו לדשא, אז מספיק עם אסיפת השטויות האלה.

שוב, אתם מעלים טענה מסויימת, ואז מעבירים את האחריות לטיפול בה לארגון למרות שאומרים לכם שככל הנראה אנשים מהארגון הם אחוז קטן הבעיה, לא מבין איך זה קשור לסיטואציה או מה אתם מצפים שיעשה, ובעיקר איך זה קשור לנושא הזה.

הדבר הכי פשוט שאתה בתור אוהד ש"אחים" שלך ליציע זורקים דברים ואתה רואה את ההשלכות על אוהדים אחרים זה לגלות אחריות ולומר לאותם אנשים להפסיק, או לחלופין לקחת קורס בקינמטיקה שיוכלו "לאמוד את המרחק".

ככה או ככה זה lose-lose, או שזה פוגע בדשא והקבוצה תצטרך לשלם קנס, או שזה יפגע באוהדים אחרים ויווצר מצב לא נעים בכלל.

אני נמצא שנים במגרשים ובחיים לא זרקתי משהו לדשא, אז מספיק עם אסיפת השטויות האלה.

אולי גם הארגון יהיה אחראי שהעמדת קטצופ וחרדל של הנקניקים תהיה מסודרת ונקייה לאורך כל המשחק, או שיעשה שק קמח במדרגות לאוהדים עייפים (אני) ???

ובקיצור תשאלו את עצמכם כמה פעמים אתם כאלה אקטיביסטים ביציע או בחיים בכלל ומעירים ומתערבים בכל דבר שמפריע לכם.

בן אדם אחד ידפוק סמחטה בן אדם מהארגון יעיר לו, הראשון יגיד לו יאללה השני יגיד מכבי זבלה והופ בלגן ביציע.

תבואו בטענות להורים של אנשים שיורקים עליכם על חינוך גרוע... באמת, או שתעירו בעצמכם... מה לארגון ולזה?

אולי גם הארגון יהיה אחראי שהעמדת קטצופ וחרדל של הנקניקים תהיה מסודרת ונקייה לאורך כל המשחק, או שיעשה שק קמח במדרגות לאוהדים עייפים (אני) ???

ובקיצור תשאלו את עצמכם כמה פעמים אתם כאלה אקטיביסטים ביציע או בחיים בכלל ומעירים ומתערבים בכל דבר שמפריע לכם.

בן אדם אחד ידפוק סמחטה בן אדם מהארגון יעיר לו, הראשון יגיד לו יאללה השני יגיד מכבי זבלה והופ בלגן ביציע.

תבואו בטענות להורים של אנשים שיורקים עליכם על חינוך גרוע... באמת, או שתעירו בעצמכם... מה לארגון ולזה?

למי לעזאזל אכפת מהארגון? לא הזכרתי אותו בשום מקום בהודעה שלי. דיברתי על האחריות שאתה צריך לגלות בתור אוהד שרואה שחברים שלו ביציע עושים שטויות.

אם יש משהו לא במקום צריך להעיר, כמו שאם מישהו מעשן לידי וליד האחיין הקטן שלי אני בשיא הפשטות מבקש שיעשן לכיוון השני או שיכבה את הסיגריה. אנשים לא ערסים טיפשים רוב הזמן והם יבינו.

מה הפתרון שלך? להמשיך להחליק את זה כאילו כלום?

אתחיל ואומר שאני לא מכיר את התופעה הזאת כי אני יושב במזרחי עליון, ככה שאני מסתמך על מה שהאנשים פה אומרים , אם זה יושבים במזרחי תחתון או מהארגון עצמו.

מבין מה אתה אומר, מצד שני אם זאת הייתה בעיה שעוברת על כל האורך של היציע לא היו יכולים לומר כלום.

אומרים בפירוש שזה קורה רק איפה שהארגון יושב, אז כן .. אתם מנהיגים את היציע ואת הגוש, מצפים ממכם גם לתת לאנשים הטמבלים שיושבים איתכם בראש, גם אם רק חלק מהם מהארגון וחלק לא, אתם המנהיגים , לכם המנדט.

לצורך העניין, אם היה מפריע לכם שלא ירקו ויזרקו דברים על אוהדים שלנו מהגוש או מתחתיו כמו שמפריע לכם שמצלמים בגוש (שזה משהו מבורך שאני מאמין שהרוב השפוי איתכם לגמרי בו), אני מאמין שהמצב היה שונה.

זאת נורמת התנהגות שמשום מה תפסה ביציע כנראה, רק לכם יש את הכוח להפסיק את זה.

למי לעזאזל אכפת מהארגון? לא הזכרתי אותו בשום מקום בהודעה שלי. דיברתי על האחריות שאתה צריך לגלות בתור אוהד שרואה שחברים שלו ביציע עושים שטויות.

אם יש משהו לא במקום צריך להעיר, כמו שאם מישהו מעשן לידי וליד האחיין הקטן שלי אני בשיא הפשטות מבקש שיעשן לכיוון השני או שיכבה את הסיגריה. אנשים לא ערסים טיפשים רוב הזמן והם יבינו.

מה הפתרון שלך? להמשיך להחליק את זה כאילו כלום?

אז למה בעצם אנחנו מדברים על זה בנושא שקשור לארגון?

פתח נושא חדש תקרא לו פרוייקט פרח ותבקש מאוהדי מכבי תל אביב השונים לגנות סמחטות ויריקות ומוחטות

לא שווה להגיע למשחקים אם אין עידוד.

לא רוצים היכל בכדורגל

רק לא זה! רק לא שישה גביעי אירופה ו53 (53?) אליפויות מדינה.

חחחחח

יש גניבת דעת , ויש מה שעשית פה עכשיו.

רמה גבוהה.

לא, בוא תסביר לי מה רע בהיכל.

כי ארון הגביעים שלנו מראה לנו אחרת.

המטרה בכדורגל זה לנצח, לא לשיר ביציע.

תן לי את ההישגיות של מכבי סל ומצידי בלומפילד יהיה עם חצי מהעידוד של יד אליהו.

מה גם שברגעי טירוף ומומנטום, ההיכל לא רואה את בלומפילד (ואני אומר את זה כאחד שאוהב הרבה יותר את הכדורגל)

מה גם שברגעי טירוף ומומנטום, ההיכל לא רואה את בלומפילד (ואני אומר את זה כאחד שאוהב הרבה יותר את הכדורגל)

את רוב התארים שקבוצת הכדורסל לקחה היא לקחה הרבה לפני שההיכל הפך למה שהפך, טיעון שטותי אבל אם אתה רוצה תשובה רצינית, תראה איך נראים משחקי ליגה בכדורסל פשוט.

באמת ציפיתי ממך למעט יותר

את רוב התארים שקבוצת הכדורסל לקחה היא לקחה הרבה לפני שההיכל הפך למה שהפך, טיעון שטותי אבל אם אתה רוצה תשובה רצינית, תראה איך נראים משחקי ליגה בכדורסל פשוט.

באמת ציפיתי ממך למעט יותר

זכינו באליפות אירופה ב2014.

ניצחנו את ריאל מדריד בגמר.

ואיך נראים משחקי הליגה?

אנחנו עם המאזן הכי טוב בשנה החולפת + זכינו באליפות, אז כנראה שמשחקי הליגה שלנו נראים יחסית סבבה, לא?

אני לא יודע כמה אתה רציני וכמה אתה סתם בא להסתלבט על אנשים פה ולעורר אנטיגוניזם, כי זה כן משהו שאתה עושה בכל נושא שנפתח פה על הארגון,

אבל אם בכל זאת נתייחס לשטויות שרשמת אז ככה,

האווירה בהיכל זה לא משהו שאני לפחות, הייתי רוצה במגרש כדורגל, וביום שזה יהיה ככה אני (ואני מניח שעוד הרבה אנשים) אפסיק להגיע.

האווירה בהיכל שאתה מדבר עליה שהיא "לא רואה את בלומפילד" היא כזאת כי ההיכל , הוא.. היכל .

מקום סגור עם אקוסטיקה משוגעת.

וזה רק ברגעי שיא נקודתיים מאד בעונה, שכל היושבים בטבעת התחתונה בהיכל מניחים רגע את הפופקורן וסוגרים את האינסטגרם , קמים לכמה שניות וצועקים.

90% מהעונה ההיכל הוא בית קברות רציני, ולהשוות בין 90% לכמה משחקים בבתים של גביע הטוטו זה שוב, כאמור , גנבת דעת.

אם בלומפילד היה היכל סגור המקום היה קורס בכל גול בערך.

שבחיים , אבל בחיים לא נהיה כמו היכל , ונאמר אמן.

על האנלוגיה ההזויה שעשית ש:"קהל רדום = אליפות אירופה",

מכבי סל קבוצה טובה למרות הקהל ה"עייף" שלה, לא בזכות.

אני אוהד מכבי.

אני אוהב לראות את קבוצת הכדורגל והכדורסל שלי מנצחות, ואני לא אוהב לראות אנשים מלכלכים על הקבוצות שאני אוהד, גם אם הם "מהארגון".

**אווירה זה אמצעי, לא מטרה**

תן לי לזכות באליפות עם אווירת בית קברות (מה שאין בהיכל, אגב. יש שם אחלה אוירה ביורוליג) בכל עונה, מאשר לסיים מקום 2 עם הקהל הכי מטורף בעולם.

לא עשיתי שום אנלוגיה של קהל רדום=אליפות אירופה, אלא פשוט רציתי לשים דברים קצת בפרופורציות על הכדורסל שמשום מה אנשים פה כ"כ שונאים.

ובואו לא נסחף ללכלך על ההיכל שמנפיק לנו שיאים והישגים שאפשר רק לחלום עליהם בכדורגל, והלוואי בימי חיינו.

אנחנו מעודדים כי זה עוזר לנו לנצח, לא כי זה כיף לשיר ולקפוץ.

ובוא נעשה ניסוי מחשבה.

קח את מכבי סל של 2005 ותן להם רק את הגייט, מול מכבי סל של 2016 עם 10,000 אוהדים מהכדורגל.

מי לדעתך מגיעה רחוק יותר באירופה?

צבר, משחק כדורגל הוא לא אירוע פרטי פרופר

זה אולי קצת דומה לזה שמנהלי מקומות בילוי לא הכניסו אנשים וטענו שזה המקום שלהם והם יכולים להחליט את מי להכניס ומי לא והם לא חייבים הסברים, הגישה הזו השתנתה

מכבי תצטרך לתת הסבר סביר מגובה ראייתית ולא מודיעינית למה הם פעלו בשלילת מנוי ולא להגיד כי ככה בא לנו

מילא שאתה מעביר ביקורת בלי להבין על מה אתה כותב.

אבל לפחות תלמד לקרוא אח יקר, אני לא כתבתי את המילה פרטי, יש פה אירוע לאירוע יש מנהל המנהל אחראי על מספר רב של דברים ובעיקר על הביטחון.

יש שלושה אנשים שמשטרת ישראל טוענת שסיכנו את הציבור וזרקו אבוקות (עזוב את ההגיון ותתייחס לעובדות ) ברור שבנסיבות האלה מנהל האירוע רשאי ואף חייב להרחיק אותם.

שופט יכול לבטל את ההוראה הזאת אבל אז במקרה אסון ( שוב, תתעלם מזה שלא יקרה אסון מאבוקה ) השופט לוקח על עצמו את האחריות ומוריד אותה ממנהל האירוע.

אני יכול לפרט יותר (בפרטי מי שירצה ) אבל אלה אם כן מישהו יכתוב מידע עדכני ובדוק שבשנים האחרונות מישהו שינה את החוק/תקנות אז מה שכתבתי פה זה ההחלטות של הוועדות הרלוונטיות.

אפשר לקשקש מסביב אפשר להתווכח אם זה צודק או לא

אבל אי אפשר להתווכח עם העובדות - זה החוק. ( או לפחות היה עד לפני 5-6 שהפסקתי להעסק בדברים האלה ולללכת לוועדות האלה ).

"הצבר"

ובוא נעשה ניסוי מחשבה.

קח את מכבי סל של 2005 ותן להם רק את הגייט, מול מכבי סל של 2016 עם 10,000 אוהדים מהכדורגל.

כמה זיוני מוח, בוא תשווה את ההפרשים התקציביים בכדורסל באירופה לאלה שבכדורגל גם? לא בא להוריד מההישיגים של קבוצת הכדורסל אבל אתה ממש לא בכיוון שזה נוגע לסיבה העיקרית להצלחות.

בכדורגל יש קבוצות שנתמכות על ידי ההתאחדויות שלהן ועל ידי תאגידי נפט וגז שמגלגלים לקבוצה מליארדי דולרים בשנה.

לגבי התקנה של מכבי, זה אולי יכול לתפוס נקודתית לגבי משחק,אני בטוח שאם אותו אוהד שהורחק לאלתר ואני מדגיש לאלתר, יתעקש ולמכבי לא יהיה הוכחות מוצקות כנגדו בית משפט ישלול מכל וכל את היכולת של מכבי להרחיק את אותו אוהד על סמך השערות בלבד לעונה שלמה, אתה יודע מכבי זה ארגון גדול בסופו של דבר בשביל האוהד הקטן שאין לו כח, כסף, זמן לתבוע את מכבי, אז הוא מקבל את זה כ"גזירה משמיים", אני לא בטוח בכלל שבבית הדין ההרחקות האלה יחזיקו מים

סליחה על הבוטות אבל אני שונא שאנשים מבלבלים את המוח על דברים שאין להם מושג.

מאיפה יש לך חוצפה לכתוב את השטיות האלה וסתם להטעות את החברים שלך ? ( עזוב שאתה מבזבז את הזמן שלי בחו"ל שאני צריך לענות על השטויות האלה )

זה ששופט קבע שהם לא מסכנים את שלום הציבור ולא צריכים להמשיך להיות במצער זה טריוויאלי (זה החוק ), אפילו פושעים אמיתיים משוחררים לרוב בלי אישור מעצר לצורך חקירה.

למרות שהם לא עצורים (ובטח לא פושעים) מדובר על אנשים שהמשטרה טוענת שהם אשמים בסיכון חיי אדם/שימוש פחזני באש וכל עוד זאת עמדת המשטרה למנהל האירוע של מכבי זכות מלאה למנוע כניסתם. ( דרך אגב לידיתך גם על סמך מידע מודיעיני בלבד הורחקו בעבר אנשים והיו לי מריבות קשות בנושא ).

* למאותגרים פה ( ויש לצערי הרבה ) זאת לא הדעה, אלה העובדות/תקנות/קביעת הוועדות הרלוונטיות.

אישית אני ורוב מי שמעורב ( לפחות בעבר) חושבים שאבוקות זה חרטה, אבל מאחר ואף אחד לא מוכן לקחת על זה אחריות לא מבטלים את האיסור.

** אבוקות במכבי ( שוב לצערי ) זה נושא בעייתי במיוחד מאחר ומיץ גולדהר נפגע מהן אישית, הוא מרגיש שזה זלזול של הקהל בכל מה שהוא עושה ומשקיע. לכן אני לא מבין מה הטמטום לבאס את האיש שעושה לכולנו כל כך טוב ורק על זה הייתי מסרס כל מי שמעורב בזריקת אבוקות ( שוב למאותגרים אני לא אומר אם הוא צודק או לא אני מדגיש את ההרגשה שלו ).

"הצבר"

ובוא נעשה ניסוי מחשבה.

חחחחחחחחחחחחח

:yahoo:

יום טוב אח

מסתבר שהם ממש מבינים בקהל

זה שמחה מסוג אחר.

ההבדל בין לקחת אליפות כקהל של מכבי או כקהל של קרית שמונה לדוגמא הוא אלף אלפי הבדלות והעידוד והצבע מוסיף לי לפחות כאוהד הרבה יותר שמחה.