Jump to content

הודעת הארגון בעקבות המצב מול ההנהלה בזמן האחרון

Rudy_7

Recommended Posts

ההנהלה הזאת בת זונה ואני מאחל רק רע לכל היושבים בה אבל באורגינל לא מאחל לאף קהל בעולם חצי מהמלחמה שההנהלה בחיפה נלחמת באוהדים שם ואלו דברים שאני יודע מאחד שעובד במועדון

שישימו מצלמות מול העיניים של הקופים עם יוטה לבנה אני רוצה לראות

לא ברור אם למכבי יש אג'נדה נגד האולטראס,ואם יש החלטה אסטרטגית לחסל את הארגון ולשאר רק עם רולקסים, אבל אם כן הארגון די מביא את זה על עצמו. אתם לא מבינים כמה תלונות יש נגדו, רק במשחק האחרון אני מכיר 4 אנשים לפחות ששלחו תלונות כי הארגון עבר מעליהם (מזרחי תחתון חלק צפוני) ואנשים בגוש קיללו וירקו על מי שלא עומד ושר. תופעה שקורית בכל משחק. אבוקה בב"ש שבטוח עלתה למיטש עוד כמה אלפים. הארגון מקריב מעצמו אבל מבחוץ אתם עדיין נראים רע. כל הדקות שתשירו והתפאורות המטורפות לא שוות הרבה אחרי הגולים העצמיים שאתם שמים לעצמכם בהתעמרות בקהל הרחב ובדווקא להנהלה.

הכלים של מכבי לטפל בזה הם שערורייתיים ולכן אני אישית אתמוך במחאה (לעומת הקודמות) אבל חייבים להגיד לכם (ולמשטרת המחשבות של הפורום - נחנקנו) שמהצד אתם פשוט נראים רע. כל איש עסקים נורמלי שמנהל את המועדון יחשוב עליכם רעות אחרי כ"כ הרבה תלונות ועובדות בשטח, גם אם הנציג שלכם מול ההנהלה רהוט ואינטיליגנט, לא יקחו אתכם כאנשים נורמלים.אתם חייבים חייבים חייבים להסתכל פנימה, כי עד שלא תשתפרו הקהל לא יהיה מאחוריכם ב100%, ואז באמת אין לכם סיכוי מול ההנהלה. ואנחנו מאוד רוצים להיות ב100% עם ארגון שאנחנו מרגישים שמייצג אותנו ומכבד אותנו ואת הקבוצה.

הודעה שאיכשהו עברה פה מתחת לרדאר... יכול להיות שזאת אחת הסיבות להמשך היוטה ושזה יתפרס לאורך כל היציע (או לפחות באזורים של הגוש).

יצא לי לראות דברים כאלה בעצמי, בעיניי זה פשוט מגעיל. זורקים את הזבל ליציע התחתון, יורקים למטה, מקללים... כשלמטה יש אוהדי מכבי, כן?

הודעה שאיכשהו עברה פה מתחת לרדאר... יכול להיות שזאת אחת הסיבות להמשך היוטה ושזה יתפרס לאורך כל היציע (או לפחות באזורים של הגוש).

יצא לי לראות דברים כאלה בעצמי, בעיניי זה פשוט מגעיל. זורקים את הזבל ליציע התחתון, יורקים למטה, מקללים... כשלמטה יש אוהדי מכבי, כן?

זה.

בהקשר של מעצרים - לגמרי אתכם. בזיון שמכבי עושים את זה, ומקווה שזה יפסק ותצליחו להפוך את זה.

אבל היוטה?

יצא לי פעם אחת להיות העונה מתחת לגוש, ואשכרה יש אוהדי מכבי שיורקים וזורקים ארטיקים על אוהדי מכבי.

כמה גועל אפשר להיות?

זה.

בהקשר של מעצרים - לגמרי אתכם. בזיון שמכבי עושים את זה, ומקווה שזה יפסק ותצליחו להפוך את זה.

אבל היוטה?

יצא לי פעם אחת להיות העונה מתחת לגוש, ואשכרה יש אוהדי מכבי שיורקים וזורקים ארטיקים על אוהדי מכבי.

כמה גועל אפשר להיות?

לא מעט מהם לדעתי גם לא באמת חברי ארגון אלא נספחים ערסים שלא יודע עד כמה הם באים באמת בשביל מכבי.

אלו אנשים שבחיים לא ראיתי בשער 11 בכלל

הפואנטה שלי הייתה לא אם הם בארגון או לא אלא שהם לא באמת באים בשביל מכבי אלא לעשות בלאגן ולחפש עם מי לריב

ובקשר למחאה הלוואי שזה באמת היה עוזר ונותן משהו

זה.

אבל היוטה?

כמה גועל אפשר להיות?

לא חשבתי שאגיע למצב שאגיב פה שוב אבל זה נושא שמגיע עליו הסבר מאחר ואני לרוב יושב מתחת לגוש ממש על הגדר ואני רואה את מגוון הארטיקים נופלים ללא מעט מכם על הראש.

מה שקורה שהארטיקים האלה מגיעים מהחלק הרחוק והגבוהה של היציע העליון מאוהדים שמשוכנעים שהם יצליחו להגיע עד הדשא בלי לאמוד נכון את המרחק והגובה שהארטיק עושה מהרגע שהוא יוצא להם מהיד ממרומי היציע ועד שיגיע לדשא.

מדובר באחים שלנו ליציע, אוהדי כדורגל מטומטמים כמוני וכמוכם לא בהכרח אנשי ארגון, שבדחף הרגע זורקים מה שיש ביד.

הארטיקים חולפים מעל הראש שלנו בשורות התחתונות ופוגשות את הקרחות שלכם, ואז אתם מסתכלים למעלה ורואים אותנו ונוצר מצב מביך... לך תסביר את זה עכשיו....

אז היוטה לא תעזור, והמבט המאשים שלכם למעלה לא יעזור כי הוא לא מופנה לאנשים הנכונים, בגדול זה חלק מהמציאות שנצטרך לחיות איתה עד בלומפילד.

חשוב שתדעו שזה לא בכוונה אתם קורבנות של אנשים שחושבים שהם אלופי העולם בזריקת ארטיק למרחקים.

תסתכלו על הצד החיובי עדיף שזה יפול עליכם מאשר במגרש ואז אולי גם נקבל רדיוסים וקנסות והרחקות ומחאות וכוכוכו

2 שורות מתחתי עמד מישהו מבוגר והוציא את הטלפון לצלם, כמה שניות אחרכך פגע לו ארטיק בראש.

זה לא מישהו שזרק מרחוק ובמקרה פגע בו, זה היה מכוון.

ויריקות לא מגיעות מרחוק, אלא מאלו שעומדים צמוד למעקה.

אז זה לא אתה, מגניב. אבל יש כאלו שכן עושים את זה, וצריך למנוע את זה.

כל אחד שזורק דברים/יורק מלמעלה אני מאחל לו שלא יראה יותר את מכבי בחיים שלו, הלוואי שירחיקו כל שרמיט כזה (ולא משנה לאיזה חלק בקהל הוא שייך).

חבל שחברי האירגון שפה לא מבקשים מאותם אנשים שיושבים על המעקה במזרחי עליון להפסיק לזרוק דברים למטה/לירוק.

ובלי קשר

אם יש מייל מסוים שאליו פונים למכבי בקשר לבלאגן עם האוהדים שמישהו יפרסם אותו פה שיהיה אפשר להציף אותם במיילים

כל אחד שזורק דברים/יורק מלמעלה אני מאחל לו שלא יראה יותר את מכבי בחיים שלו, הלוואי שירחיקו כל שרמיט כזה (ולא משנה לאיזה חלק בקהל הוא שייך).

תופעה מגעילה, אנשים זבל.

חבל שחברי האירגון שפה לא מבקשים מאותם אנשים שיושבים על המעקה במזרחי עליון להפסיק לזרוק דברים למטה/לירוק.

ובלי קשר

אם יש מייל מסוים שאליו פונים למכבי בקשר לבלאגן עם האוהדים שמישהו יפרסם אותו פה שיהיה אפשר להציף אותם במיילים

לא חשבתי שאגיע למצב שאגיב פה שוב אבל זה נושא שמגיע עליו הסבר מאחר ואני לרוב יושב מתחת לגוש ממש על הגדר ואני רואה את מגוון הארטיקים נופלים ללא מעט מכם על הראש.

מה שקורה שהארטיקים האלה מגיעים מהחלק הרחוק והגבוהה של היציע העליון מאוהדים שמשוכנעים שהם יצליחו להגיע עד הדשא בלי לאמוד נכון את המרחק והגובה שהארטיק עושה מהרגע שהוא יוצא להם מהיד ממרומי היציע ועד שיגיע לדשא.

מדובר באחים שלנו ליציע, אוהדי כדורגל מטומטמים כמוני וכמוכם לא בהכרח אנשי ארגון, שבדחף הרגע זורקים מה שיש ביד.

הארטיקים חולפים מעל הראש שלנו בשורות התחתונות ופוגשות את הקרחות שלכם, ואז אתם מסתכלים למעלה ורואים אותנו ונוצר מצב מביך... לך תסביר את זה עכשיו....

אז היוטה לא תעזור, והמבט המאשים שלכם למעלה לא יעזור כי הוא לא מופנה לאנשים הנכונים, בגדול זה חלק מהמציאות שנצטרך לחיות איתה עד בלומפילד.

חשוב שתדעו שזה לא בכוונה אתם קורבנות של אנשים שחושבים שהם אלופי העולם בזריקת ארטיק למרחקים.

תסתכלו על הצד החיובי עדיף שזה יפול עליכם מאשר במגרש ואז אולי גם נקבל רדיוסים וקנסות והרחקות ומחאות וכוכוכו

לטעון שאלה רק אנשים ממעלה היציע זה טמינת הראש בחול. הערסים בתחתית העליון מקללים אנשים התחתון, יורקים וזורקים עליהם דבר בדרך קבע. יש גם מטומטמים שחושבים שהם אלופי העולם בזריקה, אבל גם נבלות שחושבים שהם לב היציע ויש להם יותר פריבילגיות מאחרים, אז הם מקללים מי שלא נראה להם טוב בעין.

מעצבן אותי שבאינסטגרם/פייסבוק של מכבי הם כל הזמן מעלים תמונות של הארגון ושל העידוד ובתכלס הם הורסים את כל זה.

מעצבן אותי שבאינסטגרם/פייסבוק של מכבי הם כל הזמן מעלים תמונות של הארגון ושל העידוד ובתכלס הם הורסים את כל זה.

לא חושב שהמטרה של האיש מדיה היא לחשוב מה יחס הקהל-הנהלה

ברור שהגוש זו נקודת האוהדים הכי יפה ביציע אז היא תמיד תופיע בתור הבחירה של איש מדיה לתמונת קהל

לא חושב שהמטרה של האיש מדיה היא לחשוב מה יחס הקהל-הנהלה

ברור שהגוש זו נקודת האוהדים הכי יפה ביציע אז היא תמיד תופיע בתור הבחירה של איש מדיה לתמונת קהל

לא מאשים את איש המדיה אלא מאשים את ההנהלה.

זה סוג של צביעות לזיין את הפנאטיקס ומצד שני בכל קליפ או משהו כזה לעלות תמונות של הגוש מעודד או עושה תצוגה.

בשאר המזרחי עליון אני לא מכיר תופעות כאלה, כנראה הן מתרכזות באיזור הגוש כי התלונות תמיד מגיעות מתחת לגוש. לאן שהוא נודד. תוסיף את חלק ממי שיושב על המעקה שמקלל כלפי מטה וזורק גרעינים (ראיתי בעיני בכמעט כל משחק שביקרתי במזרחי תחתון. אתמול מול נתניה לא ראיתי את זה קורה רק ממש בקטנה). ביחד זה יוצא קצת עצימת עיניים שלך ושל הארגון כי באמת שלא שמעתי על תופעות כאלה במקומות אחרים ביציע.

לא יודע אם זה בכלל קשור למלחמה שנראה שההנהלה הכריזה (שוב) על הארגון אבל אם חלק מהתלונות מגיעות למעלה זה לא מוסיף לארגון נקודות מבחינתם.

נמשיך לקוות להנהלה שמכירה בכוח שארגון מביא לקבוצה, וארגון שסדר העדיפויות שלו הוא קודם כל האוהדים (שמגיעים לאיצטדיון לפחות, אם לא לכולם) והמועדון.

אני שלחתי מייל למכבי ופירטתי בו את כל הבעיות שלי עם הצעדים האחרונים של ההנהלה. אם לימשהו פה יש מייל שיותר ממוקד ורלוונטי מהמייל הכללי של המועדון, אשמח אם ירשום אותו כדי שאשלח גם לשם.

לטעון שאלה רק אנשים ממעלה היציע זה טמינת הראש בחול. הערסים בתחתית העליון מקללים אנשים התחתון, יורקים וזורקים עליהם דבר בדרך קבע. יש גם מטומטמים שחושבים שהם אלופי העולם בזריקה, אבל גם נבלות שחושבים שהם לב היציע ויש להם יותר פריבילגיות מאחרים, אז הם מקללים מי שלא נראה להם טוב בעין.

עוד בבלומפילד היו כאלו מ-13 ו-11 שרבו אחד עם השני כאילו שער 7 רב עם שער 5.